Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-10-08 - Olympic Stadium - Rzym, Włochy


  • Please log in to reply
365 replies to this topic

#41 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 01 września 2010 - 14:18

powiedz ze masz do zalatwienia cos zwiazanego z pomoca Afryce i kup bilety na red zone, w koncu zarzekalas sie ze nastepnym razem tak zrobisz

Miałabym zrezygnować z przeżywania czekania całą sobą? :lol:
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#42 wercyk

wercyk

    Użytkownik

  • Members
  • 210 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 września 2010 - 14:23

w red zone tez czekasz, az ci podadza szampana. i tez musisz miec numerek!
Let me teach you some Gaelic: uno, dos, tres, catorce!!

#43 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 08 września 2010 - 23:38

Czy ktoś z Was dokopał się do informacji jak scena będzie usytuowana względem poszczególnych sektorów?
oraz
Jak można najwygodniej dojechać pod stadion?, bo generalnie jakaś posucha na włoskich stronach odnośnie takich w sumie podstawowych informacji na temat samego koncertu i dojazdu.

Przy okazji dysponujecie informacjami na temat noclegów godnych polecenia, może ktoś jest kto tez jeszcze szuka ?, a jak wiadomo w kupie raźniej :) no i nie da sie ukryć, że i taniej ;). I chodzi mi raczej o jakieś konkretne linki, bo na przykład samych placówek typu "Dom Polski" w samym Rzymie jest kilka.
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#44 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 09 września 2010 - 08:30

Wybieramy się do Rzymu z żoną i przyjaciółmi w terminie od 7 do 11 października. Gdy 1,5 miesiąca temu starałem się znaleźć dla nas tani nocleg okazało się że to wcale nie taka prosta sprawa. "Domy Pielgrzyma" w większości przypadków nie miały już wolnych miejsc - a jeśli nawet to koszt noclegu wynosił około 40 E, poza tym lokalizacja często nie była zbyt atrakcyjna. Nam w Domach Pielgrzyma nie udało się być może z powodu konieczności zakwaterowania większej grupy - jeśli jedziesz sama pewnie znajdą dla Ciebie łóżko.
W końcu znaleźliśmy nocleg w Bed&Breakfast w pokoju 4-osobowym (7 min spacerkiem od Watykanu) 25 E od osoby w pokoju w łazienką i kuchnią no i oczywiście tradycyjnym włoskim śniadaniem na słodko.

Namiary znalazłem na jakimś forum. Nie ma problemu z kontaktem - dziewczyna załatwiająca wszystkie formalności to polka. Możesz spróbować...

monikaolb@interia.pl
tel: 0039 3922153309

#45 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2010 - 13:08

Ja tam odpuszczan Rzym...czuje,że na tym legu się nie skończy chłopaki wydadzą płytę na wiosnę i będzie 3 leg i będziemy mieli takie miasta jak Londyn,Dublin,Poznań/Warszawa lub Chorzów no i marzy mi się Oslo lub Sztokholm...a jak nie to Stany kuszą zwłaszcza końcówka NYC,Mineapolis, Filadelfia :)

#46 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 09 września 2010 - 13:12

Ja tam odpuszczan Rzym...czuje,że na tym legu się nie skończy chłopaki wydadzą płytę na wiosnę i będzie 3 leg i będziemy mieli takie miasta jak Londyn,Dublin,Poznań/Warszawa lub Chorzów no i marzy mi się Oslo lub Sztokholm...a jak nie to Stany kuszą zwłaszcza końcówka NYC,Mineapolis, Filadelfia :)


Też mam przeczucie że Dublinu sobie nie odpuszczą, a jeśli tak to niech się Rzym schowa.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#47 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 09 września 2010 - 14:20

arystoteles, wiem, ze to juz jesien, ale moze poszukaj campingow, nawet jesli sa pod Rzymem, to i tak dojazd do centrum miasta jest bardzo dobry ze wzgledu na kolej podmiejska, hosteli i tanich hoteli tez warto poszukac pod miastem.

A na 3 leg Sztockholm...Ah..(zaklinanie rzeczywistosci, zeby tak bylo)! Z Poznania lot do Sztockholmu w cenie 79 zl ;)

last blog fb

 

 


#48 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 09 września 2010 - 14:57

arystoteles, wiem, ze to juz jesien, ale moze poszukaj campingow, nawet jesli sa pod Rzymem, to i tak dojazd do centrum miasta jest bardzo dobry ze wzgledu na kolej podmiejska, hosteli i tanich hoteli tez warto poszukac pod miastem.

A na 3 leg Sztockholm...Ah..(zaklinanie rzeczywistosci, zeby tak bylo)! Z Poznania lot do Sztockholmu w cenie 79 zl ;)



Dla mnie camping to nie problem. Zależało mi jednak na tym by być stosunkowo blisko centrum - zostajemy w Rzymie niemal 5 dni więc lokalizacja ma znaczenie. A poza tym jadę z żoną... chciałbym bardzo by moja Aga miała ze swojej pierwszej wizyty w tym mieście same dobre wspomnienia.
Tak czy owak campingi - bardzo fajna sprawa. Na Campingu Roma przed dziesięcioma laty spędziłem kilka dni i bardzo dobrze wspominam ten czas.

#49 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 09 września 2010 - 15:05

xx-xx-2011 - Dublin, Ireland

1. anton

xx-xx-2011 - Belfast, Northern Ireland - chociaz oni niezbyt maja tam stadion, tylko jeden malutki.

1. anton

:D

fajnie by bylo gdyby nie robili 3legu w Europie, a tylko np. występy w Irlandii - to byloby ekscytujace! aczkolwiek 3cim legiem w Europie, a zwłaszcza w Poznaniu nie pogardzę, choc Warszawa wydaje się bardziej oczywista.
a Rzym... cóż, trzeba rozsądnie gospodarowac pieniędzmi kiedy się nie pracuje :P

#50 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2010 - 21:12

xx-xx-2011 - Dublin, Ireland

1. anton

xx-xx-2011 - Belfast, Northern Ireland - chociaz oni niezbyt maja tam stadion, tylko jeden malutki.

1. anton

:D

fajnie by bylo gdyby nie robili 3legu w Europie, a tylko np. występy w Irlandii - to byloby ekscytujace! aczkolwiek 3cim legiem w Europie, a zwłaszcza w Poznaniu nie pogardzę, choc Warszawa wydaje się bardziej oczywista.
a Rzym... cóż, trzeba rozsądnie gospodarowac pieniędzmi kiedy się nie pracuje :P


Anton leć jednak do Rzymu...z moich informacji wynika,że raczej są niewielkie szanse na występy U2 w Europie w 2011...

#51 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 09 września 2010 - 23:58

@Arystoteles, Kłapouchy, wielkie dzieki za rady i wskazówki :)

Wybieramy się do Rzymu z żoną i przyjaciółmi w terminie od 7 do 11 października.

A skąd wylatujecie? :)

Ja tam odpuszczan Rzym...czuje,że na tym legu się nie skończy chłopaki wydadzą płytę na wiosnę i będzie 3 leg i będziemy mieli takie miasta jak Londyn,Dublin,Poznań/Warszawa lub Chorzów no i marzy mi się Oslo lub Sztokholm...a jak nie to Stany kuszą zwłaszcza końcówka NYC,Mineapolis, Filadelfia :)

Anton leć jednak do Rzymu...z moich informacji wynika,że raczej są niewielkie szanse na występy U2 w Europie w 2011...

Bob, raz dajesz nadzieję raz odbierasz to jak to w końcu jest? ;)
Bedzie, nie będzie, bedzie, nie będzie...zwariować można :unsure:
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#52 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 września 2010 - 06:13

dobra - mocno zaczynam i intensywnie myslec nad Romą - dajcie info nt. metra lub jakiejś komunikacji, jak wyglada dojazd z lotniska, no i gdzie spicie ludziska?

#53 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 września 2010 - 06:52

Niestety Eva wczoraj wieczorem uzyskałem info.,że prawdopodobnie chłopaki będą chcieli zakończyć trasę po legu w Stanach pomimo tego, że Bono i Edzio chcą grać dalej,ale reszta ma już dość...

#54 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 września 2010 - 06:55

Leg w stanach jest za rok...
Zobaczymy, może przez ten czas się wszystko zmienić kilkukrotnie...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#55 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 10 września 2010 - 08:29

A skąd wylatujecie? :)


Lecimy w Wrocławia - Ryanair'em. Gdy się logowałem po raz pierwszy wyjściowa kwota za osobę za bilet wynosiła 196 zł. Potem wszytko ciut wzrastało - ubezpieczenie, transakcja z karty i takie tam... Tak czy owak za 2 bilety lotnicze w 2 strony ściągnęło mi z karty kredytowej około 615 zł (tak jak wspominałem 1,5 miesiąca temu). Z tego co widziałem na stronie Ryanaira kilka dni temu cena biletów jest już niestety inna...

Pozdrawiam

#56 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 września 2010 - 09:41

noclegi? where?

#57 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 10 września 2010 - 11:18

dobra - mocno zaczynam i intensywnie myslec nad Romą - dajcie info nt. metra lub jakiejś komunikacji, jak wyglada dojazd z lotniska, no i gdzie spicie ludziska?



Jak lecicie na Fiumicino to dojazd do Termini(stacja głowna kolejowa) kosztuje autobusem 8 euro , pociągiem 14.
Autobus jedzie około 60min i zatrzymuje się naprzeciwko dworca.
Potem wsiadacie w metro obok TERMINI . Stacja o tej samej nazwie .Bilet 1 euro?
Najbliższa stacja metra to OTTAVIANO MUSEI VATICANI. Troszkę trzeba przejść,ale widoki wdłuż Tybru rekompensują :)


p.s Linia A ;)

Użytkownik teka55 edytował ten post 10 września 2010 - 11:21

Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#58 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 września 2010 - 11:54

na Ciampino jakies jak w googlach lookałem to jakies niecałe 20km od Watykano

#59 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 10 września 2010 - 12:01

Z tego co pamiętam to ta sama firma jeździła i z Fiumicino i Ciampino :)
Bus Shuttle jakoś tak to było ;)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#60 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 10 września 2010 - 13:19

Lecimy w Wrocławia - Ryanair'em. Gdy się logowałem po raz pierwszy wyjściowa kwota za osobę za bilet wynosiła 196 zł. Potem wszytko ciut wzrastało - ubezpieczenie, transakcja z karty i takie tam... Tak czy owak za 2 bilety lotnicze w 2 strony ściągnęło mi z karty kredytowej około 615 zł (tak jak wspominałem 1,5 miesiąca temu). Z tego co widziałem na stronie Ryanaira kilka dni temu cena biletów jest już niestety inna...

Pozdrawiam


To nawet nie o to chodzi, bo bilet na samolot już posiadam, tyle, że lece 7go z Krakowa. :) A myślałam, że może lecimy tym samym samolotem ;)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych