Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor Albumowy - How To Dismantle An Atomic Bomb (edycja 2)


  • Please log in to reply
499 replies to this topic

#41 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 30 marca 2010 - 16:54

oja oja...
trudny wybór... ;p


to może...

albo nie.

y
nie wiem.
All Because Of You niech będzie.

#42 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 30 marca 2010 - 17:09

A Man and A Woman

last blog fb

 

 


#43 figora

figora

    Użytkownik

  • Members
  • 115 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 marca 2010 - 17:18

All Because Of You

#44 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 30 marca 2010 - 17:40

Vertigo
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#45 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 marca 2010 - 17:46

'one step closer' to, moim zdaniem, jeden z niewielu kawałków, które naprawdę zasługują na uwagę na tej płycie;p

a man and a woman

najgorsza piosenka U2 obok 'so cruel'

#46 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 30 marca 2010 - 17:48

All Because Of You a to przede wszystkim dzięki szczoteczce który pokazując mi tą piosenkę na 3 dni mnie ogłuszył;)

#47 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 30 marca 2010 - 18:12

'one step closer' to, moim zdaniem, jeden z niewielu kawałków, które naprawdę zasługują na uwagę na tej płycie;p

brawo, w końcu po trzech stronach ktoś to napisał :P

a mój głos na, hm.. All Because of You.


...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#48 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 30 marca 2010 - 19:23

All because of you
I jeszcze zrobili kur...a z tego singiel :angry:

Pewnie te statystyki dla Ciebie nic nie znaczą, ale podaję je dla pewnego spokoju.
Na liście singli w Wielkiej Brytanii ten kawałek osiągnął 4 pozycję. Dla porównania lokaty singli z NLOTH w tym samym zestawieniu: Get On Your Boots - 12, Magnificent - 42, I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - 32
Może All Because Of You to tylko błoto, ale nie mieszajmy go z gównem!

Przyzwyczaiłem się już do tego, że pewna (zresztą nieliczna grupa fanów U2 na tym forum) uznaje tą płytę za totalny niewypał, krążek, który powoduje senne koszmary, wywołuje kompleksy etc. Całe szczęście, że to tylko swoiste kółko osób wzajemnej adoracji, która wspólnym zaangażowaniem strzeże efektywnie swojego kosmicznego kanonu.

Głosy w pierwszej rundzie na Vertigo to czyn skandaliczny (brak słów by to opisać). B)

#49 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 30 marca 2010 - 19:23

'one step closer' to, moim zdaniem, jeden z niewielu kawałków, które naprawdę zasługują na uwagę na tej płycie;p

a man and a woman

najgorsza piosenka U2 obok 'so cruel'


A ja So cruel kocham :D

Pewnie te statystyki dla Ciebie nic nie znaczą, ale podaję je dla pewnego spokoju.
Na liście singli w Wielkiej Brytanii ten kawałek osiągnął 4 pozycję. Dla porównania lokaty singli z NLOTH w tym samym zestawieniu: Get On Your Boots - 12, Magnificent - 42, I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - 32

Przyzwyczaiłem się już do tego, że pewna (zresztą nieliczna grupa fanów U2 na tym forum) uznaje tą płytę za totalny niewypał, krążek, który powoduje senne koszmary, wywołuje kompleksy etc. Całe szczęście, że to tylko swoiste kółko osób wzajemnej adoracji, która wspólnym zaangażowaniem strzeże efektywnie swojego kosmicznego kanonu.

Głosy w pierwszej rundzie na Vertigo to czyn skandaliczny (brak słów by to opisać). B)

Może cię zdziwię ale HTDAAB to dla mnie bardzo fajna płyta.
Co do twórczości U2 - jestem praktycznie bezkrytyczny - jakkolwiek All because of you nie za bardzo mi "siadł".
Wydaje mi się że na tej płycie było kilka lepszych kawałków do promocji.
I sam również nie rozumiem czepiania się Vertigo - świetny utwór - co zresztą potwierdza każdy koncert U2.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#50 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 30 marca 2010 - 19:32

Przyzwyczaiłem się już do tego, że pewna (zresztą nieliczna grupa fanów U2 na tym forum) uznaje tą płytę za totalny niewypał, krążek, który powoduje senne koszmary, wywołuje kompleksy etc. Całe szczęście, że to tylko swoiste kółko osób wzajemnej adoracji, która wspólnym zaangażowaniem strzeże efektywnie swojego kosmicznego kanonu.

Głosy w pierwszej rundzie na Vertigo to czyn skandaliczny (brak słów by to opisać). Dołączona grafika


Nie uważam Bomby za totalny niewypał, twierdzę jedynie, że każda inna płyta w ich wydaniu była lepsza. I nie adoruję na tym forum nikogo, prócz siebie :D

Może głosy na Vertigo skandaliczne nie są, jestem w stanie je "przyjąć do wiadomości", osobiście Vertigo plasuje się u mnie wyżej niż niżej w skali HTDAAB. Zbyt głupkowaty to numer na tle innych, żeby tego nie docenić. Dołączona grafika
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#51 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 30 marca 2010 - 19:37

Ja osobiście bardzo lubię Vertigo. Ma kop, ma pierd*lnięcie, co zresztą widać na koncertach, że jako kawałek koncertowy świetnie się sprawdza. Co prawda, fakt faktem, że ambitną i wybitną piosenką nie jest, ale myślę, że zostało nagrane "na luzie", po prostu jako dobry rockowy kawałek, przy którym można się wyszaleć. Nie wszystko chyba musi być super i cały czas na poziomie np. Drzewka, więc myślę, że nie ma co szkalować zespołu za nagranie tego kawałka. Muzyka jest też rozrywką, a Vertigo jako rozrywkowy rockowy kawałek idealnie się sprawdza. Dobre rockowe brzmienie i tyle- myślę, że o nic więcej w tej piosence nie miało chodzić. Ja nie widzę innego zespołu, który mógłby wykonywać tę piosenkę ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#52 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 30 marca 2010 - 19:44

Ja osobiście bardzo lubię Vertigo. Ma kop, ma pierd*lnięcie, co zresztą widać na koncertach, że jako kawałek koncertowy świetnie się sprawdza. Co prawda, fakt faktem, że ambitną i wybitną piosenką nie jest, ale myślę, że zostało nagrane "na luzie", po prostu jako dobry rockowy kawałek, przy którym można się wyszaleć. Nie wszystko chyba musi być super i cały czas na poziomie np. Drzewka, więc myślę, że nie ma co szkalować zespołu za nagranie tego kawałka. Muzyka jest też rozrywką, a Vertigo jako rozrywkowy rockowy kawałek idealnie się sprawdza. Dobre rockowe brzmienie i tyle- myślę, że o nic więcej w tej piosence nie miało chodzić. Ja nie widzę innego zespołu, który mógłby wykonywać tę piosenkę ;)

Chyba lepiej uroku tej piosenki nie można ująć.
Dodam jeszcze dla porównania, że jeśli chodzi o same słowa piosenki, to nie są one tak kretyńskie, jak tekst Elevation czy Get On Your Boots.

#53 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 30 marca 2010 - 20:00

Dodam jeszcze dla porównania, że jeśli chodzi o same słowa piosenki, to nie są one tak kretyńskie, jak tekst Elevation czy Get On Your Boots.


Nie no - jest podobnie kretyński :D Ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Taki tekst pasuje do tej piosenki. Jeszcze mocniej widać to w przypadku Elevation, zwłaszcza w teledysku (ta bagietka...). To ze sobą współgra, to mnie przekonuje na swój sposób.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#54 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 30 marca 2010 - 20:07

Nie no - jest podobnie kretyński :D Ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Taki tekst pasuje do tej piosenki. Jeszcze mocniej widać to w przypadku Elevation, zwłaszcza w teledysku (ta bagietka...). To ze sobą współgra, to mnie przekonuje na swój sposób.

Racja, tylko wkur...a mnie to jak się na tym forum wyolbrzymia tą wspomnianą właściwość utworu w przypadku Vertigo, a jeśli chodzi o Elevation czy GOYB to jakoś dziwnie się ją pomniejsza, tuszuje itd.

#55 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Napisano 30 marca 2010 - 20:32

Bardzo trudne zadanie, płyta przeze mnie wyjątkowo lubiana.
One Step Closer
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...

#56 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 marca 2010 - 20:35

Ja nie widzę innego zespołu, który mógłby wykonywać tę piosenkę ;)

Ja nie widzę innego zespołu, który mógłby wykonywać One Tree Hill albo Glorię, a za to zespołów około-vertigowych jest na pęczki.

#57 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 30 marca 2010 - 20:39

a man and a woman

A Bombe ogólnie lubie, w końcu pierwsza płyta U2 którą usłyszałem.

#58 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 30 marca 2010 - 20:40

Jedno jest pewne - niby survivor dotyczący nie najlepszej płyty U2 - a rozgrzewa do czerwoności.
To dopiero pierwsza runda. Będzie się działo B)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#59 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 30 marca 2010 - 20:44

Ja nie widzę innego zespołu, który mógłby wykonywać One Tree Hill albo Glorię


Z tym się absolutnie zgodzę ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#60 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 30 marca 2010 - 20:58

Jedno jest pewne - niby survivor dotyczący nie najlepszej płyty U2 - a rozgrzewa do czerwoności.
To dopiero pierwsza runda. Będzie się działo Dołączona grafika


I taki właśnie był mój zamysł! Rzeczywiście, takie Elevation czy Vertigo nieco licuje ze wcześniejszymi dokonaniami i może z tej dwójki to o jeden numer za dużo, ale, z drugiej strony, takie wygłupy brzmią (brzmiały?) dla mnie... świeżo? Kurde, sam nie wiem, w wolnej chwili zastanowię się nad tym trochę bardziej analitycznie :D
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych