Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-08-12 - AWD Stadium - Hannover, Niemcy


  • Please log in to reply
783 replies to this topic

#261 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 30 lipca 2010 - 01:08

Nie wiem w jakim temacie to napisać, więc piszę tutaj, nie zakładam nowego.. ten jest chyba najbardziej popularny odnośnie TEGO koncertu.
Anyway, o co chodzi.
Otóż chodzi o koczowanie od rana pod stadionem.
Ekipa warszawska, czyli Wercyk, Karolina, Rodia i ja, planuje przybyć pod AWD Arena o 4-5 rano 12 sierpnia.
Czemu tak wcześnie? Ano bo chcielibyśmy być pod bramką samą, coby później, gdy już się zaludni okolica, nie walczyć o swoje prawowite miejsce :P...
I pytanie - o której kto zamierza przybyć? Może się jakoś zgadamy? Jeśli ktoś planuje równie wcześnie, to proszę o zagadanie na PW - wiecie, w KUPIE siła - nie wiadomo, czy i tu będzie tak kolorowo z organizacją jak w Berlinie/Chorzowie, czy może będzie Chorzów, ale w wykonaniu 2005, czyli walka do samego końca o swoją miejscówkę :D. A jak nas będzie 10-20 osób, to będziemy nie do ruszenia ;)...

Ok, żarty na bok.
Jak będzie 10-20 osób z Polski obok siebie, to będzie na pewno wesoło, no i będzie można iść po wursta bez obaw, że później nie będzie do czego wracać .. :D


Olive - szkoda, że nie jedziesz :(.

#262 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 30 lipca 2010 - 01:21

Hej OLB :-)

Ekipa Zielonogórsko - Świebodzińsko - Łodzka (czyli: meHau, Kłapoucha, (VeRTigo), ja i moja narzeczona wstepnie planujemy o 05:00 uderzyć pod stadion.

pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#263 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2010 - 06:24

Hej OLB :-)

Ekipa Zielonogórsko - Świebodzińsko - Łodzka (czyli: meHau, Kłapoucha, Vertigo, ja i moja narzeczona wstepnie planujemy o 05:00 uderzyć pod stadion (przynajmniej meHau i nasza dwójka - nie pamiętam - dziwczyny mają chyba tickety na trybuny, to nie muszą rano sie rwać... ale my we 3 na pewno :-)

pzdr


z tego co wiem to w niemczech nie ma szału jeśli chodzi o kolejki pod stadionem od wczesnych godzin rannych..my pewnie będziemy od 7-8...

#264 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 30 lipca 2010 - 06:28

Też myśleliśmy o tym, by być 7-8 rano pod stadionem.

#265 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 30 lipca 2010 - 06:33

Też myśleliśmy o tym, by być 7-8 rano pod stadionem.



opcjonalnie 6 :)

ale 4-5 ? Leniwy daj spokój i spiknij się z gronem warszawsko-wrzesińskim ok 6 B)
1 VIII - 3 X 1944

Posted Image

#266 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2010 - 06:36

opcjonalnie 6 :)

ale 4-5 ? Leniwy daj spokój i spiknij się z gronem warszawsko-wrzesińskim ok 6 B)


Zobczycie,że i tak będziemy jako pierwsi pod tym stadionem raczej wątpie,żeby niemcom chciało się tak wcześnie koczować pod stadionem.

#267 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 30 lipca 2010 - 06:37

Zobczycie,że i tak będziemy jako pierwsi pod tym stadionem raczej wątpie,żeby niemcom chciało się tak wcześnie koczować pod stadionem.



tego jestem niemalże pewien B)
1 VIII - 3 X 1944

Posted Image

#268 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 30 lipca 2010 - 06:39

Chyba trzeba będzie pod tym stadionem dospać :D

#269 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 30 lipca 2010 - 07:22

No tak jak smoke napisal, myslelismy zeby zaszalec i byc z samego ranca.
Sadze, ze miedzy 4-5 trzeba bedzie wyjechac juz z hotelu (spimy w nocy 11/12)... i szukac miejsca parkingowego - oby byl darmowy i bezpieczny ;)

Czy mniej wiecej wiecie o jakis organizowanych parkingach? Jak to bedzie wygladalo? Moze ktos ma rodzine/znajomych w Hannoverze i moglby sie wypytac?
Zielona plakietke mam, wiec z wjazdem do strefy Umweltschutz nie bedzie problemu.
Tak mysle, ze najlepiej bedzie zaparkowac dosc blisko stadionu, zeby po koncercie w miare szybko sie wydostac z miasta.

Na pewno byloby wspaniale wbic sie na koncert wieksza grupa! :)

13 dni! :D
All I want is...U2!!!

#270 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2010 - 07:26

No tak jak smoke napisal, myslelismy zeby zaszalec i byc z samego ranca.
Sadze, ze miedzy 4-5 trzeba bedzie wyjechac juz z hotelu (spimy w nocy 11/12)... i szukac miejsca parkingowego - oby byl darmowy i bezpieczny ;)

Czy mniej wiecej wiecie o jakis organizowanych parkingach? Jak to bedzie wygladalo? Moze ktos ma rodzine/znajomych w Hannoverze i moglby sie wypytac?
Zielona plakietke mam, wiec z wjazdem do strefy Umweltschutz nie bedzie problemu.
Tak mysle, ze najlepiej bedzie zaparkowac dosc blisko stadionu, zeby po koncercie w miare szybko sie wydostac z miasta.

Na pewno byloby wspaniale wbic sie na koncert wieksza grupa! :)

13 dni! :D



spoko chyba większość z nas będzie koczować w jednym miejscu

#271 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 30 lipca 2010 - 12:13

Ktos wie czy stadion jest jakos bardzo daleko od centrum?

#272 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 30 lipca 2010 - 12:25

Stadion miesci sie przy Artur Menge Ufer tuz obok zbiornika wodnego Maschsee
W linii prostej od dworca glownego mysle gora 1,5-2 km

O... tu jest stadion

Tu oficjalna strona stadionu

a tu jak dojechac

Tylko miejsc parkingowych nie moge obczaic... nie chce stawac gdzies na ulicy, zeby zaraz Niemcy na policje dzwonili, ze Polak zle stoi ;P
Ktos wie gdzie zaparkowac bezpiecznie i tanio/za darmo?
All I want is...U2!!!

#273 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 30 lipca 2010 - 12:34

Stadion miesci sie przy Artur Menge Ufer tuz obok zbiornika wodnego Maschsee
W linii prostej od dworca glownego mysle gora 1,5-2 km

O... tu jest stadion

Tu oficjalna strona stadionu

a tu jak dojechac

Tylko miejsc parkingowych nie moge obczaic... nie chce stawac gdzies na ulicy, zeby zaraz Niemcy na policje dzwonili, ze Polak zle stoi ;P
Ktos wie gdzie zaparkowac bezpiecznie i tanio/za darmo?


Dzieki wielkie! No to nie jest daleko.Dobrze...

A co do parkingu to niestety nie mam pojecia...Ja bede bez samochodu wiec zupelnie sie nie orientuje...

#274 sky.angel

sky.angel

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 lipca 2010 - 12:35

Ktoś z okolic Krakowa/Wrocławia (generalnie na trasie A-4) wybiera się na koncert albo ma wolne miejsce w samochodzie? Chętnie dolepią się dwie dziewczyny. Oczywiście mamy bilety na płytę.
"I'm not afraid of anything in this world
There's nothing you can throw at me that I haven't already heard
I'm just trying to find a decent melody
A song that I can sing in my own company (...)"

#275 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 30 lipca 2010 - 13:17

Parking, jak stoi na stronie AWD Arena (http://www.awd-arena...na-Anfahrt.html , pod "Parken rund um die AWD-Arena"), mieści się pod stadionem, i ma 4 tysiące miejsc. Kosztuje w dniu meczu 3 ojro. Aaaaale, parking pod Olympiastadion w Berlinie w dniu meczu też kosztuje parę Euro, a w dniu koncertu rok temu kosztował równe NIC. Więc pewnie i tutaj tak będzie.

Pamiętajcie, że pod stadionem towarzystwo będzie międzynarodowe, nie tylko niemieckie ;). I o ile Niemcy to leniwe sk***** ;) to inni - nie. Ja wolę być tę godzinkę wcześniej jednak :). To tylko godzina! :) Co to jest, w skali kilkunastu do odczekania, w skali dwugodzinnego koncertu?! :D
Nie no, jasne, jeszcze wszystko jest do obgadania.
Owczarz - śpicie przed koncertem w Hannoverze?
MeHau, Smoke - skoro Wy śpicie, to może się już zgadamy na miejscu dzień wcześniej, obczaimy miasto wspólnie, ten stadion, parking, i zrobimy galerię fot U2Forums on Tour 2010?

#276 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 30 lipca 2010 - 13:30

Owczarz - śpicie przed koncertem w Hannoverze?

Spimy
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#277 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 30 lipca 2010 - 13:52

Myślę, że po tym jak odeśpimy koncert we Frankfurcie to w Hannoverze pojawimy się ok 15-16? Chętnie wybadam sprawę jak dostać się na stadion, jeśli dobrze pamiętam to z naszej noclegowni nie mamy tak daleko - kawałek musimy podejść do metra czy innego tramwaju a potem kilka minutek i jesteśmy na miejscu. Chociaż... może to we Frankfurcie tak mamy? :D

#278 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 30 lipca 2010 - 14:17

jeśli dobrze pamiętam to z naszej noclegowni nie mamy tak daleko




Skarbie, no błagam jakiej "noclegowni" !? :ph34r: jeszcze Leniwy gotów pomyśleć sobie to i owo :wacko: B)

--> OLB: co do wspólnego wypadu na miasto, sesji zdjęciowej itp. to jestem jak najbardziej ZA ! B)

Przy okazji poznam "in person" mojego serdecznego przyjaciela smoke'a :D
1 VIII - 3 X 1944

Posted Image

#279 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 30 lipca 2010 - 15:07

Skarbie, no błagam jakiej "noclegowni" !? :ph34r: jeszcze Leniwy gotów pomyśleć sobie to i owo :wacko: B)


Spoko, w różnych miejscach się w życiu sypiało.. m.in. właśnie przed tym wspomnianym wyżej Berlinem - w "monarze" :D, czyli Sunflower Hostel, 17 ojro/noc, łóżka piętrowe, 6 osób w pokoju, prysznic na korytarzu z zasłonkami. Choć to było w sumie spoko, poznałem wtedy Zbycha :D. Tzn. nie byliśmy za jedną zasłonką, żeby nie było :D. Aż takich klimatów, ekhm, "więziennych", to tam nie było :D.

#280 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 30 lipca 2010 - 15:24

A ja nie wiem co zobacze z koncertu, bo jakis czas temu lewe oko odmowilo posluszenstwa, problemy z rogowka, w ciagu dwoch dni budzisz sie i ledwo co widzisz na jedno oko... :(
Powoli wzrok sie poprawia, aczkolwiek bardzo powoli, tak wiec z gory przepraszam, jesli bede nie w formie, a znajomych nie poznam - po prostu moge Was z daleka, a moze nawet z bliska nie rozpoznac...
Jedno wyjscie by cos zobaczyc z koncertu, to stanie przy scenie, z odleglosci 2 m od Boniasa bede przynajmniej miec pewnosc, ze to gra u2, a nie ze puszczaja mi muze z cd ;)

Do zobaczenia wszystkim.

http://www.u2.szczecin.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych