Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-11-05 Live At Berlin's Brandenburg Gate


413 replies to this topic

#161 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 30 października 2009 - 11:51

jak ma ktoś wolny bilet na berlin to ja chętnie przejmę.

#162 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 30 października 2009 - 19:33

1 lub 2 bilety chętnie przyjmę please do Berlina mam rzut beretem :rolleyes:
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#163 het

het

    Użytkownik

  • Members
  • 16 Postów

Napisano 30 października 2009 - 20:13

Witam, jestem na tyle zdesperowany, że mam zamiar kupić 2 bilety na ebay'u. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie otrzymam swoje bilety?
Ktos mi te bilety prześle na maila a ja po prostu bede mogl je sobie wydrukowac? Czy nie jest to ryzykowne? Przykladowo: ktos kto mi te bilety sprzedaje tez je sobie wydrukuje i wczesniej wejdzie na koncert a ja juz nie bede mogl wejsc?
Prosze o pomoc jestem w tym temacie zielony.

#164 Edge86

Edge86

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 30 października 2009 - 20:19

Czesc,
jestem baaaardzo zainteresowany odkupieniem biletów, bo niestety nie zdazylem na rejestracje a slyszalem ze od Niemcow na ebay'u nie warto kupować bo sprzedają te same bilety po kilka razy, ale za to wierze w Polska uczciwosc :)
Jesli ktokolwiek chcialby sprzedac bilet to prosze o kontakt gg: 9011856
Pozdrawiam

#165 WZZ048

WZZ048

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 30 października 2009 - 20:27

Witam również,

jeśli ktoś miałby 2 bileciki na sprzedaż. Jestem w stanie zapłacić uczciwe pieniądze bo od sąsiadów z niemieckich landów nie chce brać bo im po prostu nie ufam. Kontakt przez PM, GG:1216636 albo kom:691059000 :)

Pozdrawiam POZnan*ska pyra ;)

#166 het

het

    Użytkownik

  • Members
  • 16 Postów

Napisano 30 października 2009 - 20:30

Witam, ODKUPIĘ 2 bilety za dobre pieniądze.
502336242 w tej sparwie mozna dzwonic dzien i noc :)

#167 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 października 2009 - 20:48

proponuje przeniesc sie ze sprawami dotyczacymi biletow tutaj:
http://u2forums.com/...8...0&start=800

senk ju wery macz...

#168 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 30 października 2009 - 20:52

Mam propozycję żeby dla tych co zostają w Berlinie po koncercie, żeby dogadać się co do wynajęcia kilku pokoi i zatrzymać się w jednym miejscu.;-) Macie jakieś sprawdzone i w miarę tanie miejsca?
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#169 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 października 2009 - 20:55

z uporem maniaka polecam Sunflowers Hostel
http://www.sunflower...n/e-prices.html

sprawdzony - czysto i milo, blisko do kolejki...

#170 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 30 października 2009 - 21:08

z uporem maniaka polecam Sunflowers Hostel
http://www.sunflower...n/e-prices.html

sprawdzony - czysto i milo, blisko do kolejki...

Wiadomo do której trwa doba? i czy to blisko od bramy brandenburskiej? Ktoś jeszcze się tam zatrzymuje? Zostało mało czasu i dobrze by było rezerwować póki jest jakiś wybór.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#171 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 30 października 2009 - 21:10

Wiadomo do której trwa doba? i czy to blisko od bramy brandenburskiej? Ktoś jeszcze się tam zatrzymuje? Zostało mało czasu i dobrze by było rezerwować póki jest jakiś wybór.


Na mapie wygląda na to, że całkiem blisko. Zresztą jeśli w pobliżu kolejka to nie ma się co martwić.

#172 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 30 października 2009 - 22:11

Wiadomo do której trwa doba? i czy to blisko od bramy brandenburskiej? Ktoś jeszcze się tam zatrzymuje? Zostało mało czasu i dobrze by było rezerwować póki jest jakiś wybór.

Nie kombinuj, tylko bierz Sunflowera... jest naprawdę the best.. za te pieniądze..
Doba do 11:00 ale nie stoją nad tobą ze stoperem. Ostatnio wybyliśmy około 11:30
Do Bramy i do ścisłego centrum, na piechotę to za daleko (6,5-7,0 km)
S-bahn (Warschauer Str.) jest blisko, jedzie się nim 5 przystanków do Centrum (Friedriechstr.)

#173 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 30 października 2009 - 23:02

Hmmm...dużo z Was zamierza się TAM zatrzymywać ? Póki co , ja mam rezerwację w jednym z Etap Hoteli, ale jeśli większość ma chęć zrobienia jakiegoś małego "afterparty" po czwartkowym minikoncercie w tym hostelu, to pewnie pomyślę o przeniesieniu się tam w wiadomym celu :D

#174 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 października 2009 - 23:05

ja wracam z ekipa poznanska zaraz po wystepie wiec nie nocujemy...

#175 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 30 października 2009 - 23:51

ja podobnie jak olive.. raczej nie nocuję w Berlinie..

#176 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 31 października 2009 - 13:27

Kto chce się zabrać do Berlina autem z Poznania lub okolic proszę o kontakt.

Mam 2 miejsca wolne.

#177 fred

fred

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:blisko

Napisano 31 października 2009 - 17:30

Ech.. wszytko na tikecie napisane..
Wejście od wschodu/Wilhelmstrasse, a koncert odbędzie się na Pariser Platz.
Porównując fotki satelitarne z płytą Olympia Stadion ten plac spokojnie pomieści 10 tys. ludzi..




No Darek masz nosa , Mega Konzert Ereignis zu ersteigern. U2 Live am Brandenburger Tor !!!!! Es gibt nur 10.000 Tickets

Z wejściówkami zrobiło sie juz spokojniej na ebay , mozna wygrać za kilka euro , a skoro wygrana to PDF online wiec mozna próbować do ostatniej chwili.

Użytkownik bee edytował ten post 01 listopada 2009 - 14:41


#178 het

het

    Użytkownik

  • Members
  • 16 Postów

Napisano 01 listopada 2009 - 14:24

Hej, jak udało Ci się zdobyć bilet? Ja cały czas szukam i nic... :(

#179 ania_;)

ania_;)

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gdańsk

Napisano 01 listopada 2009 - 15:18

Witam;] Jeżeli ktoś z jakichś przyczyn nie mógłby jednak pojechać, to chętnie przygarnę jeden lub dwa bilety. Wybieram się do Berlina tak czy siak, więc jeśli ktoś przed samym koncertem zmieni zdanie, proszę o kontakt.. 608329010 :)

#180 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 01 listopada 2009 - 16:24

Kto chce się zabrać do Berlina autem z Poznania lub okolic proszę o kontakt.

Mam 2 miejsca wolne.


Mamy też 1 wolny bilet, jeśli ktoś chętny by się dorzucić do oktanów zgłaszać się na priva do mardedeus lub do mnie.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych