Skocz do zawartości


Zdjęcie

AHK-toong BAY-bi Covered


138 replies to this topic

#121 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 10 listopada 2011 - 07:28

Jak ktoś będzie kupował to ja też jestem chętny. :rolleyes:

#122 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 10 listopada 2011 - 09:47

Te covery są bardzo brzydkie :(
Achtung Baby Master

#123 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 listopada 2011 - 10:00

Te covery są bardzo brzydkie :(


A możesz rozwinąć swoje stanowisko?
Dołączona grafika

#124 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 10 listopada 2011 - 11:41

też jestem ciekaw jak uargumentujesz swoje stanowisko ;)

#125 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Napisano 11 listopada 2011 - 13:59

A czy komuś udało się zamówić przez stronę QMagazine? Ja zamówiłam jeszcze przed 25.10 na adres w UK i póki co ani widu ani słychu.... a kasa z konta ściągnięta ;( grrrrr.....

#126 blindness

blindness

    Użytkownik

  • Members
  • 240 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Elbląg

Napisano 11 listopada 2011 - 20:57

A czy komuś udało się zamówić przez stronę QMagazine? Ja zamówiłam jeszcze przed 25.10 na adres w UK i póki co ani widu ani słychu.... a kasa z konta ściągnięta ;( grrrrr.....

Też tak chciałam, ale koleżanka powiedziała, że szybciej będzie kupić w kiosku i rzeczywiście... widzę, że czasem warto się słuchać innych :) Niemniej skoro kasę ściągnęli, to może napisz jakiegoś maila?
A w temacie płytki, po wielokrotnym przesłuchaniu mój klimat to zdecydowanie Patti Smith i Garbage.

#127 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 12 listopada 2011 - 00:51

Jak ktoś będzie kupował to ja też jestem chętny. :rolleyes:

No to widać, że jest kilka chętnych osób. Jednak potrzebny jest jeszcze ktoś z kartą kredytową. Myślę, że można złożyć się nawet po trochę więcej, aby osobie to organizującej wyszło taniej.

Ale z tego co widzę, to chyba już Q zniknęło z oferty u2.com, czy się mylę? Może już wysprzedali swoje sztuki? :unsure:

ja mam.

;) Tak tylko pytałem, bo kupienie kilku egzemplarzy na miejscu w UK i wysłanie do Polski może okazać się jeszcze tańsze niż u2.com.
Na u2.com liczą sobie 15$ za przesyłkę za zakupy do 25$ (max 3 czasopisma po ~8$ -> 40zł za sztukę), oraz 21$ za zakupy do 50$ (max 6 czasopism -> 37zł za sztukę).

#128 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Napisano 13 listopada 2011 - 08:17

Też tak chciałam, ale koleżanka powiedziała, że szybciej będzie kupić w kiosku i rzeczywiście... widzę, że czasem warto się słuchać innych :) Niemniej skoro kasę ściągnęli, to może napisz jakiegoś maila?
A w temacie płytki, po wielokrotnym przesłuchaniu mój klimat to zdecydowanie Patti Smith i Garbage.


Jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony, także egzemplarz kioskowy też zleciłam kupić. Mam przyjaciółkę w UK także to nie był problem, żeby się ruszyć do sklepu a potem wysłać ale okazało się, że nie tak łatwo było to dostać :/ Kumpela była w kilku "kioskach" i w końcu w księgarni (coś jak nasz Empik) udało jej się dostać ostatni egzemplarz, który już do mnie doleciał. Niemniej zamówiłam także przez stronę no i teraz czekam... maila wyskrobię i pogonię tych oszukańców. Także powodzenia życzę w zdobywaniu własnych kopii.

#129 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 listopada 2011 - 01:00

Widzę, że coraz trudniej dostać Q z płytą. :unsure: Szukam i szukam, ale okazuje się, że jednego z najbardziej znanych magazynów muzycznych nie idzie normalnie kupić w Polsce, czy to w sklepie czy przez internet.

Znalazłem coś takiego:
http://www.internews...93&id=632&name=
http://www.europress.pl/produkt/q.php
Są więc "kioski" internetowe sprowadzające zagraniczną prasę, ale albo można kupić tylko prenumeratę roczną, albo sprzedają tylko firmom.

internews wydaje się być dobrą opcją, bo cena to 40.81 zł i wygląda na to, że sprzedają jeszcze tegoroczny numer, ale rejestracja tylko dla firm i nie wiem, czy sprzedają z płytą CD?


Udało się komuś kupić z Polski ten Q z CD? Jeśli tak to w jaki sposób? Może zamówił ktoś "za dużo" egzemplarzy? :P

#130 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 14 listopada 2011 - 22:21

jeśli ktoś by organizował jeszcze jakąś większą akcję zdobywania, to ja się dołączam do listy chętnych ;)
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#131 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 16 listopada 2011 - 11:05

jeśli ktoś by organizował jeszcze jakąś większą akcję zdobywania, to ja się dołączam do listy chętnych ;)

Super. Kolejka rośnie tylko na razie do niczego! :P Ja mam nadzieję, że ktoś pomoże mi znaleźć sensowne źródło zakupu magazynu z płytą. :rolleyes:

Opcje są 4:
- u2.com - po 8$ + przesyłka - nie mogę znaleźć już tej oferty więc chyba nieaktualne?
- oficjalna strona Q - wiadomo, że zagranicę nie wysyła z płytą, więc tylko opcja z UK - chyba, że komuś udało się zamówić z płytą?
- ktoś znajomy/rodzina w UK - niestety nie mam nikogo, kto by kupił i wysłał.
- zamówienie z tych polskich "kiosków" internetowych - potrzebna firma czy działalność, nie wiem czy da się to obejść.

Jeśli ktoś ma lepsze pomysły, albo rady to chętnie się zapoznam ;)

#132 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 listopada 2011 - 14:50

Oficjalna strona Q nie wysyła z płytą CD poza UK.

Zamawialem przez u2.com. Dzis dostalem maila a w nim:
Qty Ord Qty Ship Qty BO Qty Canc Sku/Item Description
1 1 0 0 FXAMU2T53175/Q Magazine Inc 'AHK-toong BAY-bi Covered' CD

Z czego jasno wynika ze z CD ;] Jak bedzie bez to zwracam :P

Everything You Know Is Wrong


#133 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 28 listopada 2011 - 22:59

Na lotnisku we Frankfurcie Q w cenie 12.50 euro ofkos bez płyty, co jest przegięciem zważywszy że Brytole mają gazetę za 4 funty z płytą. W Strasburgu brak Q w przeciwieństwie do Mojo czy Uncut czyli tak jak u nas w Empiku. W Londynie będę za 2 tygodnie jak już nakład dawno zejdzie. Ale trudno, nie jest to aż taka rewelacja ta płytka.

See through in the sunlight


#134 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 05 grudnia 2011 - 20:24

Zamawialem przez u2.com. Dzis dostalem maila a w nim:
Qty Ord Qty Ship Qty BO Qty Canc Sku/Item Description
1 1 0 0 FXAMU2T53175/Q Magazine Inc 'AHK-toong BAY-bi Covered' CD

Z czego jasno wynika ze z CD ;] Jak bedzie bez to zwracam :P

Na u2.com to właśnie były z CD, na oficjalnym Q były bez poza UK. ;)
No to trzeba było się pochwalić, że zamawiasz, zebrałoby się kilka osób i by taniej za sztukę wyszło. :P

#135 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 grudnia 2011 - 10:37

Wlasnie dotarla przesylka z Q Magazine ... z CD.

Na u2.com to właśnie były z CD, na oficjalnym Q były bez poza UK. ;)
No to trzeba było się pochwalić, że zamawiasz, zebrałoby się kilka osób i by taniej za sztukę wyszło. :P

Dlugo nie zagladalem na forum ... zrobilem to po zamowieniu juz ;[ Jak tylko uslyszalem o calej akcji to zaczalem szukac mozliwosci zakupu, jak sie udalo zamowic zajrzalem na forum.

Everything You Know Is Wrong


#136 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 13 grudnia 2011 - 20:47

Wlasnie dotarla przesylka z Q Magazine ... z CD.

Czyli oficjalna strona magazynu wysyłała też za granicę (do Europy bynajmniej) razem z płytą?

Dlugo nie zagladalem na forum ... zrobilem to po zamowieniu juz ;[ Jak tylko uslyszalem o calej akcji to zaczalem szukac mozliwosci zakupu, jak sie udalo zamowic zajrzalem na forum.

OK, może jeszcze kiedyś gdzieś na to natrafię. ;)

#137 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 23 grudnia 2011 - 10:23

W końcu i do mnie "Mikołaj" zawitał z tym wydawnictwem.
Dołączona grafika

Trochę się z początku bałem tego wydawnictwa, bo AB jest moją najukochańszą płytą U2, a tu jakieś covery gwiazd, które nie konieczne muszą być OK. Ale, płytka już przesłuchana z 20x i generalnie wrażenia moje są pozytywne.
Poczytałem też Wasze recenzje poszczególnych wykonań , porównałem z moimi subiektywnymi odczuciami i .... cieszę się że można mieć tak różne zdania na temat tego samego utworu :D .

Poniżej moje zestawienie:
1. Zoo Station by NIN - jak dla mnie , to klimat covera jest bombowy...I like it.
2. Even Better w Remixie - cool :P . Ależ przy nim się chce się zapierd...ć samochodem tyle co fabryka dała...
3. One by Damien Rice - nic tylko zamknąć oczy, usiąść wygodnie w fotelu i delektować się.
4. Until by Patti Smith - hmmmm...do końca nie wiem czy lubię taką wersję Untila. Jednak głos Patti sprawia że kwalifikuję go do utworów na Tak.
5. Horses by Garbage - jak dla mnie numer 1 tej płyty. To jak zrobili ten utwór rozwala mnie w sensie pozytywnym. Achhhhh Shirley....kocham ją za to jak śpiewa ten utwór :wub:
6. So Cruel by DM - meeega (osobiste) rozczarowanie :angry: . Jakoś DM mi nie wchodzą z ich wersją. Cenię sobie ich twórczość, ale to zawodzenie Dave'a powoduje, że obecnie wciskam "skip" na pilocie jak utwór nr 6 ma być grany.
7. The Fly by Gavin Friday - największa k..pa tej płyty. :o co to za pierdzenie i smutne elektroniczne brzmienie dla piosenki z takim powerem. 3xNIE
8. Mysterious by Snow Patrol - szału nie ma...kolejny utwór po Fly pozbawiony powera jaki ma oryginał i przez toraczej mnie rozczarowuje.
9. Tryin' by The Fray - mam sentyment do tej kapeli i pomimo tego , że w duchu wiem że ten cover nie jest zbyt dobry , to jednak mi pasuje. Chyba dlatego, że byłem w Denver i tak jak słucham ich muzyki , to staje przede mną obraz pięknych gór Kolorado...
10. Ultraviolet by Zabójcy - mniam mniam. Nic więc pisać nie muszę. :rolleyes:
11. Acrobat by "G"+stolica hazardu w USA - well...nic złego nie znajduję w ich wykonaniu. Jest power, jest dym i jest dobry cover.
12. Love is...by Jack "Black" - jak dla mnie to historia powstania utworu była taka:
[jakieś zadymione studio w Detroit]
Jack - chłopaki mamy pół h na nagranie jakiegoś pieprzonego coveru U2. Hmmm...Love is blindness..Ma ktoś nuty i słowa do tego?
Dźwiękowiec - Ja mam...
Jack - to kur...a dawaj, czas ucieka. Panowie, "jadziem z koksem". Ja podrę się w mikrofon, wy walnijcie w struny stylem sprzed 3-4 dekad i będzie git.
I wyszło git :lol:

To tyle...Podsumowując, fajne wydawnictwo.

PS. Jak ktoś bardzo chce, to mogę po przerwie świątecznej zrobić skan stron z gazety gdzie jest coś o załączonej płycie, o AB , o U2 itd... i wrzucić to do sieci.

#138 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 29 grudnia 2011 - 11:18

Właśnie wróciłem ze Świąt w UK.
Mój "Father Christmas" wysłuchał moich próśb i dostałem to cudo.

mój stosunek to tego wydawnictwa jest raczej chłodny ale cieszę się że posiadam.
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#139 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 stycznia 2012 - 08:11

Czyli oficjalna strona magazynu wysyłała też za granicę (do Europy bynajmniej) razem z płytą?

Moze niefortunnie sformuowalem ... 'przesylka z Q Magazine' a powinienem 'przesylka zawierajaca Q Magazine'. Zamawialem przez u2.com.

Everything You Know Is Wrong




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych