Skocz do zawartości


Zdjęcie

2011-04-10: Morumbi - Sao Paulo, Brazil


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#41 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 11 kwietnia 2011 - 13:32

Snippet Helter Skelter w Vertigo. Fani Beatlesów mogą się podjarać :D

#42 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 kwietnia 2011 - 13:41

co za koncert co za uczta.
Out of control. :D :D :D.
Posted Image

#43 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 11 kwietnia 2011 - 13:47

Dla formalności :


Setlist:

1 Even Better Than The Real Thing
2 Out Of Control
3 Get On Your Boots
4 Magnificent
5 Mysterious Ways
6 Elevation
7 Until The End Of The World
8 I Still Haven't Found What I'm Looking For
9 Pride (In The Name Of Love)
10 North Star
11 Beautiful Day / Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band (snippet) / Blackbird (snippet)
12 Miss Sarajevo
13 Zooropa
14 City Of Blinding Lights / Singing In The Rain (snippet)
15 Vertigo / Helter Skelter (snippet)
16 I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight / Relax (snippet) / Two Tribes (snippet)
17 Sunday Bloody Sunday
18 Scarlet
19 Walk On / You'll Never Walk Alone (snippet)

encore(s):
20 One
21 Amazing Grace (snippet) / Where The Streets Have No Name
22 Ultra Violet (Light My Way)
23 With Or Without You
24 Moment of Surrender

Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#44 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 kwietnia 2011 - 14:14

Noo nareszcie Zooropa!!! Ten kawałek jest stworzony do tego kosmicznego designu(Toshiba ? "Better by design)(UK Lottery ? "Be a winner"
Slim Fast ? "Eat to get slimmer)Moim zdaniem to jeden z najlepszych utworów na Zooropie (która według mnie była dobrym albumem)
Jedyne co mnie w nim denerwuje to ten odgłos jakby przewijanej kasety lub płyty na końcu <_<
A Out of Control to moim zdaniem drugi po I will Follow najlepszy utwór na Boy także tym razem niskie pokłony dla chłopaków!!
Ja już nigdy nie będe się czepiał tej trasy(setlisty).Oprócz niezminnego jądra setu na tej trasie naprawdę trochę sie zmieniło a po zagraniu Zooropy nie będe miał do nich pretensji nawet jeśli wyrzucą Miss Sarajevo :)
Szkoda że tylko snnipet do Helter Skelter jakby zagrali całość do byłby dopiero szał(No jakieś "ale" zawsze musi być :D )
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#45 vertigo93

vertigo93

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 15:38

szok, na u2torrents.com jest już zapis video z tego koncertu :D

#46 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 kwietnia 2011 - 16:51

Wczoraj nie spałem całą noc i akurat widziałem na U2gigs (które teraz z niewiadomych przyczyn nie działa, to pewnie z emocji) jak Zooropa doszła do seta więc byłem pierwszym, który wiedział :) A z Popa w USA nici, nie ma mowy, żeby to zagrali akurat TAM gdzie ten album ani się nie sprzedał ani nie zdobył uznania. Chociaż o pozostawienie Zooropy w secie będę się modlił :)

#47 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 kwietnia 2011 - 16:55

Największe szanse na Pop były właśnie w Ameryce Płd
Tak mi się zdaje
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#48 wojtas

wojtas

    Użytkownik

  • Members
  • 72 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:18

wrzucicie bootleg z tego koncertu jak bedzie? z gory wielkie dzieki :D
Posted Image

"The only baggage you can bring
Is all that you can't leave behind"

#49 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:24

Woow, co to się działo tej nocy. Even Better, OOC, Zooropa, brak IALW, UV... Mamy chyba najbardziej ogarniętego seta w tym roku. :D

OOC - totalne-mega-zaskoczenie. Jak zobaczyłem to na twitterze, zacząłem prawie skakać z radości. ;) Genialny wykon, bez dwóch zdań. I've got spirit, I've got soul!
Zooropa - normalnie KOSMOS, po prostu. Podoba mi się patent całkowitego ukrycia zespołu za dymem i ekranem. :) Na całym stadionie zostaje widoczny tylko rozwinięty ekran, nic więcej. Idealnie. Wizualizacje - piękne, kosmiczne, jak na klimat całości przystało. Ale, mimo wszystko, za krótko trochę, (jedną zwrotkę ominęli...). Ja chcę więcej, no. :P

Dream out loud!


edit: Zooropa, widziana z trochę dalszej perspektywy:
http://www.youtube.com/watch?v=YPk7MDKb2PY

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#50 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 12 kwietnia 2011 - 00:02

Zooropa - normalnie KOSMOS, po prostu. Podoba mi się patent całkowitego ukrycia zespołu za dymem i ekranem. :) Na całym stadionie zostaje widoczny tylko rozwinięty ekran, nic więcej. Idealnie. Wizualizacje - piękne, kosmiczne, jak na klimat całości przystało. Ale, mimo wszystko, za krótko trochę, (jedną zwrotkę ominęli...). Ja chcę więcej, no. :P

Co do Zooropy to rzeczywiści nie była to "pełna pełna" wersja, ale i ak lepsza od krótkiej. ;) Jeszcze się tak nie cieszę, wolę poczekać, bo takie ES grali chyba nawet ze 3 razy i na tym koniec... Ale wizualizacje i miejsce w secie sugerują, że to akcja zakrojona na większą skalę. Wizualizacje bardzo ciekawe - czyli tylko ekran :rolleyes:, ale jak dla mnie nie do końca jeszcze spasowane obrazki z utworem. Przydało by się jakieś większe walnięcie świateł/krótkie rozjaśnienie - jak chociażby przed "And I have no compass".

Tak przy okazji, czy mi się wydaje, czy ekran jest rozciągnięty na maxa - jak jeszcze żadnej piosence wcześniej. Były ilustracje na początku Tour pokazujące możliwości ekranu i jedną z nich był ekran rozciągnięty do samej sceny prawie, czyli więcej niż przy COBL czy Vertigo. :P Czy oni stoją/grają za ekranem? Bo w ogóle ich nie widać. :P Ciekawe co jeszcze potrafi The Claw...

#51 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 12 kwietnia 2011 - 00:19

Jak dla mnie wczorajsza Zooropa wymaga jeszcze dopracowania - w sferze wizualnej i w zakresie wokalu Bono. Gereralnie widać jednak, że kawałek ma ogromny potenacjał i świetnie pasuje do tej trasy. Bardziej jednak powaliło mnie Out Of Control - świetne wykonanie tego utworu. Mam nadzieję, że na stałe wskoczy do setlisty lub przynajmniej będzie grane rotacyjnie z IWF i NYD.

Narzekamy na chłopaków, co do małej ilości zmian w setliście, ale z perspektywy trasy docenić trzeba, że odświeżyli wiele perełek ze swojej twórczości na tej trasie.
Dołączona grafika

#52 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 kwietnia 2011 - 19:19

drodzy moi pojawił się wreszcie bootleg http://www.u2start.c... Morumbi/#audio
:D :D
Posted Image

#53 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 12 kwietnia 2011 - 19:23

Zgadzam się z Atomikiem, że wizualizacje wymagają dopracowania. Jak oglądam ten wykon to przychodzi mi na myśl ekran w "The Unforgettable Fire" i pod tym względem

The Unforgettable Fire >>>> Zooropa

i to zdecydowanie. Być może było za mało czasu, żeby odpalić jakiś zapierający dech w piersiach pokaz.

#54 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 12 kwietnia 2011 - 21:00

Nareszcie bootleg! Zapowiada się piękna noc :D

#55 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 kwietnia 2011 - 21:02

wiecie może czy bootleg jest ładnie podzielony na kawałki? :)

#56 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 12 kwietnia 2011 - 21:07

Jest podzielony, tylko takie trafiają na U2start ;)

#57 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 12 kwietnia 2011 - 22:58

Zachwycajcie się Zooropą, Out Of Control, a ja się pozachwycam North Star. Matko jakie to jest piękne. To jest tak epicko proste i jednocześnie genialne, że słów brakuje. Tylko niech mi ktoś powie: Dlaczego oni jeszcze nie grają tego full band? Bo chyba do tej pory pojawiło się tylko jeden raz (mogę się mylić, ale nie pamiętam drugiego takiego), tutaj:

http://www.youtube.c...h?v=Asy11noB938

Dla mnie to jest już gotowe na album (jeśli w ogóle nad czymś pracują). Miło by było, gdyby nad tym jeszcze trochę popracowali, ale mnie już ta wersja wystarcza, jako powiedzmy takie minimum.

Oczywiście cieszę się też, że w secie pojawiła się zooropa i out of control (żeby nie było ;) ), dobrze że jest rotacja, są zmiany, i nawet jeśli TUF > Zooropa, to i tak jest to do przyjęcia. Chociaż ja np. ani trochę nie zazdroszczę Brazylijczykom Zooropy wiedząc, że my w tym miejscu mieliśmy TUF'a (zjebane, bo zjebane, ale było!), ale to tak na marginesie (chociaż przed nami trzeci koncert, myślę że jest spora szansa na TUFa).
No i jeszcze fajnie, że wrócili do starego intra do BD. I blackbird do tego i sgt. pepper's (pamiętacie gdzie był po raz pierwszy na 360? ;) ), - fajnie, fajnie, fajnie :)

#58 wojtas

wojtas

    Użytkownik

  • Members
  • 72 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 13 kwietnia 2011 - 10:54

hoho zapowiada sie dluga noc :D
Posted Image

"The only baggage you can bring
Is all that you can't leave behind"

#59 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 13 kwietnia 2011 - 11:40

http://www.youtube.com/watch?v=Asy11noB938&feature=player_embedded#at=126


A to z jakiegoś sounchecku? Nie słyszałem wcześniej :blink:

Sorry, to jest : 2010-09-12 - Zurich - Soundcheck (Edge IEM) :D

Dla mnie to jest już gotowe na album (jeśli w ogóle nad czymś pracują). Miło by było, gdyby nad tym jeszcze trochę popracowali, ale mnie już ta wersja wystarcza, jako powiedzmy takie minimum.


Jak dla mnie to jest murowany hicior, mimo banalnego tekstu :D Kocham tą piosenkę od Turynu :)

A co do Zooropy- jak dla mnie może się stać (o ile już nie jest) najbardziej klimatycznym momentem koncertu :D

Szkoda że koncercik się nie załapał do tego radia Brazylijskiego :( Fajnie jakby drugi raz walnęli taką setlistę, może tylko Bad gdzieś wcisnąć i HMTMKMKM w bisy wrzucić :P

#60 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 13 kwietnia 2011 - 12:22

Oo nie słyszałam wcześniej tej wersji full band, jakoś mi umknęła chyba.
W każdym razie niech grają North Star, bo to ładna piosenka, o ;P
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych