Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ogólnie o Bono :)


1894 replies to this topic

#41 Hewson

Hewson

    Użytkownik

  • Members
  • 121 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin / L -> D :)

Napisano 03 kwietnia 2007 - 14:01

Bono B) ... Czasami zastanawiam się skąd ten człowiek ma w sobie tyle uczucia dla innych :) ... Paul Hewson to temat-rzeka.Można by było opowiadać o nim i rozmyślać o jego postępowaniu przez całe wieki ... Podziwiam go za tą przyjażń dla wszystkich,za bycie ambasadorem krajów Trzeciego Świata jak to zostało napisane w ''Bono o Bono '' , za wszystkie jego dobre uczynki ... Brakuje mi słów z podziwu za to co robi dla innych. Jest kochającym ojcem,mężem ... Szanuje swoich fanów ( o czym możemy się przekonać przez to,że nie przechodzi koło nich obojętnie)....Po śmierci swojego ojca, w okresie dla niego bardzo trudnym nie odwołał koncertów nie chcąc nikogo zawieść ... Tworzy muzykę dzięki której można zastanowić się nad całym systemem tego świata ... I gdyby ktoś kazał mi wymienić jego wady to nie znalazłabym żadnej :)
Ja po prostu STRASZNIE szanuje tego człowieka i dziękuje za to co robi :) Kocham U2 :D
U2 Forever .... :* ''Adam i Larry budują fundament na którym Bono i Edge tworzą melodjee ;) ''
http://hewson.blog.onet.pl/ SeRdEcZnIe ZaPrAsZaM ;*

#42 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 03 kwietnia 2007 - 15:16

Piękna wypowiedz.

#43 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:28

Uważam, że on kocha to, co robi. Tyle energii i pasji, dostrzegam mało w kim.
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#44 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 08 kwietnia 2007 - 18:38

Bono jest dla mnie facetem, który chociaż ma forsy jak lodu, i chociaż mógłby żyć jak typowy rock&rollowiec nie robi tego... Mysli o innych... Czasami boję się, że tak wejdzie w tą swoją rolę zbawiciela świata, że jego druga rola, za którą go kochamy przestanie go poprostu już bawić i kręcić, a bez tego U2 może poprostu stać się czymś, czego nie będziemy w stanie zaakceptować....Wiem, że on jest dobrym człowiekiem i chce poprostu zrobić coś dobrego ale może wejść w to zbyt mocno.... I sie zatracić...Za przykład niech służy Bob Geldof...Robi coś pięknego ale...ucierpiała na tym muzyka. Mam nadzieję, że Bono nie weźmie z niego przykładu! A tak na marginesie, czytałam u mojej mamy w takim szmatławcu żeBono robi przekręty finansowe!!!!!!!!!!!Bo niby nie rozliczył sie z jakichś pieniędzy dla Afryki.... <_<
we can be heroes...just for one day

#45 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 kwietnia 2007 - 20:18

Bo niby nie rozliczył sie z jakichś pieniędzy dla Afryki....[/color] <_<


Bo to prawda akurat. Nie rozliczył się, bo musiałby zapłacić ok 20% z tych milionów dla państwa. A dla Afryki to dosyć dużo.

W sumie nie wiem jak się skończyła ta cała sprawa...

#46 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 08 kwietnia 2007 - 22:00

W ogóle to Bono zaliczył kilka niesamowitych duetów. Co sądzicie o 'Stay' z Craigiem Armstrongiem? Cudo nie?

Jak ktoś nie słyszał to można posłuchać przy klipie znalezionym na youtube http://www.youtube.c...ch?v=OvdJSS3XQj.
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#47 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 09 kwietnia 2007 - 08:20

Czyli nasz kochany Bono za oszustwa może iść do więzienia?? :P . W sumie wierzę, że wszystko się wyjaśni bo jakoś trudno mi uwierzyć, że Paul Hewson to zwykły oszust i krętacz :huh:
we can be heroes...just for one day

#48 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 kwietnia 2007 - 08:30

Czyli nasz kochany Bono za oszustwa może iść do więzienia?? :P . W sumie wierzę, że wszystko się wyjaśni bo jakoś trudno mi uwierzyć, że Paul Hewson to zwykły oszust i krętacz :huh:

Nie, nie. Nie jest zwykłym oszustem i krętaczem, po prostu wziął kilka mln $ :P.
Nie, nie, joke :P.
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#49 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 09 kwietnia 2007 - 08:44

Nasz kochany ponad wszystko Bono uwierzcie mi,że sobie jakoś poradzi. Nie martwcie się żadnego więzienia nie będzie. :P :P

#50 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 09 kwietnia 2007 - 08:46

Ja myslę , że Bono jest uczciwym człowiekiem oszustwa by się ie dopuścił. hehehe :rolleyes: :rolleyes:

#51 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 kwietnia 2007 - 10:15

Och, ależ nikt w to nie wątpi, Marysieńko :) afery podatkowe zdarzają się nawet u nas <lol>

#52 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 09 kwietnia 2007 - 12:02

Marysiu, przypominam, że każdy post można wyedytować, więc nie ma chyba sensu pisania jednego po drugim w odstępie dwóch minut. Wystarczyło dopisać to, co chciałaś w tym pierwszym. A Twój ostatni post z dwoma emotikonkami wykasowałam, bo nie wnosił niczego do tematu, a tylko zaśmiecał niepotrzebnie forum.

#53 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 09 kwietnia 2007 - 12:10

Rób co chcesz. :P

#54 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 23 kwietnia 2007 - 20:34

Jesli ogolnie o Bono no to moze tak. Zastanawialsicie sie laczgo nasz Bonias chodzi ciagle ubrany na czarno?? (przeciez zaloba po ojcu juz minela - panie swiec nad jego dusza)???

#55 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 23 kwietnia 2007 - 20:38

Może podoba mu się aura mroku?

#56 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 kwietnia 2007 - 20:47

Może go wyszczupla? Ekhm, ekhm.
Jak mu się podoba, tak się nosi B).
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#57 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 kwietnia 2007 - 21:06

Coś w tym jest... Smukły niczym kolumna gotycka :P

#58 felis_immanis

felis_immanis

    Odkrywca Wszechświata

  • Members
  • 814 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z kosmosu

Napisano 24 kwietnia 2007 - 00:15

może czerń maskuje gorset? B)

Moi sąsiedzi z góry zalali moich sąsiadów z dołu. A mnie wszyscy ignorują..


Dołączona grafika


#59 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 24 kwietnia 2007 - 20:11

Załoba - hmm codziennie umiera ktoś na tym świecie.
Bono lubi czerwony i czarny. mówł o tym w książkach. Czarny to taki kolor rockowy. A czerwony dodaję energi. W czarnym mu do twarzy. Więc Bono chodzi na czarno. Więc w czym problem. :) :) :) :) :)

#60 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 24 kwietnia 2007 - 22:11

Załoba - hmm codziennie umiera ktoś na tym świecie.
Bono lubi czerwony i czarny. mówł o tym w książkach. Czarny to taki kolor rockowy. A czerwony dodaję energi. W czarnym mu do twarzy. Więc Bono chodzi na czarno. Więc w czym problem. :) :) :) :) :)

W niczym Marysieńko ale nie dziwn jest że tyle kolorów a Bono zawsze chodzi na czarno (no poza jego fioletowa i czerwoną wlasnie koszula, którą widzialem na kilku fotkach). Ale rzeczywiscie Bono jest do twarzy w czarnym (sam ubieram sie przewaznie na czarno). Chcialem tylko rozwinac jakiegos topika TAK OGOLNIE O BONO :_)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych