Jump to content


Photo

2010-08-10 - Commerzbank Arena - Frankfurt, Niemcy


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#501 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 12 sierpnia 2010 - 21:03

Bylem, widzialem, probowalem ... Sorki misie ze nie udalo mi sie postreamowac. Okazalo sie ze siec w ktorej mialem dostep do netu (O2) nie wyrabiala sie i albo nie laczylo z netem albo jak laczylo to za moment zrywalo.
Z tego co udalo mi sie zarejestrowac okazalo sie ze za blisko mialem miejsca .... i tak przesterowane wychodzilo ze wstyd. Widac nie moj dzien byl. Koncer ogolnie 6 moze 7 / 10. Troche wpadek, zle ustawienie poziomow instrumentow do wokalu. Nie zmienia to faktu ze bylo milo ich ponownie na zywo zobaczyc.

To co udalo mi sie ciekawego wylapac:
Posted Image

Nie podpisze bo niestety nie znam.

Everything You Know Is Wrong


#502 blindness

blindness

    Użytkownik

  • Members
  • 240 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Elbląg

Posted 13 sierpnia 2010 - 06:11

Bylem, widzialem, probowalem ... Sorki misie ze nie udalo mi sie postreamowac. Okazalo sie ze siec w ktorej mialem dostep do netu (O2) nie wyrabiala sie i albo nie laczylo z netem albo jak laczylo to za moment zrywalo.
Z tego co udalo mi sie zarejestrowac okazalo sie ze za blisko mialem miejsca .... i tak przesterowane wychodzilo ze wstyd. Widac nie moj dzien byl. Koncer ogolnie 6 moze 7 / 10. Troche wpadek, zle ustawienie poziomow instrumentow do wokalu. Nie zmienia to faktu ze bylo milo ich ponownie na zywo zobaczyc.

To co udalo mi sie ciekawego wylapac:
Posted Image

Nie podpisze bo niestety nie znam.

Dredziarz - fioletowa koszulka, Wiecha - czarny top, Margot - z palcem w buzi :) i mój biały łeb częściowo zasłonięty przez rudą Niemkę :) Dziękuję wszystkim za wspólne koczowanie pod stadionem i zabawę na płycie. Coś mi się wydaje, że gdyby nie polska ekipa, koncert byłby niemieckim piknikiem z piwem, wurstem i fajkami. A owczarzowi i dziewczynom składam serdeczne kondolencje, jeżeli musieli kolejny raz wąchać Niemkę z wytatuowanym logo trasy :) Szczyt poświęcenia. z Bonem ;)

#503 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Posted 13 sierpnia 2010 - 12:36

Mój link
jedno z lepszych jakie mi się udało zrobić, ale i tak przy catafalku było nieźle :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#504 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 13 sierpnia 2010 - 15:26

jest jeszcze jakiś bootleg audio oprócz tego z odsłuchu i tego na u2torrents co ma ponad 2GB?

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#505 Fortunate Son

Fortunate Son

    Użytkownik

  • Members
  • 125 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków || BB

Posted 13 sierpnia 2010 - 16:39

Caesar - dzięki :D Mam wrażenie, że przy NYD już drugi raz w setliście i doskonałej frekwencji polskich fanów w GC spokojnie uda nam się odcisnąć polskie piętno na tym legu. Nie wspominam już o Wiedniu, tam pewnie cały The Claw zniknie pod osłoną bieli i czerwieni :P

To był bez wątpienia niesamowicie długi dzień, który upłynął pod znakiem niesprzyjającej zachowaniu homeostazy temperatury, ekscentrycznych osobowości o charakterystycznym zapachu, cisnących się niezgodnie z numerkami młokosów i enigmatycznej czwórki, bramki-widmo. Niemniej jednak wieczór mogę spokojnie zaliczyć do najbardziej, jeśli nie najbardziej udanego w swoim dotychczasowym życiu. Błyskawiczne upływanie takich chwil można uważać za ironię losu... Pozostaje mi jedynie podziękować za doborowe towarzystwo, wspólne wyczekiwanie - trening cierpliwości Mistrza Zen i wspólną zabawę. Obecność osób o podobnych priorytetach jest naprawdę pocieszająca w niesprzyjających warunkach :)

Greetings, Fellows :D

#506 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Posted 13 sierpnia 2010 - 19:34

A owczarzowi i dziewczynom składam serdeczne kondolencje, jeżeli musieli kolejny raz wąchać Niemkę z wytatuowanym logo trasy :) Szczyt poświęcenia. z Bonem ;)


Niemki, Włoszki i Holender-Pudzian - byłam zdruzgotana, gdy ich zobaczyłam pod bramą w Hanowerze :blink:

Dzięki za towrzystwo we Frankfurcie. I za wspólne pokonywanie ostatnich kilometrów do Frankfurtu. Nie ma to jak ścigać wóz Bono :lol:

#507 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 13 sierpnia 2010 - 19:56

Z tego co mi sie przypomnialo ... to lubie niemieckich 'sprawdzajacych'. Nie przetrzepali plecaka (mozna bylo wniesc wszystko), nie przerwali biletu (mam takie jak mi ticketpro przyslal) [dodatkowa pamiatka x4]:P

Everything You Know Is Wrong


#508 aline

aline

    Użytkownik

  • Members
  • 120 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 14 sierpnia 2010 - 09:47

jest jeszcze jakiś bootleg audio oprócz tego z odsłuchu i tego na u2torrents co ma ponad 2GB?


Tu są dwa.

Moim zdaniem ten, co ma 3,5/5 jest gorszy od tego, co ma 3/5.Na tym drugim głos Bono jest lepiej słyszalny.Ogólnie nagranie nie jest takie złe.

#509 Bananix

Bananix

    Użytkownik

  • Members
  • 253 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 14 sierpnia 2010 - 16:36

Dredziarz - fioletowa koszulka, Wiecha - czarny top, Margot - z palcem w buzi :) i mój biały łeb częściowo zasłonięty przez rudą Niemkę :) Dziękuję wszystkim za wspólne koczowanie pod stadionem i zabawę na płycie. Coś mi się wydaje, że gdyby nie polska ekipa, koncert byłby niemieckim piknikiem z piwem, wurstem i fajkami. A owczarzowi i dziewczynom składam serdeczne kondolencje, jeżeli musieli kolejny raz wąchać Niemkę z wytatuowanym logo trasy :) Szczyt poświęcenia. z Bonem ;)


Czarny top to ja :P
Wiesia siedzi i odpoczywa :P

Czy ktoś może wrzucić filmik z u2.com WTSHNN (on jest tylko dla osób z subskrypcją), bo ja niestety nie potrafię. A Marek - Dredziarz i Wiesia chętnie zobaczą :D

#510 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 14 sierpnia 2010 - 16:53

Zdjęcia Depe i Zbycha sa do obejrzenia TUTAJ

Posted Image

#511 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 14 sierpnia 2010 - 17:07

Fragment Pro-Shot z początku Moment Of Surrender:

http://www.u2.com/me.../video/setId/75

Posted Image
Specjalnie, bez krzyku. :rolleyes: Rozumiem, że dla upamiętnienia ofiar. Co by jednak nie było wolę wersję z mocnym krzykiem od początku.

Oraz jeszcze filmik z budowy sceny (nie wiem czy już było?):
http://www.u2.com/me.../video/setId/73

#512 dredziarz

dredziarz

    Użytkownik

  • Members
  • 143 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:masz tego papierosa?

Posted 14 sierpnia 2010 - 19:06

Czarny top to ja :P

Czy ktoś może wrzucić filmik z u2.com WTSHNN

http://www.youtube.com/watch?v=-JyfDQyJkko

no i znow polska flaga :)

#513 blindness

blindness

    Użytkownik

  • Members
  • 240 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Elbląg

Posted 14 sierpnia 2010 - 19:34

Czarny top to ja :P
Wiesia siedzi i odpoczywa :P


Sorry teraz widzę :) Jakoś tak miejscami poleciałam :D

łał a na filmiku z u2.com, nawet moja brzydka połowa się załapała

#514 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Posted 15 sierpnia 2010 - 10:01

Frankfurterki

Jednak zewnętrzna cześć wybiegu jest najlepsza. Golden się nie umywa :)

chce więcej :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#515 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 15 sierpnia 2010 - 10:25

Nie będę pisać długiej relacji bo większość rzeczy została już gdzieś napisana. Wielogodzinna podróż potem czekanie od 5 rano na otworzenie bramy i naprawdę niesamowity koncert.
Przejdę więc do podziękowań:
Zaczynając od swojej ekipy warszawsko ? wrześniowej:
Eliza pełen szacuj, jesteś chyba najlepszym kierowcą na świecie i oczywiście nawigator Michał ? nie wiem czy miałabym ochotę czatować od rana, gdybyś nie rzucił hasła.
Margotka co tu dużo mówić fajnie, że pojechałaś jesteś świetnym kompanem.
Ekipa N1 Bono za mile spędzony czas i wspólne czatowanie i koncert.
Dredziarz i Wiesia dzięki za trzymanie miejsca pod barierką
Anton fajnie było nareszcie poznać i cała reszta ?obrońców krzyża ?, których imion nie pamiętam ale dzięki którym milej mijał czas wśród brudnych Włoszek, stukniętych Niemek, zaćpanych Holendrów i Pudzianów.
Link do galerii zdjęć i do YT gdzie umieściłam kilka filmików:
http://www.youtube.c...ser/zooshek#p/a
http://picasaweb.goo...nkfurt10082010#
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#516 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Posted 15 sierpnia 2010 - 10:25

Frankfurt 10.8.2010 - godz. 07 rano, pod brama nr.4 nie ma nikogo !? I stale dlugo nie bylo...

Posted Image

Frankfurt - 16:18 po czekaniu od rana nareszcie jestesmy w Golden Circle!!

Posted Image
Posted Image

Pozniej zauwazylismy na stadionie i znajome twarze z U2forums - Depe, Ceasar of Rome i Zbych!! Pozdrawiamy !!!

Posted Image
Posted Image
Posted Image

Z Frankfurtu powrocilismy dopiero wczoraj (sobota), koncert byl wspanialy, ale organizacja przed wejsciem - katastofa !!! Chorzow pod tym wzgledem byl 10 razy lepszy, Polacy - brawo !!!


Jezeli ktos chce obejrzec wszystkie zdjecia zrobione przed i po koncercie U2, link do mej galerii (i zmnostwem innych zdjec) jest - http://picasaweb.goo...rpion.ostrava50
W wypadku, ze ktos sie znajdzie na zdjeciach, moge mu wyslac wiekszy oryginal.
Dołączona grafika

#517 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 19 sierpnia 2010 - 07:19

Poniżej linki do IEM'u Adama:
Jest niekompletny (10 kawałków):

01. Glastonbury
02. Elevation
03. In A Little While
04. Miss Sarajevo
05. Until The End Of The World
06. The Unforgettable Fire
07. City Of Blinding Lights
08. Vertigo
09. I\'ll Go Crazy If I don\'t Go Crazy Tonight
10. SUnday Bloody Sunday
11. MLK
12. Walk On
13. One
14. Amazing Grace
15. Where The Streets Have No Name
16. Intermission
17. Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me
18. With Or Without You
19. Moment Of Surrender

http://hotfile.com/d....part1.rar.html
http://hotfile.com/d....part2.rar.html

Linki znalezione na forum guitars101.com

pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#518 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 23 sierpnia 2010 - 17:24

Moje zdjecia tu

Bedzie wiecej! :)

#519 Fortunate Son

Fortunate Son

    Użytkownik

  • Members
  • 125 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków || BB

Posted 24 sierpnia 2010 - 22:52

Anton - zdjęcia całkiem dobre jak na koncertową wrzawę, Alę Urwał mogłeś tylko uchwycić na panelach LED i poprosić Bono o to, żeby zatrzymał się i uśmiechnął do obiektywu podczas zarzucania flagi na odsłuch :D Fotka z WOWY świetna, Adam wcześniej także, widzę, że pstryknąłeś też spaceboy'a (to pewnie Jerzy... jeżeli natychmiast nie opuszczą Państwo terenu stadionu, będziecie mieć do czynienia z ochroną i policją! :lol: )!

Korzystając z okazji, dziko rekomenduję torrentowe DVD z Frankfurtu, polecone przez zacną forumowiczkę Patmart - tradycyjnie, na U2Torrents, 5.5GB :)

Niech to wszystko wróci... On, and on...

#520 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 04 września 2010 - 12:39

Na New Year's Day z bootlega slychac jakiś bojowniczy okrzyk na 11sek. Zawsze myślałem że to jest jakieś c'mon! albo coś w tym stylu...
A to okazuje się byc rozwścieczony Edge krzyczący PIANO!, ponieważ ktoś zapomniał, że wyjechac z podziemi musi pianino! :P

hah, głos furii!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users