Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD / Multicam z Chorzowa '09 / Trailer


274 replies to this topic

#141 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 13 października 2009 - 20:43

ale nikt tu na nikogo nie napada. Po prostu Konrad podjął się zadania którego nikt się nie podjął, i czytając takie posty co tylko się czepiają, to raczej go to do pracy nie motywuje. A my, jak forumowicze, powinniśmy być wiatrem w jego żaglach, a nie kamieniem ściągającym go na dno. Nie chodzi mi o to co mówicie, tylko jak. Nikt nie mówi:" stary, jest spoko, tylko jakbyś przy ostatecznej wersji zrobił niej tego a wiecej tego". Tylko "to źle zrobiłeś!" albo "ale żenada" albo zarzuty jakieś.. To nie pomaga.

Co do podpisywania się przez directora, to średniowiecze już się skończyło i twórczy popisują się pod swoimi dziełami, i tak jak będzie lista osób które przesłały filmy, tak jest też podpis reżysera.
Więc nie chodzi mi o krytykę samą w sobie, ale o sposób pisania.

#142 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 października 2009 - 21:02

żeby oczyścić atmosferę w tym temacie proponuje taki manewr moderatorom. niech wykoszą wszystkie posty (także i mój) gdzie są tylko określenia ''zajebiste", "super", "dno" oraz "jak komuś się nie podoba to niech robi własny multicam i niech nie narzeka". niech zostaną tylko te co wnoszą coś do tematu.

Jadzik

#143 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 13 października 2009 - 21:51

Depe a oprócz krytykowania, masz może jakieś spostrzeżenia, uwagi ?

A co Ciebie to obchodzi czy mam?
Co miałem to napisałem.
Dostrzegam ogromny talent u conr4da i bardzo mu w tej sprawie kibicuje.
Ale, po prostu ten Trailer do mnie nie trafia.
Jest po prostu efekciarski i nie daje żadnego wyobrażenia o przyszłym DVD.
Jak może dać skoro autor nie posiada i nawet nie wie jakie materiały będzie posiadał.
Jaka idea i jaki sens był wypuszczania go w około rok czy coś przed premierą DVD?

A tak przy okazji pytanie do conr4da:
Czy Ty aby nie ulepszyłeś tego Trailera? ;)
Bo wydaje mi się, że obecnie jest to inna wersja niż ta oryginalnie wypuszczona..

#144 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 13 października 2009 - 22:03

Jaka idea i jaki sens był wypuszczania go w około rok czy coś przed premierą DVD?

Chodziło o to aby jakoś dotrzeć do osób, które mają jakieś materiały a jeszcze się nimi nie podzieliły.

#145 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 13 października 2009 - 22:08

No więc na logikę należy wypuścić jeszcze kilka/kilkanaście Trailerów.. wtedy może uda się dotrzeć do tych co posiadają materiały, a nie widziały Trailera nr 1 itd.

#146 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 13 października 2009 - 22:31

A tak przy okazji pytanie do conr4da:
Czy Ty aby nie ulepszyłeś tego Trailera? ;)
Bo wydaje mi się, że obecnie jest to inna wersja niż ta oryginalnie wypuszczona..


Aż zerknąłem raz jeszcze.
Hmmm ...
Przyłączam się do pytania Darka.

#147 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 października 2009 - 22:44

A tak przy okazji pytanie do conr4da:
Czy Ty aby nie ulepszyłeś tego Trailera? ;)
Bo wydaje mi się, że obecnie jest to inna wersja niż ta oryginalnie wypuszczona..

Nie wydaje mi się żeby były jakieś większe zmiany. Jedyna jaką zauważyłem to skasowanie jednego zera z liczby sprzedanych biletów. ;) Zresztą możecie sobie porównać wersję download i tą z youtube. :)

#148 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 13 października 2009 - 23:23

Nie wydaje mi się żeby były jakieś większe zmiany. Jedyna jaką zauważyłem to skasowanie jednego zera z liczby sprzedanych biletów. ;) Zresztą możecie sobie porównać wersję download i tą z youtube. :)

Przecież obie te wersje zawsze można zastąpić 'nowszymi wersjami'.. ;)
Nie ściągałem tych pierwszych wersji w czasie kiedy były one opublikowane.

#149 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 października 2009 - 23:28

Przecież obie te wersje zawsze można zastąpić 'nowszymi wersjami'.. ;)
Nie ściągałem tych pierwszych wersji w czasie kiedy były one opublikowane.

Na youtube jest cały czas wersja z błędną ilością sprzedanych biletów. No i film jest dodany 20.09.2009 (czyli data premiery), a z tego co się orientuję, to na youtube nie można zastępować filmików. Można co najwyżej skasować poprzedni i wgrać nowy. ;) A wersja download jest zmieniona, ale chyba różnica jest tylko ta, co napisałem wcześniej. :)

#150 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 14 października 2009 - 07:26

W filmie, który jest do ściągnięcia poprawiłem tylko spend na "spent" i 70,0000 na 70,000. Celem tego trailera było pokazanie ludziom, że powstaje coś fajnego, bo wedle mojej logiki, wtedy Ci, którzy nie chcieli udostępniać niczego, chętnie by się przyłączyli. I tak też się stało, dostałem 2 bardzo porządne nagrania + kilkanaście innych jednak niestety w słabszej jakości niż wymagana, ale świadczy to o tym, że jednak zadziałało.

Poza tym mam pewien pomysł jak dalej szukać chętnych, ale dla dobra sprawy powiem co i jak po wykonaniu tego :)

Co do materiałów, aktualnie posiadam kilka bardzo dobrych nagraniach, jednak to wciąż za mało. Rozmawiałem jakiś czas temu ze Zbychem. Mówił, że ma bodajże 2 lub 3 nagrania w HD. Pewnie do tego czasu coś jeszcze udało mu się zgromadzić. Także spokojnie, sukcesywnie sprawa idzie do przodu...

#151 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 14 października 2009 - 13:01

W filmie, który jest do ściągnięcia poprawiłem tylko spend na "spent" i 70,0000 na 70,000.


jeśli tak - to znaczy, że to samo po n-tym odtworzeniu zaczyna mi się przysposabiać lepiej ;)
cecha dzieł trudnych ale wielkich :rolleyes:

#152 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 02 listopada 2009 - 13:20

Trailer jest zajebisty i tyle. Robi wrażenie, i wbija w ziemię. Wszystkim moim nie-u2owym znajomym się podoba, mówią, że rewelacja - szczególnie prezentacja członków zespołu.
Conr4d - keep up the good work. Nie przejmuj się wiecznie narzekającym na wszystko i wszystkich depe.

Depe - tobie, kolego, proponuję abyś założył własne forum, na którym będziesz utyskiwał na co ci się tylko podoba. Jasne, tutaj też masz pełne prawo to robić, ale zastanów się, czy ładnie to tak psuć powietrze i humor wszystkim dookoła?

Conr4d, raz jeszcze - trzymam kciuki!

#153 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 02 listopada 2009 - 18:22

Widzę, że oczekiwania co niektórych są tak wysokie, że jedynie oficjalne dvd z Chorzowa byłoby w stanie ich zadowolić. Pamiętajcie, że to tylko bootleg.


Myśle że chyba tez nie , wszedłem po długim czasie na forum i widze ze nadal tu dominują spory i sprzeczki - dajcie spokój co wyjdzie to bedzie ,Jesli chodi o post DEPE ''Director'' z trgo co pamietam 4 lata temu Tez widniało na multicamie ''Bartek Bugajski " i jakos sie tego nikt nieczepiał - Konrad mysle podchwycił pomysł Bartka i słusznie . Tworzy to wiec mam prawo sie tam uwiecznic !!!

Konrad niezrazaj sie twórz dzieło dalej , kazda pochwała i ''przyjacielska krytyka'' mile widziane

Reszta mysle niech juz sie niespiera co po co i dlaczego

WIEM JEDNO UKAZE SIE Bot Konrada i wszyscy beda chcieli miec go na półce :) pozdrawiam

#154 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 listopada 2009 - 20:45

Trailer moim zdaniem jest wspaniały. Zarówno koncepcja zapowiedzi, jak i jej wykonanie bez zarzutu, co paradoksalnie mnie trochę martwi. Poprzeczka jest postawiona wysoko, a przecież ostateczny efekt zależy nie tylko od umiejętności twórców, lecz przede wszystkim od jakości nadesłanych materiałów.

Dobrze jest, że na forum pojawiają się i słowa uznania, i głosy krytyczne. Oba typy postów mają swój cel - jedne motywują, drugie wskazują słabe punkty, nad którymi można popracować. Oby wszystkie wypowiedzi były przemyślane i wyważone, wtedy ok. Jest fajna zasada - zanim się postuka w klawiaturę, trzeba pomyśleć, co z tego wyniknie.

I ostatnia rzecz. Wiem z własnego doświadczenia, jak trudno rodzi się coś twórczego. Godzinami ślęczy się przed ekranem, oczy pieką, są chwile zwątpienia. Czasami wysiłek nie spotyka się z uznaniem. Tym bardziej mam szacunek do ludzi, którzy poświęcają swój czas i energię po to, żeby inni mogli skorzystać. I parafrazując ostatnie słowa mojego przedmówcy - nie ma takiego na forum, kto nie chciałby mieć tego multicama w kolekcji, więc obecnie przyda się pax na forum :P
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#155 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 grudnia 2009 - 21:34

to jak ida świeta ..... prosze autora - ów o jakąś relacje o stanie zaawansowania prac? bedzie od gwiazdora cos?

#156 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 10 grudnia 2009 - 21:50

Tak w ogóle to ja rozumiem że to musi trwać, ale bez przesady - tutaj wszyscy czekają! Mam nadzieje że do konca tego roku koncercik otrzymamy ;)

#157 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 10 grudnia 2009 - 22:30

Spokojnie, przypominam, że Chorzów 05 dostaliśmy rok po koncercie.

#158 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 10 grudnia 2009 - 22:51

Nie pamietam tych czasów niestety, no skoro to norma to nie narzekam.

#159 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 grudnia 2009 - 00:16

chorzów był po roku ale i technika była inna 5 lat temu a i materiałów jak na lekarstwo... no ale czekamy na rezyserja co powie

czyli gwiazdor d...a?

#160 czarodziej

czarodziej

    Użytkownik

  • Members
  • 44 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 marca 2010 - 00:09

Hello, hello! Jak tam postęp prac? Liczę na jakieś świeże informacje. Tymczasem trzymam dalej kciuki i pozdrawiam!;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych