Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#41 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 maja 2007 - 16:14

W takim razie zagrają Vertigo i WITS.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#42 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 maja 2007 - 17:08

występ live w Cannes???!!!
no co wy, ludzie! :P

#43 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 17 maja 2007 - 17:14

Ja również pierwszy raz słyszę o takim występie B) Podobno na premierę miał się pofatygować jedynie Bono. Nie ma nawet informacji o jego ewentulanym występie :rolleyes:
Dołączona grafika

#44 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 17 maja 2007 - 17:19

Ojejku jejku, pomarzyć nie można?
Jak mogli wystąpić na otwarciu biblioteki im. Clintona, to tam też mogą, rzekłam.
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#45 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 maja 2007 - 17:22

nie no, pomarzyć zawsze można:)
Można też napisać, że skoro Bono bywa na światowych forach ekonomicznych, to też tam mogą wystąpić ;)

#46 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 17 maja 2007 - 17:30

nie no, pomarzyć zawsze można:)
Można też napisać, że skoro Bono bywa na światowych forach ekonomicznych, to też tam mogą wystąpić ;)



Światowe fora ekonomiczne nie zasilą kapustą ich kont ;)
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#47 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 17 maja 2007 - 17:36

Na WITS nie ma szans, bo nie grali tego w Ameryce Południowej. Obstawiam następujący set:\

1. City Of Blinding Lights
2. Vertigo
3. Elevation
4. Beautiful Day
5. I Still Haven't Found What I'm Looking For
6. Sometimes You Can't Make It On Your Own
7. Love And Peace Or Else
8. Sunday Bloody Sunday
9. Miss Sarajevo
10. Pride
11. Streets
12. The Fly
13. WOWY
14. Original Of The Species
15. 40

Miłe byłoby jeszcze Mothers Of The Disappeared.


Oj ciężko jest zestawić tą "15". Twoja propozycja jest ciekawa i nawet prawdopodobna. Moim skromnym zdaniem nie zabraknie jednak Bulleta, Zoo Station i One. Dwa pierwsze kawałki nadają się świetnie do czegoś takiego jak koncert w 3D. A One wiadomo... Myślę, że te kawałki mogą wskoczyć w miejsce Beautiful Day, WOWY i Orginala. W sumie szkoda, że zespół nie zdecydował się na emisję całości - wkurza mnie takie okrajanie koncertu, który jest jakąś integralną całością.
Dołączona grafika

#48 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 maja 2007 - 18:12

Światowe fora ekonomiczne nie zasilą kapustą ich kont ;)



Czyli jak będą wydawać Mexico City na DVD, to też możemy liczyć na jakiś krótki występ? :rolleyes:

#49 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 maja 2007 - 09:50

Oj ciężko jest zestawić tą "15". Twoja propozycja jest ciekawa i nawet prawdopodobna. Moim skromnym zdaniem nie zabraknie jednak Bulleta, Zoo Station


Bardzo prawdopodobne jest Zoo Station, zwłaszcza, że na singlu WITS pojawił się live tego kawałka z Buenos Aires. Co ciekawe, na opakowaniu nie podano konkretnej daty koncertu, z którego pochodzi wykonanie, więc sądzę, że to mix z obu wieczorów, i że ta właśnie ścieżka audio pojawi się na filmie. Zapomniałem o tym wcześniej. Wyrzucam więc Beautiful Day ( obok OOTS najbardziej wątpliwy punkt mojego setu ). Co do Bulleta - również się zgadzam, być może znajdzie się na filmie zamiast Miss Sarajevo, które byłoby raczej mało atrakcyjnym wizualnie fragmentem. Z podobnego powodu nie bardzo liczyłbym na obecność One - poza tym, jak dla mnie, wcale nie " wiadomo ", skoro już dwa razy One zostało wyrzucone z oficjalnego wydawnictwa U2 bez najmniejszych obiekcji ( Boston, Mediolan ), nie byłoby więc tutaj żadnego nieprawdopodobnego precedensu. Nie sądzę, by zrezygnowali z WOWY - podczas niego często dzieją się ciekawe rzeczy :)
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#50 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 18 maja 2007 - 10:02

Co do Bulleta - również się zgadzam, być może znajdzie się na filmie zamiast Miss Sarajevo, które byłoby raczej mało atrakcyjnym wizualnie fragmentem.



Nie do końca mogę się zgodzić. Miss Sarajevo było kluczowym kawałkiem trasy od Mediolanu. Z Miss nierozerwalnie jest związana wizualicaja Deklaracji Praw Człowieka, więc łącznie to daje atrakcyjne wrażenie. Poza tym mimo wszystko względy muzyczne napewno będą istotne. A partia operowa Bono podczas oglądania koncertu w IMAX-ie również dać powinna niesamowite odczucia.


Z podobnego powodu nie bardzo liczyłbym na obecność One - poza tym jak dla mnie wcale nie " wiadomo ", skoro już dwa razy One zostało wyrzucone z oficjalnego wydawnictwa U2 bez najmniejszych obiekcji ( Boston, Mediolan ). Nie sądzę, by zrezygnowali z WOWY - podczas niego często dzieją się ciekawe rzeczy :)


Nie będę się upierać przy One. Pod względem wizualnej atrakcyjności jest to kawałek zbliżony do WOWY, być może właśnie zadecyduje jakieś wyjątkowe zdarzenie zarejestrowane podczas tych kawałków.

Zastanawiałem się nad "wywaleniem" Elevation" i I Stiil Haven't. Mimo wszytsko jednak DVD z Mediolanu pokazało przy żywiołowej reakcji publiczności mogą to być wspaniałe momenty, również pod kątem rejestracji video (myślę tu zwłaszcza o pzryprawiające o dreszcze widoki falującego stadionu itp.).
Dołączona grafika

#51 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 maja 2007 - 10:12

Nie do końca mogę się zgodzić. Miss Sarajevo było kluczowym kawałkiem trasy od Mediolanu. Z Miss nierozerwalnie jest związana wizualicaja Deklaracji Praw Człowieka, więc łącznie to daje atrakcyjne wrażenie. Poza tym mimo wszystko względy muzyczne napewno będą istotne. A partia operowa Bono podczas oglądania koncertu w IMAX-ie również dać powinna niesamowite odczucia.


Dobrze gadasz. Więc ok, jeśli ma być Misska i Bullet, a jestem prawie pewien obecności Elevation i WOWY, i nieobecności One, trzeba wywalić albo OOTS albo 40. W związku z tym, że OOTS zostało " spełnione " na DVD z Mediolanu, wersja 2.0 mojej setlisty wygląda tak :D:

1. City Of Blinding Lights
2. Vertigo
3. Elevation
4. I Still Haven't Found What I'm Looking For
5. Sometimes You Can't Make It On Your Own
6. Love And Peace Or Else
7. Sunday Bloody Sunday
8. Bullet The Blue Sky
9. Miss Sarajevo
10. Pride ( In The Name Of Love )
11. Where The Streets Have No Name
12. Zoo Station
13. The Fly
14. WOWY
15. 40

Mam jeszcze wątpliwości co do I Still - sądzę, że atrakcyjniejsze byłoby coś z Bono i Edgem na wybiegu. Zamiast I Still może więc się pojawić np. The First Time albo Stuck In A Moment. No ale dziś się sądzę sprawa wyjaśni :)
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#52 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 18 maja 2007 - 21:00

"Toronto Sun" w dzisiejszym wydaniu zdradziło kilka szczegółów dotyczących U2 3D.

Koncert ma obejmować m.in. "Vertigo", "Beautiful Day" "Sunday Bloody Sunday," "Bullet the Blue Sky," "The Fly," "Sometimes You Can't Make It On Your Own," "Miss Sarajevo," "With You or Without You".

Z artykułu wynika również (co od dawna sam głoszę), że po emisji kinowej koncertu doczekamy się jego wydania na DVD, które będzie zawierać dodatkowe utwory.

http://www.atu2.com/...cle.src?ID=4637

A U2.COM informuje o możliwości starania się o wejściówki na pokaz w Cannes:
http://www.u2.com/news/?news_id=2123

Kurczę być może Komandos dobrze przewidziała... U2.com informuje bowiem, że na premierze będzie cały zespół i insynuuje, że być może chłopaki dadzą się namówić na zagranie czegoś jeśli ktoś przyniesie gitarę. ;)
Dołączona grafika

#53 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 18 maja 2007 - 22:02

Bono śpiew, Edge gitara, Larry na grzebieniu, Adam będzie plumkał na sznurowadłach.

#54 celtka

celtka

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów

Napisano 18 maja 2007 - 22:06

taaaaa to by była całkiem ciekawa opcja, już sobie wyobrażam biednego Adasia męczącego się z tymi sznurówkami :D

#55 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 18 maja 2007 - 22:23

Kurczę być może Komandos dobrze przewidziała... U2.com informuje bowiem, że na premierze będzie cały zespół i insynuuje, że być może chłopaki dadzą się namówić na zagranie czegoś jeśli ktoś przyniesie gitarę. ;)



Komandos już tam dobrze wie, co i jak :P ;)
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#56 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 19 maja 2007 - 10:11

"Toronto Sun" w dzisiejszym wydaniu zdradziło kilka szczegółów dotyczących U2 3D.

Koncert ma obejmować m.in. "Vertigo", "Beautiful Day" "Sunday Bloody Sunday," "Bullet the Blue Sky," "The Fly," "Sometimes You Can't Make It On Your Own," "Miss Sarajevo," "With You or Without You".

Z artykułu wynika również (co od dawna sam głoszę), że po emisji kinowej koncertu doczekamy się jego wydania na DVD, które będzie zawierać dodatkowe utwory.


Wynika również kilka innych rzeczy. Przede wszystkim film nie zawiera utworów: City Of Blinding Lights ( skoro pierwszym kawałkiem jest Vertigo ), 40/All I Want Is You ( skoro ostatnim jest WOWY ), Pride ( szkoda, ale niech będzie.. ) i Where The Streets Have No Name ( skandal ). Za to, tak jak przypuszczałem, uwzględniono na nim set akustyczny - czyli będzie albo The First Time albo Stuck In A Moment ( spontaniczne Desire z Santiago raczej nie przejdzie ). Z drugiej strony, jest tam mowa o tym, że łazić po scenie ma " four musicians " - czyli może chodzić o Love And Peace.. W każdym razie wersję 3.0 setlisty wymyśliłem taką:

1. Vertigo
2. Elevation
3. Until The End Of The World
4. New Year's Day ( ? )
5. Beautiful Day
6. I Still Haven't Found What I'm Looking For
7. The First Time ( ew. Stuck In A Moment )
8. Sometimes You Can't Make It On Your Own
9. Love And Peace Or Else
10. Sunday Bloody Sunday
11. Bullet The Blue Sky
12. Miss Sarajevo
13. Zoo Station
14. The Fly
15. With Or Without You

Ciekawa jest informacja o DVD. Albo chodzi o nowe DVD z Vertigo Tour, albo dziennikarz wyraził się nieprecyzyjnie, i chodzi o Popmart z Mexico City. No bo dwa DVD jednego roku ? A może DVD będzie dołączone do jakiejś specjalnej edycji nowego albumu, tak jak to było przy 18 Singles ? Domysły i domysły..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#57 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 maja 2007 - 10:30

No...teraz wystarczy zadzwonić do Bono, przekazać mu liste i powiedzieć, że jak coś sie będzie nie zgadzać z nią na filmie... to poczynimy odpowiednie kroki :P

#58 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 19 maja 2007 - 13:22

Ciekawa jest informacja o DVD. Albo chodzi o nowe DVD z Vertigo Tour, albo dziennikarz wyraził się nieprecyzyjnie, i chodzi o Popmart z Mexico City. No bo dwa DVD jednego roku ? A może DVD będzie dołączone do jakiejś specjalnej edycji nowego albumu, tak jak to było przy 18 Singles ? Domysły i domysły..


Mam nadzieję, że ta informacja prasowa okaże się nieprecyzyjna jedynie w zakresie rzeczywistej setlisty. Nie wątpie, że potwierdzi się informacja o wydaniu DVD z tym koncertem. Myślę, że będzie to jednak normalne DVD a nie płyta-dodatek. U2 lubią wydawać w okresie przed świętami Bożego Narodzenia, więc pewnie teraz również tak będzie. W tamtym roku w przeciągu dwóch miesięcy dostaliśmy 2 nowe wydawnictwa. Jeśli Meksyk wydany zostanie w lipcu, DVD z VT w listopadzie a nowy album ok. kwietnia 2008r. to wielkiej kolizji nie będzie.
Dołączona grafika

#59 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 19 maja 2007 - 13:27

W tamtym roku w przeciągu dwóch miesięcy dostaliśmy 2 nowe wydawnictwa.


Ale to były wydawnictwa o innym charakterze. Nie kłócę się jednak, bo przewidywanie kolejnych posunięć wydawniczych U2 coraz bardziej przypomina wróżenie z fusów.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#60 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 19 maja 2007 - 14:10

Osobiście bardzo się cieszę, że DVD będzie wydane. Dzisiaj U2.COM cytowała "Toronto Star", więc raczej ta gazeta jest dobrze poinformowana :D

Vertigo Tour, co wielokrotnie pisałem, zasługuje na pełne udukumentowanie. Szczególnie, że okrojone DVD z Mediolanu nie oddaje w pełni stadionowej części trasy, która była przecież czymś zupełnie innym niż amerykańska część trasy, którą obrazuje DVD z Chicago. Nie widzę problemu w mnogości wydawanego materiału - jeśli jest to materiał wysokiej klasy i zasługujący na upublicznienie.
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych