Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#21 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 11 kwietnia 2007 - 20:55

U nas są inne priorytety niż kino 3D, którego tak się domagasz.


Ależ ja nie mówie że w Polsce nie ma żadnych priorytetów, po prostu mnie to złości i tyle :)

ps: jakie masz np. na myśli??

#22 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 11 kwietnia 2007 - 21:06

Nie napisałem, że twierdzisz iż nie ma żadnych priorytetów u nas.
Zazdroszczę Ci takich problemów, ja wolę pozłościć się na coś bardziej przyziemnego, co mnie w większym stopniu dotyczy.
A odnośnie innych priorytetów, to temat na inny topic.

#23 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 11 kwietnia 2007 - 21:14

Hmm ja myśle że dotyczy mnie to czy obejże sobie U2 w trójwymiarze czy nie. Może i nie powinniśmy sie przejmować tym co sie u nas dzieje ale w końcu to jest nasz kraj i trzeba sie martwić tym czemu jesteśmy sto lat za murzynami. Nie mówi że interesuje sie polityką bo mam to głęboko gdzieś ale myśle żę jakieś pojęcie o naszym kraju powinniśmy mieć. I dla mnie nie liczy sie koleś który pójdzie na mecz ekstraklasy pokrzyczy K***A i już sie uwarza za polaka a zdania poprawnego w naszym ojczystym języku nie umie ułożyć :/

#24 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 15 kwietnia 2007 - 05:15

znam takich MacPhisto
jeszcze te ich piłkarskie przyśpiewki <wymiociny>
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#25 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 19 kwietnia 2007 - 19:19

U2.COM oficjalnie potwierdziła, że U2 3D będzie miało swoją premierę na tegorocznym festiwalu w Cannes. Ogłoszono o tym na dzisiejszej konferencji prasowej w Paryżu. :D
Dołączona grafika

#26 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 19 kwietnia 2007 - 19:20

może Bono będzie w Monte Carlo na GP :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#27 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 24 kwietnia 2007 - 12:47

Trójwymiarowe U2 na festiwalu w Cannes
Zrealizowany w technologii 3D zapis koncertu zespołu U2, zadebiutuje podczas najbliższego festiwalu filmowego w Cannes, który rozpocznie się 16 maja.
Produkcja składa się z fragmentów koncertów Bono i spółki z trasy po Ameryce Południowej. Producenci filmu planują rozpocząć dystrybucję obrazu najpóźniej na początku 2008 roku. Film wyświetlany będzie przede wszystkim w kinach typu IMAX, ale będzie można go zobaczyć również w normalnej sali kinowej.

Całość trwać będzie 90 minut. W zestawie znajdzie się 15 piosenek.


Przypomnijmy, że Bono i The Edge, napiszą muzykę do brodwayowskiego spektaklu o Spider-Manie. Produkcją przedstawienia zajmie się Julie Taymor (znana m.in. ze spektaklu "Król Lew").


Żródło: Onet.pl

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#28 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 kwietnia 2007 - 12:53

Film wyświetlany będzie przede wszystkim w kinach typu IMAX, ale będzie można go zobaczyć również w normalnej sali kinowej.


Chwila, to jak to w końcu jest ? Są trzy wersje tego filmu ? A trzeba wziąć pod uwagę, że w Cannes nie ma kina zdolnego wyświetlić film w formacie Digital 3D..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#29 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 24 kwietnia 2007 - 19:22

IMAX tez?
hura!

#30 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 24 kwietnia 2007 - 20:01

A ja mieszkam na takim zadupiu że nawet jak by to wradio puszczali to bym nie posłuchał ;] ;] :) :D

#31 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 26 kwietnia 2007 - 13:22

No to dobrze że chociaż w zwykłych salach wyświetlą, chociaż do Krakowa mam 25 km, to do IMAXA bym się załapał :P Zobaczymy jak się tow naszym kraju potoczy.

#32 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 26 kwietnia 2007 - 14:07

No to dobrze że chociaż w zwykłych salach wyświetlą, chociaż do Krakowa mam 25 km, to do IMAXA bym się załapał :P Zobaczymy jak się tow naszym kraju potoczy.


Z radością bym się jeszcze wstrzymał. Źródła zagraniczne nie mówią nic o tym, że film będzie wyświetlany również w zwykłych kinach. z tego co pamiętam to pierwszy takie informacje podał Onet, co wiarygodnym być nie musi. :)

Myślę, że U2 3D wkroczy do kin w lecie. Jeśli tak się stanie to jasne staną się dziwne zmiany terminów wydania DVD z Meksyku. W tej sytuacji sprzedaż biletów do kin oraz DVD nakręcać się będą wzajemnie, tworząc swoistą machnię promocyjną :rolleyes: Na 90 % jestem też przekonany, że późną jesienią otrzymamy kolejne DVD - tym razem z zapisem filmu z Vertgio Tour :D
Dołączona grafika

#33 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 26 kwietnia 2007 - 14:15

Na 90 % jestem też przekonany, że późną jesienią otrzymamy kolejne DVD - tym razem z zapisem filmu z Vertgio Tour :D


Nasycenie rynku tego typu wydawnictwami U2 byłoby, z drugiej strony, mocnym argumentem za tym, że na nowy album przyjdzie nam długo poczekać. A w przyszłym roku zapewne ukaże się na DVD Under A Blood Red Sky ( mam przynajmniej taka nadzieję ).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#34 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 17 maja 2007 - 09:47

Jak już jesteśmy w temacie, to jeszcze garstka informacji z innego źródła...

Trójwymiarowy Koncert U2

Podczas trwającego już Festiwalu w Cannes odbędzie się premiera trójwymiarowego filmu koncertowego U2

Premiera owego konecertu będzie miała miejsce już w najbliższą sobotę w Kodak Pavilon. Na 90-minutowy materiał złożą się fragmenty siedmiu koncertów zagranych przez Bono i spółkę w Ameryce Południowej. W sumie, w filmie wykorzystanych zostało 15 utworów koncertowych U2. Produkcją filmu zajęła się firma 3ality Digital. Obraz pokazywany będzie w nowym systemie Real D. Będzie to pierwsza w historii prezentacja tej technologii.

"To nie tylko koncert, to wyjątkowe doświadczenie dla każdego fana kina" -powiedział prezes 3ality Digital. Producenci filmu zapewniają, że nowa technologia pozwala na "zabranie kinowej publiki w tłum szalejący pod sceną jak i na samą scenę". Bob Mayson z Kodak Digital Motion twierdzi, że jest to produkcja przełomowa jeśli chodzi o technologię 3 D i jej prezentację.

Źródło: http://cgm.pl/aktual...O_NEWS=30814097

#35 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 maja 2007 - 15:35

Tylko czekać na bootleg z premiery B)
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#36 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 17 maja 2007 - 15:39

Obstawiamy setlistę? ;D

Jak dla mnie:
Vertigo
One
Pride
WITS
... i może coś ze specjalnym gościem :P
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#37 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 maja 2007 - 15:46

Na WITS nie ma szans, bo nie grali tego w Ameryce Południowej. Obstawiam następujący set:\

1. City Of Blinding Lights
2. Vertigo
3. Elevation
4. Beautiful Day
5. I Still Haven't Found What I'm Looking For
6. Sometimes You Can't Make It On Your Own
7. Love And Peace Or Else
8. Sunday Bloody Sunday
9. Miss Sarajevo
10. Pride
11. Streets
12. The Fly
13. WOWY
14. Original Of The Species
15. 40

Miłe byłoby jeszcze Mothers Of The Disappeared.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#38 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 17 maja 2007 - 16:08

Eee...
Setlista miała być z występu na festiwalu w Cannes :P
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#39 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 maja 2007 - 16:12

Eee...
Setlista miała być z występu na festiwalu w Cannes :P


A to będzie jakiś występ ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#40 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 17 maja 2007 - 16:14

A to będzie jakiś występ ?



Hope so. :P

Myślę, że możemy liczyć na kilka kawałków.
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych