Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-08-06 - Stadio Olimpico - Turyn, Włochy


  • Please log in to reply
764 replies to this topic

#41 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 23 lipca 2010 - 20:31

kusiło oj kusiło... ale jednak chcę pozostać w jednym kawałku żeby jeszcze doznać Wiedeń ;))
może jednak przemyślcie to spanie na lotnisku i zamieńcie na uroczą miejscówkę pod stadionem...


oj nie, nie... nie podpuszczaj mnie! :P
lądujemy o 22:40 więc mamy 3% szans żeby zdążyc na ostatni pociąg do Turynu, a szczerze mówiąc to chyba wolę spanie na lotnisku niż na głównej stacji kolejowej w Mediolanie ;)
ok. 8:20 pod stadionem powinnoo byyyc ookeeej...

PS. A na stadionie już są dzwigi. na kamerce można zobaczyc podglad dnia i widac jak się ruszają :)

#42 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lipca 2010 - 20:36

oj nie, nie... nie podpuszczaj mnie! :P
lądujemy o 22:40 więc mamy 3% szans żeby zdążyc na ostatni pociąg do Turynu, a szczerze mówiąc to chyba wolę spanie na lotnisku niż na głównej stacji kolejowej w Mediolanie ;)
ok. 8:20 pod stadionem powinnoo byyyc ookeeej...



hmmmm.... o 8:20 pod każdym stadionem jest już masa ludzkości i nawet na pierwszą 200 się nie załapiecie a wtedy też będzie bardzo ciężko o miejsca przy scenie czy rampie. biorąc pod uwagę Włochów i napalonych Amerykańców którzy nie doczekają do 2011, to może być kiepsko nawet z wejściem do 'serca'...
no ale z drugiej strony możecie mieć szczęście. tak czy siak - trzymam kciuki!

#43 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 23 lipca 2010 - 20:44

hmmmm.... o 8:20 pod każdym stadionem jest już masa ludzkości i nawet na pierwszą 200 się nie załapiecie a wtedy też będzie bardzo ciężko o miejsca przy scenie czy rampie. biorąc pod uwagę Włochów i napalonych Amerykańców którzy nie doczekają do 2011, to może być kiepsko nawet z wejściem do 'serca'...
no ale z drugiej strony możecie mieć szczęście. tak czy siak - trzymam kciuki!


raczej wątpię, w chorzowie byłem ok 8 rano, nie było problemu z miejscami. W cardiff byłem o 11ej pod stadionem i miałem miejsce w 3 rzędzie od sceny na wprost mikrofonu bono, ale cardiff to nie turyn :D
Myślę, że golden circle mamy pewne, może miejsca nie tak idealne no ale szybciej nie możemy.
chyba, że wtargnę do kabiny pilota, każę mu włączyc silniki na 100%, później każę odjechac kierowcy autobusu i zamontuje atrapę bomby dzien wczesniej na dworcu w Mediolanie żeby pociągi miały opóźnienia...

#44 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lipca 2010 - 20:49

jak chcesz, mogę Ci udostępnić atrapę bomby, która mi na stanie została po Bombowym zlocie warszawskim :)
wygląda jak dzieło maniakalnego majsterkowicza - może się nada ;)

#45 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2010 - 21:03

Bardzo wam zazdroszcze tego koncertu :] cale show bedzie dla was wielka niespodzianka, szczesciarze ;)

#46 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lipca 2010 - 21:05

oby nie okazało się, że największą niespodzianką będzie brak niespodzianek ;)

#47 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2010 - 21:07

dostaniecie DJ SET :>

#48 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 lipca 2010 - 13:28

Włoska stronka o U2
http://www.u2italia.com/ ( może się przyda na czas koncertu w Turynie)
Posted Image

#49 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 24 lipca 2010 - 19:33

TO SIĘ DZIEJE!!!

Dołączona grafika

#50 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 lipca 2010 - 20:36

cale show bedzie dla was wielka niespodzianka, szczesciarze ;)

Ach te pierwsze koncerty, może trafi wam się One przerwane w połowie albo kolejne Vertigo ze spalonym wzmacniaczem :D

#51 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 24 lipca 2010 - 22:30

Ach te pierwsze koncerty, może trafi wam się One przerwane w połowie albo kolejne Vertigo ze spalonym wzmacniaczem :D


Albo premierowy utwór - co w przypadku tego zespołu raczej się nie zdarza - ale zawsze jest nadzieja :D

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#52 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 25 lipca 2010 - 09:15

Claw już stoi i się pięknie prezentuje z kamerki

#53 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 lipca 2010 - 13:58

Albo ja jestem ślepy albo go jeszcze nie ma...? oO
Z tymi premierowymi utworami to akurat jest bardzo możliwe, Edge dość wyraźnie dał do zrozumienia, że planują zmienić parę U2owych tradycji...

#54 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 25 lipca 2010 - 14:12

A mi się wydaję, że jednak widać pająka, tyle że jeszcze bez tej iglicy.

Zespół rozbudził nam wielkie apetyty. Zresztą mamy prawo oczekiwać, że zespół zrobi rewolucję w setliście. Mieli dużo czasu, ponadto wracają do miejsc już wcześniej odwiedzanych. Jedną ze zmian na pewno będzie ograniczenie kawałków z NLOTH, zapewne w ich miejsce wejdą nowe utwory. Stawiam, że pozostaną 3 kawałki z NLOTH (MOS, GOYB i NLOTH) i może pojawią się na stałe 2 nowe.

Ciekawe co będzie otwierać koncerty. To, że nie będzie openerem Breathe jest chyba pewne. Mają tyle możliwości pokombinowania, zobaczymy na ile będą chcieli wszystko postawić na głowie. Poraz kolejny będę z nadzieją oczekiwać na kawałki z Popa.
Dołączona grafika

#55 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2010 - 19:12

Albo ja jestem ślepy albo go jeszcze nie ma...? oO
Z tymi premierowymi utworami to akurat jest bardzo możliwe, Edge dość wyraźnie dał do zrozumienia, że planują zmienić parę U2owych tradycji...


Z tego co wiem to chłopaki mają grać 2 zupełnie nowe kawałki ;)

Co do utworów z NLOTH to zgadzam się z Atomic Mario. Niemniej jednak chciałbym,aby pozostawili w secie Breathe.

#56 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 25 lipca 2010 - 20:07

Co by nie mówić, na trasie już było premierowe wykonanie jednego utworu (nie licząc tych z NLOTH rzecz jasna). Może pokuszą się o następne.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#57 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 25 lipca 2010 - 20:19

Jeszcze dwa zdjęcia z wczoraj:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#58 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2010 - 20:48

Co by nie mówić, na trasie już było premierowe wykonanie jednego utworu (nie licząc tych z NLOTH rzecz jasna). Może pokuszą się o następne.


To mają być 2 zupełnie nowe kawałki a nie np. nigdy nie grany wcześniej Acrobat choć kto wie, kto wie...

#59 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 25 lipca 2010 - 20:55

Mam wrażenie że Claw jest właśnie oświetlony...
sprawdzcie

#60 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 lipca 2010 - 21:23

Stawiam, że pozostaną 3 kawałki z NLOTH (MOS, GOYB i NLOTH) i może pojawią się na stałe 2 nowe.

Myślę, że Magni ma duże szanse na pozostanie i UC bym nie skreślał. No i kto wie Crazy robiło furorę, ale może jakiś inny remiksowy utwór?
Obawiam się że prędzej wywalą NLOTH, niestety :(

Ciekawe co będzie otwierać koncerty. To, że nie będzie openerem Breathe jest chyba pewne. Mają tyle możliwości pokombinowania, zobaczymy na ile będą chcieli wszystko postawić na głowie. Poraz kolejny będę z nadzieją oczekiwać na kawałki z Popa.

No opener to pewniak do zmiany, po tym jak z DVD wyleciał.... Podejżewam, że postawią na GOYB albo Magni + jakieś nowe intro.
Też czekam na Pop'a. Discotheque z VT mogło by się świetnie zaprezentować na tej scenie. LNOE zrobić czadu a'la NLOTH, nie mówiąc o Miami (mało prawdopodobne, nie te klimaty na trasie.....)

Co by nie mówić, na trasie już było premierowe wykonanie jednego utworu (nie licząc tych z NLOTH rzecz jasna). Może pokuszą się o następne.

Chyba 2? :rolleyes: ES i Your Blue Room.


No i powrót Bulleta, czy The Fly byłby mile widziany, to w końcu ma być R'n'R show!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych