Skocz do zawartości


Zdjęcie

2011-04-10: Morumbi - Sao Paulo, Brazil


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 kwietnia 2011 - 07:17

łojezus co za koncert :rolleyes:
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#22 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 kwietnia 2011 - 07:18

nie wierzę, no po prostu, nie wierzę :D unfuckinbelievable! :D
czy oni czytają u2forums? :D
jaaaaaaakiiii KOSMOS!!!!!!11

#23 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 11 kwietnia 2011 - 07:21

Na pewno czytają, bo domagaliśmy się Zooropy i EBTTRT, no i mamy :D

jaaaaaaakiiii KOSMOS!!!!!!11 [2]

#24 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 11 kwietnia 2011 - 07:44

jaaaaaaakiiii KOSMOS!!!!!!11 [3]

oni muszą mieć jakiegoś szpiega na u2forums.com :P

#25 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 11 kwietnia 2011 - 08:16

ooo kurdekurdekurdekurdekurde
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#26 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 kwietnia 2011 - 08:27

Dołączona grafika
[4]

#27 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 kwietnia 2011 - 08:55

No, oczywiście, fajnie, ale nie jest to takie objawienie, jak np. The First Time na VT. A jeśli muszą grać coś z Zooropy, to proponowałby ła ła ła ła Wanderera.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#28 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 11 kwietnia 2011 - 08:57

zagrali Zooropę, zagrali Zooropę, zagrali Zooropę, zagrali Zooropę, zagrali Zooropę, zagrali Zooropę, zagrali Zooropę, zagrali Zooropę

ożesz

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#29 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 kwietnia 2011 - 08:59

Coś pięknego - jakbym był na koncercie chyba bym zszedł :D

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#30 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 kwietnia 2011 - 09:00

No, oczywiście, fajnie, ale nie jest to takie objawienie, jak np. The First Time na VT. A jeśli muszą grać coś z Zooropy, to proponowałby ła ła ła ła Wanderera.


no chyba Ty.
znaczy ok, pamiętam jak się jaraliśmy The First Time na VT, pamiętam jak narzekaliśmy i mówiliśmy na nich obydwaj złe słowa że nie grają Wanderera trasowo, a jedynie wtedy ten jeden raz.
ale to, że dziś zagrali Zooropę, no to jest coś tak arcypięknego, tak mi robiącego wspaniale, że to przewyższa tamte rzeczy. od pierwszego koncertu w Barcelonie, a jakby wygrzebać wątek, to tam będzie - błagałem o Zooropę na tej trasie (nawet bardziej niż o Glorię na VT, a wiesz że o Glorię na VT błagałem bardzo). i w końcu jest. może nie dane mi było usłyszeć tego KOSMOSU live, bo nie wiem czemu grają to w Brazylii a nie na naszym kontynencie, ale i tak - dziś odzyskałem wiarę w U2, którą szczerze przyznam, trochę ostatnio traciłem (naprawdę, takiego kryzysu jak ostatnio jeszcze z nimi nie miałem, ale szczęśliwie dziś znów okazali się lepsi niż cała reszta Muzyki :) )

#31 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 11 kwietnia 2011 - 09:31

Było się bawić odpowiednio przy Breathe brzydcy Europejczycy! Nie chcieliśta, to tera mata Zuropę w Świętym Pawle! Wasza strata snoby łemblejowskie!

edit: no to od soundchecku było pewne, że zagrają, nie męczyliby się z tym parę razy pod rząd, nie sprawdzali by grafiki, światła etc. Super sprawa, że zagrali, ale odsłuchałem i wydaje mi się, że można z tego wyciągnąć więcej. Jej, ależ BDayowi brakowało tego intro, jak to dobrze, że wróciło. OOC bardzo dobre, rad byłbym je widzieć w rotacji ale nie za często, to przecież "for special occasions" ;) Słucham też Even Better i trzeba powiedzieć, że to jest to właściwe kopnięcie, największa zmiana jakościowa. Tylko czemu do jasnej anielki nie wpadli na to, że przed tym powinien być Stingray. Zooropę w Brazylii wymyślili, a tego nie, ech...
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#32 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 11 kwietnia 2011 - 10:38

No to w USA prosimy o "PoPa"!!!!

#33 rafallus

rafallus

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 10:54

Ja pierdzielę, jak ja bym chciał tam być :x :P

#34 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 11 kwietnia 2011 - 10:57

No to w USA prosimy o "PoPa"!!!!


Tak jest, żądamy powrotu POPa do łask!

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#35 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 11 kwietnia 2011 - 11:06

Jak to jest, że kiedy idę spać oni graja TAAAAAAAAAKI koncert? :D no nic pozostaje bootleg :)
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#36 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 kwietnia 2011 - 11:08

Podjara, że zagrali Zooropę, w końcu zrobili to, na co czekaliśmy. Ta piosenka jest wprost stworzona na tę scenę. Niech tylko Bono jeszcze trochę lepiej to śpiewa, bo słychać, że niepewnie jeszcze się z tą piosenką czuje. Nie ma przy tym utworze takiej pewności. Niech to na stałe wejdzie do setu to będzie lepiej. :)

#37 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 11 kwietnia 2011 - 11:15

o Dżizas...
zwykle nie odsłuchuje bootlegów, ale TO?! :D

dont łory bejbe :*:*:*

ajm gona drim aut laud!!!!!!!!!!

#38 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 kwietnia 2011 - 11:52

Dobrze dobrze, wszyscy się ekscytujemy tym, że pierwszy raz od 1993r., że pierwszy raz w całości itp.itd. Ale umówmy się, że do pełnej ekscytacji potrzeba byłoby jakiegoś dodatkowego elementu. Kiedy grali The First Time, była masakra (love, looooove, love, loooooove, nie mówiąc już o przedstawieniu tego numeru w nowej, akustycznej formie). Kiedy grali Wanderera, była masakra. Kiedy grali Electric Co., była masakra. Ba, kiedy na tym koncercie zagrali po raz pierwszy Out Of Control, też jest masakra (ADAM DANCE). A Zooropę po prostu.. zagrali. I tyle. Żeby nie powiedzieć: odegrali. To nie jest masakra, tylko U2 grające Zooropę. Przynajmniej ja niczego więcej w tym nie słyszę. Może w kolejnych wykonaniach, ale teraz nie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#39 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 11 kwietnia 2011 - 12:15

Moment, czemu nie było IALW? :huh: Nie lepiej wywalić takie COBL i w jego miejsce wstawić tą Zooropę niż mącić w świetnym IALW->Miss Sarajevo->Zooropa? Nigdy nie może być idealnie
Aczkolwiek do pełni szczęścia brakuje tylko Drowning Mana

Nie, nie, nie! IALW w tej wersji niee było ciekawe i prosiło się o zamianę. Z kolei COBL stworzone pod tą scenę - jak dla mnie nie ruszać. ;) A fakt Drowning Mana też męczyli a nie zagrali.....

No, oczywiście, fajnie, ale nie jest to takie objawienie, jak np. The First Time na VT. A jeśli muszą grać coś z Zooropy, to proponowałby ła ła ła ła Wanderera.

Co do Wanderera 100% zgody - nie zagranie tego później choć kilka razy - a najlepiej wstawienie do setu to błąd - świetna wersja, zwłaszcza Edgowe zaśpiewki :P The First Time bardzo dobrze, że spróbowali - wyszło fajnie, ale już mnie tak nie powaliła ta wersja ;)

No to w USA prosimy o "PoPa"!!!!

Z chęcią, ale Pop chyba nie ma dobrego odbioru w USA, więc nie sądzę. :mellow:

Nie ma żadnych szans na nagranie kolejnego DVD w Brazyli. Generalnie szanse na kolejne koncertowe wydawnictwo z tej trasy bez nowego albumu są znikome. Różnice w setlistach nie są duże. Mało prawdopodobne jest też, aby wydali drugie DVD z USA. Z Meksyku mamy już DVD, ponadto grają tam po miesięcznej przerwie. Raczej niewielkie są szanse na DVD z Kanady.

Fakt szanse bez albumu są nie duże - i szanse są małe bo jedno "wypasione" <_< DVD już jest, a i trasa się kończy.

Ale co do setlisty się nie zgodzę. W porównaniu do Pasadeny: Even Better Than the Real Thing, Out of Control, Zooropa, Scarlet, North Stardo tego dodać Stingraya na początek, intro BD zostawić, od bidy z przymrużeniem oka - Pride - różnice są znaczące :rolleyes: i z tego było by już niezłe DVD. Tyle różnił się Milan od Chicago, czy Slane od Bostonu.
A to, że skądś mamy już DVD nie jest chyba ważne. Choć fakt kolejne DVD z USA to już przesada - chyba najlepszą szansę właśnie stracili - potrójny koncert w Brazylii - mogli nagrać 3, mogli by testować do woli - jak by coś na jednym nie wyszło, są 2 inne.

#40 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 11 kwietnia 2011 - 12:19

Out of Control :D
Zooropa :D

What do you want?
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych