Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dystrybucja multicamu


42 replies to this topic

#21 gm1976

gm1976

    Użytkownik

  • Members
  • 18 Postów

Napisano 13 czerwca 2011 - 01:40

Ja bym proponował aby multicam umieścić na chomikuj.pl? Ściągasz szybko tradycyjną metodą i małym kosztem.

#22 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 14 czerwca 2011 - 15:51

Chomikuj jest płatne... nie każdy posiada konto ale umieścić mogę;)

#23 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 czerwca 2011 - 16:52

Może ktoś mógłby umieścić na MediaFire.com moim zdaniem świetna platforma do ściągania (nie wiem tylko czy mozna tam umieścić kilkanście plików rar. na raz)

A tak na boku kiedy multicam będzie już dostępny do ściągniecia :P
Megaupload nie jest złym wyjściem ja ściągałem z niego multicam Stroubidula (Stade de France 3 leg)i całkiem przyjemnie bez problemów poszło
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#24 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 czerwca 2011 - 19:11

Chomikuj jest płatne... nie każdy posiada konto ale umieścić mogę;)

bardzo proszę. :rolleyes:
Posted Image

#25 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 14 czerwca 2011 - 20:01

Chyba dam cały multi jako playlista na YT...
Nie każdemu to odpowiada, ale to będzie o wiele lepsza jakość niż ta z DVD...

#26 Chestero

Chestero

    Użytkownik

  • Members
  • 19 Postów
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 czerwca 2011 - 20:26

Chyba dam cały multi jako playlista na YT...
Nie każdemu to odpowiada, ale to będzie o wiele lepsza jakość niż ta z DVD...

W sumie niegłupie, stamtąd też można ściągnąć ;)

#27 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 14 czerwca 2011 - 20:37

W sumie niegłupie, stamtąd też można ściągnąć ;)

Nooo... szybko, bez ograniczeń i w HD :P

#28 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 14 czerwca 2011 - 20:53

kurde problemy tylko robicie,
jedrzej wrzuć na U2torents i po problemie, bez szukania potem linkow po sieci, poza tym ludziom z poza pl bedzie łatwiej go ściągnąc
a to wszelkie rozdrabnianie sie z meauploadem i innymi a o tym chomiku to nawet nie wspominając to tylko strata czasu
a dla tych co to jest niewiarygodnie wielki problem z u2t i jeszcze wiekszy żeby ktos im nagrał to umieśc już na tym Youtubie i niech sobie ssią z niego :P
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#29 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 15 czerwca 2011 - 07:31

kurde problemy tylko robicie,
jedrzej wrzuć na U2torents i po problemie, bez szukania potem linkow po sieci, poza tym ludziom z poza pl bedzie łatwiej go ściągnąc
a to wszelkie rozdrabnianie sie z meauploadem i innymi a o tym chomiku to nawet nie wspominając to tylko strata czasu
a dla tych co to jest niewiarygodnie wielki problem z u2t i jeszcze wiekszy żeby ktos im nagrał to umieśc już na tym Youtubie i niech sobie ssią z niego :P


Wymyslasz problemy ;);)
Mamy czas, wiec rozmawiamy.
Gdyby multicam byl juz ostatecznie wyrenderowany to nie czekalbym 5 sekund zeby go wrzucic ;)

Dopiero co wmontowałem czołówkę i znalazłem super buga w oprogramowaniu, który wydłuży proces ostatecznego renderowania 2x...
Nie wiem czy podawałem ten termin, ale moim zdaniem całość będzie opublikowana ok 1 lipca.

#30 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 15 czerwca 2011 - 18:49

tylko zliczam te które już niektórzy podali :P

Jędrzej co do terminu to ważne że się ukaże :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#31 chojny

chojny

    Użytkownik

  • Members
  • 211 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 15 czerwca 2011 - 19:36

Najlepiej wrzucać gdzie się da aby jak największa liczba osób miała do tego dostęp i tylko w pierwszym poście tego tematu wrzucać bezpośrednie linki do torrentów, trackerów, serwerów i innych "wrzutajek" :)

#32 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 15 czerwca 2011 - 22:17

No i obowiązkowo kastracja Allegro, bo wcześniej czy później wiadomo co będzie ;).

#33 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 16 czerwca 2011 - 16:10

Dokładnie pamiętaj Jędrzeju dodać na początku lub na końcu, że odpłatna dystrybucja jest wzbroniona.

#34 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 16 czerwca 2011 - 21:35

Ja ze swojej strony jestem w stanie podzielić na paczki i wrzucić na jakieś serwery typu fileserve or something (oczywiście w momencie jak sam juz będę go miał).
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#35 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 16 czerwca 2011 - 21:41

Myślę że im więcej kanałów dystrybucji tym lepiej i jak widać zawsze można liczyć na mafię u2forums :) Kiedy już się pojawi gdziekolwiek zrobimy szum i powrzucamy dalej albo w gronie u2forums sobie wzajemnie ponagrywamy. Ja jak już w swoje łapska go dostanę mogę nagrać parę kopii i rozdać w W-wie zainteresowanym przy okazji jakiegoś meetu, nie ma problemu :)

Pamiętam że przy dystrybucji multi z Chorzowa'05 działało coś w rodzaju drzewka wysyłkowego - osoba numer jeden wysyłała osobie numer dwa, ta osobie numer trzy itp., jakoś się udało, też można takie opcje rozważyć, hm? :)

#36 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 16 czerwca 2011 - 21:55

Dla mnie przegranie 5-10 płytek to nie problem.
Wysyłka też :)
Także mogę pomóc jak cza będzie

Im więcej kanałów do zasysania tym lepiej .
Jeden ma Pro na Rapidzie , inny zmienną sieć na osiedlu a inny pobiera z MediaFire .
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#37 CrazyBono

CrazyBono

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów

Napisano 13 lipca 2011 - 05:51

Czesc :) juz oddawna sledze powstawanie multicamu, tak wogole to tezbylem na koncercie w chorzowie :) tylko jakos tak wyszlo ze dopiero teraz pisze na forum :rolleyes: Generalnie to chodzi o to, że nie am skad popbrac tego filmu bo mam taki cudowny internet co sie nazywa iplus :angry: no i mam taka prosbe czy ktos nie moglby nagrac ten film na plyte.? oczywiscie koszty i kupno plytek i kopert nie ma duzego znaczenia, po prostu musze miec ten film :)

#38 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 13 lipca 2011 - 08:34

Rapidshare /hotfile /inne / generator itp... wpiszcie sobie w google dużo z nich działa ;) Teraz opłaca się kupić na rapidzie konto, bo na allegro mozna kupic nie ograniczony transfer na jedna dobre za złotówke;) Damy rade:)

Dobrze gada a jak ktoś nie chce kupować konta to zawsze może ściągać pliki naprzemiennie.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#39 verisx

verisx

    Użytkownik

  • Members
  • 387 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 13 lipca 2011 - 10:02

Jakby ktoś wrzucał multicama na jakiś serwer hostingowy, to chyba najlepszą opcją jest megaupload, nie trzeba konta premium, wszystko się szybko ściąga bez żadnych limitów i można zostawić odpalone ściąganie w jakimś jDownloaderze i mieć spokój :)

#40 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 13 lipca 2011 - 22:17

No nareszcie....tyyyle czekania, tyyyle wstrzemięźliwości...nie pokuszenia się na obejrzenie tego projektu, mocno skrytykowanego, zaraz po koncercie...JEST, Multicam, DVD, wreszcie.. Dzięki. Jeszcze nie oglądałem... nawet nie ściągne, wiecie dlaczego ? NIE MAM TYLE MIEJSCA NA DYSKU !!!!!!! 8 GB nie mam wolne na żadnej partycji, tak.. to dość dziwne, ale mam starszy komputer i zaledwie 80GB całości. Wiem, że pewna grupa osób, jest już na tyle zapalona, że ściągnie to DVD na swoje sprzęty, komputery będą grzały się całe noce, byleby to było już na talerzu. CZY BĘDZIE KTOŚ TUTAJ OFICJALNIE nagrywał tenże Multicam Jędrzeja na płyty, co by takim sytuacjom dopomóc jak moja choćby ? Jestem zainteresowany możliwością otrzymania po prostu DVD od kogoś, kto mi je nagra... może mógłby i nawet z grafiką na płycie ? już tak oficjalnie ? Będzie w ogóle coś takiego ? Ludzie, dajta jakiś znak, bo ja sobie nawet tego do ściągania ustawić nie mogę, a nie chce teraz przemeblowań robić na dysku ;) HELP ! Dopisuję się do listy osób oczekujących na wydaną wersje DVD, po prostu na płytce. Pozdrawiam i jeszcze raz Dziękuję, tym wszystkim osobom, które były zaangażowane w ten projekt i sprawiły, że mógł powstać.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych