Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozterki multicamowe


82 replies to this topic

#61 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 15 lipca 2011 - 10:48

Dzięki smoke ;)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#62 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 15 lipca 2011 - 11:11

Boże, jaki syf...


Moze zrobimy z ostatnich 3 stron watek Rozterki multicamowe?

#63 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 15 lipca 2011 - 11:17

i myślę że całą dyskusję zamyka:



tyle ;)



A wystarczył tylko jeden post.
Natomiast do czasu ukazania się go, było małe kamienowanie :)
W sumie mimo wspólnej pasji wielu z nas pozostaje wciąż dla siebie obcymi ludźmi i oczekiwać zwykłego zrozumienia że można mieć wątpliwości,pytania to chyba po i co zbyt wiele.
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#64 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 15 lipca 2011 - 11:36

Moze zrobimy z ostatnich 3 stron watek Rozterki multicamowe?



Albo raczej topic "Polskie piekiełko" w OFFT ?
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#65 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 lipca 2011 - 11:59

A wystarczył tylko jeden post.
Natomiast do czasu ukazania się go, było małe kamienowanie :)
W sumie mimo wspólnej pasji wielu z nas pozostaje wciąż dla siebie obcymi ludźmi i oczekiwać zwykłego zrozumienia że można mieć wątpliwości,pytania to chyba po i co zbyt wiele.


Gościu, przecież to Ty naparzasz na lewo i prawo o skąpstwie i pazerności, weź przestań miauczeć i się ogarnij.

#66 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 15 lipca 2011 - 12:05

Gościu, przecież to Ty naparzasz na lewo i prawo o skąpstwie i pazerności, weź przestań miauczeć i się ogarnij.


Nie rozumiem o co ci chodzi :blink:

Chodziło mi o post Jędrzeja

"Ochoczyst nie odezwal sie w sprawie wykorzystania jego materialow (odplatnie)".
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#67 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 15 lipca 2011 - 12:11

Człowieku,
Ja nie klepałem pierdół... Przeczytaj sobie jeszcze raz moje posty w tym temacie, a jak dalej nie rozumiesz, to przeczytaj je sobie jeszcze raz i kolejny...
Nigdy nie oczerniałem innych, nawet, jeżeli się z kimś nie zgadzałem, to mimo wszystko traktowałem jego zdanie i wypowiedź z szacunkiem...

Wyszedłem z forum wczoraj o 22:00, wszedłem dziś o 11:20...przeczytałem te 3 strony tego tematu i powiem tak...smutno mi...smutno mi, bo z normalnej wymniany zdań wszystko przerodziło się z jeżdżenie po ludziach...
Nie będę sądował tu kto przesadził, a kto nie, ale powiem jedno - nie dam nigdy złego słowa powiedzieć na Tomka (teka55), bo dawno (jeżeli kiedykolwiek) nie poznałem przez net takiej osonby, którą widziałem tylko raz w życiu i to przez 10 minut, a która tak dużo by dla mnie zrobiła...

Boże, jaki syf...


Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Ci więcej dystansu do życia, do forum, do siebie...
Przeczytaj mój ostatni post jeszcze raz - widzisz tam emotkę ?

Smutno Ci, widzisz tu syf ?
Mi nie jest ani smutno ani nie widzę tu syfu. Jest czas radości - został wydany NASZ koncert, na który bardzo wielu ludzi czekało niecierpliwie. I teraz jest czas, by jak najwięcej chętnych, możliwie szybko, stało się posiadaczami tego DVD. I tym trzeba się zajmować.
Natomiast między innymi Ty proponujesz jałową dyskusję o tym, że można było zrobić to DVD lepiej. Nie wydaje Ci się, że w chwili premiery tak długo wyczekiwanego koncertu - to nie jest dobry czas na narzekanie ?
Pomijam już fakt, że ciągłe "mielenie" tematu ochoczystowego nagrania, w świetle ogromu pracy wykonanej przez Jędrzeja, może być dla niego zwyczajnie przykre.

#68 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 15 lipca 2011 - 12:22

Natomiast między innymi Ty proponujesz jałową dyskusję o tym, że można było zrobić to DVD lepiej. Nie wydaje Ci się, że w chwili premiery tak długo wyczekiwanego koncertu - to nie jest dobry czas na narzekanie ?
Pomijam już fakt, że ciągłe "mielenie" tematu ochoczystowego nagrania, w świetle ogromu pracy wykonanej przez Jędrzeja, może być dla niego zwyczajnie przykre.


Rzeczywistości nie zmienisz, więc absolutnie nie jest przykre ;)

Dla mnie to wydanie jest pełne. Nic bym w nim nie zmienił.

Ale może będę miał okazję (dlatego wersji HD jeszcze nie ma), więc zobaczyyymy :D

#69 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 15 lipca 2011 - 13:14

Nie rozumiem o co ci chodzi :blink:

Chodziło mi o post Jędrzeja

"Ochoczyst nie odezwal sie w sprawie wykorzystania jego materialow (odplatnie)".


jezu Ty jestes po prostu tepy

z gory sory za ot i bezpardonowosc ale musialam to powiedziec

#70 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 lipca 2011 - 13:50

proponuję ostatnie 3-4 strony przenieść do złotych ust, bo tylko na kabaret to się nadaje... ;)

#71 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 15 lipca 2011 - 14:23

Natomiast między innymi Ty proponujesz jałową dyskusję o tym, że można było zrobić to DVD lepiej. Nie wydaje Ci się, że w chwili premiery tak długo wyczekiwanego koncertu - to nie jest dobry czas na narzekanie ?
Pomijam już fakt, że ciągłe "mielenie" tematu ochoczystowego nagrania, w świetle ogromu pracy wykonanej przez Jędrzeja, może być dla niego zwyczajnie przykre.


Ja nigdzie, nie napisałem, że można było zrobić to dvd lepiej - skoro tak twierdzisz to pokaż, gdzie jest tak napisane.
To co pisali inni, to inni, że im źle itd... Nie wnikam, ja takich rzeczy nie pisałem, nie życzę sobie przekręcania moich wypowiedzi i wypraszam sobie!

Jeszcze raz podkreślam - jakby był w multicamie tamten materiał, to był - bez niego też jest ultra-super-mega-hiper!

P.S. To mój ostatni post w tym temacie, jak ktoś ma coś do mnie to niech mi to powie w twarz (na żywo, przez pm, nie wiem jak), a nie obsmarowuje mnie na forum przed innymi.
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#72 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 15 lipca 2011 - 14:46

A ja Wam powiem, że w sumie "Polak potrafi...". Spodziewałem się, że mogą zacząć się jakieś negatywne komentarze odnośnie DVD - głównie techniczne. Tu za ciemno, tu za jasno, stabilizacja? jaka stabilizacja, no fajnie ale amatorka... Jednak, że ktoś wpadnie na pomysł stwierdzenia, że multicam jest niekompletny, bo nie został do niego włączony materiał od Ochoczysta nie przewidziałem :D.

I z Markiem całkowicie się zgadzam (nie o Ciebie chodzi Smoke), że może jednak wypadało (tak, najnormalniej w świecie wypadało!) wstrzymać się z takimi opiniami, przynajmniej na jakiś czas. Choćby przez wzgląd na tych, którzy jeszcze tego DVD nie widzieli albo czekają n-tą godzinę aż się ściągnie. Czemu psuć im to święto? A już pisanie o trzecim OSTATECZNYM DVD, które można zrobić i finansowe licytacje (ja dam 10, Ty dasz 10) to już przejaw chamstwa.

Chociaż widziałem tylko wersję testową (końcową ściągnę dopiero w sobotę) to uważam, że multi zaspokaja w zupełności potrzebę tych, którzy tam byli i chcą mieć pamiątkę. O multicamowych wyjadaczach ściągających 600 koncertów na dobę się nie wypowiadam, bo do nich nie należę, możliwe, że oni czują niedosyt. Mówię to z pozycji osoby, która właśnie chciała sobie to wszystko powspominać i nie zna się za bardzo na kwestiach technicznych.

#73 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 17 lipca 2011 - 10:35

Ogladam lwasnie multicam, jeeej...niesamowite dzielo. Niektore momenty uchwycone sa naprawde magiczne (ej, ktos jeszcze mial ciary na solowce w Magnificent?)
Warto bylo czekac :)


Ja podobnie miałem podczas oglądania Ultraviolet u Ochoczysta.
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#74 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 lipca 2011 - 23:43

Od razu mowie, ze jestem po jednym seansie tylko i to raczej bedac dosc zmeczonym po calym dniu, ale wydaje mi sie, ze jeden maly blad wyhaczylem - dla jednych pewnie niezauwazalny, dla drugich (tych muzycznych) 'troszke' razaczy. W paru momentach jak Larry robi przejscia i uderza w talerze, to sa czasem ujecia nierowno zmontowane. To jest kwestia zazwyczaj osemek albo szesnastek (ulamki sekundy) ale jak juz mowilem, niektorych moze razic.

W przypadku przygotowywania wersji HD oferuje swoja pomoc przy poprawie tych ujec ;)

#75 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 18 lipca 2011 - 06:26

Od razu mowie, ze jestem po jednym seansie tylko i to raczej bedac dosc zmeczonym po calym dniu, ale wydaje mi sie, ze jeden maly blad wyhaczylem - dla jednych pewnie niezauwazalny, dla drugich (tych muzycznych) 'troszke' razaczy. W paru momentach jak Larry robi przejscia i uderza w talerze, to sa czasem ujecia nierowno zmontowane. To jest kwestia zazwyczaj osemek albo szesnastek (ulamki sekundy) ale jak juz mowilem, niektorych moze razic.

W przypadku przygotowywania wersji HD oferuje swoja pomoc przy poprawie tych ujec ;)

Prosze napisz na PM o ktore momenty chodzi :)
Niestety w przypadku takich małych różnic czasowych często problemem jest TV i konwersja do PAL ;P

Dzieki :)

#76 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 18 lipca 2011 - 07:10

Ja podobnie miałem podczas oglądania Ultraviolet u Ochoczysta.


zdradze Ci sekret...wciąż możesz oglądać DVD Ochoczysta jeżeli nie przeszkadza Ci nieuczciwość twórcy

#77 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 lipca 2011 - 07:34

Ja podobnie miałem podczas oglądania Ultraviolet u Ochoczysta.


Skoro już byłeś u Ochoczysta, to trzeba było wybębnić te materiały <_<
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#78 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 18 lipca 2011 - 07:43

Skoro już byłeś u Ochoczysta, to trzeba było wybębnić te materiały <_<



:lol:
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#79 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 18 lipca 2011 - 08:26

Skoro już byłeś u Ochoczysta, to trzeba było wybębnić te materiały <_<


Albo ukraść :D :D :D :D :D :D
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#80 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lipca 2011 - 08:46

Prosze napisz na PM o ktore momenty chodzi :)
Niestety w przypadku takich małych różnic czasowych często problemem jest TV i konwersja do PAL ;P

Dzieki :)




Jak tylko bede nastepnym razem w calosci ogladal to dam znac. Odezwe sie ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych