Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor 3 - How To Dismantle An Atomic Bomb


  • Please log in to reply
550 replies to this topic

#301 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 05 kwietnia 2007 - 08:07

Jeszcze jedna wyrzuci Crumbs to znajdę Wasze adresy ;-D



A mogę pomóc? <_<
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#302 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 kwietnia 2007 - 10:12

Acr: ja wiele bardziej lubię, chwilami wręcz uwielbiam COBL ;) Ale nie jestem takim "fanatykiem religijnym" ["czcimy"], więc jestem nastawiona pokojowo :P

#303 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 kwietnia 2007 - 10:43

Acr: ja wiele bardziej lubię, chwilami wręcz uwielbiam COBL ;) Ale nie jestem takim "fanatykiem religijnym" ["czcimy"], więc jestem nastawiona pokojowo :P


Wczorajszy czat z kolegą Lemonem mnie tak jakoś chyba nastawił wojowcznio-fanatycznie.. ;)

Ja nie wiem czy uwielbiam Crumbs. Po prostu ZAWSZE wywołuje pewien skurcz mięśni mimicznych powodujący wędrowanie kącików moich ust ku górze. No i ta gitara (te gitary właściwie, conajmniej trzy ścieżki! prawie jak na ATYCLB :D), ten feeling, ajj.

#304 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2007 - 10:46

Niby to jest zabawa ale jakieś tam emocje ta zabawa wywołuję. Sam wkurzam się gdy ktoś "obsmarowywuje" jakiś bardzo lubiany przeze mnie kawałek. Mimo że jest to czyjaś subiektywna opinia to najlepiej żeby zgadzała się z moją subiektywną oceną :lol: Swoją drogą głosowanie przy HTDAAB jest bardzo zacięte i budzi wyjątkowo dużo emocji. Pod adresem płyty pojawiają się nieraz bardzo krytyczne uwagi (do skończenia i zpopowienia się zespołu), ale po każdej turze głosowania odpada utwór który ma szerokie grono zwolenników. Pozostej życzyć innym artystom tak "słabych" płyt. :D

Ja nie wiem czy uwielbiam Crumbs. Po prostu ZAWSZE wywołuje pewien skurcz mięśni mimicznych powodujący wędrowanie kącików moich ust ku górze. No i ta gitara (te gitary właściwie, conajmniej trzy ścieżki! prawie jak na ATYCLB :D), ten feeling, ajj.


A ja notorycznie w ostatnich dniach podśpiewuję sobie do tego kawałka wędrując ulicami ze słuchwkami na uszach - na przekór dziwnym spojrzeniom ludzi nie doceniających moje niebywałe zdolności wokalne. :lol:
Dołączona grafika

#305 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 kwietnia 2007 - 10:58

Nie no, barwę głosu masz niczego sobie :P

#306 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 kwietnia 2007 - 11:00

Bo to nie jest zły album, chyba nawet się łapie to 70tki moich ulubionych płyt (ta, wiem, miałem pokazać ten ranking, ale ciągle mi się nie chce dokończyć, może się w święta zabiorę ;) ) ale tak czy inaczej jest to moim zdaniem, a i nie tylko moim, najsłabszy album jaki nagrał ten zespół. Takie różnice wynikać mogą z tego, że to po prostu mimo wszystko w miarę równy album, pod względem poziomu kawałków, ale co by bylo gdyby znalazło się na nim takie One Tree Hill, Please czy inny Acrobat/Love Is Blindness? Zwycięstwo conajmniej o długość toru ;)

#307 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2007 - 11:15

Nie no, barwę głosu masz niczego sobie :P


:unsure: Teraz to już nie będę na nic zważał, po takie zachęcie :lol: Mieszkańcy Świnoujścia będą napwno Ci wdzięczni za tą przysługę :lol:

Takie różnice wynikać mogą z tego, że to po prostu mimo wszystko w miarę równy album, pod względem poziomu kawałków, ale co by bylo gdyby znalazło się na nim takie One Tree Hill, Please czy inny Acrobat/Love Is Blindness? Zwycięstwo conajmniej o długość toru ;)


Myślę, że na prawdzwią ocenę wartości albumu przyjdzie za kilka-kilkanaście lat. Wtedy dopiero będzie można ocenić czy poszcególne utwory wytrzymały próbę czasu, dołączyły do grona wielkich "klasyków".
Dołączona grafika

#308 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 kwietnia 2007 - 11:20

Miracle Drug

#309 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 kwietnia 2007 - 11:47

:unsure: Teraz to już nie będę na nic zważał, po takie zachęcie :lol: Mieszkańcy Świnoujścia będą napwno Ci wdzięczni za tą przysługę :lol:

Kwidzyn też chętnie by coś-niecoś usłyszał, przez telefon chociaż... ;)

#310 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 05 kwietnia 2007 - 12:15

Miracle Drug



A dlaczego własnie ten utwór?????

#311 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 05 kwietnia 2007 - 12:43

Jeszcze jedna wyrzuci Crumbs to znajdę Wasze adresy ;-D



Ależ nie ma problemu, mogę Ci go nawet na priv podać :lol: Dobra, tak szczerze, to trochę się jednak przestraszyłam, dlatego podam okoliczności łagodzące :P : ja absolutnie uwielbiam Crumbs.. :D no jakoś tak padło.. ale wybór miałam tak ciężki, że teraz chyba przyjmę metodę zmiany frontu co głosowanie :P
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#312 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 05 kwietnia 2007 - 13:38

Ależ nie ma problemu, mogę Ci go nawet na priv podać :lol: Dobra, tak szczerze, to trochę się jednak przestraszyłam, dlatego podam okoliczności łagodzące :P : ja absolutnie uwielbiam Crumbs.. :D no jakoś tak padło.. ale wybór miałam tak ciężki, że teraz chyba przyjmę metodę zmiany frontu co głosowanie :P


Teraz każdy głos konsultuj ze mną ;-D

#313 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 06 kwietnia 2007 - 18:19

Zostają:
Love And Peace Or Else 7
City Of Blinding Lights 1
Sometimes You Can't Make it On Your Own 2
Orignal Of The Species 0
Miracle Drug 3
Crumbs From Your Table 4

______________

odpada
Yahweh 8

Koniec głosowania w niedzielę 8.04.07 o godz. 20:00
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#314 Zongo

Zongo

    Użytkownik

  • Members
  • 38 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ścinawa

Napisano 06 kwietnia 2007 - 18:24

Crumbs From Your Table

Czemu nie podoba wam się Love And Peace Or Else ?
moja nowa strona www.onlyrock.lua.pl zapraszam ;D

#315 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 kwietnia 2007 - 18:32

Ależ podoba nam się, nawet bardzo :) Ale HTDAAB jest płytą szalenie wyrównaną i na coś zagłosować trzeba :)
Yahweh odpadło, jeden z trójki moich faworytów <beczy>
Love And Peace Or Else

#316 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 06 kwietnia 2007 - 18:38

tradycyjnie sometimes

#317 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 kwietnia 2007 - 18:43

Czemu nie podoba wam się Love And Peace Or Else ?


Kiepsko wyprodukowane. Solówka The Edge'a ginie w aranżacji, do czego po prostu nie wolno dopuszczać.

Miracle Drug.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#318 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 kwietnia 2007 - 18:49

City Of Blinding Lights

#319 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 kwietnia 2007 - 19:01

Dziwi mnie brak głosów na Original Of The Species, wersję albumową naprawdę trudno mi przetrzymać.. stężenie kiczu przekracza wszelkie dopuszczalne normy.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#320 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 06 kwietnia 2007 - 19:05

Love and peace or else
Bo jakoś tak słabo wypada przy wykonaniach live

hej, a jesli sie glosuje na OOTS to chodzi o wersję albumową czy singlową? (bo ta druga jest ZNACZNIE lepsza, tej z płyty już w ogóle nie słucham)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych