Skocz do zawartości


Zdjęcie

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#161 Kathy

Kathy

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 24 października 2009 - 21:14

To pewnie głupie pytanie, ale kiedy w końcu jest ta transmisja? :) Za kilka godzin, w tę noc co się właśnie zaczyna czy za kilkadziesiąt godzin w jutrzejszą noc? Pogubiłam się już

#162 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 24 października 2009 - 21:20

Transmisja w będzie na http://youtube.com/u2official. W Polsce to będzie o 4:30 w poniedziałek.

#163 Sams

Sams

    Użytkownik

  • Members
  • 52 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2009 - 21:45

A czyżby ten koncert wyszedł także na DVD, poniewaz w niektórych komentarzach n YouTube pojawia się takie stwierdzenie...

Mam nadzieje, że wydadzą oficjalne DVD z tego koncertu

#164 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 25 października 2009 - 21:48

Mam nadzieje, że wydadzą oficjalne DVD z tego koncertu


Koncert zostanie wydany na DVD w 100%. Zostało to już oficjalnie ogłoszone.

last  


#165 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 października 2009 - 22:12

czy ktos postanowil byc twardzielem czy wybieracie zdrowy sen i obejrzycie sobie powtorke na spokojnie?

#166 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 25 października 2009 - 22:17

czy ktos postanowil byc twardzielem czy wybieracie zdrowy sen i obejrzycie sobie powtorke na spokojnie?


Postanowiłam wstać jutro wcześniej. Położę sobie laptopa w zasięgu ręki, bym nie musiała wstawać z łóżka i może się uda ;) To chyba rozsądniejsze rozwiązanie niż siedzenie całą noc. W końcu jutro do pracy :blink:

#167 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 25 października 2009 - 22:19

Ja na spokoju, na powtórce.
Drzemanie, senny letargi oglądanie jednym okiem, gdy drugie do połowy zamknięte - to nie dla mnie.

#168 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 25 października 2009 - 22:42

czy ktos postanowil byc twardzielem czy wybieracie zdrowy sen i obejrzycie sobie powtorke na spokojnie?


O to chodzi w tej całej imprezie, żeby obejrzeć na żywo. A więc nie mam wyjścia, budzik już nastawiony na 4:15 :D

Koncert zostanie wydany na DVD w 100%. Zostało to już oficjalnie ogłoszone.


Pytanie tylko, w jakiej postaci? Czy aby na pewno będzie to 100% pełne, oficjalne DVD "U2 360" czy może głównym celem realizacji video jednak jest transmisja na youtube? A ewentualne wydanie zależeć będzie np. od przyszłorocznej trasy, tego, czy uda się wydać SoA i doprowadzić setlistę do ostatecznej wersji. Jeśli tak, to może Pasadena będzie dodana do wersji deluxe SoA (wiem, że bez sensu, ale czy U218 + Milan miało sens?), może jako download, może jako prezent dla subskrybentów... możliwości jest wiele...

#169 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 25 października 2009 - 22:49

As a U2.com subscriber, we wanted you to be first with some breaking news - this Sunday the band's 360° Show at the Rose Bowl in Pasadena will be filmed for a dvd.

As they're drafting in more cameras to create a great film, the band has decided to allow it to be streamed live on YouTube.

It'll be officially announced later today but at 8.30pm (PT) on Sunday, wherever you are in the world don't miss the chance to see the show live and uninterrupted online. See a clip on You Tube.

As well as being able to watch the show, we'll bring our subscribers news as the week progresses from our video reporter on the ground. We'll also have bulletins from Director Tom Krueger and other exclusive video footage from backstage over the weekend.

Stay tuned, should be quite a night...

best wishes,


Wiadomość dla subskrybentów, chyba rozwiewająca wątpliwości :)

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#170 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 października 2009 - 22:52

ja tez sprobuje "twardym byc nie mietkim", zazwyczaj i tak nie moge zasnac do 4...
(chociaz jak to zwykle bywa, akurat dzisiaj czuje, ze padne na klawiature o wiele wczesniej)

#171 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 25 października 2009 - 22:54

Tom Krueger współpracował z U2 przy tworzeniu teledysku do "Original of the Species'.
To jest strona http://www.tomkrueger.com/

#172 ania666

ania666

    Użytkownik

  • Members
  • 82 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 25 października 2009 - 22:55

Z tego co zrozumiałam z informacji na u2torrents, to raczej nie mogą umieścić tam tego koncertu ponieważ ogłoszono, że będzie z niego wydane DVD ? czy ktoś wie może jak to nagrać jeśli już udałoby się to w Polsce ogłądać - czyli jak zapisać transmisję z YouTuba na dysku?

#173 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 25 października 2009 - 23:11

Bootlegowy człowiek 'legenda' czyli Propaganda (admin U2torrents), napisał, że dopóki koncert nie będzie wydany, dopóty będzie on wisiał sobie do pobrania.

#174 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2009 - 23:11

Z tego co zrozumiałam z informacji na u2torrents, to raczej nie mogą umieścić tam tego koncertu ponieważ ogłoszono, że będzie z niego wydane DVD ? czy ktoś wie może jak to nagrać jeśli już udałoby się to w Polsce ogłądać - czyli jak zapisać transmisję z YouTuba na dysku?

Koncert bedzie wydany na DVD ale niekoniecznie w takiej formie jak bedzie streamowany. Dojdzie odpowiedni montaz a niekoniecznie ujecia ze streamu znajda sie na DVD. Czyli to co zobaczymy na YT bedzie sie roznic od tego co bedzie na DVD. Umiescic na u2torrents teoretycznie moga ... ale to tylko moje zdanie.

Everything You Know Is Wrong


#175 Sams

Sams

    Użytkownik

  • Members
  • 52 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2009 - 23:26

No to za miesiąc lub dwa mamy oficjalne DVD z trasy 360, i jeszcze w systemie DTS miód

#176 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2009 - 23:49

Koncert bedzie wydany na DVD ale niekoniecznie w takiej formie jak bedzie streamowany. Dojdzie odpowiedni montaz a niekoniecznie ujecia ze streamu znajda sie na DVD. Czyli to co zobaczymy na YT bedzie sie roznic od tego co bedzie na DVD. Umiescic na u2torrents teoretycznie moga ... ale to tylko moje zdanie.


Zgadzam się. Myślę, że finalnie po montażu możemy dostać trochę inny materiał niż dzisiaj na żywo...

#177 p1ccolo

p1ccolo

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 26 października 2009 - 01:15

Łeeee... mietkie pingongi jestescie... Posneliscie juz? My tu z Kamilem normalnie zabieramy sie za transmisje LIVE.. i zadny wyplosz nam nie bedzie wypisywal durnoctw, ze nie obejrzymy, bo proxy nie ogarnie.. jak sie dobre proxy ma, to nie ma co pier***ic :) Dopiero cosmy ze Społem wrócili, pies wyprowadzony, mozna obejrzec multicam z Chorzowa i sie nastroic odpowiednio, a nie czuwac z budzikiem jak wozny.. :> Takze tak- kto spi ten z policji, hop. hop. hop.. :> Trzeba rozruszac forum, azeby ludzie nie posneli jak po Pawulonie.. Pzdr!

#178 kamilllo

kamilllo

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 26 października 2009 - 01:19

.. ja alkoholu nie uważam..

#179 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 października 2009 - 01:27

wyplosz ..... ogarnij się czlowieku troszkę ;)
Achtung Baby Master

#180 p1ccolo

p1ccolo

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 26 października 2009 - 01:58

Ogarniety jestem, bo bedzie spiewal czwoliek niemalego POKROJU na zywo, min. dla mnie.. a wyplosze, juz dawno wyploszone, wiec nie wiem kogo wolasz..



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych