Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 na trójkowej liście przebojów


319 replies to this topic

#221 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 23 grudnia 2009 - 13:33

nie raz było tak, że nie mogłem zrozumieć puenty, bo została zagłuszona chichotem Aliny :-)))


No dokładnie :lol: A poza tym, nawet jak te żarty się są jakoś szczególnie świetne, to jej śmiech jest tak zaraźliwy, że za każdym razem mnie rozśmiesza :P

A tak btw- w tym tygodniu nie ma listy? Mnie się wydawało, że za dwa. Ale mogłam coś pokręcić ;)

#222 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 23 grudnia 2009 - 13:38

Ona się śmieje już przed rozpoczęciem opowiadania dowcipu :P

Kurcze żałuję, że nie słuchałem list przebojów Niedźwieckiego jak jeszcze był w trójce.
No ale wtedy muzyką się w ogólne nie interesowałem więc...

Lista trójkowa jest, ale nie ma LPMN niestety.
Na www.lpmn.pl odliczanie do listy przebojów: 16 dni i 5h :)

#223 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 23 grudnia 2009 - 13:49

No fakt. Kurcze, dawno nie byłam na www.lpmn.pl i widzę dużo zmian. Na lepsze :P W każdym bądź razie jest lepiej niż ze zmianami na www.zloteprzeboje.tuba.fm (Nie mogę nigdzie znaleźć spisu granych utworów...)

Więc skoro LPMN dopiero za dwa tygodnie, myślę, że można wykorzystać ten fakt i Magnificent się jeszcze podciągnie :rolleyes:

#224 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 23 grudnia 2009 - 14:23

Dokładnie! Mogłoby to Magni jeszcze trochę na liście pobyć chociażby z takiego powodu, że jest na 11 miejscu LPMN ever.


http://www.forum.lpm...tart=200#p40427

All Time Greatest: pos.: 11 816 pkt


Nie wiem jak to jest dokładnie punktowane, ale pewnie za każde notowanie dostaje utwór punkty w zależności od miejsca i później liczą sumę.
W ostatnim notowaniu na 1 miejsce w tej klasyfikacji wysunęło się Toto z piosenką "Spanish Steps Of Rome", która na liście jest 88 tygodni (czyli od notowania nr 9), ale najwyższe miejsce tego utworu to 6 dlatego mało punktów:)

A no i coś dla fanów Marka Niedźwieckiego:
Jutro 9:00 - 13:00 specjalny program wigilijny
26-27 grudnia w godzinach 10:00-15:00 Top Wszech Czasów. Wszyscy zagłosowali ?


EDIT:
Ok już wiem jak liczone są te punkty: 1ms-ce - 30pkt; 2ms-ce - 29pkt; 3ms-ce - 28pkt;...........;30ms-ce - 1pkt. A całe podsumowanie można przeanalizować tutaj: http://www.lpmn.pl/topall_lpmn.php?t=1 No i U2 na 4 miejscu :) Dobrze byłoby mieć Magni również w 10.

#225 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 23 grudnia 2009 - 21:38

Hmm, dawno nie słuchałem Niedźwiedzia, jutro jest czas to pewnie sie skuszę. Dzięki za informację ;)

Mam wprawdzie 16 lat, ale parę tych notowań trójkowych z Markiem się usłyszało. I kogo jak kogo, ale jego i Aliny brakuje w Trójeczce...

P.S. Alina nadal koresponduje z Holandii?

#226 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 23 grudnia 2009 - 23:39

Wydaje mi się, że w jednej z ostatnich list ktoś coś wspomniał o Holandii, więc prawdopodobnie Alina wciąż stamtąd nadaje :)

#227 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 26 grudnia 2009 - 10:02

No to zaczynamy III Top Wszech Czasów Radia Złote Przeboje :)
Ktoś będzie słuchał ? Ja niestety do radia mam dostęp tylko przez internet, więc w trakcie będę musiał odejść (mam nadzieje, że jutro będę mógł posłuchać całej).

U2 z zestawu do głosowania:
- The Unfogettable Fire
- One
- With Or Without You

No i o 9:30 w Radiu Złote Przeboje pojawił się Ajstyl (czyżby to jakaś podpowiedź, że dopiero jutro usłyszymy utwory U2 ? :) )
Jakby się coś pojawiło, to napiszę w tym poście :)

I jeszcze to co zastałem dziś na głównej stronie Radia Złote Przeboje:
http://zloteprzeboje...y_w_swieta.html :)

Edit1:
Jesteśmy na miejscu 75 i jak na razie bez U2. Nie wiadomo czy się cieszyć, czy nie, ale ja myślę że One i WOWY wejdą. Z TUF'em może być gorzej, ale biorąc pod uwagę koncert, a przecież TUF był tam grany, to jest jakaś szansa :) Marek zapewnił że będzie jutro połączenie z Aliną Dragan :D

Edit2:
Pani Alina bez dowcipu dziś. Ale za to z bardzo radosną nowiną :) Top Wszech Czasów w Holandii: U2 - One na 2 miejscu :)

Edit3:
With Or Without You - 28 miejsce :)

Edit4:
One - 17 miejsce

#228 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 27 grudnia 2009 - 13:32

One na 17.
I to by było na tyle jeśli chodzi o U2 w Topie w Złotych. ( MN: " To najwyżej notowany utwór U2 w tegorocznym Topie" ) TUF nie znalazło się nawet w pierwszej 500 :lol: Dodam, że propozycji do głosowania było 528...

#229 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 27 grudnia 2009 - 15:16

One na 17.
I to by było na tyle jeśli chodzi o U2 w Topie w Złotych. ( MN: " To najwyżej notowany utwór U2 w tegorocznym Topie" ) TUF nie znalazło się nawet w pierwszej 500 :lol: Dodam, że propozycji do głosowania było 528...


A nie zgodzę się :) TUF na 112 miejscu :) Mało brakowało do setki :)
Majkel niesłusznie wygrał. No ale nie ma się co dziwić. Fala pseudofanów po śmierci Majkela powstała i pewnie na trójkowym topie wszech czasów będzie podobnie.

#230 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 27 grudnia 2009 - 16:20

A nie zgodzę się TUF na 112 miejscu Mało brakowało do setki

No faktycznie. Ale przedtem mi nie wyszukało na stronie, dziwne :blink:

Majkel niesłusznie wygrał. No ale nie ma się co dziwić. Fala pseudofanów po śmierci Majkela powstała i pewnie na trójkowym topie wszech czasów będzie podobnie

Wiadomo było. Gdyby nie umarł pewnie nie znalazłby się nawet w pierwszej dwudziestce. ( Miejsce z roku poprzedniego- 37)

A tak poza tym- mógłby ktoś podać datę Topu w Trójce? Bo nie słuchałam listy i jakaś taka niezorientowana jestem.

#231 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 27 grudnia 2009 - 17:23

31 grudnia, 1 i 2 stycznia w godzinach 15:00 - 19:00.
Obstawiam podobne pozycje niestety z Majkim na 1.
Nie to że jestem jakiś anty-Jackson tylko wkurza mnie to, że dopiero po śmierci ludzie go zaczęli doceniać. Założę się, że 50% która oddała głos na Billy Jean przed śmiercią śmiała się Michaela. No cóż...nie zmienię tego świata. Szkoda tylko, że za rok pewnie nie znajdzie miejsca w 10, bo "wyjdzie z mody".

Edit: Kurcze na forum LPMN podają, że lista jest w godzinach 16:00-19:00, więc sam już nie wiem.

#232 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 27 grudnia 2009 - 17:29

31 grudnia, 1 i 2 stycznia w godzinach 15:00 - 19:00.
Obstawiam podobne pozycje niestety z Majkim na 1.
Nie to że jestem jakiś anty-Jackson tylko wkurza mnie to, że dopiero po śmierci ludzie go zaczęli doceniać. Założę się, że 50% która oddała głos na Billy Jean przed śmiercią śmiała się Michaela. No cóż...nie zmienię tego świata. Szkoda tylko, że za rok pewnie nie znajdzie miejsca w 10, bo "wyjdzie z mody".

Edit: Kurcze na forum LPMN podają, że lista jest w godzinach 16:00-19:00, więc sam już nie wiem.



Na stronie trójki też jest napisane ze Top zaczyna się o 16.
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#233 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 29 grudnia 2009 - 13:52

Tutaj najstarsze Top Wszech Czasów, o którym wspominałem powyżej:
http://www.radiovero...000at/?uid=1572
(2. One; 23. WOWY; 41. SBS; 69. Beautiful Day; 83. WTSHNN; 104. Pride; 133. Ajstyl; 165. New Year's Day; 216. When Love Comes To Town; 249. I Will Follow; 288. TUF; 334. Angel Of Harlem; 381. MW; 493. Stuck; 538. COBL; 571. Walk On; 602. Bad; 645. Sometimes You Can't Make It On Your Own; 687. Elevation; 713. Everlasting Love; 818. Vertigo; 866. Even Better...; 923. Sweetest Thing; 957. Stay; i zaszczytne miejsce 1000 - Desire)

Top Wszech Czasów Trójki jednak 3x3h czyli 31 grudzień, 1 i 2 styczeń w godzinach 16:00 - 19:00.
Głosowanie już zakończone. Teraz pozostaje nam tylko czekać :)

#234 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 31 grudnia 2009 - 16:43

Top Wszech Czasów Trójki.

Dyskusja toczy się co prawda w Shoucie, ale napiszę dla tych, którzy nie śledzą jej na bierząco (post będę edytował ;)):

52. Where The Streets Have No Name
79. Desire
83. Love Comes Tumbling

#235 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 31 grudnia 2009 - 19:19

No i Streets mnie ominelo, ale licze, ze jutro, albo w sobote poslucham U2 no i NYD bedzie, a potem u Barona w sobote w lp3 bedzie Crazy i Magni :)

last blog fb

 

 


#236 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 31 grudnia 2009 - 19:24

No i Streets mnie ominelo\, \i :)

dla przypomnienia streets na miejscu 52
Posted Image

#237 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 31 grudnia 2009 - 19:36

82. Love Comes Tumbling

:lol: A jednak weszło do pierwszej setki ;)

#238 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 01 stycznia 2010 - 15:09

Właśnie głosowałem na Listę najbliższą i nie ma już U2 w zestawieniu.

#239 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 01 stycznia 2010 - 15:36

Właśnie głosowałem na Listę najbliższą i nie ma już U2 w zestawieniu.


Bo tydzien temu wypadlo Crazy, a to tym razem wczesniej nie zamykali glosowania?

last blog fb

 

 


#240 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 01 stycznia 2010 - 15:50

głosowanie na jutrzejsze notowanie [bez emisji, bo jest podsumowanie roku] zostało zamknięte w środę o 18 zdaje się, więc mayday, jeśli głosowałeś dzisiaj, to głos poszedł już na przyszły tydzień. ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych