Skocz do zawartości


Zdjęcie

Różne mniej istotne newsy o U2


1068 replies to this topic

#81 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 sierpnia 2013 - 16:24

A znacie to?

Znamy, znamy i posiadamy.
Nieoceniony Zbych jakoś z Kanady przywiózł czy jego znajomy, już nie pamiętam..
Świeny, kompletny show i w super jakości na Blu-Ray.
Jeszcze lepiej jak się zripuje z bonusów i wstawi w odpowiednie miejsce Mysterious Ways i Where is the Love / One :D

xxx depe xxx
 


#82 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 29 sierpnia 2013 - 16:34

Akurat te dwa kawałki z bonusów wyraźnie słabiej wypadły więc w sumie się nie dziwię, że wyleciały. Ale zasadnicza cześć setu U2 naprawdę zajebista. Podobnie jak występ Springsteena (Morello!!!!! co on tam wyczynia to przechodzi ludzkie pojęcie, po prostu opad szczęki) i parę innych. Nawet dziadki Simon & Garfunkel nieźle wymiatają. Tylko Metallica wypadła dennie ale to szczegół w tym naprawdę świetnym materiale. Pozyczylem to już któryś raz od sąsiada na blurayu ale chyba w końcu zamowię własnego z amazona, razem z wersją 4x CD, która chyba dopiero teraz się pojawiła.

See through in the sunlight


#83 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 sierpnia 2013 - 16:43

No, ja akurat bardzo lubie Where is the Love / One ale to rzecz gustu.
Zestaw ukazał się w listopadzie 2010, ja posiadam od kwietnia 2011

xxx depe xxx
 


#84 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 29 sierpnia 2013 - 16:48

Wiem, średnia to nowość ale co szkodzi zamienić parę słów o tym świetnym wydawnictwie. Może akurat ktoś nie zna? Wersja 4x CD też się wtedy ukazała? Możliwe, ja jakoś wcześniej trafialem tylko na wersje BD i DVD.
Pozdr

See through in the sunlight


#85 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 sierpnia 2013 - 16:59

http://www.amazon.co...Hall Of Fame cd
02.11.2010

Jakby ktoś nie znał to wrzuciłem 320 kbps rip z CD:
https://dl.dropboxus...ozne/RNRHoF.zip

Z ciekawostek dodam, że na żywo Because The Night grali dwa razy, bo za pierwszym razem cos spieprzyli.. :) (oczywiście na CD jest tylko jedna, ta dobra wersja)
http://www.u2gigs.com/show1630.html

xxx depe xxx
 


#86 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 29 sierpnia 2013 - 17:24

Dzięki za rip, zaraz przetestuję przed zakupem ;) dodam jeszcze, że puscilem koncert moim nieletnim bratanicom i obejrzały całość z wypiekami. Niech się małolaty uczą historii R&R :)

See through in the sunlight


#87 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 30 sierpnia 2013 - 18:16

No! Chcieliście nową płytę? Jest xD

Również się cieszę bardzo. Teraz zawartość DVD z remastera TUF stanie się już chyba zbędna bo i tak prawie wszystko było zdublowane na innych wydawnictwach.

Kurcze - no i ciąg dalszy dublowania wydawnictw... Teraz rzeczywiście DVD z reedycji TUF wydaje się marne (bo tam powinien być pełny występ z UF Tour, a nie powycinane urywki z okazjonalnych koncertów plus marna "bootlegowa wersja" 11 O'Clock.......) :angry:/>


A znacie to?

http://www.amazon.co...&keywords=u2 25
http://www.amazon.co...&keywords=u2 25

Dostępne tylko za oceanem, mam właśnie pożyczonego blu-raya od sąsiada i jest to znakomity koncert ze świetnym występem U2. A wykonanie Gimme Shelter z udziałem Bono (choć trzeba przyznać, że Jagger i Fergie kradną szoł) po prostu rewelacyjne. Czy jest jakiś wątek o tym wydawnictwie bo nie widziałem nic takiego?

No, ja akurat bardzo lubie Where is the Love / One ale to rzecz gustu.
Zestaw ukazał się w listopadzie 2010, ja posiadam od kwietnia 2011

Trochę znamy ;) Audio słyszałem z całego występu U2, gdzieś na jednym forum był audio-rip. Szkoda, że poucinali występ Dołączona grafika Dziwne, bo i tak w bonusach dali pozostałę utwory - Mysterious Ways (ten utwór nie ma szczęścia - jak nie Slane, to R&RHOF). Nie jestem pewien, ale chyba na płycie CD jest całość pod rząd, a tylko na BD wideo pocięte.

A co do Where is the Love / One - to też mój ulubiony utwór z tego koncertu. Nie przepadam jakoś za Black Eyed Peas, ale refreny/chórki w wykonaniu Bono są super no i jeszcze fajne przejście do One na koniec. :D/> Reszta oczywiście też niezła.

----------------------

A tak swoją drogą to przy okazji nowego albumu mogliby się postarać i wydać porządną wersję deluxe - jakiś koncert na DVD byłby super, najlepiej coś z 360'tki nie pokazywanego i różniącego się od Pasadeny, ale czy takie coś istnieje?

Wersja z kolejnym "liniowym" filmem mało mnie interesuje. Na wersje demo się nie odważą (OK, przy reedycji AB jakby się odważyli, ale po części są to dopieszczone wersje ;)/>), a bonusy trzymają w szufladach, na małe wydawnictwo typu - druga płyta z 4 dodatkowymi utworami się raczej nie zdecydują (już manager $$$ o to zadba), ale co tym razem wymyślą?

#88 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 31 sierpnia 2013 - 17:13

Akurat też delikatnie mówiąc nie przepadam za Black Eyed Peas, co nie zmienia faktu, że Fergie wypadła rewelacyjnie w Gimme Shelter. Nawet się nie spodziewałem, że ta dziewczyna ma taki głos bo w swojej macierzystej grupie śpiewa zwykle jakieś chórki (przynajmniej tyle co ja słyszałem, bo nigdy tego specjalnie nie śledziłem). No i takie nogi ;)

Co do przeniesienia tych dwóch kawałków do bonusów zupełnie bym się tego nie czepiał bo to nie jest wydawnictwo U2 tylko koncert okolicznościowy gdzie wszystkie występy zostały potraktowane w ten sam sposób. I przeglądając te bonusy we wszystkich przypadkach co do jednego zgodziłem się z producentami w ich wyborach. Wycięli same słabsze momenty, które gdyby je zostawić - wydłużyłyby i tak długi koncert do granic i sprawiłyby, że całość stałaby się nudnawa. Gorzej, że również na prawdziwych wydawnictwach U2 mieliśmy nieraz do czynienia z takim wycinaniem, ostatnio w przypadku Pasadeny...

See through in the sunlight


#89 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 13 września 2013 - 00:54

Z mniej istotnych, choć powiązanych newsów, to warto wspomnieć, że niejaka Aung Sang Suu Kyi była przez dwa dni w Warszawie. W programie był między innymi wykład na UW ;)

#90 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 13 września 2013 - 08:16

Z mniej istotnych, choć powiązanych newsów, to warto wspomnieć, że niejaka Aung Sang Suu Kyi była przez dwa dni w Warszawie. W programie był między innymi wykład na UW Dołączona grafika


Gdybyś miał namiary na nagranie wystąpienia - daj znać, bo chętnie bym wysłuchał w wolnej chwili ;)
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#91 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 września 2013 - 12:24

Dziś mija 37 lat od legendarnego spotkania w kuchni w domu Larry'ego, czyli kolejne urodziny zespołu ;)



#92 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 września 2013 - 20:45

Dziś mija 37 lat od legendarnego spotkania w kuchni w domu Larry'ego, czyli kolejne urodziny zespołu ;)

Należy uchonorować tą kuchnię i zrobić gdzieś jej replikę, bo to bardzo ważne miejsce w historii muzyki ;)



#93 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 30 września 2013 - 12:51

Wracają ploteczki na temat ewentualnego występu U2 na otwarciu Mundialu 2014 w Brazylii.

 

Zespół miałby zagrać 11 czerwca w Rio na Arena Corinthians (aktualnie w budowie) podczas imprezy otwarcia.

 

O koncercie krótko napomknął Lauro Jardim, publicysta z portalu Veja.com.



#94 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 września 2013 - 13:20

Zespół miałby zagrać 11 czerwca w Rio na Arena Corinthians (aktualnie w budowie) podczas imprezy otwarcia.

 

Fajnie by było, już można sobie wyobrazić set:

1. Uno, dos, tres...

2. BDay

3. Buty z nowej płyty

4. Buty z NLOTH

5. Elewejszyn

 

I respirator dla panów na koniec :D



#95 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 30 września 2013 - 17:09

No a potem występ na otwarcie Kraków Arena i dziękuję bardzo :D



#96 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 03 października 2013 - 08:37

http://www.homesandp...damclayton.html

 

Po 20 latach spokojnego życia na przedmieściach Dublina, Adam idzie w kierat i przenosi się do Londynu, do swojej małżonki. Skończą się porozrzucane skarpety i sterty niemytych garów [*].



#97 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 04 października 2013 - 09:24

U2 wspominają Rattle & Hum. Wolałbym wprawdzie porządną reedycję ale przynajmniej pamiętają, że taka płyta się kiedyś ukazała. Szczerze mówiąc to jeśli nowy album rzeczywiście ma nosić tytuł MANhattan to biorąc pod uwagę całą amerykańską aurę wokół niego (sesje nagraniowe w NYC, Bono u Lettermana, ostatnia sesja zdjęciowa w NYC itd.) to doskonale do tej aury pasowałaby właśnie reedycja Rattle & Hum.

 

http://www.u2.com/ne...he-locust-wind/


See through in the sunlight


#98 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 października 2013 - 10:05

Niestety Rattle & Hum zostało zapewne "skrzywdzone" planami dotyczącymi nowego albumu. Przy przedpremierowym wyciszeniu i chęci dania szansy fanom na przygotowanie się na nowy album i trasę pod względem finansowym - nie ma szans na reedycję RAH. To niestety oznacza, że doczekamy się jej najwcześniej za 5 lat...


Dołączona grafika

#99 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 października 2013 - 07:03

Świetny wywiad z dyrektorem chóru New Voice of Freedom o nagrywce "I Still..." na Rattle & Hum. Na bonusie niepublikowane zdjęcia z tego wydarzenia!

 

http://www.atu2.com/...ennis-bell.html



#100 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 października 2013 - 23:01

Zaczyna sie ruch wokol U2. Machina ruszyla. Chca chyba, aby bylo o nich teraz glosno.

Bono i Edek zaspiewali 100 lat, okolo godziny temu dla HSPH....czy to ma jakikolwiek zwiazek z RED i AIDSowym tematem i/lub przyszla trasa?

 

http://www.atu2.com/...lic-health.html





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych