Skocz do zawartości


Zdjęcie

piosenka u2, do której da się tańczyć


37 replies to this topic

#21 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 17 listopada 2010 - 12:35

Hehe, dobry wątek...

Osobiście tańczyłem z małżonką do When The Stars Go Blue (Bono & The Corrs) - w wersji z best of Corrsów ;)

Pani która pomagała nam coś do tego ułożyć była zachwycona piosenką... że wreszcie coś do czego się da tańczyć,
bardzo ładnie na 8 to idzie ;) gościom raczej też się podobało.

Byłem na weselu gdzie było With Or Without You i Can't Help Falling In Love z Sydney.

Tak naprawdę to ważne żeby się dobrze tańczyło ;)
a że Stars Go Blue to nie jest Love Is Blindness... cóż... even on a wedding day ;)

apropo polecam też EDIT piosenki żeby i siebie i gości nie wykończyć 6mintowym tańcem w układzie!

#22 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 17 listopada 2010 - 12:49

Ze swojej strony proponuję "Love Rescue Me" chociaż nienawidzę tej piosenki :D. I ewidentny EDIT czasowy, bo chyba nie chciałbym zobaczyć potem na filmie znudzonej miny cioci Jadzi klaszczącej smętnie w 5 minucie utworu - "Kiedy to się skończy". Można ewentualnie polecieć singlową wersją live z "Angel of Harlem", jest znośniejsza. W 3 minucie wchodzi też Ziggy Marley, więc kuzyn z Jamajki się ucieszy.

U mnie na weselu śmiesznie wyszło, bo jako pierwszy taniec miała być piosenka A (taka raczej wyważona i spokojna), a potem miało wejść "Beautiful Day". Niestety DJ się rąbnął i odpalił na pierwszy taniec "Beautiful Day" :D. Odpadłem już w drugiej rundzie "Tańca z gwiazdami" więc nie miałem pomysłu jak z tego wybrnąć bez zmiany utworu. Szybko zarządziliśmy więc powrót do właściwego kawałka ;).

#23 mobius

mobius

    Użytkownik

  • Members
  • 20 Postów

Napisano 17 listopada 2010 - 19:38

no, widze ze kazdemu co innego sie podoba, ale generalnie chodzi nam wlasnie o to ze nie bedzie wazny tekst piosenki, wazne aby dalo sie to w jakis sensowny sposob zatanczyc, a takze aby nasza orkiestra jakos dopasowala kawalek do swoich mozliwosci

oczywiscie w gre wchodzi tez puszczenie "z tasmy"

#24 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 17 listopada 2010 - 20:44

to ja radze ten pierwszy z tasmy, jesli ma być jutowy, bo bym chyba zajebał orkiestrę za niewłaściwe wykonanie :P
ale to już sprawa każdego z osobna, jak kto to wykonan podchodzi :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#25 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 18 listopada 2010 - 13:30

no, widze ze kazdemu co innego sie podoba, ale generalnie chodzi nam wlasnie o to ze nie bedzie wazny tekst piosenki, wazne aby dalo sie to w jakis sensowny sposob zatanczyc, a takze aby nasza orkiestra jakos dopasowala kawalek do swoich mozliwosci

oczywiscie w gre wchodzi tez puszczenie "z tasmy"


Nie ujmując nic orkiestrze oczywiście również proponuję odpalenie z "taśmy" ;).

#26 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 18 listopada 2010 - 22:50

Moja propozycja ... Ultraviolet ? ;)
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#27 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 04 grudnia 2010 - 00:06

Moja propozycja ... Ultraviolet ? ;)



To nie jest piosenka do tańczenia B)

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#28 vertigo93

vertigo93

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów

Napisano 25 lipca 2012 - 10:09

Co myślicie o piosence "MERCY" LIVE FROM BRUSSELS na pierwszy taniec?? :rolleyes:

#29 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 25 lipca 2012 - 12:20

Na pewno Mysterious Ways jest świetne ;)

#30 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 lipca 2012 - 16:43

I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight / Discoth?que rewelacyjna na luźne dyskoteki przy piwku. :rolleyes:
Posted Image

#31 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Napisano 25 lipca 2012 - 17:21

Czytałam kiedyś w babskim czasopiśmie o wielbicielce U2, która na zaproszeniach ślubnych zamieściła cytat z Drowning Man (konkretnie była to pierwsza zwrotka). Pasuje do tego celu znakomicie. Pomyślałam sobie wtedy , że i na pierwszy taniec by się nadała, głównie ze względu na piękny tekst i wspaniałą melodię. Co do tego, czy jest łatwo do tego utworu zatańczyć, czy nie, to nie będę się wypowiadała, bo po prostu nie znam się na tym. Myślę jednak, że jest możliwe wymyślenie do tej piosenki układu i stworzenie pięknego, powolnego tańca.
Tytuł piosenki może nie nastraja optymistycznie ( chociaż, myślę, że dla wielu młodych żonkosiów byłby idealnie adekwatnym określeniem ich samopoczucia w tymże dniu ;) ), ale cały tekst jest niezmiernie optymistyczny, przepełniony dobrą energią i dodający otuchy :)
Every day I die again and again I'm reborn

#32 ania94

ania94

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 lipca 2012 - 22:46

A może "In a Little While"? ;p

#33 vertigo93

vertigo93

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów

Napisano 26 lipca 2012 - 06:54

Czyli rozumiem że mój wybór na pierwszy taniec ("MERCY" LIVE FROM BRUSSELS) nie jet zbyt trafny??? :(

#34 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Napisano 26 lipca 2012 - 14:34

Czyli rozumiem że mój wybór na pierwszy taniec ("MERCY" LIVE FROM BRUSSELS) nie jet zbyt trafny??? :(

Moim zdaniem wybór jak najbardziej trafny.Mercy świetnie pasuje na pierwszy taniec zarówno pod względem tekstu (jest piękny i adekwatny do sytuacji) a i całościowo utwór jest nastrojowy i sentymentalny, ma swoją "atmosferkę", tak że jak najbardziej o.k. Po prostu, tak podzieliłam się spontanicznie moimi spostrzeżeniami. Zresztą to Ty musisz ostatecznie poczuć, czy to jest własnie to o co Ci chodzi :)
Every day I die again and again I'm reborn

#35 vertigo93

vertigo93

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów

Napisano 27 lipca 2012 - 06:40

Od dłuższego czasu jestem na 99% pewny, że chcielibyśmy zatańczyć do tej piosenki pierwszy taniec. Chciałem tylko dostać "zielone światło" od bardziej doświadczonych fanów :). I mam czego chciałem, taka opinia od koleżanki NEMEZIS utwierdziła mnie w tym, że trzeba powolutku myśleć nad układem tanecznym. Całe szczęście że mamy jeszcze ponad rok do wesela. Jeśli miałby ktoś jakieś sugestie jak to zatańczyć to bardzo proszę o jakieś wskazówki :).

#36 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipca 2012 - 11:31

Mercy z Brukseli jest przepiękne i moim zdaniem pasuje na wesele.
Gorzej tylko z kwestią taneczną, nie wiem jak Wy - przyszli młodzi, z tym stoicie ale ja, jako kompletny laik uważam, że bardzo trudno będzie stworzyć do tego sensowny i niedziwaczny układ. No chyba, że sami jesteście profesjonalnymi tancerzami z ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Jeżeli nie to polecałbym jednak udanie się do jakiejś szkoły tańca z prośbą przygotowania takowego układu, na pewno lepiej to wypadnie jak zajmie się tym jakimś fachowiec. To taka moja rada ;)

#37 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 listopada 2016 - 17:18

Tańcować można oczywiście przy ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=PCGbQYRZxpE



#38 Denverer

Denverer

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 09 listopada 2016 - 09:09

Przytulańca można zatańczyć do "One" na pewno :D I to już się sprawdzało u mnie nie raz hehe:)

________________

profesjonalny zespół na wesele kujawsko-pomorskie





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych