Skocz do zawartości


Zdjęcie

Metallica


153 replies to this topic

#101 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 22 sierpnia 2008 - 14:31

Metallica rozpoczęła emeryturę.


Johnny, daj chłopakom szansę ;)




.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#102 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 sierpnia 2008 - 15:10

Mysle,ze zainteresowanych Metallica moze zaciekawic to:

http://www.youtube.c...h?v=8GHBFAAtInk
Nothing else matters w "utanecznionej" wersji :)

#103 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 sierpnia 2008 - 15:39

Johnny, daj chłopakom szansę


Przecież ja im żadnej szansy nie odebrałem :D

BTW na myspace Metalliki można posłuchać Cyanide w jakości soundboard, i sprawia to o wiele lepsze wrażenie. Choć nadal nie opuszczamy rejonów Load/Reload..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#104 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 25 sierpnia 2008 - 11:41

Jeden z komentarzy pod artykułem o Metallice:

"Myję się raz na miesiąc, dewastuję cmentarze, piję metanol, drę się pod blokiem 2 w nocy i macham przetłuszczonym łbem. Czy już jestem metalem?"

:lol: :lol: :lol:


A artykuł brzmi tak:
" Dwunastego września ukaże się album "Death Magnetic". Metallica postanowiła jednak nieco przygotować fanów.
Zespół sukcesywnie zamieszcza na oficjalnej stronie fragmenty dzieła. Na razie odsłuchać można sześciu kawałków. Wszystkie znajdują się pod tym adresem.

Na pierwszy singel Amerykanie wybrali numer "The Day That Never Comes".

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#105 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 sierpnia 2008 - 11:52

Chciałbym mieć takie skojarzenia.... :P Dla mnie to takie pomieszanie rożnych "metallicowych historii". Bębny chyba trochę "dżastisowe", a reszta to takie pomieszanie z poplątaniem :lol: Mastera w tym najmniej.....

Spoko :P . Mówiłem,że tylko raz przesłuchałem i to jeszcze późno wieczorem,gdy nie byłem zbytnio skupiony. Wyjdzie płyta,to się posłucha i wtedy wyda osąd.
Dołączona grafika

#106 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 sierpnia 2008 - 16:22

Kolejną piosenkę z nowej płyty Metalliki, Apocalypse Now, udostępniła oficjalna strona.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#107 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 września 2008 - 17:58

Nowa Metallica nie dociera do mnie wcale.Odgrzewane kotlety.St.Anger mogło się nie podobać, ale jakis pomysł był na odnowienie muzycznego wizerunku.Po 3 krotnym przesłuchaniu jestem na nie


Ja generalnie nie rozumiem tego jechania po St.Anger. Jasne, można lubić albo nie, ale częstokroć te wszystkie połajanki były po prostu zabawne. To ciągłe narzekanie na brzmienie werbla.. tak jakby istniało tylko jedno właściwe brzmienie perkusji, a inne były be. Jak mówi Ulrich w nowym TR, ta płyta miała tak właśnie brzmieć. Miała być ciężka, " smolista ", duszna. I rzeczywiście była próbą odświeżenia wizerunku zespołu, co z początku doceniano, ale potem nastąpiła taka fala krytyki, że zupełnie o tym zapomniano. Ja lubię i zawsze lubiłem St.Anger, nie przeszkadza mi tam ani werbel, ani brak solówek - przecież nie każda płyta na świecie musi mieć ładny werbel i solówki ! Nowej Metalliki nie słyszałem, ale singiel zapowiada " powrót do źródeł ". Cóż, pewnie tak musiało być.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#108 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 03 września 2008 - 18:02

Ja generalnie nie rozumiem tego jechania po St.Anger. Jasne, można lubić albo nie, ale częstokroć te wszystkie połajanki były po prostu zabawne. To ciągłe narzekanie na brzmienie werbla.. tak jakby istniało tylko jedno właściwe brzmienie perkusji, a inne były be. Jak mówi Ulrich w nowym TR, ta płyta miała tak właśnie brzmieć. Miała być ciężka, " smolista ", duszna. I rzeczywiście była próbą odświeżenia wizerunku zespołu, co z początku doceniano, ale potem nastąpiła taka fala krytyki, że zupełnie o tym zapomniano. Ja lubię i zawsze lubiłem St.Anger, nie przeszkadza mi tam ani werbel, ani brak solówek - przecież nie każda płyta na świecie musi mieć ładny werbel i solówki ! Nowej Metalliki nie słyszałem, ale singiel zapowiada " powrót do źródeł ". Cóż, pewnie tak musiało być.

Nieczęsto się z Jankiem zgadzamy.
St.Anger jest fajne bardzo.
A werbel jest taki jaki lubię - wogóle brzmienie perkusji ok.

#109 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 03 września 2008 - 18:16

A nowy klip Metalliki można obejrzeć na ich oficjalnej stronie.



Podoba mi się ;) Jest to wyraźnie robione na wzór "One", ale co tam... Nawiązywanie do najlepszych dokonań to nie grzech. Hetfield ma manierę wokalną ala Load, ale tego chyba już sie nie oduczy. Poza tym początek piosenki też mógłby znaleźć się na tym albumie. Na szczęście jest jeszcze druga część.

Teledysk też mi sie podoba, szczególnie te wieczorne ujęcia zespołu pod koniec piosenki.



Ta piosenka daje nadzieje na niezły album.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#110 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 04 września 2008 - 18:44

Mam linki do nowego albumu Metallici, NIESPRAWDZONE co zaznaczam, gdyż są to dwa linki na rapida a ja mam teraz transfer 1 kilos.
Także jak ktoś jest napalony na nowy album, moge podesłac jak chce. PM.

#111 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 05 września 2008 - 17:37

Po przesłuchaniu Death Magnetic mogę stwierdzić że mi się podoba. Ma coś w sobie. Jednak i tak dla mnie najwybitniejszy jest Black Album a na drugim miejscu plasuje się u mnie Master Of Puppets.

A jeszcze co do najnowszej płyty; Unforgiven III wg. mnie w ogóle nie podobne do poprzednich.

#112 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 10 września 2008 - 10:56

Pitchfork zrecenzował DM. Ocena 4.9/10.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#113 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 21 września 2008 - 11:49

Wyczyn!
http://muzyka.wp.pl/...,2,galeria.html

#114 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 września 2008 - 17:16

Ja również jestem bardzo zadowolony z nowej płyty. Zdecydowanie najlepszy album Metalliki od 1991 roku. I podzielam zachwyt nad Suicide & Redemption - to kosiarz umysłów, jakiego Metallica nie miała od.. bo ja wiem, chyba faktycznie .. And Justice.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#115 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 22 września 2008 - 14:41

(...) Trochę niestety zawiodłam się na Unforgiven Czy, (...)



Nie wiem, może ja mam bzika na punkcie ładnych melodii, ale akurat ten utwór podoba mi sie najbardziej.







.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#116 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 23 września 2008 - 19:05

No to u mnie się teraz unforgiveny tak kształtują:

1. Uforgiven
(przepaść)
2. Unforgiven 3
3. Unforgiven 2

#117 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 24 października 2008 - 20:42

OMG Jason czasami jest genialny :D

http://www.youtube.c...VGNEbqiU3g&NR=1

#118 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 15 lutego 2009 - 09:48

"The Complete Metallica"

Muzycy wydadzą zestaw płyt podsumowujący ich karierę, szkoda tylko że dostępny będzie za pośrednictwem iTunes'a :( od 31 marca.





http://www.cgm.pl/ak...O_NEWS=30826667
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#119 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 01 października 2009 - 17:17

Metallica skończyła się po śmierci Cliffa Burtona !

#120 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 października 2009 - 17:56

A nie autobus?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych