Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka U2forums.com '09


  • Please log in to reply
551 replies to this topic

#201 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 23 marca 2009 - 10:38

Pigol, strasznie się cieszę, że koszulki będą białe... :rolleyes: To jedyny słuszny kolor! :rolleyes:

#202 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 23 marca 2009 - 13:56

a czy będzie dostępna wersja w fasonie damskim? i czy jednak mozna zrobic wersje forumowo-koncertową także w innych kolorach, żeby kazdy miał wybór:)?

a tak w ogóle to pewnie większość osób w tych koszulkach bedzie na płycie nie bedzię to mylące skoro to trybuny maja być białe:P

#203 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 23 marca 2009 - 14:22

a czy będzie dostępna wersja w fasonie damskim? i czy jednak mozna zrobic wersje forumowo-koncertową także w innych kolorach, żeby kazdy miał wybór:)?

a tak w ogóle to pewnie większość osób w tych koszulkach bedzie na płycie nie bedzię to mylące skoro to trybuny maja być białe:P


ja mysle ze forumowa koszulka powinna byc jednak w jedynie słusznym kolorze - bialym. po to zeby wszyscy mieli takie same.

a co do tego, ze plyta ma byc czerwona, a koszulki sa biale - tego i tak nie bedzie widac!!
pzdr :)
Dołączona grafika

#204 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 marca 2009 - 14:38

ja mysle ze forumowa koszulka powinna byc jednak w jedynie słusznym kolorze - bialym.


Rasizm! :P
Ale serio, właśnie, opcja z flagą. Będziemy musieli się na płycie pozakrywać dobrze czerwonym stuff'em żeby nie biła od nas śnieżna koszulkowa biel przypadkiem. Spoko.

Aha. Na sporej części projektów nadal brakuje adresu forum.

#205 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 23 marca 2009 - 14:49

Aha. Na sporej części projektów nadal brakuje adresu forum.


yyy jesli chodzi o moje - to zakładam, ze adres forum bedzie na plecach.
Dołączona grafika

#206 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 23 marca 2009 - 18:34

Dołączona grafika

Różnice kosmetyczne, Przód1 i Przód2 teraz to widze nie różni się niczym tyle, że logo tego drugiego jest ciut wyżej, przód5 - linie tworzące flagę są trochę większe niż przód4. Widać niewyraźnie ale niestety fotosik jak i photobucket kompresują ze stratą jakości. Tyl3 to oczywiscie rozpiska trasy - data,miasto,arena.
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#207 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 23 marca 2009 - 18:45

Methiu, kawał dobrej roboty! :rolleyes: Najbardziej podoba mi się nr 4 i 5.

#208 Lapin

Lapin

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 marca 2009 - 18:56

Będziemy musieli się na płycie pozakrywać dobrze czerwonym stuff'em żeby nie biła od nas śnieżna koszulkowa biel przypadkiem.


O śnieżną biel nie ma się co martwić - w trakcie wyczekiwania pod bramą stadionu, a później w momencie "szturmu" na płytę te śnieżnobiałe koszulki i tak przybiorą kolor szary. Przypomina mi się koncert z 2005r. kiedy stałem pod bramą (wtedy jeszcze w czarnej forumowej koszulce) i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie za bardzo białych koncertowych koszulek.
Moim zdaniem najlepszym kolorem byłby szary(najbardziej praktyczny), ale jak widzę decyzja co do bieli już zapadła.

#209 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 23 marca 2009 - 18:58

Też nie widzi mi się biały. Wolałbym oczywiście standardowy czarny.
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#210 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 23 marca 2009 - 19:05

Dołączona grafika

Różnice kosmetyczne, Przód1 i Przód2 teraz to widze nie różni się niczym tyle, że logo tego drugiego jest ciut wyżej, przód5 - linie tworzące flagę są trochę większe niż przód4. Widać niewyraźnie ale niestety fotosik jak i photobucket kompresują ze stratą jakości. Tyl3 to oczywiscie rozpiska trasy - data,miasto,arena.


3,4,5 bardzo mi przypadły do gustu.
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#211 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 marca 2009 - 19:10

Przód 1 i tył 1, dla mnie ok.

I też nie widzę powodzenia białych koszulek, zdecydowanie bardziej wolę ciemniejsze.
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#212 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 marca 2009 - 19:16

Mefiu - zajebiaszcze !!! Przyczepiłbym się do jednej rzeczy - jedno logo trasy w sumie wystarczy, ale na przód albo na tył. W tym momencie już Ci mogę pwiedzieć, że przy elekcji masz u mnie głos poparcia.

oczywiście rozpiska trasy rox!

Użytkownik Max edytował ten post 23 marca 2009 - 19:16


#213 Gringo

Gringo

    Użytkownik

  • Members
  • 258 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Golub-Dobrzyń

Napisano 23 marca 2009 - 19:42

Brawo! Pełen profesjonalizm, biały bardzo mi odpowiada!

#214 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 23 marca 2009 - 20:12

ja mysle ze forumowa koszulka powinna byc jednak w jedynie słusznym kolorze - bialym. po to zeby wszyscy mieli takie same.

a co do tego, ze plyta ma byc czerwona, a koszulki sa biale - tego i tak nie bedzie widac!!
pzdr :)


a co jezeli dla kogos jedynym słusznym kolorem jest czarny:P? poza tym mam apel do żeńskiej czesi coby jeszcze

przemyślała ten biały....pamietacie jak w 2005 lało przed koncertem i jak ci biedni ludzie z płyty nie mieli się gdzie sie

schowac? a co bedzie jezeli aura w tym roku tez bedzie kaprsna? zdajecie sobie sprawe jak beda wygldały białe mokre

koszulki przylepione do ciała? ja wiem ze bono i reszta chlopaków bedzie w poblizu ale to juz chyba byłaby desperacja?!

#215 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 23 marca 2009 - 20:15

a co jezeli dla kogos jedynym słusznym kolorem jest czarny:P? poza tym mam apel do żeńskiej czesi coby jeszcze

przemyślała ten biały....pamietacie jak w 2005 lało przed koncertem i jak ci biedni ludzie z płyty nie mieli się gdzie sie

schowac? a co bedzie jezeli aura w tym roku tez bedzie kaprsna? zdajecie sobie sprawe jak beda wygldały białe mokre

koszulki przylepione do ciała? ja wiem ze bono i reszta chlopaków bedzie w poblizu ale to juz chyba byłaby desperacja?!


Oleńko, jak dla mnie jedynym słusznym kolorem jest czerwony, ale skoro nie przeszedł, więc drugą opcją jest biały, a czarny byłby ostatnim na mojej liście. Zresztą i tak te nasze dywagacje nie mają już racji bytu - jak napisał Pigol - koszulki będą białe... :rolleyes:

#216 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 marca 2009 - 20:18

Nie popadajmy w skrajności. Czarnymi koszulkami można już wymiotować.

A co będzie jak słońce przygrzeje na karczycho? W czarnej koszulce to ja się spalę, gdyż jak mówi podwórkowe porzekadło - czarne bardziej sprowadza promienie słoneczne. Wolę miss mokrego niż zapoconą czerń.


Z resztą jak lało w 2005 roku, to w zasadzie mokra miałem tylko głowę i ramiona - był taki skis, że nie było przysłowiowego bata, żeby zmoknąć gdzieś indziej.

Użytkownik Max edytował ten post 23 marca 2009 - 20:19


#217 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 23 marca 2009 - 20:21

Ja rozumiem wszystkie argumenty za białym, czerwonym itd. Pamietajcie jednak, że czarny wyszczupla :lol: a dla niektórych (w tym także mnie) to ważne.
I tak przy pkazji chciałbym prosić aby były też rw rozmiarówce modele większe od XL. Bo inaczej będę musiał kupić koszulkę "forumową", rozedrzeć na kawałki i ponaszywać na jakąś większą (hihihihi)
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#218 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 23 marca 2009 - 21:24

Hmm... Chyba ostatki. Moje pomysły są za słabe w porównaniu do Waszych, więc na nic nowego już chyba nie wpadnę :) :D

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Swoje propozycje na tyły już podałam wcześniej ;-)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#219 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 23 marca 2009 - 22:04

taka mała sugestia
u2forums.com
taki jest adres forum w niektórych projektach jest Joshua Forum a istniejemy przecież jako u2forums.com
i moim zdaniem taki adres powinien się znaleźć na naszej forumowo koncertowej koszulce
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#220 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 23 marca 2009 - 22:39

a co jezeli dla kogos jedynym słusznym kolorem jest czarny:P? poza tym mam apel do żeńskiej czesi coby jeszcze

przemyślała ten biały....pamietacie jak w 2005 lało przed koncertem i jak ci biedni ludzie z płyty nie mieli się gdzie sie

schowac? a co bedzie jezeli aura w tym roku tez bedzie kaprsna? zdajecie sobie sprawe jak beda wygldały białe mokre

koszulki przylepione do ciała? ja wiem ze bono i reszta chlopaków bedzie w poblizu ale to juz chyba byłaby desperacja?!

podoba mnie się jak dla mnie może padać.
dziewczęta pamiętajcie by nie zakładać nic pod spód ;)
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych