Skocz do zawartości


U2torrents.com


259 replies to this topic

#201 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 maja 2011 - 21:48

Kolejne rarytasy ujrzą światło dzienne.

Chodzi o soundcheck z Turynu, na U2T został wrzucony sampel, a raczej spory fragment nagrania (8min) - Tryin' To Throw Your Arms Around The World. IEM Boniasa jak na moje ucho.

Pobrać można stąd:

http://www.mediafire...t0i73ebdt8jie0e


Jak dla mnie rewelacja, Wszystko czyściutko słychać, rozmowy, a zwłaszcza wszystkim dyrygującego Boniasa.

#202 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 19 maja 2011 - 22:15

ET czy 360 ?? :D

naprawde rewelacja :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#203 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 maja 2011 - 22:37

Wydaje mi się, że to próby przed Turynem, otwierającym III leg, europejski rzecz jasna, na 360.

#204 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 23 maja 2011 - 00:49

Kolejne rarytasy ujrzą światło dzienne.

Chodzi o soundcheck z Turynu, na U2T został wrzucony sampel, a raczej spory fragment nagrania (8min) - Tryin' To Throw Your Arms Around The World. IEM Boniasa jak na moje ucho.
Jak dla mnie rewelacja, Wszystko czyściutko słychać, rozmowy, a zwłaszcza wszystkim dyrygującego Boniasa.


Też już zauważyłem ten kawałek. Jakieś dziwne te próby - jakby ćwiczono utwór na odległość (online?) z jakimiś muzykami :blink: Ktoś na perkusji, ktoś śpiewa? Chyba chcieli zagrać Trayn' zamiast MW, bo w podobnym stylu to chciał Bonias próbować - no szkoda, że jeszcze trochę nie poćwiczyli - byłoby super zamiast miałkiego MW.

Tak przy okazji, użytkownik RickU2 chyba to wypuścił i obiecał, że niedługo będzie całość - wyszło to przy okazji nie małych sporów jakie toczą się w tym wątku. Jak zwykle chodzi o to, że ludzie mają takie ciekawe nagrania ale nie dzielą się nimi z resztą. To prawda, że mogą zatrzymać dla siebie na wymianę to co sami nagrali - ale po wypuszczeniu kilku świetnych 30 sekundowych kawałków można było się spodziewać, że posypią się prośby o całość. :wacko:
Z jednej strony super usłyszeć, takie próby jak Mofo czy właśnie Trayn', ale z drugiej strony 30 sekund to tyle co liznąć utwór a nie posłuchać. :/ Szansa w tym, że jest to nagrane i może kiedyś wyjdzie na jaw w całości.


Jeszcze kilka próbek IEMów się pojawiło zarówno z 2005 jak i 2009. Widać dużą różnicę w jakości tych z 360 Tour w porównaniu do VT - niektóre IEMy - jak Bruksela 2009 brzmi jak Soundboard (różnica, że słychać liczenie i klikanie). Za to te z 2005 często są jakieś mocno skompresowane - zwłaszcza jeśli chodzi o głos Bono - jak w IEM z VT z Japoni.

#205 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 04 czerwca 2011 - 08:03

Stadtfelder wrzuca kolejne perełki ze swojej kolekcji - tym razem dwa koncerty z serii dublińskich nocy, nagrane z publiki. Niesamowite rzeczy ten koleś przechowuje.

#206 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 27 czerwca 2011 - 23:20

Sorry że odkopuję, zwłaszcza w czasie extazy po Glaston :P ale nie mogę się zarejestrować na U2torrents ! Zbanowali mnie kiedyś mimo dobrego ratio a teraz jak próbowałem to nie mogę się ani zalogować ani ponownie zarejestrować (próbowałem 3 mailami i nic :( ). Da się tam jakoś ponownie zarejestrować ? :(

#207 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 28 czerwca 2011 - 11:51

Sorry że odkopuję, zwłaszcza w czasie extazy po Glaston :P ale nie mogę się zarejestrować na U2torrents ! Zbanowali mnie kiedyś mimo dobrego ratio a teraz jak próbowałem to nie mogę się ani zalogować ani ponownie zarejestrować (próbowałem 3 mailami i nic :( ). Da się tam jakoś ponownie zarejestrować ? :(

Pisałeś do nich? Bo oni się tam rządzą i samemu ciężko coś zrobić. Musiałbyś spróbować z innego kompa (ważne jest inne IP i może też adres MAC?) oraz używając innego nicku.

#208 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 28 czerwca 2011 - 12:12

Musiałbyś spróbować z innego kompa (ważne jest inne IP i może też adres MAC?) oraz używając innego nicku.

To jest kiepskie rozwiązanie. Kuba najlepiej napisz do administratorów i dowiedz się dlaczego cię zbanowali? Jeśli odpowiednio zagadasz i obiecasz poprawę to może nawet odblokują Ci konto. :P

#209 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 28 czerwca 2011 - 12:41

To jest kiepskie rozwiązanie. Kuba najlepiej napisz do administratorów i dowiedz się dlaczego cię zbanowali? Jeśli odpowiednio zagadasz i obiecasz poprawę to może nawet odblokują Ci konto. :P

Pisałem i ... nic nie odpisali ! Próbowałem rejestrować się z innego kompa (zmieniałem adresy mailowe cuda wianki) ale jest to samo :/

#210 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 29 czerwca 2011 - 13:55

Pisałem i ... nic nie odpisali ! Próbowałem rejestrować się z innego kompa (zmieniałem adresy mailowe cuda wianki) ale jest to samo :/

To nawet nie wiesz za co cię zbanowali? ;) Przecież wcześniej musiałeś dostać jakieś ostrzeżenie czy coś w tym rodzaju. Podaj login oraz e-mail na jaki miałeś zarejestrowane konto. Może się czegoś dowiem.

#211 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 29 czerwca 2011 - 14:10

To jest kiepskie rozwiązanie. Kuba najlepiej napisz do administratorów i dowiedz się dlaczego cię zbanowali? Jeśli odpowiednio zagadasz i obiecasz poprawę to może nawet odblokują Ci konto. :P

Pisałem i ... nic nie odpisali ! Próbowałem rejestrować się z innego kompa (zmieniałem adresy mailowe cuda wianki) ale jest to samo :/


Wiecie, nie chodzi mi o oszukiwanie, bo wiem, że z jednego kompa to i tak nie wyjdzie. Poza tym TUFAK pisze, że miał dobre ratio.

Sprawa jest inna - jak to nie możesz z innego kompa z innym nickiem? :huh: Ale czy ten komp miał inne IP? Sorki, ale może nie ma możliwości rejestracji nowych użytkowników - bo w innym przypadku nikt by nie mógł się zarejestrować. Jeśli tak to skończyły się miejsca i trzeba czekać, aż kogoś wywalą, ale coś mi się nie widzi.

Pisz do skutku - w końcu może któryś admin odpisze - innego wyjścia nie widzę. ;) I napisz jakby coś ci się udało, bądź nie. ;)

#212 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 30 czerwca 2011 - 00:02

No nie mogę - próbowałem tak (z zupełnie innego kompa tzn. z kompa kolegi, próbowałem się zarejestrować na inny mail, podałem inny nick i nic). Wiesz napisałbym kolejny raz do modów gdyym tylko znał adres do nich (a nie mogę się do niego dostać bo nie mogę sie zalogować i koło się zamyka). Jeżeli jesteście zarejestrowani to podajcie mi pls maila do modów z u2torrents

@ Grinderman wiesz w sumie to już ponad rok jak mnie zbanowali i nie jestem pewny ale chyba nick Kuba_U2 (ewentualnie Jakub_U2) a mail: baron.jb@wp.pl

#213 verisx

verisx

    Użytkownik

  • Members
  • 387 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 30 czerwca 2011 - 07:51

No nie mogę - próbowałem tak (z zupełnie innego kompa tzn. z kompa kolegi, próbowałem się zarejestrować na inny mail, podałem inny nick i nic). Wiesz napisałbym kolejny raz do modów gdyym tylko znał adres do nich (a nie mogę się do niego dostać bo nie mogę sie zalogować i koło się zamyka). Jeżeli jesteście zarejestrowani to podajcie mi pls maila do modów z u2torrents

@ Grinderman wiesz w sumie to już ponad rok jak mnie zbanowali i nie jestem pewny ale chyba nick Kuba_U2 (ewentualnie Jakub_U2) a mail: baron.jb@wp.pl



u2tmods@u2torrents.com

Spróbuj napisać na ten mail. ;)

#214 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 30 czerwca 2011 - 09:09

Dzięki verisx ! Już napisałem do nich maila mam nadzieję, że mnie odbanują ;)

#215 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 lipca 2011 - 21:10

<olaboga> kolejny ultra rarytas, tym razem sprzed 22 lat.
Pojawił się kompletny soundcheck z Meloburne, 07-10-1989, zawierający, moim zdaniem, najlepszą wersję soundcheckową WTSHNN (bez wokalu). Uczta dla uszów.

#216 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 19 lipca 2011 - 21:04

Ostatnio na U2Torrents pojawił się bootleg z Stockholmu 1992-06-11
http://u2torrents.co...details?id=7777
Jest tzw. Olli Version. Już się sporo rozpisywałem o tym w rozdziale o remasterach. :P

Co do reedycji to niech wydadzą jakieś fajne dema, rzadkie B-Side'y i pełny koncert na DVD plus jakieś rzadkie teledyski.
Właśnie oglądnąłem sobie Stockholm z 1992 roku.... :P Jak dla mnie bomba - gdyby tylko nie te wstawki z tym chłopakiem co wygrał transmisję byłoby jeszcze lepiej.
Inne intro Bono do Zoo Station, Horses, Trayn', UV, świetne Stand By Me śpiewane w połowie przez Edga, Bad/AIWIY (co za przejście :D), Desire, I Still, Dancing Queen (z połową ABBY) - ciężko o koncert z większą ilością różnic w stosunku do koncertu z Sydney

Jest to mix kolorowej wersji broadcastu (nie tej nieciekawej Sepii) oraz ŚWIETNEGO nagrania audience!! :) Oryginalny SBD był okropny - coś ala Bazylea. Zastąpiono go niesamowicie brzmiącym (zwłaszcza jak na rok nagrywania) nagraniem Audience. Wiele soundboardów się chowa. Ogląda się bardzo dobrze. Synchronizacja wg. mnie bardzo dobra - nie poznałby nikt, że to nie SBD. :P
Polecam!

Tak więc jakby sprawa z remasterem nie wypaliła (aż 7 coverów bądź snnipetów :unsure: nie licząc intra) lub był pocięty to pozostaje ta i tak już świetna wersja.

#217 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 19 lipca 2011 - 23:17

Również polecam. Chyba najlepsza dostępna wersja Stockholmu '92. ;)

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#218 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 31 lipca 2011 - 12:06

http://u2torrents.co...details?id=7807

Koniecznie - mix kilku IEMów z majowego koncertu w Denver. Jakość top.

#219 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 lipca 2011 - 16:22

Właśnie miałem o tym pisać.
Pierwszy raz w historii nagrań bootlegowych zdarza się taka sytuacja, że koncert zmontowano z 4 różnych IEM'ów.

Właśnie odsłuchuje, jakość very git!

#220 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 28 sierpnia 2011 - 14:06

http://u2torrents.co...35793#comm35793

przed chwila pojawił się matrix z Waszyngtonu`92
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych