Skocz do zawartości


Zdjęcie

Transmisja chorzowskiego koncertu w TV - akcja fanów


51 replies to this topic

#21 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 19 czerwca 2009 - 21:33

Ale przecież Radio Zet jest współorganizatorem tego koncertu. Może do nich warto się odezwać?

Radio Zet nie organizuje koncertu tylko obejmuje patronat medialny nad koncertem. Jedyne na co stać na tą stację to transmisja koncertu z Chicago, Slane i konkursy sms-owe w których do wygrania są wejściówki na koncert.

Niestety nie ma u nas tak zasobnej stacji radiowej jak BBC, która mogłaby sobie pozwolić na transmisję koncertu.

#22 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 19 czerwca 2009 - 21:35

Ale może warto do nich napisać? W końcu zrobić nagranie całego koncertu w wersji audio to nie taki problem jak z video.

#23 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 19 czerwca 2009 - 21:36

Ale może warto do nich napisać? W końcu zrobić nagranie całego koncertu w wersji audio to nie taki problem jak z video.

Masz moje błogosławieństwo. Pisz! :rolleyes:

#24 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 19 czerwca 2009 - 21:37

Mam tam znajomego, dowiem się chociaż czy jest sens pisać do nich o coś takiego. Dam znać co się dowiedziałem. :)

#25 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 09:43

A pamiętacie jak RMF robiło transmisję z ZOO TV?Co parę utworów przewijała się wstawka reklamująca rmf :rolleyes:

#26 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 09:44

Radio Zet nie organizuje koncertu tylko obejmuje patronat medialny nad koncertem. Jedyne na co stać na tą stację to transmisja koncertu z Chicago, Slane i konkursy sms-owe w których do wygrania są wejściówki na koncert.

Niestety nie ma u nas tak zasobnej stacji radiowej jak BBC, która mogłaby sobie pozwolić na transmisję koncertu.


W związku z tym co napisałem po wyżej nie zgadzam się z tobą :rolleyes:

#27 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 20 czerwca 2009 - 11:17

Nie bardzo rozumiem z czym się nie zgadzasz. :rolleyes:

BTW używaj opcji edytuj zamiast pisać dwa kolejne posty.

#28 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 11:32

Niestety nie ma u nas tak zasobnej stacji radiowej jak BBC, która mogłaby sobie pozwolić na transmisję koncertu <<<<<<z tym się nie zgadzam

#29 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 20 czerwca 2009 - 11:35

Niestety nie ma u nas tak zasobnej stacji radiowej jak BBC, która mogłaby sobie pozwolić na transmisję koncertu <<<<<<z tym się nie zgadzam

To która to niby stacja radiowa. RMF? Nie rozśmieszaj mnie. :D

#30 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 11:42

A dlaczego miał bym cię rozśmieszać :mellow:

#31 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 20 czerwca 2009 - 11:47

RMF kiedyś było ambitną stacją. Teraz to ten sam szit co ZET-ka. Myślisz, że RMF będzie skłonne wyłożyć sporą sumkę (jeśli taką wogóle ma) na transmisję koncertu nad którym patronat medialny obejmuje konkurencyjna stacja?

#32 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 11:54

Najpierw porównujesz polskie stacje do ABC,że ich nie stać,teraz o ambicjach już sam nie wiem o co ci chodzi.Jam mam tylko i wyłącznie na myśli KASĘ człowieku.Na początku lat 90tych było ich stać to teraz tym bardziej a że te stacje to końskie gówno z niedzwiedziej dupy to tego mi akurat nie musisz prawić ;)

#33 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 20 czerwca 2009 - 12:04

Ja również mam na myśli kasę. Dla RMF ten koncert po prostu nie istnieje. Natomiast Radio Zet, które jest równie bogate a bawi się w sms-owe konkursy i retransmituje oficjalne koncertówki. Jedni liczą kasę a inni wierzą w takie cuda jak retransmisja bądź drugi koncert 7 sierpnia.

#34 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 12:13

Wg mnie te stacje bardzo lubią[nie obrażając nikogo]grupę u2,a już na pewno ten szum związany z ich koncertami.W przeciwieństwie do mojej kochanej trójki.Więc wszystko możliwe. :rolleyes:

#35 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 20 czerwca 2009 - 12:31

To, że ich puszczają w kółko nie zawsze znaczy, że lubią U2.

#36 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 20 czerwca 2009 - 12:38

Lubi U2 bo wtedy może przyciągać słuchaczy. W takich stacjach radiowych liczy się generowanie zysków jak najmniejszym kosztem. Puszczanie znanych kawałków U2 to gwarantuje. Natomiast transmisja to jest drogie przedsięwzięcie a zysk niepewny. Polskie LiveNation już się przeliczyło z zyskami z koncertu. Poza tym obecna sytuacja radia Zet jest dość niepewna. W tym roku stacja notuje spore straty. Z tego powodu stracili stsnowiska prezes i redaktor naczelny. RMF z wcześniej wymienionych powodów sprawę oleje a Trójka poprostu nie ma pieniędzy. Dobrze będzie jak wpuszczą ekipę z TVP lub TVN24 na 1 czy 2 utwory.

#37 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 12:47

To, że ich puszczają w kółko nie zawsze znaczy, że lubią U2.

Zapomniałem napisać lubią w cudzysłowiu

#38 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 20 czerwca 2009 - 15:17

Odpowiedź jaką dostałem dziś od znajomego:

"A tu mnie zagiąłeś! Nie mam pojęcia, ale mogę się dowiedzieć. Tyle, że najwcześniej w poniedziałek. Wiesz, poprzedniego koncertu chyba nie transmitowaliśmy, ale na pewno była transmisja live z koncertu Robbiego Wiliamsa, więc może i coś będzie i tym razem. Jednak jak mówię, w tygodniu dam Ci znać."

Poinformuję co dalej jak tylko się dowiem. :)

#39 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 17:42

A transmisja tego robiiego była w radio stejszyn czy w tv :mellow:

#40 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 20 czerwca 2009 - 17:47

Rozmawiam ze znajomym z Zetki, więc w TV byłoby ciężko. ;) W każdym razie szansa jest, powiedział, że w tym tygodniu będzie coś wiedział i nawet jeśli będzie to transmisji, a nie retransmisji, to może coś się będzie dało wykombinować w kwestii nagrania.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych