Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor OT: Radiohead - Kid A


176 replies to this topic

#141 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 12 listopada 2010 - 00:52

great minds think alike ;)

Numb, tłumacz się ze zmiany zdania :P

#142 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 12 listopada 2010 - 01:13

Tacy z Was po prostu znawcy płyty, że nawet nazwy poprawnie napisać nie potraficie...

#143 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 12 listopada 2010 - 01:23

Ej, ale jak to? jak można Idioteque wywalać? no ej!
Ale dobra.
Czyli teraz zmasowany atak na
Everything In Its Right Place

Music can change the world, because it can change people.
 


#144 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 12 listopada 2010 - 01:23

Numb, tłumacz się ze zmiany zdania :P

kobieta zmienna jest :P
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#145 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 12 listopada 2010 - 01:43

Everything In Its Right Place

#146 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 12 listopada 2010 - 06:13

How To Disappear Completely
Dołączona grafika

#147 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 12 listopada 2010 - 06:41

Everything In Its Right Place

#148 aestia

aestia

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 12 listopada 2010 - 09:35

How To Disappear Completely (And Never Be Found Again)

#149 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 12 listopada 2010 - 09:36

taa.. ;)


Everything In Its Right Place

#150 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 12 listopada 2010 - 10:20

Everything...
A w ogóle to nie znacie się wyrzucić Idioteque i Kid A :angry:
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#151 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 listopada 2010 - 10:49

Everything In Its Right Place

Ale i tak bym chcial, zeby wygralo Idioteque. Moze wersja albumowa jest TYLKO genialna, ale dla mnie ten utwor to pewien przelom w muzyce, a zarazem powrot do korzeni (Pan Greenwood za syntezatorem modularnym, na zywo przeklada te wszystkie kabelki i kreci potencjometrami <serce>).


na potwierdzenie:
http://www.youtube.com/watch?v=5Jsjh7gAhWs


How To Disappear Completely (And Never Be Found Again)



BANNED

#152 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 12 listopada 2010 - 11:11

How To Disappear Completely (And Never Be Found Again)


Zgadzam się z Mrówą to jakieś oszustwo, komisja sejmowa powinna zbadać ta sprawę B)
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#153 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 12 listopada 2010 - 11:53

Przesadzacie, dziewczyna się w sierpniu zarejestrowała! Może zaraz i mnie odmówicie głosu??

#154 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 listopada 2010 - 11:59

How To Disappear Completely

#155 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 12 listopada 2010 - 12:15

Przesadzacie, dziewczyna się w sierpniu zarejestrowała! Może zaraz i mnie odmówicie głosu??

I przez pół roku w którym tyle się dzieje (trasa wiadomo) tylko 3 wpisy z czego przynajmniej 2 w tym temacie ??!!?? z księżyca spadłeś??
Zresztą żeby nie było do dziewczyny nic nie mam (chociaż ciekawi mnie czy w ogóle słuchała tej płyty) tylko do Rodii, zresztą sam się przyznał że zaproszenie jej to jego pomysł.
Jakieś standardy muszą obowiązywać.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#156 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 12 listopada 2010 - 12:28

Jakieś standardy muszą obowiązywać, rzeczywiście, więc zachowaj dla siebie komentarze w stylu "z księżyca spadłeś". Pisanie "Jej" z małej litery świadczy o tym, że rzeczywiście "nic" do Niej nie masz.

Poza tym, odnosząc się do Twojego argumentu o trzech postach w ciągu paru miesięcy, w których TYYYYLE się działo w świecie U2... TO JEST SURVIVOR RADIOHEAD, w temacie OFFTOPIC. Każdy powinien mieć prawo głosu w nim. Rozumiem, że w takim razie odmawiasz prawa do głosowania nieaktywnym użytkownikom? Czy na tej samej zasadzie, kiedy ktoś nowy, z zerowym dorobkiem postowym coś napisze w innym temacie, to tę wypowiedź ignorujesz?

#157 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 listopada 2010 - 12:35

Za tydzień mi już pół roku z Wami stuknie, to sobie pozwolę. :)
How To Disappear Completely (And Never Be Found Again)
Dobrze, że Everything zostało.
Czasem nawet daltonizm działa na moją korzyść, bo mam w głębokim poważaniu ten 'pedalski niebieski'.

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#158 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 12 listopada 2010 - 13:04

Jakieś standardy muszą obowiązywać, rzeczywiście, więc zachowaj dla siebie komentarze w stylu "z księżyca spadłeś". Pisanie "Jej" z małej litery świadczy o tym, że rzeczywiście "nic" do Niej nie masz.

Po to jest forum żeby komentować, użyta zdanie "z księżyca spadłeś", o ile mi wiadomo nie jest powszechnie uważane za obraźliwe, jeśli poczułeś się dotknięty to już twój problem. A co do napisania "jej" z małej litery - powytykaj mi jeszcze brak przecinków i inne błędy ortograficzne, poczujesz się bardziej dowartościowany.

Poza tym, odnosząc się do Twojego argumentu o trzech postach w ciągu paru miesięcy, w których TYYYYLE się działo w świecie U2... TO JEST SURVIVOR RADIOHEAD, w temacie OFFTOPIC. Każdy powinien mieć prawo głosu w nim. Rozumiem, że w takim razie odmawiasz prawa do głosowania nieaktywnym użytkownikom? Czy na tej samej zasadzie, kiedy ktoś nowy, z zerowym dorobkiem postowym coś napisze w innym temacie, to tę wypowiedź ignorujesz?

Więc uważasz że jeśli poproszę kliku znajomych żeby się zarejestrowali na forum i zagłosowali tak jak by mi pasowało - to wszystko jest w porządku, bo ja nie.

To mój ostatni wpis w tej kwestii, nie zamierzam z tobą dłużej polemizować i tak zrobił się niepotrzebny offtop.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#159 wojtas1337

wojtas1337

    Użytkownik

  • Members
  • 282 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 12 listopada 2010 - 13:28

Everything In Its Right Place pomogę : )

#160 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 12 listopada 2010 - 13:31

Po to jest forum żeby komentować

Słuszna uwaga. Szkoda, że odmawiasz tego prawa innym, kiedy ich zdanie nie jest Ci na rękę. Ciekawe, czy jakby zagłosowała na Everything In Its Right Place to też byś tak walczyła o prawdę, wolność naszą i Waszą? ;)

użyta zdanie "z księżyca spadłeś", o ile mi wiadomo nie jest powszechnie uważane za obraźliwe, jeśli poczułeś się dotknięty to już twój problem.

Użyj tekstu "z księżyca spadłeś" w stosunku do swojego ojca, albo nauczyciela/wykładowcy, albo pracodawcy. Ciekawe, czy jeśli a. da Ci w twarz, b. załatwi Ci naganę z zachowania/złoży skargę do dziekana, c. wywali Cię z pracy, bo takich mniej-więcej reakcji można się spodziewać, to też skomentujesz "to twój problem"? :)
Widzisz - to jednak Twój problem. To Ty zachowujesz się jak gówniara, która napinając się wprowadza niesympatyczny klimat w temacie, który wszyscy traktują jako zabawę, niezbyt poważną zresztą. Jurek już na samym początku tego survivora, kiedy Aestia zagłosowała, Jej głosu nie policzył. Oczywistym jest, że i tym razem by nie policzył, szczególnie, że sam głosuje na Everything ;).

A co do napisania "jej" z małej litery - powytykaj mi jeszcze brak przecinków i inne błędy ortograficzne, poczujesz się bardziej dowartościowany.

Natomiast pisanie zaimków osobowych z dużej litery to nie sprawa ortografii, a kwestia elementarnego wychowania, którego, jak znowu pokazujesz, Ty po prostu nie odebrałaś :-).

Więc uważasz że jeśli poproszę kliku znajomych żeby się zarejestrowali na forum i zagłosowali tak jak by mi pasowało - to wszystko jest w porządku, bo ja nie.

Tylko Ty twierdzisz, że Aestia pisze na czyjąś prośbę. Ja twierdzę natomiast, że o ile rzeczywiście założyła konto prawdopodobnie tylko i wyłącznie dla zagłosowania w survivorze ATYCLB, o tyle dziś jest to już Jej własna zabawa ;). (wcale tak nie uważam, ale tak miło się patrzy, jak się gotujesz ;)).

To mój ostatni wpis w tej kwestii, nie zamierzam z tobą dłużej polemizować i tak zrobił się niepotrzebny offtop.

A kto go zaczął? :>

Everything In Its Right Place


pomogę : )


A TO JEST OK? :)
Ja nic przeciwko nie mam... ale to się chyba trochę wpisuje w Twoją retorykę, Zooshe ;).



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych