Skocz do zawartości


U2torrents.com


259 replies to this topic

#161 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 08 marca 2011 - 16:01

Jestem zarejestrowany ;) Jeszcze nic nie ściągałem. Z resztą wygląda u mnie to tak:

D: 0.00 B | U: 0.00 B | Ratio: --- | Seed bonus:0.0 | Donated: 0 $ | (Seeding: 0 Leeching: 0 Connectable: UNKNOWN)
(ten pasek na górze)

Czyli co, żeby ściągać muszę zapłacić? A może wykupić sobie konto na megauload albo czym innym? Nigdy jeszcze nie ściągałem żadnego bootlega video więc wybaczcie :)

Powiedzmy chciałbym sobie ściągnąć taki multicam z Frankfurtu 2010-08-10. Co mam kliknąć żeby ściągało? Gdy klikam tą ikonkę na dole,

Dołączona grafika

ściąga mi tylko 35 kb pliczek, wcale nie video.

#162 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 marca 2011 - 16:29

Ściągnięty plik trzeba otworzyć specjalnym programem, poprzez co uruchomimy ściąganie (i udostępnianie jednocześnie). Osobiście polecam bardzo sktromny ale niezawodny program utorrent.

http://www.programos...m,utorrent.html

Polecam poczytać też trochę o sieci torrent, która jest jedną z sieci bezpośredniej wymiany plików.
Zapewniam, że konfiguracja i obsługa jest bardzo prosta.

#163 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 08 marca 2011 - 16:58

W temacie:

ciekawy wątek dot. nagrań, które może są a może ich nie ma...

http://u2torrents.co...cid=2172&page=1

#164 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 10 marca 2011 - 21:24

W temacie:

ciekawy wątek dot. nagrań, które może są a może ich nie ma...

http://u2torrents.co...cid=2172&page=1

Wątek bardzo ciekawy dla zbieraczy bootlegów :rolleyes:, czytałem go już wcześniej i należało by pewnie jeszcze wspomnieć, że z Warszawy jest jedynie marnej jakości nagranie. :(

#165 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 marca 2011 - 08:16

Po prawie 17 latach pojawia się nagranie z publiki:

1993-08-27 - Dublin - TCD D7, OKM II rock, taper: Stadtfelder

#166 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 marca 2011 - 12:51

Użytkownik Stadtfelder zaczął udostępniać swoje nagrania z Vertigo Tour. Jest Niemcem, więc może nagrał Chorzów '05 ?

#167 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 marca 2011 - 16:18

Użytkownik Stadtfelder zaczął udostępniać swoje nagrania z Vertigo Tour. Jest Niemcem, więc może nagrał Chorzów '05 ?


Było by miło. A jak z jakością tych nagrań? :rolleyes:

#168 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 marca 2011 - 16:46

Nie mam pojęcia, żadnego koncertu od niego nie ściągnąłem. Piszę tę nowinkę w kontekście ewentualnego mixu chorzowskich źródeł.

#169 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 11 kwietnia 2011 - 13:29

Na forum U2T powstał arcyciekawy topic, w którym ludzie wrzucają sample nagrań, które jak dotąd nie ujrzały światła dziennego. Może ktoś coś wrzuci z Chorzowem związanego?

http://u2torrents.co...page=last#14562

#170 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 14 kwietnia 2011 - 15:47

o jasny gwint, jak to ujrzy kiedyś światło dzienne to się chyba upiję ze szczęścia.

The back track to The Fly from the Elevation tour. This is off one of my soundboard soundcheck discs from the first leg.


http://www.mediafire...o42l9ng5v52zyql

Tylko 44 sekundy, ale to brzmi jak Daft Punk !

#171 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 14 kwietnia 2011 - 18:12

WTF Dobrze że to nie wyszło jednak :P O wiele fajniejszy początek z ostatecznej wersji ET a jeszcze lepszy the fly z VT. To moja opinia.

#172 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 kwietnia 2011 - 22:17

Na forum U2T powstał arcyciekawy topic, w którym ludzie wrzucają sample nagrań, które jak dotąd nie ujrzały światła dziennego. Może ktoś coś wrzuci z Chorzowem związanego?

http://u2torrents.co...page=last#14562


No rzeczywiście ciekawe rzeczy tam się dzieją. 25 dysków z soundchecków PopMart'owych...... :blink: Choć fakt, że wiele tam rozmów, prób instrumentów, ale też utworów :rolleyes:

The Fly - podkład SBD - ale kto wie czy to nie leciało nie raz podczas koncertów w podkładzie - tylko z małym udziałem w ostatecznym mixie?

Zurych IEM - rozmowy Edga "pod sceną" - wiem, że w IEMie z Pasadeny też to słychać - chłopaki nawet nie wiedzą, że wszystko jest nagrywane :D ciekawe czy czasem czegoś nie chlapnęli?

Hold Me z RPA - jaki czysty dźwięk, trochę Bono cichy i odliczanie od czasu do czasu, ale świetna jakość i niezły Matrix można było by z tego zrobić - IEM z 360 brzmi dużo lepiej niż te z VT...

A te próby Bono ze snnipetami Jacksona :P - głos jak z ZooTV czy co - jakiś falsecik;
no i fragment półakustycznego MW - :rolleyes: podejrzewam, że mogło by to być ciekawsze od aktualnej wersji MW i Stucka akustycznego razem wziętych :P

#173 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 14 kwietnia 2011 - 22:56

The Fly - podkład SBD - ale kto wie czy to nie leciało nie raz podczas koncertów w podkładzie - tylko z małym udziałem w ostatecznym mixie?

Właśnie chodzi o to, że ten podkład leciał na koncertach jako backing track dla zespołu. Jak się dobrze wsłuchać, to można go usłyszeć nawet na DVD z Bostonu '01 (mam na myśli główne to 'Love' na samym początku)

Zurych IEM - rozmowy Edga "pod sceną" - wiem, że w IEMie z Pasadeny też to słychać - chłopaki nawet nie wiedzą, że wszystko jest nagrywane :D ciekawe czy czasem czegoś nie chlapnęli?

"My ears, Dallas, my ears. My f***ing ears!" :P

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#174 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 15 kwietnia 2011 - 10:25

Zurych IEM - rozmowy Edga "pod sceną" - wiem, że w IEMie z Pasadeny też to słychać - chłopaki nawet nie wiedzą, że wszystko jest nagrywane :D ciekawe czy czasem czegoś nie chlapnęli?


cię nie pierniczę, rewelacja! Ależ ludzie skarby kitrają...

#175 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 15 kwietnia 2011 - 11:34

o jasny gwint, jak to ujrzy kiedyś światło dzienne to się chyba upiję ze szczęścia.

The back track to The Fly from the Elevation tour. This is off one of my soundboard soundcheck discs from the first leg.


http://www.mediafire...o42l9ng5v52zyql

Tylko 44 sekundy, ale to brzmi jak Daft Punk !


Świetne. I do tej pory byłem przekonany, że te rozedrgane pady, które tu słychać Edge uzyskuje na żywca jakimś Fractalem.

http://www.youtube.com/watch?v=6yQH8ImJSVE&playnext=1&list=PL187F1ACD4B703501

#176 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 kwietnia 2011 - 14:54

Dobra okazja dla jarząbków do podbicia sobie ratio, gdyż użytkownik Macphisto wysprzęgla się właśnie masowo ze swoich południowoamerykańskich nagrań. Wystarczy dołączyć i trzymać udostępnianie przez przynajmniej 24h.

#177 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 kwietnia 2011 - 15:16

Ja z kolei noszę się z zamiarem napisania prywatnej wiadomości do użytkownika Stadtfelder, narodowości niemieckiej. Gość raz na czas wrzuca swoje nagrania, począwszy od roku 1992. Z reguły koncerty niemieckie, ale z ościennych państw również. Może ma jakimś cudem np. Warszawę '97? Albo chociaż Chorzowy.

#178 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 kwietnia 2011 - 15:21

To bardzo dobry pomysł. Poproszę, jeśli to nie problem, ew. korespondencję do wiadomości. W razie czego będę bombardował z drugiej flanki.

#179 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 18 kwietnia 2011 - 07:21

Ale jaja, nie dość, że po 6 latach pojawia się koncert, którego jak dotąd nie było, to jest to w dodatku mix dwóch IEMów - Bono i Edge'a. Chodzi o Miami 14 listopada 2005 roku. W bonusie soundcheck.

http://u2torrents.co...details?id=7525

#180 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2011 - 07:27

Właśnie miałem o tym pisać.

I know people are only getting excited about current shows being tossed up, but there's a lot more goodies out there. Just gotta talk to the right people! Hopefully some more goodies will come out.

Problem w tym, że nie za bardzo chcą się nimi dzielić.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych