Jump to content


Photo

2009-11-05 Live At Berlin's Brandenburg Gate


413 replies to this topic

#181 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Posted 01 listopada 2009 - 16:55

Jeśli ktoś nie jest z Poznania i okolic, ma problem z transportem do Berlina, a chciałby się z nami zabrać autem to można przyjechać do mnie w środę w godzinach popołudniowo-wieczornych i przenocować na jakiejś kanapie a w czwartek z rana wyjazd :)

Póki co 2 wolne miejsca w aucie.

#182 fred

fred

    Użytkownik

  • Members
  • 120 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:blisko

Posted 01 listopada 2009 - 19:04

Hej, jak udało Ci się zdobyć bilet? Ja cały czas szukam i nic... :(



mozna kupic na ebay.de za 2szt 10 euro, wiec to nie jest duza kwota jesli dochodzi sprawa być albo niebyć :rolleyes:

#183 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 01 listopada 2009 - 19:31

1. olive / B
2. zbych / B
3. +1 / B
4. madredeus / B
5. mihnik / B
6. +1 / B
7. +1 / B
8. +1 / B
9. ghostgirl / B
10. depe / B
11. Mars_2000 /B
12. +1 /B
13.dredziarz /b
14+1/b
15. achtung / A
16. +1 / A
17. Małgosia / B
18. brat Małgosi / B
19. Grace / B
20. Bananix (Ola) / B


co mam powiedziec - jak ktos powiedział mi no nic wsiadam kurde do tej karuzeli tak ja i teraz mówie nie ma wyjscia bede tam:)! jeeeeeeeee!
dziekuje Tobie Ty wiesz koniu Ty za bilet:)! no i białe bedzie nie jedno i nie dwa!
sam sie sobie dziwie wpierw sadziłem po chorzowie że do zoba za 5 lat potem wieden paryz a teraz tn berlin szok!
zatem
21. morfeusz / B
22 krzychu frend drajwer / B

#184 fred

fred

    Użytkownik

  • Members
  • 120 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:blisko

Posted 01 listopada 2009 - 19:38

No chłopaki miło bedzie was widzieć ja z bracholem A

#185 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 01 listopada 2009 - 20:02

jakies plany co do ataku na branderburger bramen? godzina ataku zmasowanego?

#186 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Posted 01 listopada 2009 - 20:39

jakies plany co do ataku na branderburger bramen? godzina ataku zmasowanego?


Proponuję umówić się na konkretną godzinę, albo może na wspólny przejazd? Można by się spotkać na trasie, ja nie znam Berlina od strony kierowcy i chętnie się przyłączę.
Morfeusz może jedziecie przez Poznań?

#187 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 01 listopada 2009 - 20:50

wyjazd czwartek rano, powrót po koncercie, najlepiej tak by w piatek byc w pracy:) - moze i poznan musze dopytac drajwera, na pewno z bydgoszczy na swiecko berlin

#188 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Posted 01 listopada 2009 - 23:30

Która z niemieckich Tv może to transmitowac? Bo jak sądzę będzie na żywo ;)
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#189 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 02 listopada 2009 - 09:09

Prawo na emisje ma MTV Germany. Oczywiscie gora po 2 h wszystko bedzie pewnie na youtube.

Która z niemieckich Tv może to transmitowac? Bo jak sądzę będzie na żywo ;)



#190 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 02 listopada 2009 - 10:55

Proponuję umówić się na konkretną godzinę (...)


Ja będę wyjeżdżał z Trójmiasta ok. 6.00 i będę jechał przez Kołbaskowo. Myślę, że ok. godz 13-14 dojadę do Berlina. Szybciej, raczej, nie dam rady... :(
Spróbuję wówczas zaparkować na Strasse des 17 Juni , bo tam zwykle było za free na wysokości parku lub jeśli wszystko będzie obstawione, to przy Sony Center (ale tu jest parking płatny).

Obstawiam, że wg najgorszego scenariusza, to będę ustawiał się do wejścia na koncert przy Wilhelmstrasse przed 15-tą i z chęcią dołączyłbym do jakiejś grupki oczekującej już wcześniej :rolleyes:

Jakby co, tu numer komórki na PM...

#191 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 02 listopada 2009 - 11:12

Dam Ci taka rade. nie wjezdzaj do Berlina, tylko 5km przez Berliner Ringiem zjedz to miejscowosci Bernau. Tam zaparkuj auto i wsiadz w S-Bahn 1 i po 40 min dojedziesz pod samą Bramę. Koszt: 1,2 Euro Kurzstecke.
Na pewno nie utkniesz w korku i ie bedziesz szukac miejsca parkingowego.


Ja będę wyjeżdżał z Trójmiasta ok. 6.00 i będę jechał przez Kołbaskowo. Myślę, że ok. godz 13-14 dojadę do Berlina. Szybciej, raczej, nie dam rady... :(
Spróbuję wówczas zaparkować na Strasse des 17 Juni , bo tam zwykle było za free na wysokości parku lub jeśli wszystko będzie obstawione, to przy Sony Center (ale tu jest parking płatny).

Obstawiam, że wg najgorszego scenariusza, to będę ustawiał się do wejścia na koncert przy Wilhelmstrasse przed 15-tą i z chęcią dołączyłbym do jakiejś grupki oczekującej już wcześniej :rolleyes:

Jakby co, tu numer komórki na PM...



#192 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 02 listopada 2009 - 14:45

mozna kupic na ebay.de za 2szt 10 euro, wiec to nie jest duza kwota jesli dochodzi sprawa być albo niebyć :rolleyes:



Rozumiem że przysyłają ci plik w pdfie, ale jaka jest pewnosc ze jegomosc sprzedający nie wejdzie na ten bilet wcześniej?
nie chciałbym skończyc w Berlinie z ręką w nocniku, a zamierzam właśnie taki bilet kupic :)

#193 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 02 listopada 2009 - 15:34

Pewnosci nie bedziesz miec dopoki nie wejdziesz na teren...
Podobno kto ryzykuje - ten jedzie, ale w tym wypadku (kupujac z innego zrodla niz dystrybutor biletow) kto jedzie ten ryzykuje... ;)
ale warto...

#194 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 02 listopada 2009 - 16:07

Rozumiem że przysyłają ci plik w pdfie, ale jaka jest pewnosc ze jegomosc sprzedający nie wejdzie na ten bilet wcześniej?
nie chciałbym skończyc w Berlinie z ręką w nocniku, a zamierzam właśnie taki bilet kupic :)

Sprawdzajcie dobrze komentarze sprzedającego, czy ma jakieś negatywy itp. Ewentualnie gdyby komuś się taka sytuacja przydarzyła że ktoś kto kupił bilet z 2 ręki i nie wszedł na imprezę może próbować interweniować poprzez Eventim, oni mają w systemie na kogo był bilet wystawiony. Chociaż jedynym tego skutkiem może byc że mu konto zablokują. Ryzyk fizyk
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#195 fred

fred

    Użytkownik

  • Members
  • 120 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:blisko

Posted 02 listopada 2009 - 17:04

Ryzyko zawsze istnieje ale to ja moge byc szybciej niż kto inny a pozatym jest tyle mozliwości zeby gebeloszustowi zrobic koło D ze napewno mu sie nie opłaci robić wałki , a pozatym oni sie boją .
Do jednego napisałem ze te bilety sa bezpłatne i nielegalne je sprzedaje od razu odpisał zapomnijmy o sprawie cichosza nic niebyło :lol:

#196 ania666

ania666

    Użytkownik

  • Members
  • 82 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Posted 02 listopada 2009 - 21:21

Jesli ktoś ma na zbyciu dwa dodatkowe bilety chętnie odkupię

Bardzo mi zależy, już ekipa dojazdowa umowiona, a biletow jeszcze nie mam :( wiec jakby znalazla sie jakas dobra duszyczka, bede wielce wdzieczna!

#197 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Posted 02 listopada 2009 - 21:44

Dobra.. a teraz sie troche zblaznie, ale zapytam..bo nigdy nie mialam e-ticketa w reku hehe..

Na zwyklym papierze drukujecie te bilety czy troszke grubszym? W kolorze czy czarno biale?
Mimo ze studiowalam niemiecki to chce sie upewnic czy dobrze rozumiem instrukcje bo sie stresuje :P czyli:

drukujemy
składamy wzdluz linii Faltmarke 1
i znow skladamy tym razem wzdluz linii Faltmarke 2 tak zeby instrukcja bylo od wewnatrz?

Am I right? :rolleyes:

http://www.u2.szczecin.pl


#198 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 02 listopada 2009 - 21:47

artykul z Berliner Morgenpost

wyczytalam tutaj, ze osoby posiadajace bilety beda ogladac koncert od frontu sceny od strony Pariser Platz (to juz wiemy), powyzsze zrodlo twierdzi, ze osoby bez biletow beda mialy mozliwosc obejrzenia koncertu od strony Unter den Linden od tylu sceny.

@Malgosia - skladac nie musisz ale pewnie bedzie wygodniej, sztywny papier czy kolorowy druk nie sa obowiazkowe (sztywny papier pomoze zachowac kody w lepszym stanie a kolor ladniej wyglada), chodzi o to, zeby kody paskowe byly wydrukowane jak najlepiej - nalezy drukowanie ustawic na 100% (a nie na dostosowanie do wielkosci papieru) i na najwyzsza jakosc druku.

#199 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Posted 02 listopada 2009 - 21:55

W stronę do Berlina mamy już pełny samochód. Za to w drodze powrotnej mamy 2 wolne miejsca. Gdyby ktoś nie miał powrotu to możemy zabrać na trasę Berlin-Poznań.

#200 het

het

    Użytkownik

  • Members
  • 16 posts

Posted 02 listopada 2009 - 22:55

Gdzie proponujecie zatrzymac sie na noc? Oczywiscie nie drogo i w miare po drodze.



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users