Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tu Trójka


177 replies to this topic

#141 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 16 listopada 2014 - 16:29

nie mówiąc już o Myśliwieckiej, w której Stelmach puszcza U2 niejednokrotnie



#142 Deep Frozen 43

Deep Frozen 43

    Użytkownik

  • Members
  • 56 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 listopada 2014 - 18:04

Nie lubie trójki ostatnio na przykład za: nie promowanie nowego Simple Minds, nie promowanie nowej Steczkowskiej, za olewanie w dużym stopniu Stankiewicz, która nagrała znakomita płytę, jedna audycja u Stelmacha to za mało, nie ma nowego Kukiza , jest za wiele kiczu od tego samego tylko na poziomie B albo C od Pink Floyd - co w trójce jest przedstawiane obecnie na poziomie bóstwa... Wiele takich kwiatków w trójce ostatnio występuje.

W temacie U2 także. Choć oczywiście U2 są bardziej sobie winni, poniewaz "The Miracle" wg mnie zupełnie nie nadaje się na singiel nr 1 z nowej płyty U2, co było decyzją U2.



#143 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 listopada 2014 - 00:28

Nie lubie trójki ostatnio na przykład za: nie promowanie nowego Simple Minds, nie promowanie nowej Steczkowskiej, za olewanie w dużym stopniu Stankiewicz, która nagrała znakomita płytę, jedna audycja u Stelmacha to za mało, nie ma nowego Kukiza , jest za wiele kiczu od tego samego tylko na poziomie B albo C od Pink Floyd - co w trójce jest przedstawiane obecnie na poziomie bóstwa... Wiele takich kwiatków w trójce ostatnio występuje.

W temacie U2 także. Choć oczywiście U2 są bardziej sobie winni, poniewaz "The Miracle" wg mnie zupełnie nie nadaje się na singiel nr 1 z nowej płyty U2, co było decyzją U2.

 

Spokojnie z tym promowaniem - rzeczywiście od radia takiego, jak Trójka wymagam poniekąd, aby wyłapywali co najlepsze w muzyce i mi podawali w audycjach, ale pamiętajmy, że redaktorzy mają i mogą mieć własne upodobania co do artystów i co do płyt. Nie muszą puszczać z góry narzuconych wyborów. W dodatku jest teraz wydawane dość dużo albumów jednocześnie. Tak dla porównania podaj jaka stacja promuje w odpowiednim stopniu wszystko co powinna? Nie mówię, ze w Trójce wszystko jest OK, ale i tak nadal na tle pozostałych stacji trzyma poziom. Ktoś rzucił w jednym z tematów określenie "GNIOT" :wacko: (akurat nie ty Deep Frozen 43) i powiedzcie proszę czym w takim razie sa RMFy i inne Eski? To są gnioty. Tam dopiero promują co im narzucą z góry. A, że w Trójce kilka albumów nie przedostało się na powierzchnię, a inne są wielbione to i tak są nadal dobre pozycje.

 

Co do PF w radio może to wynikać, przede wszystkim z tego, że to zapowiedziany ich ostatni album. Więcej nie będzie, więc to ostatnie chwile w radio, kiedy można puścić "Nowe Pink Floyd". Myślę, że z U2 mogłoby być podobnie, gdyby wydali album z zapowiedzią, ze to ich ostatni.

 

Poza tym polecam post One-U2-Fan 30:

http://u2forums.com/...nimax/?p=262435

(The Edge Picks??? :rolleyes: Gdzie indziej puszczano takie rzeczy? - tego chyba już nikt nie pamięta.)

 

Fakt U2 nie musiało często gościć w audycjach, ale jak już zagościło to nie była to papka powtarzana w większości stacji (One, WOWY, I Still + Pride - ileż tego można słuchać!?!?!?). Zapewniam cię, że przez lata w Trójce mogłem usłyszeć takie utwory, jak UV, Acrobat, utwory z Zooropy, Summer Rain, Luminous Times, Bad z Live Aid czy nawet bootlegi z koncertów (w większości stacji nie do pomyślenia!) w Minimaxie. I to był standard jeżeli U2 już leciało, a nie wyjątek od reguły, jak w innych stacjach...



#144 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 17 listopada 2014 - 09:10

A w Top Wszech Czasów można głosować na Mission Impossible Theme Adama i Larrego

Nie wiedziałem o tym :)

 

A co tam robi Love Comes Tumbling to nie mam pojęcia :P

 

W ogóle w wielu miejscach dziwna ta lista.

 

No i głosujcie na U2, niech będzie trochę wyżej ;)


El silencio se vuelve melodia


#145 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 17 listopada 2014 - 11:26

Brakuje w tym roku Jamesów :(



#146 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 listopada 2014 - 19:00

A co tam robi Love Comes Tumbling to nie mam pojęcia :P

Haha, też leję z tego, nie ma tam tylu rzeczy które w sumie są dosyć znane, i nagle TO :D

 

I podbijam prośbę o głosowanie na U2, jeśli mi się zdarzy słuchać w święta to mają być wysoko, a kto jeśli nie my ;)


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#147 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 17 listopada 2014 - 22:16

W latach 80ych w Trójce niekoniecznie puszczało się single jak na zachodzie a piosenki wylansowane np. w takim Minimaxie, potem słuchacze żądali ich na liście, były na liście, pokręciło się to dalej całkiem nieźle i tak oto LCT do dziś jest takim "Listowym" kawałkiem. Ot, tajemnica rozwiana ;)



#148 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 listopada 2014 - 12:40

Love Comes Tumbling był bd popularnym kawałkiem w PR3 w latach 80-tych. Wtedy to był czas, że nie było jakiejś lipnej listy do głosowania, tylko można było głosować na każdą piosenkę puszczoną w jakiejkolwiek audycji w PR3 i w ten sposób wiele piosenek niesinglowych oraz staroci dostawało się na LP3. Nie muszę dodawać, że tamten system był 300 razy lepszy. Zlikwidowałbym dziś listę do głosowania i wprowadził system głosowania w mailu ale oczywiście trójka tego nie zrobi, bo musiałaby opłacić jednego - dwóch jarząbków do liczenia głosów ręcznie.

 

PS. Na dzień dzisiejszy LP3 jest niemal niesłuchalna, nagromadzenie gniotów jest olbrzymie, lista jest skostniała do imentu, do tego dochodzą koszmarki wzajemnej adoracji typu jakieś karpie czy Andrusy czy Halamy - jedno gówno.



#149 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 listopada 2014 - 22:34

Słuchałam kawałka Trójkowej listy... jestem troszkę nie w temacie, i w pewnym momencie, nie mam pojęcia, co to było, ale dawno takiego koszmaru nie słyszałam. Jakie darcie ryja! Kobieta, i po polsku... brrrr. Już chyba wolałabym usłyszeć wspomnianego Halamę, którego nie znoszę :P


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#150 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 listopada 2014 - 22:42

Słuchałam kawałka Trójkowej listy... jestem troszkę nie w temacie, i w pewnym momencie, nie mam pojęcia, co to było, ale dawno takiego koszmaru nie słyszałam. Jakie darcie ryja! Kobieta, i po polsku... brrrr. Już chyba wolałabym usłyszeć wspomnianego Halamę, którego nie znoszę :P

To był kabaret Hrabi, darcie ryja faktycznie było, no ale akurat to naturalne przy konwencji kabaretowej :P Mniej naturalne jest to, że taki utwór wędruje na Listę Przebojów Trójki i m.in. wyprzedza z miejsca U2. 

Jedynym wytłumaczeniem może być zacny podkład muzyczny dla tego ,,wykonania", który - jeśli jest oryginalny - naprawdę zasługuje na uznanie. 



#151 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 listopada 2014 - 22:47

Aha, to miało być śmieszne, ok ;) nie było, bolało. C'mon, ktoś na to głosuje, naprawdę ?


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#152 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 listopada 2014 - 20:50

Też mnie to coś irytuje. W tygodniu rano słyszałem to przy śniadaniu. Pocierpiałem trochę, ale pomyślałem, że to zgrywa, jak to czasem w audycji porannej. Ale żeby w liście? I to tak wysoko? Karpia jeszcze zrozumiem, to jednak przesada.



#153 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 listopada 2014 - 20:54

No karpie to są nawet fajne, jasne że nie na listę, ale przynajmniej jak się to słyszy to nie boli. Jednak Trójka dbała raczej o to żeby to się muzycznie choć trochę kupy trzymało. A to jest IMO największe listowe przegięcie ever.


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#154 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 22 listopada 2014 - 21:05

no często na liście trójkowej są takie dziwadełka, czasem aż za dużo, takiego Andrusa to nawet lubię, ale bardziej w ramach ciekawostki. ale widocznie głosującym się to podoba, chociaż dziwi mnie, że są oni tak liczni. niestety - przynajmniej dla mnie - lista zrobiła się mało słuchalna, więc ograniczam się do głosowania, czasem słucham końcówki przed Offensywą.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#155 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 listopada 2014 - 16:18

Ja też słucham listy coraz rzadziej. Kiedyś był to stały punkt piątkowego wieczoru, teraz jak mi się przypomni i nie mam nic lepszego do roboty. Z Andrusem też już przeginają. Jego ostatnia "produkcja" irytowała mnie prawie równie mocno, co obecne dziwadełko.



#156 Deep Frozen 43

Deep Frozen 43

    Użytkownik

  • Members
  • 56 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 listopada 2014 - 19:32

Wysłuchałem ostatnio plyty Steczkowskiej. Jest niesamowita. To że Trójka ma w dupie jej twórczośc ostatnio, tylko źle świadczy o Trójce ,która traci swoją jakość coraz bardziej, i idzie coraz bardziej w strony różnych promocji takich artystów jak Mela Koteluk etc...



#157 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 30 listopada 2014 - 19:46

Czyli, że Mela Koteluk jest beznadziejna ?!



#158 Deep Frozen 43

Deep Frozen 43

    Użytkownik

  • Members
  • 56 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 listopada 2014 - 20:04

Źle rozumiesz kolego moje intencje.

Mela Koteluk nie jest beznadziejna, ale jej płyta jest zbytnio przereklamowana, w Trójce puszczaja jej utwory. Album Steczkowskiej jest niesamowity, a nie promuje się Steczkowskiej w Trójce zupełnie. Nie można głosowac na żaden utwór Steczkowskiej w Trójce AD 2014...

Czy Trójka przypadkiem nie staje sie  coraz częściejTYLKO promocja radiową na tej znanej liście przebojów w Polsce promowanych przez siebie płyt? Wystarczy zobaczyć na nalepki na folii wielu artystów., na płytach CD...

To nie ta Trójka co kiedyś.



#159 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 30 listopada 2014 - 20:10

Ja na jej koncercie na Openerze prawie przysnąłem, ale że beznadziejna, to bym nie powiedział. :P Ale jednego nie rozumiem, jeśli ta Trójka jest tak zła, bo ma w d. twórczość artysty X,Y,Z to nie lepiej po prostu zmienić kanał?

A tak swoją drogą. Nie zgadniecie kogo dziś zaprosili do PR3 w popołudniowej audycji. ;)

Spoiler



#160 Deep Frozen 43

Deep Frozen 43

    Użytkownik

  • Members
  • 56 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 listopada 2014 - 20:22

Grinderman - tylko że Trójka powinna mieć swoja klasę, której dorobiła się w latach osiemdziesiątych. A stacza się coraz niżej , mimo wszystko jednak mając olbrzymi wpływ na promocje wielu wydawnictw w Polsce ciągle.

Chodzi o taki niuansik.. :rolleyes: .





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych