Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-08-12 - AWD Stadium - Hannover, Niemcy


  • Please log in to reply
783 replies to this topic

#281 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 30 lipca 2010 - 15:33

Nie zapominajcie o mnie! :D

Ja również piszę się na kolejkowanie w większym gronie i dostosuję się do reszty. Chociaż raczej sugerowałbym brak pośpiechu, znając Niemców. Przypomnijcie sobie filmik z Gelsenkirchen z U2gigs, nikogo wlasciwie nie bylo w GC.
Muszę tylko obczaic komunikację miejską w tym Hannoverze z mojego hotelu.

#282 dawo

dawo

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kutno

Napisano 30 lipca 2010 - 18:28

witam
Jedziemy samochodem we dwoje z Kutna A2-Poznań-Hannover i zastanawiamy się nad noclegiem.
Mam pytanie do osób, które mają zaklepany nocleg z 11 na 12 sierpnia, czy można wiedzieć gdzie nocujecie.
Fajnie by było poznać osoby z forum i razem zapolować na dobre miejsca na stadionie.

#283 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 31 lipca 2010 - 00:39

A ja nie wiem co zobacze z koncertu, bo jakis czas temu lewe oko odmowilo posluszenstwa, problemy z rogowka, w ciagu dwoch dni budzisz sie i ledwo co widzisz na jedno oko... :(
Powoli wzrok sie poprawia, aczkolwiek bardzo powoli, tak wiec z gory przepraszam, jesli bede nie w formie, a znajomych nie poznam - po prostu moge Was z daleka, a moze nawet z bliska nie rozpoznac...
Jedno wyjscie by cos zobaczyc z koncertu, to stanie przy scenie, z odleglosci 2 m od Boniasa bede przynajmniej miec pewnosc, ze to gra u2, a nie ze puszczaja mi muze z cd ;)

Do zobaczenia wszystkim.


Maaałgosiu, spoooko.. ja pamiętam, jak wyglądasz.. bądź o 5 pod stadionem, to będziesz miała takie miejsce pod sceną, że na pewno rozpoznasz Boniasa i spółkę! :)

witam
Jedziemy samochodem we dwoje z Kutna A2-Poznań-Hannover i zastanawiamy się nad noclegiem.
Mam pytanie do osób, które mają zaklepany nocleg z 11 na 12 sierpnia, czy można wiedzieć gdzie nocujecie.
Fajnie by było poznać osoby z forum i razem zapolować na dobre miejsca na stadionie.


Dawo - Bed'nBudget Hotel Hannover, mają tam chyba jeszcze miejsca:
http://www.bednbudge...annover_46.html

Śpimy tam z 11 na 12, i z 12 na 13.

Pozdrawiam,
Bartek

Użytkownik bee edytował ten post 31 lipca 2010 - 09:15


#284 BIANKA

BIANKA

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 02 sierpnia 2010 - 11:30

Ekipa z Olsztyna (3 osoby) o 4 rano będą w Hannoverze, trochę się ogarniemy na miejscu (nie mamy noclegu) i będziemy kierować się pod stadion. Pozwolicie, że się przyłączymy... :)

#285 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 02 sierpnia 2010 - 21:44

Ekipa z Olsztyna (3 osoby) o 4 rano będą w Hannoverze, trochę się ogarniemy na miejscu (nie mamy noclegu) i będziemy kierować się pod stadion. Pozwolicie, że się przyłączymy... :)


Zapraszamy. Im więcej nas, tym lepiej :).

#286 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 02 sierpnia 2010 - 22:00

Dawo - Bed'nBudget Hotel Hannover, mają tam chyba jeszcze miejsca:
http://www.bednbudge...annover_46.html

Śpimy tam z 11 na 12, i z 12 na 13.

Pozdrawiam,
Bartek

No to do zobaczenia! Mamy identyczną rezerwację w tym samym miejscu (4 twarze)

#287 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 02 sierpnia 2010 - 23:28

No to do zobaczenia! Mamy identyczną rezerwację w tym samym miejscu (4 twarze)


No, to świetne wieści! To się jakoś mam nadzieję wspólnie ogarniemy jedenastego, i poszwędamy się "na mieście", zobaczymy co z tym parkingiem, ile bram wejściowych, itd., itp...

Ja wszystkich zainteresowanych bluzganiem po Polsku w imię U2 na ulicach Hanoweru w przeddzień koncertu, ogarnę na parę dni przed wyjazdem.. nie wiem, zgadamy się na Gadu, czy coś... Dobrze by było dużą grupą uderzyć na kebaby, itd... można wtedy samochody zostawić w hotelach, i pojeździć trochę komunikacją miejską, a trochę pospacerować. A może tylko pospacerować.. no, we'll see.

#288 BOYofWAR

BOYofWAR

    Użytkownik

  • Members
  • 123 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:wa-wa

Napisano 03 sierpnia 2010 - 09:11

Hejka,

ma może ktoś 1 miejsce wolne w aucie z Wawy, ewentualnie z Łodzi? Chętnie bym się podłączył. Do kosztów podróży się dokładam - to sprawa oczywista.
Opcja 2: biorę swoje auto i mogę wtedy zabrać 3-4 osoby z Wawy lub gdzieś po drodze - koszty na spółę.
Bilety mam na płytę więc najlepiej osoby z takimi samymi biletami żeby zgodność interesów była :)
Wypad raczej bez planowanego noclegu.

Szczegóły na priv lub gg 9103345 - wieczorami.

Dzięki i pozdrawiam

BoW

#289 dawo

dawo

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kutno

Napisano 03 sierpnia 2010 - 12:16

Dawo - Bed'nBudget Hotel Hannover, mają tam chyba jeszcze miejsca:


OneLazyBastard dzięki za namiary noclegu. Właśnie zarezerwowałem 1 nockę przed koncertem.


Ja wszystkich zainteresowanych bluzganiem po Polsku w imię U2 na ulicach Hanoweru w przeddzień koncertu, ogarnę na parę dni przed wyjazdem.. nie wiem, zgadamy się na Gadu, czy coś...


Chętnie się przypniemy do Polskiej ekipy. Jak coś ustalicie (spotkanie na miejscu czy może wspólną podróż po polskich drogach) to daj znać.

Pozdrawiam

#290 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 03 sierpnia 2010 - 16:23

Ja wszystkich zainteresowanych bluzganiem po Polsku w imię U2 na ulicach Hanoweru w przeddzień koncertu, ogarnę na parę dni przed wyjazdem.. nie wiem, zgadamy się na Gadu, czy coś... Dobrze by było dużą grupą uderzyć na kebaby, itd... można wtedy samochody zostawić w hotelach, i pojeździć trochę komunikacją miejską, a trochę pospacerować. A może tylko pospacerować.. no, we'll see.


My, ja i Lexi też śpimy, mamy hotel trochę na obrzeżach, ale to nie problem, więc też się piszemy na ogląd sprawy dzień przed. Im więcej nas tym lepiej :)

Music can change the world, because it can change people.
 


#291 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 03 sierpnia 2010 - 18:31

Hejka,

ma może ktoś 1 miejsce wolne w aucie z Wawy, ewentualnie z Łodzi? Chętnie bym się podłączył. Do kosztów podróży się dokładam - to sprawa oczywista.
Opcja 2: biorę swoje auto i mogę wtedy zabrać 3-4 osoby z Wawy lub gdzieś po drodze - koszty na spółę.
Bilety mam na płytę więc najlepiej osoby z takimi samymi biletami żeby zgodność interesów była :)
Wypad raczej bez planowanego noclegu.

Szczegóły na priv lub gg 9103345 - wieczorami.

Dzięki i pozdrawiam

BoW


Pozdrawiam :)
Bartek N.


OneLazyBastard dzięki za namiary noclegu. Właśnie zarezerwowałem 1 nockę przed koncertem.

Chętnie się przypniemy do Polskiej ekipy. Jak coś ustalicie (spotkanie na miejscu czy może wspólną podróż po polskich drogach) to daj znać.

Pozdrawiam


Nie ma sprawy. Fajnie, że tam - będzie więc tam spora osada polonijna :D.
Pod koniec tygodnia zagadam do każdego chętnego, i poproszę o Gadu, się jakoś uGadamy :).

My, ja i Lexi też śpimy, mamy hotel trochę na obrzeżach, ale to nie problem, więc też się piszemy na ogląd sprawy dzień przed. Im więcej nas tym lepiej :)


No i Mega :). Nasz hotel też jest na obrzeżach, ciekawe tylko, czy tych samych...?

#292 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 sierpnia 2010 - 17:34

podobno kupowanie biletów na pociąg na niemieckich stacjach kolejowych w tych automatach to zło i trzeba być masterem, żeby kupić odpowiedni..naprawdę jest aż tak niefajnie z tym? potrzebuję, żeby ktoś mi powiedział, ze można dać radę [znając w sumie podstawowe słownictwo:P]

#293 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 04 sierpnia 2010 - 17:42

Można dać radę. Jeśli chodzi o ich obsługę to dokładnie nie powiem co i jak, ale nie są jakieś mega trudne, poza tym, jeśli mnie pamięć nie myli, jest wybór opcji językowej...

last blog fb

 

 


#294 sugr

sugr

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 23:07

Też wybieram się na do Hannoveru. Nie orientuje się może ktoś jakie songi ostatnio grają? Bo w Chorzowie już byłem na 360 i mam nadzieję, że coś zmienią np. wezmą kogoś na scenę czy cuś ;)

#295 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 05 sierpnia 2010 - 23:09

Też wybieram się na do Hannoveru. Nie orientuje się może ktoś jakie songi ostatnio grają? Bo w Chorzowie już byłem na 360 i mam nadzieję, że coś zmienią np. wezmą kogoś na scenę czy cuś ;)


Tu masz wszystko.

#296 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 06 sierpnia 2010 - 10:10

CZy ktos ma wolne miejsce w aucie i wybiera się na Hannover ???


PROSZĘ !!!!!!!!!

Jestem z Zielonej Góry
Achtung Baby Master

#297 dawo

dawo

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kutno

Napisano 06 sierpnia 2010 - 10:59

CZy ktos ma wolne miejsce w aucie i wybiera się na Hannover ???


PROSZĘ !!!!!!!!!

Jestem z Zielonej Góry

Mamy dwa wolne miejsca. Jedziemy jak, już pisałem wcześniej z Kutna.
Wcześniej nic nie pisałem bo nie wiedzieliśmy (co, jak ,kiedy) :)

Info dla chętnych:
Jedziemy 11, nocujemy, 12 koncertujemy, po koncercie wracamy. Tak to wygląda.

#298 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 06 sierpnia 2010 - 21:34

Info na stronie miasta

Dla zainteresowanych przyjezdnych, czyli dla nas, dla was:
Es werden keine ausreichenden Parkmöglichkeiten rund um die AWD Arena zur Verfügung stehen. Daher folgende Hinweise:

(czyli parking AWD rozumiem-nieczynny)

1. Besucher aus Hannover und der Region werden gebeten, auf das eigene Fahrzeug zu verzichten und auf öffentliche Verkehrsmittel umzusteigen. Die Benutzung der öffentlichen Verkehrsmittel ist im Ticketpreis enthalten.

2. Besucher mit eigenem Fahrzeug werden gebeten, den Park & Ride Service zu nutzen. Hierfür folgen Sie bitte den entsprechenden Hinweisen und geben Sie im Navigationsgerät als Zielort "Hannover, Hermesallee" an. Die Park & Ride Plätze sind gebührenpflichtig, die Benutzung der öffentlichen Verkehrsmittel ist im Ticketpreis enthalten.

3. Für Fahrgemeinschaften ab 3 Personen und Hybridfahrzeuge werden bevorzugte Parkmöglichkeiten auf dem Messeparkplatz Nord (Park & Ride) zur Verfügung gestellt (begrenzte Anzahl, nur solange verfügbar). Die Park & Ride Plätze sind gebührenpflichtig, die Benutzung der öffentlichen Verkehrsmittel ist im Ticketpreis enthalten.

jestescie zdolni, wiec kazdy na pewno sobie przetlumaczy :D

no to szukamy parkingu :/
All I want is...U2!!!

#299 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 07 sierpnia 2010 - 11:15

Są dwa miejsca wolne ze Szczecina w aucie, wyjazd prawdopodobnie ok godziny 8 rano 12go. Jesli ktos zainteresowany to prosze o kontakt!

http://www.u2.szczecin.pl


#300 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 07 sierpnia 2010 - 12:44

Ja tak na szybkiego przetłumaczam to co wstawił mehau,

Nie ma możliwości zaparkowania pod stadionem samym.
I w związku z tym proszą o korzystanie z komunikacji miejskiej, przejazdy w ramach biletu.
A jeśli już musimy jechać autem (czyli sporo z nas) to oni zorganizują Park & Ride Service i proszą by na nawigacjach wpisać jako cel: Hannover, Hermesalleeale ten serwis jest płatny.
I, że dla pojazdów z więcej niż 3 osobami lub pojazdów hybrydowych zorganizują parking na terenie targów, ale ilość miejsc ograniczona i też płatne.

Tyle
Czyli akcja szukania parkingu!

Music can change the world, because it can change people.
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych