Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-10-08 - Olympic Stadium - Rzym, Włochy


  • Please log in to reply
365 replies to this topic

#81 gosiaczekmk

gosiaczekmk

    Użytkownik

  • Members
  • 22 Postów

Napisano 16 września 2010 - 14:37

zastanaiam sie nad lotem do rzymu, w poniedzialek kupie bilety na samolot, jesli...drodzy Fani powiecie mi jakie jest prawdopodobienstwo znalezienia biletu pod stadionem?

#82 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 16 września 2010 - 14:41

zastanaiam sie nad lotem do rzymu, w poniedzialek kupie bilety na samolot, jesli...drodzy Fani powiecie mi jakie jest prawdopodobienstwo znalezienia biletu pod stadionem?



z pewnością ogromne ! To będzie bardzo duże skupisko ludzkie więc koników będzie cała chmara np. w Zurichu choć obiekt malutki to handlarzy była masa...bilety na pewno kupisz tylko pytanie jakie przebicie koniarze narzucą...
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#83 ania_;)

ania_;)

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gdańsk

Napisano 16 września 2010 - 20:56

ja mam zamiar kupić bilet od jakigoś desperata na 10 minut przed rozpoczęciem koncertu ;) za 20 euro :P

#84 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 17 września 2010 - 07:30

Pewnie pisząc te słowa będę się powtarzał ale co tam...
Jeszcze się nie zdarzyło bym przed koncertem nie miał okazji zakupić biletu (i nie chodzi tylko o koncerty U2). Jeśli chodzi o U2 kupiłem w Monachium 2001, w zeszłym roku w Berlinie i kilka tygodni temu w Wiedniu (2 bilety po 80 E na płytę). Jedyny koncert na który pojechałem i odpuściłem "wejście" to koncert Toma Waitsa w Berlinie przed kilkoma laty. Gość grał 3 dni z rzędu a cena biletów u koników - kosmos... Wtedy odpuściłem, dziś trochę żałuję ale kilka lat wcześniej widziałem go w Warszawie, poza tym mam rodzinę w Berlinie więc w tamtym czasie było mi łatwiej podjąć taką a nie inną decyzję...
Powiem więcej - 7 października wylatujemy do Rzymu na 5 dni wraz z żoną i przyjaciółmi - nie mamy biletów a jestem na 99% pewien że zobaczę ostatni europejski koncert U2 na własne oczy. Nie zakładam inaczej.

#85 gosiaczekmk

gosiaczekmk

    Użytkownik

  • Members
  • 22 Postów

Napisano 17 września 2010 - 12:38

Pewnie pisząc te słowa będę się powtarzał ale co tam...
Jeszcze się nie zdarzyło bym przed koncertem nie miał okazji zakupić biletu (i nie chodzi tylko o koncerty U2). Jeśli chodzi o U2 kupiłem w Monachium 2001, w zeszłym roku w Berlinie i kilka tygodni temu w Wiedniu (2 bilety po 80 E na płytę). Jedyny koncert na który pojechałem i odpuściłem "wejście" to koncert Toma Waitsa w Berlinie przed kilkoma laty. Gość grał 3 dni z rzędu a cena biletów u koników - kosmos... Wtedy odpuściłem, dziś trochę żałuję ale kilka lat wcześniej widziałem go w Warszawie, poza tym mam rodzinę w Berlinie więc w tamtym czasie było mi łatwiej podjąć taką a nie inną decyzję...
Powiem więcej - 7 października wylatujemy do Rzymu na 5 dni wraz z żoną i przyjaciółmi - nie mamy biletów a jestem na 99% pewien że zobaczę ostatni europejski koncert U2 na własne oczy. Nie zakładam inaczej.



Okej, okej, a teraz moi Drodzy, powiedzcie mi jesli sie orientujecie cos a temat noclegu, macie cos nagranego? co planujecie? raz sie zyje, i jestem coraz bardziej na tak pojechac w pon na lotnisko i kupic bilet do Rzymu.:)

#86 Black G

Black G

    Użytkownik

  • Members
  • 26 Postów

Napisano 20 września 2010 - 23:06

Bilety mam, zatem można zacząć dywagacje.

1. Czy koncert w Rzymie będzie nagrywany na potrzeby wydania dvd?
Nic o tym oficjalnie nie pisano. Raczej nie będzie, bo czy po takim koncercie jak Rose Bowl warto coś jeszcze wydawać z tej trasy?
W trakcie Vertigo Tour były nagrywane dwa koncerty do wyboru: w Chicago i w Mediolanie. Wydano ten pierwszy, a fragment drugiego dodano do kolejnego produktu wytwórni. Widziałem oba wydawnictwa, i to była dobra decyzja. Zatem po co nagrywać koncert w Rzymie? Bo włoska publiczność należy do najgłośniejszych? Bo to ostatni koncert w Europie? Bo setlista będzie inna i będzie zawierała nowe utwory? Bo byłoby miło być samemu uwiecznionym gdzieś w tłumie? Ee... chyba nie będzie dvd.

2. Czy będzie to ostatni koncert U2 360 Tour w Europie?
Moim zdaniem tak, choć ktoś na tym forum miał nadzieję na kolejną część trasy w Europie w przyszłym roku, np. w Dublinie.
Dlaczego tak myślę:
- Europa już była dwa razy i to w takich zakamarkach jak Portugalia, Rosja, Zagrzeb, Turcja itp.; wiec gdzie to jeszcze mieliby zagrać?
- pozostaje jeszcze jeden, cały czas niezaplanowany, b.ważny rynek: daleki wschód - Japonia i inne kraje. Tam widzę może małe uzupełnienie trasy - Sierpień/Wrzesień 2011.
- 2011 rok to trzeci rok trasy.
Dlaczego jednak mogliby wydłużyć trasę? Z powodów finansowych - trasa bardzo kapitałochłonna i dopiero teraz zaczęli na niej zarabiać. Jeszcze ta operacja Bono, która ją pokomplikowała.

3. Czy trasa 360 Tour jest/będzie przełomem w koncertowym showbiznesie?
Ale o tym, to już może jutro.

#87 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 września 2010 - 12:24

My śpimy tutaj:
http://www.rome30.co...-b-susanna.html

#88 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 24 września 2010 - 00:05

Czy ktoś się wybiera jeszcze i nie ma noclegu?. Z Kade jesteśmy jeszcze na etapie szukania. I jesli jest ktoś chętny aby się do nas dołączyć to czekam na PW?. Nie ma co ukrywać,że im więcej osób w pokoju to i tańszy nocleg a zawsze też raźniej ;)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#89 dochna

dochna

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 24 września 2010 - 23:19

PM nie mogłam wysłać, więc skrobnę tu, a jak wygląda Wasza sytuacja z resztą, macie bilety, jakieś plany odnośnie transportu??? Bo ja nie mam nic, poza mglistą nadzieją że może coś jeszcze by się udało skleić, żeby być chociaż na jednym koncercie 3 legu ;)
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka
Tym bardziej Prosiaczka tam nie było

#90 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 września 2010 - 11:12

biletów brak, nocleg i samolot jest.

#91 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 26 września 2010 - 12:58

PM nie mogłam wysłać, więc skrobnę tu, a jak wygląda Wasza sytuacja z resztą, macie bilety, jakieś plany odnośnie transportu??? Bo ja nie mam nic, poza mglistą nadzieją że może coś jeszcze by się udało skleić, żeby być chociaż na jednym koncercie 3 legu ;)


No tak, zapomniałam, że skrzynka pocztowa nie jest przecież bez dna ;)...Mamy bilety i wykupiony przelot (7-9.10). Teraz szukamy noclegu...

EDIT: Przed chwilą udało mi się poznajomości załatwić tani nocleg w Rzymie. Tak więc ogłoszenie jest już nieaktualne. Trzymam kciuki za Twoj wyjazd do Rzymu i mam nadzieję, że spotkamy sie jakoś na miejscu :)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#92 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 września 2010 - 06:25

za ile i gdzie?:)

#93 Black G

Black G

    Użytkownik

  • Members
  • 26 Postów

Napisano 27 września 2010 - 20:09

1. Czy koncert w Rzymie będzie nagrywany na potrzeby wydania dvd?

3. Czy trasa 360 Tour jest/będzie przełomem w koncertowym showbiznesie?


Ad. 1. Testują inne utwory na każdym koncercie, zatem może będzie dvd z inną setlistą? Nie wiemy.

Ad. 3. Myślę, że tak, ale o tym już po koncercie.

#94 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 28 września 2010 - 07:19

Na ticketone.it przy trzech kategoriach biletów trybunowych (za 63,25 euro i najtańsze) widnieje informacja "In attesa di nuove disponibilita" co w tłumaczu na googlach oznacza "w oczekiwaniu na dostępność". Monitorować więc, kto jeszcze nie ma!

#95 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 września 2010 - 08:09

all time all time:)


opłaciło sie czuj czuj czuwaj!
mamy 3 tikjety:
SECTION : Settore 24A
ROW : 72
SEAT : D05 ,D06, D07
całość około 110eur
sija in romualdo!

#96 elbing

elbing

    Użytkownik

  • Members
  • 20 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 28 września 2010 - 20:34

all time all time:)


opłaciło sie czuj czuj czuwaj!
mamy 3 tikjety:
SECTION : Settore 24A
ROW : 72
SEAT : D05 ,D06, D07
całość około 110eur
sija in romualdo!


tak jak obiecalem masz sandwicha z ulubionym środkiem

#97 barteku2

barteku2

    Użytkownik

  • Members
  • 12 Postów

Napisano 05 października 2010 - 14:51

Już tylko 3 dni dzielą nas od tego wydarzenia! Wiadomo może coś na temat ewentualnego pobytu chłopaków w Rzymie? Będzie okazja na autografy i uściski dłoni, czy jak to zwykle na tej trasie bywa przylecą przed i polecą zaraz po koncercie?
Dostałem na fb informację, że planowane jest coś na wzór naszej flagi. Z tego, co zrozumiałem, Włosi chcą utworzyć flagi Irlandii i Włoch z kartek, które będą już przygotowane na stadionie. Słyszeliście coś o tym? B)

#98 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 października 2010 - 19:24

Już tylko 3 dni dzielą nas od tego wydarzenia! Wiadomo może coś na temat ewentualnego pobytu chłopaków w Rzymie? Będzie okazja na autografy i uściski dłoni, czy jak to zwykle na tej trasie bywa przylecą przed i polecą zaraz po koncercie?

jeszcze chyba za wcześnie na jakiekolwiek info. na ten temat. :rolleyes:
Posted Image

#99 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 05 października 2010 - 22:42

Dołączona grafika
Dołączona grafika

:( :(

#100 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 października 2010 - 07:01

pieknie pieknie rosnij:)
takie cos miejscówy jak na fot. 2 bedziemy mieli tylko z drugiej stronicy od edka idelanie na nodze pajora:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych