Skocz do zawartości


Zdjęcie

Turyńskie soundchecki i dress rehearsale


194 replies to this topic

#21 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 28 lipca 2010 - 22:51

POPa brakuje

Brakuje i to bardzo. Poza tym mam nadzieję, że Edge odkurzy swojego Variaxa i The Fly wróci do łask. :P

#22 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 29 lipca 2010 - 00:26

This evening, some lighting tests were conducted, clearly visible on the stadium webcam:

Dołączona grafika

If last year is any guide, it appears the lighting was tested for songs such as City Of Blinding Lights, Streets, Sunday Bloody Sunday, and With Or Without You.

Now, moving away from facts back to the rumour mill, U2Place is reporting (in Italian) that U2 themselves may do at least some of their rehearsals in the Palasport Olimpico, an arena next door to the Stadio Olimpico. This may make it harder for details to leak, but fans did quite a good job of getting details from rehearsals in arenas on the Vertigo Tour, especially in Vancouver. U2Italia is still reporting (in Italian) that rehearsals by the band at the stadium could begin as early as tomorrow.


Za U2Gigs

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#23 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 29 lipca 2010 - 09:22

Użytkownik sing_a_new_song na u2start.com zrobił zrzuty ekranu z różnych momentów wczorajszego wieczoru ;)

lalala ® (so I was bored)

[image]



#24 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 29 lipca 2010 - 11:35

No i podobno się zaczęło:

First rehearsed song reported today: Breathe (without Bono).

next: WOWY



Someone from U2place who is at the stadium + zooitalia.
Still unclear whether it's the band or the crew, though.


forum u2start.com ;)

#25 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 29 lipca 2010 - 11:47

Jeśli to prawda to nie ciekawie się zapowiada.
Znów będzie Wowy drętwe jak by Bono miał zaraz zasnąć.
A Breathe też taki monotonny,tym bardziej na otwarcie koncertu.
Nie mam pojęcia czemu ten zespół tak kurczowo trzyma się obranej setlisty.
Można by co koncert tyle zamienników wprowadzić.
Exit,Gone,Last Night,Please,Mofo,Love Is Blidness, no cokolwiek co dawno nie było grane.
A oni wolą w kółko wałkować Wowy,ciesze się że przynajmniej All I Want Is You nie ma,też mi się strasznie przeżarło.
Trzeba poczekać do pierwszej próby,wtedy będzie wiadomo czy będą choć minimalne zmiany.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#26 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 29 lipca 2010 - 11:54

Myślę, że prawdziwym wyznacznikiem, czy będą jakieś zmiany, będą tak naprawdę pierwsze dwa koncerty. Na próbach to oni mogą różne rzeczy grać.

#27 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 29 lipca 2010 - 12:02

Zwłaszcza, że nie wiadomo czy to chłopaki, czy techniczni ;)
Po za tym, może lepiej będzie jeśli nie wzbudzą żadnej nadziei, niż jakby ją wzbudzili i później nie grali, tak jak to było w przypadku Drowning Man.

#28 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 29 lipca 2010 - 12:12

Tym bardziej że bardzo dobrze Drowning Man im wychodził.
W miejsce Stuck In A Moment Akustyczne naprawdę bardzo by pasowało.
Stuck jest już nudny.

(A tak na marginesie,to wybieram się do Wiednia i mam nadzieje że usłyszę Untila,Musterious czy Bad.
Byłem na dwóch koncertach w Chorzowie i niestety tego nie było,wkurzyłem się kiedy znów usłyszałem Elevation.
Mam nadzieje że teraz usłyszę choć jedną z tych piosenek,tym bardziej że grają je podczas tej trasy.
Jak nie to naprawdę będę miał ogromnego pecha.
TYLKO NIE ELEVATION)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#29 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 lipca 2010 - 12:23

Tym bardziej że bardzo dobrze Drowning Man im wychodził.
W miejsce Stuck In A Moment Akustyczne naprawdę bardzo by pasowało.
Stuck jest już nudny.

(A tak na marginesie,to wybieram się do Wiednia i mam nadzieje że usłyszę Untila,Musterious czy Bad.
Byłem na dwóch koncertach w Chorzowie i niestety tego nie było,wkurzyłem się kiedy znów usłyszałem Elevation.
Mam nadzieje że teraz usłyszę choć jedną z tych piosenek,tym bardziej że grają je podczas tej trasy.
Jak nie to naprawdę będę miał ogromnego pecha.
TYLKO NIE ELEVATION)


Też będę w Wiedniu i mam podobne oczekiwania z tym, że zamiast MW wolałbym The Fly B)

#30 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 29 lipca 2010 - 12:24

Wygląda na to, że soundcheck się skończył. Tyle przynajmniej wywnioskowałem z tłumaczenia, które wypluł mi Google Translator.

EDIT: Podobno między Breathe i WOWY pojawił się jeszcze NLOTH, wszystkie utwory bez Bono

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#31 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 29 lipca 2010 - 12:31

Stuck jest już nudny.


Byłby super gdyby zagrali full-band :)

W ramach niespodzianek (jak to słusznie zauważyła moja żona) możliwy jest snippecik lub pełny utwór Hands That Build America w Zurichu 11.09 z uwagi na kolejną rocznicę ataków na Amerykę ale że tak będzie to też głowy nie dam B)
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#32 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2010 - 12:31

Tym bardziej że bardzo dobrze Drowning Man im wychodził.
W miejsce Stuck In A Moment Akustyczne naprawdę bardzo by pasowało.
Stuck jest już nudny.

(A tak na marginesie,to wybieram się do Wiednia i mam nadzieje że usłyszę Untila,Musterious czy Bad.
Byłem na dwóch koncertach w Chorzowie i niestety tego nie było,wkurzyłem się kiedy znów usłyszałem Elevation.
Mam nadzieje że teraz usłyszę choć jedną z tych piosenek,tym bardziej że grają je podczas tej trasy.
Jak nie to naprawdę będę miał ogromnego pecha.
TYLKO NIE ELEVATION)


Myślę, że na Mysterious możemy liczyć, ale Until czy Bad raczej nie zagrają...mogliby zagrać Stay,Even Better czy In a Little While..

Co do Breathe na początku to jak dla mnie jest to idealny song..najpierw perka, potem budujące napięcie gitarki i na koniec wchodzący na scenę Bono :D

#33 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 29 lipca 2010 - 12:40

Wydaje mi się, że to zwykły soundcheck technicznych. Brakowało Bono no i godzina jakaś taka wczesna :)

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#34 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 29 lipca 2010 - 12:40

A tak na marginesie,to wybieram się do Wiednia i mam nadzieje że usłyszę Untila,Musterious czy Bad.


Nie czarujmy się, ale MW na tej trasie jest słabe i lepiej żeby z tym nie ruszali. Until, jak to Until. Jedyne z czym się zgodzę to Bad. Bad mogliby trochę pograć i mógłby się załapać na DVD, jeśli mają takowe kręcić.


Byłby super gdyby zagrali full-band :)


Stuck akustyczny też już mnie nie rusza, ale jakby zagrali full-band :unsure:


Co do Breathe na początku to jak dla mnie jest to idealny song..najpierw perka, potem budujące napięcie gitarki i na koniec wchodzący na scenę Bono :D


Dokładnie. Breathe jest świetnym openerem i nadal nie wiem dlaczego tak wiele negatywnych opinii dotyczących tego utworu. Super się sprawdzał przez dwa pierwsze legi i chociaż chciałbym jak najwięcej zmian w secie, to akurat Breathe zrobił na mnie największe wrażenie z NLOTH i chciałbym żeby openerem został.

#35 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 29 lipca 2010 - 12:42

Dokładnie. Breathe jest świetnym openerem i nadal nie wiem dlaczego tak wiele negatywnych opinii dotyczących tego utworu. Super się sprawdzał przez dwa pierwsze legi i chociaż chciałbym jak najwięcej zmian w secie, to akurat Breathe zrobił na mnie największe wrażenie z NLOTH i chciałbym żeby openerem został.


nawet nie chcę sobie wyobrażać tej traski bez "We are people born of sound and songs are in our eyes"

this IS the real thing !
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#36 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 29 lipca 2010 - 13:22

nawet nie chcę sobie wyobrażać tej traski bez "We are people born of sound and songs are in our eyes"

this IS the real thing !



The songs are in our eyes
Gonna wear them like a crown!!

Breath ma być, intro Larry'ego na perkusji jest mega!

#37 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 29 lipca 2010 - 13:34

Nie mam pojęcia czemu ten zespół tak kurczowo trzyma się obranej setlisty.
Można by co koncert tyle zamienników wprowadzić.
Exit,Gone,Last Night,Please,Mofo,Love Is Blidness, no cokolwiek co dawno nie było grane.


Też mam nadzieję, że coś by się zmieniło, ale raczej nie na tej trasie. Zobacz ile czasu zajmuje ustawienie dobrych animacji, zgrania oświetlenia, podkładów muzycznych czasem no i efektów gitar Edga, plus reszta zabawy z konsoletą. Wprowadzenie nowego utworu to jednak dużo roboty. <_< Zauważ, PLease, Mofo, Gone wręcz wymagają porządnej oprawy, a żeby to zgrać trzeba czasu na dogranie. Nie można tak sobie żonglować. Jedyna szansa na wskoczenie na stałe nowych utworów, bądź chociaż na kilka koncertów, to początki Leg'ów - gdzie mają więcej czasu na dogranie. Więc i teraz możemy na coś liczyć. :P



PS Dziwi mnie granie Breathe (o i le to zespół w ogóle grał). Pytanie po co? Wywalili go z oficjalnego DVD, Edgu narzekał na publikę, to teraz niby ma wrócić? No chyba, że w miejsce bisów, bo tam powinien być od początku? Nadal nie mogę odżałować, że skasowali świetne intro z Rose Bowl, to niech przynajmniej pokażą co mają nowego na początek, a nie mielą Breathe.... :huh:

#38 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 29 lipca 2010 - 14:13

PS Dziwi mnie granie Breathe (o i le to zespół w ogóle grał). Pytanie po co? Wywalili go z oficjalnego DVD, Edgu narzekał na publikę, to teraz niby ma wrócić? No chyba, że w miejsce bisów, bo tam powinien być od początku? Nadal nie mogę odżałować, że skasowali świetne intro z Rose Bowl, to niech przynajmniej pokażą co mają nowego na początek, a nie mielą Breathe.... Dołączona grafika




No właśnie,wywalili z dvd Breathe a dalej mieli by zaczynać od Breathe,głupota.
Ja też od początku,zanim jeszcze się trasa zaczęła myślałem że Breathe byłoby dobre na bis.
Wiecie zespół schodzi ze sceny a po 3 min w ciemnościach słychać perkusję.
Przez rozpoczęciem kolejnego legu przeszło mi przez myśl że fajnie byłoby usłyszeć na bis Even Better.
Wiecie ten sam motyw,ciemno i wchodzi gitara z Even Better jak na pop marcie przez dłuższy czas.
Uważam że byłby to fajny bis.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#39 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 29 lipca 2010 - 14:47

Uważam że byłby to fajny bis.

To byłby bardzo fajny bis :rolleyes:
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#40 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 29 lipca 2010 - 17:32

Zwłaszcza, że nie wiadomo czy to chłopaki, czy techniczni ;)


Zespol na 100% jest juz w Turynie wiec podejrzewam ze to raczej nie techniczni tak sobie dzis pogrywali :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych