Jump to content


Photo

2009-11-05 Live At Berlin's Brandenburg Gate


413 replies to this topic

#141 achtung

achtung

    Użytkownik

  • Members
  • 21 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 29 października 2009 - 21:21

@jadący maniacy:
na bilecie B widnieje napis, ze wejscie jest od strony wschodniej od Wilhelmstrasse, jesli na A jest napisane, ze wejscie jest od strony zachodniej, to podzial A-B bedzie oznaczal przod i tyl sceny, jesli scena bedzie podobna do tej z trasy... czy ktos kto ma bilet A moglby zerknac?


Looknąłem na mój bilet z literką A i tam jak byk mamy "Zugang uber Ostseite/Wilhelmstrasse", czyli mamy jedno wejście.
Być moze przed samą sceną mamy podział A / B - lewa strona / prawa strona

#142 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Posted 29 października 2009 - 21:22

Looknąłem na mój bilet z literką A i tam jak byk mamy "Zugang uber Ostseite/Wilhelmstrasse", czyli mamy jedno wejście.
Być moze przed samą sceną mamy podział A / B - lewa strona / prawa strona


albo przód/tył :blink:

#143 fred

fred

    Użytkownik

  • Members
  • 120 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:blisko

Posted 29 października 2009 - 21:26

A mnie ciekawi co innego strefa A i B wiadomo a co jesli ktos niema eticketa ???? mozna sie dostać w poblize bramy ?

EBAY niemiecki jest pełny sku.....łych spekulantów i nawet niema możliwości zgłosić nadużycie niemiecka dyscyplina w D jeża!!!

#144 kamilllo

kamilllo

    Użytkownik

  • Members
  • 113 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 29 października 2009 - 21:34

z kostrzyna n/o do berlina jezdza pociagi, z tego co sie orientuje to bilet kosztuje jakies 5 ojro.

#145 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 29 października 2009 - 21:44

Czy w Berlinie trzeba mieć te zielone naklejki na samochód, żeby wjechać do centrum? gdzie to kupić? :)



Naklejki mają trzy kolory.

Szczegółowy podział aut i o strefie "zielonej" w Berlinie i innych miastach w Niemczech znajdziesz tutaj:
http://www.umweltzone.pl/plakietka/


A naklejkę najlepiej kupić po drodze do Berlina, tzn. zjechać z autostrady do dowolnej mieściny , gdzie DEKRA ma swoją siedzibę. Tam pokazuje się dowód rejestracyjny auta i otrzymuje się naklejkę za 5 Euro (www.dekra.de)

#146 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Posted 29 października 2009 - 21:45

Naklejki mają trzy kolory.

Szczegółowy podział aut i o strefie "zielonej" w Berlinie i innych miastach w Niemczech znajdziesz tutaj:
http://www.umweltzone.pl/plakietka/
A naklejkę najlepiej kupić po drodze do Berlina, tzn. zjechać z autostrady do dowolnej mieściny , gdzie DEKRA ma swoją siedzibę. Tam pokazuje się dowód rejestracyjny auta i otrzymuje się naklejkę za 5 Euro (www.dekra.de)



danke schoen :)

#147 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 29 października 2009 - 22:05

nie moglam sie powstrzymac...
probuje znalezc jakies info o strefach (do tej pory udalo mi sie jedynie na niemieckim forum znalezc antycypacje, ze nie ma roznicy w 'jakosci' stref i ze raczej bedzie to podzial prawa-lewa niz przod-tyl), weszlam radosnie na artykul w Bild i kogo widze jako niemieckiego fana na berlinskim koncercie?
obrazek nr 5... wiem ze juz bylo ale...
http://www.bild.de/B...ken-berlin.html

z dokladnych ogledzin biletu wynioslam takze 2 informacje (zeby za duzego OT nie bylo), ze transmisja i wystep bedza trwac 20 minut oraz ze mozna ze soba wniesc zwyczajowe pol litra napoju bezalkoholowego oczywiscie w kartonie lub plastiku...

wpuszczaja od 16, koncert o 18.30, wiec zapewne nie potrwa dluzej niz 20-30 minut, tak zeby U2 zdazyli na sama ceremonie...

#148 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 29 października 2009 - 22:16

Nie panikujcie z tymi naklejkami. Policja Berlinska jest bardzo wyrozumiala dla nas. I nie bedzie tak ze podjedzie do was patrol i bedzie sprawdzac czy macie plakietke. A nawet jesli nie macie nic wam nie zrobia. wiem to z autopsji.
I jak tylko raz jedziecie do Berlina to nie opłaca sie wam kupowac Umwelplakette, chyba ze czesto jezdzicie do niemiec, bo takie same plakietki obowiazuja m.in. w Stuttgarcie czy Hamburgu.

#149 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 29 października 2009 - 23:55

Nie wiem czy ktokolwiek ma bilety na zbyciu, ale pisze z prosba o jeden lub dwa bilety.
Z gory dzieki.

- Karolina

#150 Bananix

Bananix

    Użytkownik

  • Members
  • 253 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 30 października 2009 - 00:17

Ponawiam moją prośbę o wejściówki gdyby ktoś miał na zbyciu, albo okazało się, że ktoś jednak nie może dotrzeć.
Ja z Grace i tak będziemy, mamy w zanadrzu bilety, tylko niestety trzeba za nie zapłacić..
Do zobaczenia w Berlinie! :)

#151 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 30 października 2009 - 00:17

jesli ktos szuka biletow, to sporo fanow oddaje na forach... ludzie wyklikali nie myslac o kosztach, urlopach itd a teraz oddaja innym fanom za darmo (tak swoja droga ceny na ebayu za darmowe bilety na 20-minutowy wystep to jakis nieprzytomny skandal...).
mi sie udalo za jedno "pretty please" zdobyc bilety od jakiegos dunczyka na interference (tam akurat malo jest ofert, ale na forum u2tour widzialam tego duzo...)
powodzenia!

#152 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Posted 30 października 2009 - 04:59

Looknąłem na mój bilet z literką A i tam jak byk mamy "Zugang uber Ostseite/Wilhelmstrasse", czyli mamy jedno wejście.
Być moze przed samą sceną mamy podział A / B - lewa strona / prawa strona

Ech.. wszytko na tikecie napisane..
Wejście od wschodu/Wilhelmstrasse, a koncert odbędzie się na Pariser Platz.
Porównując fotki satelitarne z płytą Olympia Stadion ten plac spokojnie pomieści 10 tys. ludzi..

Więc 'widzę' to tak jak na obrazku (w rogu płyta Olympia Stadion w tej samej skali):
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#153 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 30 października 2009 - 06:55

To dobre wieści. Dzięki depe!

#154 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Posted 30 października 2009 - 07:59

Dla tych którzy nie dojadą transmisja na MTV
http://satkurier.pl/...v-ema-2009.html

#155 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 30 października 2009 - 08:48

Dla tych którzy nie dojadą transmisja na MTV
http://satkurier.pl/...v-ema-2009.html

Wyraźnie napisano: transmisja o 21.00. Póki co, nie ma mowy o transmisji "naszego" konerciku.

#156 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 30 października 2009 - 09:32

Ech.. wszytko na tikecie napisane..
Wejście od wschodu/Wilhelmstrasse, a koncert odbędzie się na Pariser Platz.
Porównując fotki satelitarne z płytą Olympia Stadion ten plac spokojnie pomieści 10 tys. ludzi..
(...)



Ja zakładam, że wręcz tylko ta główna-centralna część placu będzie dla fanów a cały tył będzie obstawiony wozami transmisyjno/organizacyjnymi..
Może jakiś merchendaising U2 też się znajdzie (kurcze, brakuje mi key taga z 360-i).

Przecież na płyty stadionów mniej jak 18-20 tys ludzi nighy nie wchodzi, a tu będzie góra połowa tego...

#157 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 30 października 2009 - 10:02

Jeden bilet na B do oddania.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#158 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 30 października 2009 - 10:03

Pliss, bede prosil bardzo. będa sznase???;))
bo na 100% bede w berlinie .

Kontakt: 502 558 057

Jeden bilet na B do oddania.



#159 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 30 października 2009 - 10:10

Ja na 300 % będę w Berlinie , jestem z Zielonej Góry

BŁAGAM , bardzo mi na tym zależy
Achtung Baby Master

#160 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 30 października 2009 - 10:43

Nie będę się już bić o bilet, byli szybsi ode mnie, ale jakby ktoś miał dodatkowe dwa bilety, albo jeden to bardzo bardzo chetnie, bo do Berlina to nie jest daleko ^^

last blog fb

 

 




Reply to this topic



  


2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users