Jump to content


Photo

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#1181 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Posted 10 czerwca 2010 - 14:45

Ale Avatar był robiony przez komputery, a nie kręcony przez kamery.

#1182 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 10 czerwca 2010 - 15:23

[quote name='conr4d' date='10 czerwiec 2010 - 15:45 ' timestamp='1276177526' post='163547']
Ale Avatar był robiony przez komputery, a nie kręcony przez kamery.
[/quote

W połowie był również normalnie kręcony.
Mimo wszystko dziwie się temu ziarnu na ekranie,na normalnych filmach dvd nigdy nie było czegoś takiego,a tutaj mamy już HD,Blu Ray i jakiejś problemy z nieczystym obrazem.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#1183 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Posted 10 czerwca 2010 - 15:40

Ale kończąc off-topic co do Avatara, to operatorzy sami kreowali sobie środowisko, w którym pracowali (światła), a tutaj musieli pracować na zastanym (koncert).

#1184 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Posted 10 czerwca 2010 - 15:51

Ap ropo Blu Raya,na ekranie również mamy bardzo zaśnieżony obraz,dziwie się bo przy technologi Blu Ray obraz powinien być żyleta.Dobrym przykładem jest Avatar na Blu Rayu gdzie nie ma ani jednego ziarenka na ekranie :)

Może wystarczy przetrzeć swoją plazmę a wtedy zaśnieżony obraz szybko zniknie. :P Bez obrazy ale porównywanie jakiegokolwiek wydawnictwa koncertowego do Avatara jest całkowicie pozbawione sensu. Zresztą Konrad już o tym napisał. Ten koncert był nagrany chyba najlepszym sprzętem jakiego można było użyć i nie ma co narzekać na problemy z oświetleniem. Taka jest charakterystyka sceny i stadionu. Gdyby koncert nagrywano w bardziej "zamkniętym obiekcie" jak np Amsterdam to problemu z oświetleniem by nie było co widać na amatorskich bootlegach.

#1185 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Posted 10 czerwca 2010 - 16:34

Gdyby koncert nagrywano w bardziej "zamkniętym obiekcie" jak np Amsterdam to problemu z oświetleniem by nie było co widać na amatorskich bootlegach.

Polecam obejrzeć THE POLICE - Certifiable - blu-ray z koncertu w Buenos Aires
Jakość jest taka, że niejedna animacja komputerowa mogłaby się powstydzić. A też grali pod gołym niebem!
Niestety, ktoś podczas produkcji Live At Rose Bowl dał ciała :(

#1186 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Posted 10 czerwca 2010 - 16:43

Polecam obejrzeć THE POLICE - Certifiable - blu-ray z koncertu w Buenos Aires
Jakość jest taka, że niejedna animacja komputerowa mogłaby się powstydzić. A też grali pod gołym niebem!

Widziałem ale to nie ma co porównywać. Scena jest o wiele mniejsza, zespół nie ma żadnego wybiegu a za nimi jest ściana telebimów a co za tym idzie oświetleniowcy nie muszą sobie rwać włosów z głowy. Cóż, rozumiem, że niektórzy kupują to wydawnictwo aby móc przyjrzeć się zmarszczkom u Bono a nie posłuchać muzyki. Stąd ten zawód. :P

#1187 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 10 czerwca 2010 - 17:06

według mnie obraz jest ważny ale ja kupuję koncert żeby go słuchaća nie patrzeć czy Edge ma ryskę na gitarze :)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#1188 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Posted 10 czerwca 2010 - 18:04

A ja wydaje na płytę blu-ray dwa razy więcej pieniędzy niż na dvd i dlatego oczekuję przynajmniej średniej jak na koncertowe standardy jakości obrazu. Od słuchania mam płyty cd.

#1189 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Posted 10 czerwca 2010 - 18:54

easter egg on 360° DVD

Go to menu and 3:32 / 3:33 will appear for 2 seconds . Left click when you see it and see a 21 day build up


usłyszane :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#1190 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Posted 10 czerwca 2010 - 19:05

[quote name='Paweł =' date='10 czerwiec 2010 - 16:23 ' timestamp='1276179835' post='163550']
[quote name='conr4d' date='10 czerwiec 2010 - 15:45 ' timestamp='1276177526' post='163547']
Ale Avatar był robiony przez komputery, a nie kręcony przez kamery.
[/quote

W połowie był również normalnie kręcony.
Mimo wszystko dziwie się temu ziarnu na ekranie,na normalnych filmach dvd nigdy nie było czegoś takiego,a tutaj mamy już HD,Blu Ray i jakiejś problemy z nieczystym obrazem.
[/quote]



W połowie na zielonym tle:) xD No już tak nie narzekajcie! Ważne że mamy możliwość posiadania kolejnego nagrania naszego ukochanego zespołu cieszmy się ze coś dostaliśmy, zawsze mogło tego nie być. Mam nadzieje ze wszelkie niedogodności Chorzów nam wynagrodzi, ale nie to że teraz będziemy wszystkie potknięcia cnr4da wytykać hehe:P

#1191 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Posted 10 czerwca 2010 - 21:41

Ja dochodzę do wniosku, że jak dostaję reklamę, że wychodzi DVD jednego z największych zespołów na świecie to powinno ono świecić przykładem jak powinno się takie rzeczy realizować. Wiecie, 28 kamer HD itp. bajery to jednak o czymś świadczy. I bynajmniej nie chodzi mi tu o typowe marudzenie, ale ze sprzętem, który tam mieli to da się zrobić cuda, a skończyło się tak, a nie inaczej.

Cóż, rozumiem, że niektórzy kupują to wydawnictwo aby móc przyjrzeć się zmarszczkom u Bono a nie posłuchać muzyki. Stąd ten zawód.

Kupując wydanie Blu-ray liczysz na to, że zobaczysz również zmarszczki Bono, to jest właśnie smaczek jakości High Definition :)

#1192 MacMax

MacMax

    Użytkownik

  • Members
  • 9 posts

Posted 10 czerwca 2010 - 21:57

Czy widzisz roznice (przynajmniej literkowa) miedzy BD a DVD? Deluxe zobowiazuje i sie wywiazali (dodatki). To ze DVD nie ma 'ficzerow' BD to tylko i wylacznie kwestia technologi/techniki. Bo na tej zasadzie mozesz powiedziec ze 'zaplacilem wiecej wiec czemu mam gorsza jakosc'. Dla mnie smieszne. [kup se tansze i ciesz sie tym czego nie ma w drozszym :P]

Widzę różnicę. Niech zrobią po prostu dostęp do takich treści przez internet a w pudełku jakiś kod dostępu czy coś ;)

#1193 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 11 czerwca 2010 - 05:41

Czy ktoś z posiadaczy blu-raya dobrał się już do ukrytego dodatku?

Instrukcja jak to zrobić znajduje się tutaj:
link

Mi nie udało się tego rozpracować. Po pierwsze nie pojawia się "3:32" o którym mowa powyżej. A po drugie menu w blu-ray różni się od tego na przedstawionych w powyższym opisie screenach.
Dołączona grafika

#1194 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 11 czerwca 2010 - 06:49

ja mam pojedyncze dvd i tez tego nie mogle ropracowac, w programie Win DVD wybieram 'rozdział 4' i mam bonusowy filmik, to jest znacznie prostsze...

#1195 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 11 czerwca 2010 - 07:34

Niestety w komputerze nie mam możliwości odczytu blu-raya ;)
Dołączona grafika

#1196 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 12 czerwca 2010 - 15:09

RARE!!!


Dołączona grafika

#1197 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 12 czerwca 2010 - 15:14

to jest mój profil.Juz mamy pierwszego złodziejaszka. :lol:
A tak w ogóle to zdjęcie udało mi się zrobić zajebiscie :D
Posted Image

#1198 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 12 czerwca 2010 - 15:24

a właśnie,że się obrażę. :angry:
Przy okazji pooglądam sobie wasze monitory.
Posted Image

#1199 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 12 czerwca 2010 - 15:29

Mario, no co Ty :P

pokusiło co? :lol:
Posted Image

#1200 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 13 czerwca 2010 - 09:30

Czy ktoś z posiadaczy blu-raya dobrał się już do ukrytego dodatku?


W DVD wchodzi bez problemu, w BLU nie mam pjęcia jak się do tego dobrać
menu jest ciut inne i tego 3:32 nie widać nigdzie!

czy ktoś umie zripować dodatki BD-live? (jest nawet opcja zapisu na zew. pamięc usb u mnie) ale chwilowo nie posiadam dostępu do netu w playerze ;)

BARDZO ŁADNY OPIS DODATKÓW BD-LIVE:
U2 360 BD-Live



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users