Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tu Trójka


177 replies to this topic

#101 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 14 grudnia 2011 - 21:47

cholibka... a mnie znowu nie będzie. Bartku nie płacz tylko!

Music can change the world, because it can change people.
 


#102 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 grudnia 2011 - 16:50

W poniedziałek (26 grudnia) po godzinie 17.00 Piotr Metz przedstawi w Trójce specjalny program, poświęcony Paulowi McCartneyowi.


http://www.polskiera...encie-od-Trojki
Posted Image

#103 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 grudnia 2011 - 20:19

Teraz na trójce jest podsumowanie notowań z 2011 roku B)

#104 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 26 grudnia 2011 - 20:24

Alan, kogo obstawiasz na nr 1 ?

Może ktoś jeszcze się włączy w typowanie?

Edit: Dlaczego Gotye tak nisko? Powinien być wyżej!
Adele 4 utwory w setce!

Music can change the world, because it can change people.
 


#105 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 26 grudnia 2011 - 20:58

jeżeli kogoś zżera ciekawość i chce sobie zepsuć zabawę, to całe podsumowanie wygląda tak. ;)

#106 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 26 grudnia 2011 - 21:07

Uzi!!!!

Ale ja sobie nie psuję zabawy :)

Music can change the world, because it can change people.
 


#107 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 26 grudnia 2011 - 21:13

jeżeli kogoś zżera ciekawość i chce sobie zepsuć zabawę, to całe podsumowanie wygląda tak. ;)

Niezły bigos, dzięki za zaoszczędzenie mi czasu. ;)

#108 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 26 grudnia 2011 - 21:33

Dziwne zasady punktacji. Zdecydowanie Gotye za nisko, zważywszy, że aż 13 tygodni na szczycie.
Widząc miejsce pierwsze zastanawiam się czy nie przesadzają z tym chodzeniem pod prąd.
Przecież to kabaret ;)
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#109 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 26 grudnia 2011 - 22:00

ale przecież wygrała Adele!

Uzi korekcja notowania :)

Jak dla mnie trochę dziwne te zestawienie. Ale co roku jest tak, że piosenki, które powinny być w pierwszej 5 lądują bliżej 20tego miejsca. Taki system punktowy, niestety. Ale fajnie, że Blackfield tak wysoko!

Music can change the world, because it can change people.
 


#110 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 26 grudnia 2011 - 22:15

ale przecież wygrała Adele!
Uzi korekcja notowania :)

mhm, czyli najwyraźniej brali pod uwagę najpierw tygodnie na 1, a dopiero potem tygodnie na Liście. to już nie moja wina w takim razie, administratorzy archiwum pewnie poprawią ;)

#111 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 27 grudnia 2011 - 12:41

Pamiętajcie, że Zamach zdobędzie pewnie punkty jeszcze w ten piątek (który jest jeszcze w 2011), więc biorąc pod uwagę cały rok i tak wygra z Adele. No i nie lubię jeszcze tego, że taki Airbag zdobywał już punkty w 2010 i jakby policzyć mu całą ilość zdobytych punktów, to awansuje z 5 czy 6 pozycji (wiem, że są lepsze przykłady, ale to boli mnie najbardziej :P ).

Jakoś mnie te roczne podsumowania nie jarają, bo pierwsza dziesiątka z reguły to nie moja bajka, ale z drugiej strony i tak fajnie posłuchać i zobaczyć, że kilka utworów na które się głosowało, gdzieś tam w drugiej czy trzeciej dziesiątce się znalazły.
Za tydzień natomiast dużo lepsza sprawa. Właśnie ustawiam sobie 33 głosy na top wszech czasów :)

#112 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 stycznia 2012 - 12:28

Dziś w Trójce o 20:00 koncert Maciej Fortuna Trio. Naprawdę polecam, bo chłopaki są niesamowici, szczególnie Maciej, który gra na trąbce :)
więcej tutaj
A od poniedziałku ich płyta "Solar Ring" w sklepach ;)

#113 verisx

verisx

    Użytkownik

  • Members
  • 387 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 05 kwietnia 2012 - 15:21

Może nie Trójka, ale PR: dzisiaj na stronie PR będzie retransmisja koncertu Wilco z listopada zeszłego roku z Monachium.

#114 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 05 kwietnia 2012 - 18:48

Może nie Trójka, ale PR: dzisiaj na stronie PR będzie retransmisja koncertu Wilco z listopada zeszłego roku z Monachium.

W Polskim Radiu pracują jacyś dziwni ludzie. Bo szczerze mówiąc, po co mam czekać aż Trójka zrobi retransmisję koncertu na swojej stronie, jeśli za pomocą kilku kliknięć mogę znaleźć to nagranie w internecie, ściągnąć i odsłuchać je wtedy, kiedy będzie mi pasować. :rolleyes: Mogliby się postarać i zaprezentować nagrania z koncertów/festiwali w Polsce, ale po co? Lepiej iść na łatwiznę.

#115 verisx

verisx

    Użytkownik

  • Members
  • 387 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 05 kwietnia 2012 - 23:13

W Polskim Radiu pracują jacyś dziwni ludzie. Bo szczerze mówiąc, po co mam czekać aż Trójka zrobi retransmisję koncertu na swojej stronie, jeśli za pomocą kilku kliknięć mogę znaleźć to nagranie w internecie, ściągnąć i odsłuchać je wtedy, kiedy będzie mi pasować. :rolleyes: Mogliby się postarać i zaprezentować nagrania z koncertów/festiwali w Polsce, ale po co? Lepiej iść na łatwiznę.


Szczerze mówiąc, najpierw zobaczyłem tę informację na ich stronie, później poszukałem w google i po prostu ściągnąłem koncert, ale są pewnie ludzie, którzy nie szukają takich rzeczy w internecie i wolą posłuchać retransmisji z radia. :P

#116 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 23 stycznia 2013 - 00:04

http://u2forums.com/...post__p__232962

#117 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 01 stycznia 2014 - 21:38

No, to jest już chyba taki rytuał, żeby co roku posłuchać sobie tych samych, znanych wszystkim na pamięć piosenek. Coś jak kolędy w Wigilię, hity weselne itp. Za 10 lat ten top będzie wyglądał pewnie identycznie, bo grono ludzi uważających, że zestaw tych 100 piosenek reprezentuje to, co w muzyce najlepsze, jakoś nie chce się kurczyć. Ci, którzy są otwarci na nowe rzeczy i wiedzą, że nadal nagrywa się świetną muzykę, raczej już radia nie włączają, bo i po co?



#118 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 stycznia 2014 - 21:56

 

*zieeeew*

 

Mam dokładnie tak samo. Słucham z przyzwyczajenia, ale końcówka listy sprawiała mi ból fizyczny. Strasznie to wszystko skostniałe.

 

Zastanawiam się, jak to możliwe, że wśród tylu utworów wyniki są niemal identyczne? Ja rozumiem, że to Top "Wszechczasów", ale bez przesady. Chyba te same osoby oddają co roku takie same głosy. Ja nawet miałem zamiar to zrobić, ale jakoś się nie ogarnąłem na czas.

 

Edit:

 

http://wyborcza.pl/1...Trojki__Na.html

 

"Utworów nagranych w XXI wieku jest na liście jak na lekarstwo. Oprócz Archive na listę trafiły "Someone Like You" - przebój Adele z 2011 roku (59. miejsce), "Leszek Żukowski" polskiego zespołu COMA (70. miesjce) i "Somebody That I Used To Know" Gotye (83. miejsce)."


 


#119 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 01 stycznia 2014 - 22:47

No mogli jednak sobie darować (akurat) te utwory z XXI wieku..



#120 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 04 stycznia 2014 - 23:27

A co złego w utworach z XXI wieku. Czy hitem wszech czasów ma być tylko to, co powstało w latach 70? Akurat Coma to no nie... Ale poziom skamienieliny słuchaczy Trójki jest straszny. 


last blog fb

 

 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych