Skocz do zawartości


Zdjęcie

Turyńskie soundchecki i dress rehearsale


194 replies to this topic

#41 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 lipca 2010 - 11:59

Zespol na 100% jest juz w Turynie wiec podejrzewam ze to raczej nie techniczni tak sobie dzis pogrywali :)


to że zespól jest na miejscu nie oznacza, że zaraz muszą łapać za instrumenty i nimi wywijać ;)
wczoraj to jednak byli techniczni - w tym samym czasie Edek lansował się przed halą obok, w której maja próby.

ale dzisiaj, jak donosi u2italia i zooitalia.com - cały zespół na scenie włączając mr robotto - pride, streets, city i vertigo jak do tej pory były grane :)

dlaczego nie mogę się tam teleportować?

#42 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 30 lipca 2010 - 12:07

to że zespól jest na miejscu nie oznacza, że zaraz muszą łapać za instrumenty i nimi wywijać ;)
wczoraj to jednak byli techniczni - w tym samym czasie Edek lansował się przed halą obok, w której maja próby.


Czyli jednak 'zlapali za instrumenty i nimi wywijali' tylko ze nie na stadionie a w hali ;) ;)
Edek lansowal sie przed hala a Bono na chwilke przed hotelem. Larry i Adam strali sie byc niewidzialni :);)

Ciekawe czy potwierdza sie plotki o tym,ze zespol bedzie gral dwie zupelnie nowe piosenki... Super by bylo cos nowego uslyszec :)

#43 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 30 lipca 2010 - 12:48

pride, (...) city


<ciężkie westchnięcie> <_<
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#44 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 lipca 2010 - 13:34

pride, streets, city i vertigo jak do tej pory były grane :)


+ slow dancing :)

u2italia

podobno nagrane dzisiaj w trakcie prób:

http://www.youtube.c...h?v=kLSf7ToBj4U

#45 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 30 lipca 2010 - 16:37

pride jak najbardziej, a moze sie w koncu poprawia ale city ???

na rewolucje bym nie liczył, drobna ewolucja i tyle bedzie :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#46 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 30 lipca 2010 - 20:25

po odsłuchaniu filmiku z tego drugiego wątku o turyńskim koncercie, muszę stwierdzić że Bono się przysłużyła ta przerwa! genialnie brzmi! zupełnie jakby znowu chciało mu się śpiewać ten wyświechtywany (Pride) przez tyle czasu kawałek.

#47 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 lipca 2010 - 09:46

Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że to nagranie z "Pride" to czysty fake. W okolicy 1:07 jest chamski "fade out".

[url="http://www.youtube.com/watch?v=T_LImJdqzdY&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

No i okazało się, że nie było wczoraj "Slow Dancing" a lista prezentowała się następująco:

Pride
City Of Blinding Lights
Vertigo
Moment Of Surrender
Where The Streets Have No Name

#48 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 lipca 2010 - 09:49

I ja podobnie uważam. Jak na soundcheck to zbyt głośno. Spójrzmy z jakiej odległości od stadionu gość nagrywa...

#49 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 lipca 2010 - 09:58

Nie żebym coś Włochom zarzucał ale sterczą pod tym stadionem non-stop, a z wczorajszej próby wypłynął tylko ściemniony "Pride".

#50 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 lipca 2010 - 11:36

ja liczę chociażby na taki obrazek:
Dołączona grafika
Bono mógłby wreszcie zostawić tego paskudnego Gretscha i wziąć w łapska (no i zagrać coś xD) cokolwiek innego.

Mogliby także wrócić do kawałków ćwiczonych przed Barceloną - Drowning Man, Even Better, If God Would Send His Angels, Sometimes...
Przy tych dotychczasowych minimalnych zmianach setlisty nawet ich wprowadzenie będzie czymś miłym.

#51 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 31 lipca 2010 - 11:49

to jest aktualne zdjęcie z próby?
Posted Image

#52 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 lipca 2010 - 11:58

to zdjęcie z prób na Camp Nou

#53 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 lipca 2010 - 19:02

NYD podkładem w dzisiejszym odliczaniu na u2.com. czyżby zespół zdawał sobie sprawę z tego w jaką rocznicę odbędzie się turyński koncert i planują jakąś miłą niespodziankę? :P (nie ma to jak megalomańskie myślenie)

(sry za post pod postem)

#54 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 31 lipca 2010 - 19:56

Ehh, już sam nie wiem, teraz prawdopoobna wydaje mi sie setlista z Chorzowa:)

#55 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 lipca 2010 - 20:23

"Streetsy" z 18:50 z tego samego źródła co fake "Pride". Znowu wydaje mi się, że to ściema ale już nie tak ordynarna jak "Pride". Natężenie dźwięku jest wręcz niewiarygodne. Oceńcie sami:

[url="http://www.youtube.com/watch?v=LaH-mVBTirk&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

#56 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 31 lipca 2010 - 22:34

"Streetsy" z 18:50 z tego samego źródła co fake "Pride". Znowu wydaje mi się, że to ściema ale już nie tak ordynarna jak "Pride". Natężenie dźwięku jest wręcz niewiarygodne. Oceńcie sami:


Podobnie jak ty wręcz nie dowierzam, musiałoby być niewiarygodnie głośno na ulicach!! Więc gdzie nagrania z ulicy, po co nagrywać z tak daleka?

No i przy Pride jak obraca kamerę o 90 stopni to dźwięk w ogóle nie cichnie!! :blink: A powinien, a tu jakby nie obracał ciągle tak samo.



PS Co niektórzy piszą w wątku o koncercie w Turynie o soundcheckach, ja też trochę pisałem, może to jakoś poukładać bo się dubluje? :rolleyes:

#57 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 31 lipca 2010 - 23:28

Widzę, że co poniektórzy już zapomnieli, jak głośny jest ten koncert, i że z okolicznych bloków dookoła parku przy Stadionie Śląskim spokojnie wszystko było idealnie słychać, i to dość głośno :).
Koncert AC/DC było słychać na Bielanach, w odległości około 5 kilometrów od Bemowskiego lotniska, i to pomimo wszystkich bloków po drodze, które były przede mną - na tyle wyraźnie, że dało się rozróżnić poszczególne piosenki. 5 kilometrów! Tutaj jest może ze 400 metrów.

Wierzę, iż to nie fejk.

#58 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 lipca 2010 - 23:32

Widzę, że co poniektórzy już zapomnieli, jak głośny jest ten koncert, i że z okolicznych bloków dookoła parku przy Stadionie Śląskim spokojnie wszystko było idealnie słychać, i to dość głośno :).
Koncert AC/DC było słychać na Bielanach, w odległości około 5 kilometrów od Bemowskiego lotniska, i to pomimo wszystkich bloków po drodze, które były przede mną - na tyle wyraźnie, że dało się rozróżnić poszczególne piosenki. 5 kilometrów! Tutaj jest może ze 400 metrów.

Wierzę, iż to nie fejk.



zgadza się, z tym, że soundchecki są zazwyczaj wykonywane nieco ciszej niż 'główny koncert'.

#59 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 lipca 2010 - 23:34

Byłbym skłonny uwierzyć w prawdziwość "Streetsów" gdyby nie "Pride" wcześniej (no proszę, ten fade out jest bezczelny wręcz). Jest jeszcze opcja, że techniczni puszczali to z taśmy.

I jeszcze jedno, w przypadku obu kawałków Bono zachowuje się jakby śpiewał dla publiczności.

#60 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 01 sierpnia 2010 - 00:27

może techniczni puszczali jakiegoś live'a :D
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych