Skocz do zawartości

Zdjęcie

Różne mniej istotne newsy o U2

1011 replies to this topic

#1001 Max

Max

nocny tabaskowicz

• Moderatorzy
  • 9076 Postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 09:39

Ooo no to fajowo ;) Nie żeby Karol był jakimś wielkim celebrytą ale takie ciekawostki ukrywać Panie Maxie? ;)

Jednak LS to popularny kanał, ja sobie na wyczilowanie oglądam często, Imponderabilia też jak ma interesujących gości, mam do typa spory szacun ;)

No tak się jakoś złożyło :D

Z kanałem Imponderabilia to Karol w zasadzie znalazł swoje clue internetowej działalności, coś w czym się świetnie spełnia i na czym faktycznie mu bardzo zależało. Polecam turbociekawą rozmowę z Czarkiem Pazurą, Maciejem Orłosiem i Łoną.

@Yarpen - fot w 2005 nie robiłem, miałem jakąś kliszową małpkę wtedy. Mam za to bardzo dużo zdjęć "naszych formumowych ludzi" z 2009 z samego kolejkowania :)

#1002 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10494 Postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 12:57

Wszyscy już pewnie o tym zapomnieli, ale właśnie wystartowało U2 XRadio (czy jak to się tam nazywało). Przy okazji Edge udzielił wywiadu dla (nie zgadniecie) Rolling Stone'a, gdzie powiedział że cały czas pracuje nad nowymi piosenkami i ma już dużo ekscytującej muzyki, ale za wcześnie by mówić o nowej płycie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#1003 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17573 Postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 20:41

No tak się jakoś złożyło :D

Z kanałem Imponderabilia to Karol w zasadzie znalazł swoje clue internetowej działalności, coś w czym się świetnie spełnia i na czym faktycznie mu bardzo zależało. Polecam turbociekawą rozmowę z Czarkiem Pazurą, Maciejem Orłosiem i Łoną.

@Yarpen - fot w 2005 nie robiłem, miałem jakąś kliszową małpkę wtedy. Mam za to bardzo dużo zdjęć "naszych formumowych ludzi" z 2009 z samego kolejkowania :)

Z Orłosiem i Łoną znam ;) A jeśli chodzi o zdjęcia mam prośbę, wrzucajcie wszystkie jakie macie. Galerie naszych spotkań. Najlepiej w pliku .rar na jakimś mediafire czy czymś.

#1004 niesamowity

niesamowity

Użytkownik

• Members
  • 38 Postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 12:07

No i wystartowało U2 X-Radio. Słuchał już ktoś? 

#1005 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10494 Postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 19:26

Nie słuchał, ale z kolei Adam udzielił wywiadu dla RS, gdzie powiedział, że mają już w zasadzie gotowy nowy album (!), trzeba go tylko nagrać. Trochę już nagrywali w zeszłym roku i jego zdaniem jest to znakomity punkt wyjścia. Podobno rzecz jest "szybka, świeża i brudna". Czyli teraz tradycyjnie będą to pewnie jeszcze przez kilka lat psuć.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#1006 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 3292 Postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 19:35

Aha, nowy album gotowy tylko jeszcze nienagrany :D i wszystko jasne, widzę, ze Adam dołączył do silnej frakcji U2logic

#1007 Łukasz U2

Łukasz U2

Użytkownik

• Members
  • 3498 Postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 21:03

No to teraz : Miksujemy... To Najlepsza rzecz jaką nagraliśmy od lat .... Miksujemy... Edge is on Fire ..... Miksujemy
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#1008 Gone

Gone

Użytkownik

• Members
  • 1086 Postów

Napisano 03 lipiec 2020 - 08:18

.. przypominam, miksujemy. Zero potrzeb. Pitca zjedzona.

"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#1009 Zooobaby

Zooobaby

Użytkownik

• Members
  • 425 Postów

Napisano 05 lipiec 2020 - 00:21

Nie słuchał, ale z kolei Adam udzielił wywiadu dla RS, gdzie powiedział, że mają już w zasadzie gotowy nowy album (!), trzeba go tylko nagrać. Trochę już nagrywali w zeszłym roku i jego zdaniem jest to znakomity punkt wyjścia. Podobno rzecz jest "szybka, świeża i brudna". Czyli teraz tradycyjnie będą to pewnie jeszcze przez kilka lat psuć.

Ale to "brudne" jest zachęcające matko! :D
Ale skoro brudne to nie niestety SOA :(

#1010 majkeel

majkeel

Użytkownik

• Members
  • 563 Postów

Napisano 06 lipiec 2020 - 09:03

Ten brud kojarzy mi się z festiwalem riffów i dynamitem w tyłku Edża podczas sesji do HTDAAB. Dobrze wiemy jak mocno rockowy jest ten krążek.

last  

#1011 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17573 Postów

Napisano 06 lipiec 2020 - 10:15

Ten brud kojarzy mi się z festiwalem riffów i dynamitem w tyłku Edża podczas sesji do HTDAAB. Dobrze wiemy jak mocno rockowy jest ten krążek.

Kojarzy się słusznie, bo to niemalże identyczna wypowiedź jak przed wydaniem Bomby. Ale tyle tylko że no - kiedy U2 mówi że ma gotowy album ale jeszcze go nie nagrali, to znaczy że poczekamy co najmniej 3, 4 lata, a brzmieć będzie już zupełnie inaczej, klasyka... ;)

#1012 star

star

Użytkownik

• Members
  • 608 Postów

Napisano 06 lipiec 2020 - 16:21

Może przez to, że poprzednia płyta była słaba, a może to kryzys wieku średniego, ale ja już nie czekam na nowy album U2  :unsure:

It's no secret that the stars are falling from the sky

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych