Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-08-30 - Ernst Happel Stadium, Vienna, Austria


  • Please log in to reply
1176 replies to this topic

#1041 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 01 września 2010 - 16:26

Posted Image

To zdjęcie miażdży! ;)
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#1042 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 01 września 2010 - 16:42

Zbych i reklama Jedynaka :D
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#1043 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 01 września 2010 - 16:52

Jego lewa stopa! :blink:
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#1044 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 września 2010 - 16:57

Jego lewa stopa! :blink:

coś ci się nie podoba?
Dołączona grafika

#1045 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 września 2010 - 17:00

to chyba te nowe środki przeciwbólowe... Bono lata i chodzi tyłem do przodu! :) ale nadal podekscytowany ;)

#1046 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 września 2010 - 17:03

to chyba te nowe środki przeciwbólowe...

wiem,że dawali mu morfinę w szpitalu. A teraz może też?.( małe dawki)
Ostatnio Bono dla mnie jest jakiś dziwny :lol:
Dołączona grafika

#1047 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 01 września 2010 - 17:03

to chyba te nowe środki przeciwbólowe...

Raczej efekt niedawnej operacji. :D

#1048 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 01 września 2010 - 17:19

Ale końcówka Untila spaprana na maksa! Ostatnim razem na 360 taka bezpłciowa końcówka wyszła im w Chicago 09- 09- 13 gdzie Lary się kompletnie pogubił, zapomniał albo coś przez co wyszła z tego bezpłciowa wersja. Tu przynajmniej Bono uratował sytuację swoim niestwierdzonym ADHD :D Ktoś na forum ostatnio zapodał linka z Untilem ze Slane Castle i napisał: ,,Szkoda że się już tak tak nie kiwie" ;) Racja, nie kiwie się tak, kiwie się jeszcze mocniej!
http://www.youtube.c...h?v=ejJdfkFjKCA

Chodziło o 0:33 s :D

#1049 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 01 września 2010 - 17:34

moze ktoś wyedytować pierwszy post w temacie dodając linki do zdjęć i fanowskich filmików na Youtubie ?
bo nie widzi mi się szukanie tego po 27 stronach tematu.

Swoje zdjęcia wrzucę jak dostanę od Anii, filmiki soon.

koncert mega bajer
chłopcy na wyciągnięcie ręki, mojej :P

Pewien Szczęściarz otrzymał kości do gitary, później trafił do gazety

Anton miałeś farta z tymi biletami dla siebie i kogoś tam jeszcze, bo nie znam.


koncert spędzony w miłej polskiej atmosferze o Austriakach nie wspomnę, kto wie o co chodzi ten :P

Orion Ghost dzięki :)

Miło było Was wszystkich znowu zobaczyć pod bramkami

Pozdrowienia dla grubej kanadyjki

aha

17 h w pociągu z Wiednia do Poznania, polska część podróży w milszym towarzystwie :D
Posted Image
Max Biaggi Ceasar Trade List

#1050 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 01 września 2010 - 17:43

Koncert był rewelacyjny. Tuż za Chorzowem '09 w moim rankingu.


- pogoda:D wiało i lało, jam jest ciepłolubny, ciężko mi się poruszało po austriackim gruncie. Sprawę ratowała galeria handlowa.
- organizacja - w sumie nie szedłem na płytę, więc mnie tam rybka, ale wkurzyłbym się ostro na miejscu osób, które miały wejściówki na 'murawę'. Samozwańcza czarnoskóra kanadyjka 'organizatorka', lekko namieszała, później tylko stojąc przy budzie z merchem, słyszałem dziki krzyk i zobaczyłem pędzący tłum spod daszku pod barierki. I chyba wszystkie numerki poszły się yebatch. Na szczęście wszyscy nasi dali radę i zajęli pool position w boksach startowych. Najśmieszniejsza z tego wszystkiego była ochrona - jej członkowie wyglądali na zgraję przypadkowo wziętych ludzi z ulicy, przyodzianych w pomarańczowe koszulki. W sumie co z tego, skoro byli mili, uprzejmi, grzeczni i nie sprawdzali dokładnie bagaży.
- Stadion - elegancki. Zaraz po "moment of surrender' wyszedłem ze swojego sektora, dosłownie jedna minuta marszu po schodach i byłem na zewnątrz. Podejrzewam, że te 70 czy tam 80 tysięcy luda, wyszłoby z przeciągu 15min w całości z tego obiektu. W Chorzowie truptałem w cholernym ścisku znacznie dłużej. Jako, że miałem miejscówkę centralnie za sceną, to załapałem się jeszcze na odjazd zespołu ze stadionu. W sumie nic szczególnego, wleźli do czarnych fur (BMW), dwójka easy riderów z polizei na przedzie konwoju i poszli jak strzała z piskiem opon. Aha, śmieszne kible na stadionie - przynajmniej dla panów - wchodzę, nie ma pisuarów tylko zwykła ściana z płytkami, która spłukiwana jest co jakiś czas z nieprzyjemnego płynu fizjologicznego człowieka. W sumie dobre, nie trzeba czekać w kolejce, tylko harat po ścianie i do widzenia.

- Jak już wspomniałem, zająłem miejsce tuż za sceną, na najniżej kondygnacji. Przed koncertem trybuny trochę się w końcu ruszyły, poszła mehiko łejw i trochę zabawy było. Mój sektor nawet spolonizowany, wyżej mnie siedział Melon z rodzinką, a jeszcze wyżej widziałem Pawła z szalem i rogami. Oczywiście po stokroć wolałbym mieć wtedy miejsce na płycie, ale skoro już wylądowałem za sceną to z tego w jakimś tam stopniu korzystałem, przyglądając się wszelkim przedkoncertowym zabiegom technicznym. Tak więc śledziłem zażarte dyskusje m-y Dallasem a Samem, obaj panowie mi pomachali po wykrzyczeniu ich imion (olbrzymie zdziwienie ludzi z mojego sektora), przyglądałem się mega sprawnemu i szybkiemu transportowi elementów scenicznych, zarówno OneRepublic jak i U2, widziałem olbrzymie banany na twarzach szczęśliwców wchodzących na backstage, których zawsze prowadziła urocza kobietka, a i nawet Paul MacGuiness się pojawił pod koniec koncertu.

- support wielce ok, myślałem, że będzie gorzej, w sumie Kade napisała to wszystko co mam na myśli wspominając ich występ przed U2. Świetny cover Seven Nation Army oraz Stand By Me.

- co do występu to ograniczę się jedynie do wpadek, które niewątpliwie nadały sporo uroku temu wydarzeniu. Z tego co pamiętam to, jak już wspominał ktoś, gitaren siadła na Magnificent, identycznie jak w Chorzowie,a i śmiesznie było na Mysterious Ways, kiedy Bonias musiał 'czkać' 'uuu aaa' znacznie dłużej bo Edzio nie miał gitary. W sumie na City nie zauważyłem, że wymieniono gitary:D a i zdziwienie Bono odnośnie braku gitary Edge'a też śmieszne było. Zwłaszcza mina Edge'a i jego rozłożone ręce. Do dźwięku zastrzeżeń nie mam żadnych.

podziękowania dla ekipy busowej, zwłaszcza Wercyka, Lookassa, Out of Control, Zooshe, Sławasa, Mariusza, Brzo, Czesia i innych. Fajnie było spotkać Człowieka, Ghostgirl, Depe, Ceasara z Rzymu, Evę, Kade, poznać Olę Bananix oraz Olive. Jak o kimś zapomniałem to sorewicz i do następnego!

#1051 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 września 2010 - 18:27

O, znowu to samo, koncert egzystencjalny, najszczęśliwszy dzień życia itd. :P A jebcie się, i tak mieliście beznadziejnego seta i same wpadki. Tylko Every Breaking Wave zazdroszczę :P Swoją drogą, dzięki wercyk za pamięć o mnie i przekazanie Człowiekowi prośby o telefon :)

A końcówka Untila faktycznie spaprana i oni w ogóle nie powinni już grać.

#1052 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 01 września 2010 - 18:38

cicho być,
nie byłeś, Twoja strata i schowaj głowę w piasek bo w realu taki bystrzak na zlocie to nie byłeś
Posted Image
Max Biaggi Ceasar Trade List

#1053 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 września 2010 - 18:48

Mówię Ci, że to stare dziady i grać nie powinni ;] Masz pozdrowienia od Helen :*

#1054 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 września 2010 - 18:55

powoli wracam do rzeczywistości co dosyć ciężkie jest jeśli się nadal wonieje koncertem (dla wyjaśnienia, żeby nie było, że tylko przy Wielkanocy - szorowałam się już kilkakrotnie, ale po powrocie do domu okazało się, że wszystkie "ciepłe" rzeczy, które na mnie pasują miałam na sobie podczas koncertu)...

właściwie to nawet nie wiem, co napisać (wyjątkowo), bo co się działo muzycznie i wpadkowo, to już doskonale wiadomo... jak wyglądało kolejkowanie w Polskiej kolonii karnej pod stadionem - ci co byli to wiedzą, ci co nie byli - mogą sobie wyobrazić i dodać do tego jakieś 150% ;)

Dziękuję Wam wszystkim - z którymi przyszło mi dzielić ten kawałek podłogi wiedeńskiej, z którymi się wyściskałam, troszku popiłam, dużo lub mało pogadałam - czułam się jak na zlocie tylko z muzyką i skakaniem odroczonym o kilka godzin :) Szczególne podziękowania dla mojego Vienna Dream Team - jesteście cudowni!!!!

a teraz kilka dowodów rzeczowych:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

#1055 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 września 2010 - 18:55

ciąg dalszy:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

ps - Rodia, i tak wiemy, że to ból i żałość wielka przez Ciebie przemawia bo nie doświadczyłeś tej epickości z nami :P

#1056 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 września 2010 - 19:01

Nie, naprawdę. Doświadczyłem jej raz i mi na razie wystarczy :) Rzuciłaś Boniasowi stanik z napisem "I've been on Slane Castle gig" z okazji uczczenia 9 rocznicy tego koncertu? ^^

#1057 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 września 2010 - 19:11

Rzuciłaś Boniasowi stanik z napisem "I've been on Slane Castle gig" z okazji uczczenia 9 rocznicy tego koncertu? ^^


no niestety - miałam na sobie tyle warstw, że zanim dogrzebałabym się do bielizny to koncert by się skończył, poza tym nowy jest to szkoda by było... ale to śmieszne że pytasz, bo jakaś bidulka "with a funny retardation" rzuciła w Boniasa stanikiem (na oko A75 ;)

nadal wyczuwam nutkę zazdrości ;P

#1058 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 września 2010 - 19:15

A75? Pewnie nawet nie podniósł.

#1059 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 września 2010 - 19:18

dobrze, że się w ramiączka nie zaplątał...
później te nagłowki w gazetach: GWIAZDA ROCKA POKONANA PRZEZ BIELIZNĘ DAMSKĄ!

#1060 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 września 2010 - 19:20

Uważam, że powinno się wprowadzić zakaz rzucania w Bono stanikami o rozmiarze mniejszym niż C. Trochę szacunku no.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych