Skocz do zawartości


Zdjęcie

Snow Patrol


176 replies to this topic

#41 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 07 sierpnia 2009 - 21:29

Dołączona grafika



A gdzie, przepraszam bardzo, są trubuny? Zdjęcie morowe, ale chyba nie z Chorzowa.


.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#42 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 sierpnia 2009 - 21:33

A gdzie, przepraszam bardzo, są trubuny? Zdjęcie morowe, ale chyba nie z Chorzowa.
.




wez sie przyjrzyj dokladnie..

#43 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 sierpnia 2009 - 11:41

można chorzowską setlistę prosić?

#44 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 08 sierpnia 2009 - 20:09

A gdzie, przepraszam bardzo, są trubuny? Zdjęcie morowe, ale chyba nie z Chorzowa.
.


były trybuny, były :) tylko z tego miejsca gdzie było robione zdjęcie widać te trybuny, gdzie jeszcze duże pustki wtedy były :)
do samych SP to fajnie zagrali ten 45 minutowy set zleciał mi jak gdyby to była chwila. Gary jak zawsze uśmiechnięty. Podobał mi się moment jak śpiewał na leżąco :) Ogromny szacunek dla basisty z ręką w gipsie. Chasing Cars miało ciekawą aranżację :) no i piękny Run z dedykacją :D

Music can change the world, because it can change people.
 


#45 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 09 sierpnia 2009 - 14:47

Szybkie pytanie, może ktoś gdzieś natknął się na bootleg ze Snow Patrol? :) Naprawdę dali radę i chciałbym posłuchać tego jeszcze raz, szczególnie momentu jak Gary czyta "Welcome Home Snow Patrol" ;)

#46 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 09 sierpnia 2009 - 14:56

Szybkie pytanie, może ktoś gdzieś natknął się na bootleg ze Snow Patrol? :) Naprawdę dali radę i chciałbym posłuchać tego jeszcze raz, szczególnie momentu jak Gary czyta "Welcome Home Snow Patrol" ;)


a ma ktoś może setlistę?
Byłabym dzwięczna :)

Music can change the world, because it can change people.
 


#47 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 10 sierpnia 2009 - 22:14

Do supportu w Chorzowie właściwie nigdy nie przesłuchałem czegokolwiek tego zespołu. Żałuje i nie żałuję, ponieważ chorzowski występ był chyba najlepszym sposobem by poznać Snow Patrol. Grupa naprawdę mnie zaskoczyła. Sceniczny sposób bycia Gary'ego przypadł mi do gustu.
Polska publiczność zresztą też ich zaskoczyła, więc może zaczną koncertować w naszym kraju.

#48 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 11 sierpnia 2009 - 00:16

a ma ktoś może setlistę?
Byłabym dzwięczna :)


Margo, nasza Droga, oto setlista:
1. If There's A Rocket Tie Me To It
2. Chocolate
3. Hands Open
4. Shut Your Eyes
5. Run Play
6. Chasing Cars
7. Crack The Shutters
8. Open Your Eyes
9. You're All I Have


+ przyłączam się do WaZowego zapytania - czy ktoś gdzieś natknął się na bootleg? Królestwo za bootleg!!

Pozdrawiam
Bartek

#49 Guest_(VeRTigo)_*

Guest_(VeRTigo)_*
  • Guests

Napisano 11 sierpnia 2009 - 09:42

Fakt. Snow Patrol pozytywnie zaskoczył. Umieli poderwać tłum. Także po występie w Chorzowie mam o nich jak najlepsze zdanie! :)

#50 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 sierpnia 2009 - 14:03

Świetny support, naprawdę idealny, nie wiem czy nawet Coldplay czy Franz Ferdinand tak potrafiliby rozgrzać publiczność. A nawet "rozklaskać" czy "rozśpiewać" bo dużo tego było. Wiadomo, rewolucji nie zrobią, ale bardzo fajne i chwytliwe melodie. Ciekawe jak nam wyszło "Teeelllll miiiii dat ciu ooooołłłpen jjoooor aaajsss" :P
Na Openera <czy inne festiwale> za rok z nimi!!!
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#51 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 11 sierpnia 2009 - 15:03

pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony niż frajerscy the killers w //05 gdzie bardziej bali się żeby ich deszcz nie zmoczył niż żeby zagrać coś fajnego...a na SP jeśli będzie koncert chętnie pójdę
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#52 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 13 sierpnia 2009 - 19:33

Dzięki OLB za Seta,

Ja też się chętnie wybiorę na jakiś ich koncert, jak będą w Polsce koncertować.
Fajnie jakby się na Open'erze pojawili.
Uśmiech Gary'ego taki bardzo naturalny, lubię takie :)

Music can change the world, because it can change people.
 


#53 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 sierpnia 2009 - 21:35

Ta fajna piosenka to Open Your Eyes. Robi wrażenie. Choć wersja studyjna którą znalazłem na youtube nie ma tej ostrej końcówki, która była najlepszym, jak dla mnie, momentem ich występu.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#54 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 13 sierpnia 2009 - 21:55

Szczerze zawiodłam się na Chasing Cars (sentyment do tej piosenki, a do tego bardzo fajnie wychodzi ten utwór na licznych koncertach), mile zaskoczenie to "You're all i have". Moze dlatego mile, ze czesto te piosenke slucham w tramwaju w trodze na zajecia ;)

last blog fb

 

 


#55 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 14 sierpnia 2009 - 10:04

Ta fajna piosenka to Open Your Eyes. Robi wrażenie. Choć wersja studyjna którą znalazłem na youtube nie ma tej ostrej końcówki, która była najlepszym, jak dla mnie, momentem ich występu.



No to widzę, ze nie tylko mi to utkwiło w pamięci. Ale muszę Ci Johnny powiedzieć, ze w Berlinie wypadło to jeszcze lepiej. Gary wtedy aż wił się ze wzruszenia. Ja jak to widziałem to miałem ciary na całym ciele. Po tym wszystkim (po tej ostrej części robiło się ponownie łagodnie) zespół dostał wielka porcje oklasków, co wyraźnie słychać na bootlegu z Berlina.





Mimo tych wszystkich wpisów Garego, że było tak super w Chorzowie, odnoszę wrażenie, że w Berlinie byli bardziej oklaskiwani.
Jak grali pierwsze dźwięki danej piosenki to też była euforia na stadionie (w Chorzowie nie przypominam sobie by tak było - oprócz Chasing Cars) Pewnie dlatego, że w Niemczech bardziej znają Snow Patrol. U nas to była nowość.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#56 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 sierpnia 2009 - 11:05

Królestwo za boot'lega :-)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#57 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 sierpnia 2009 - 14:15

Na youtube można znaleźć chyba pełne video z Berlina.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#58 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 20 sierpnia 2009 - 23:28

Koleżanka Martka na czacie zapodała swoje własne nagranie z Snow Partol. Tzn nie całe, kawałek, niecałe 3 minuty.. ale z jakim fragmentem!
http://www.youtube.c...h?v=cSOLc83ZrNE
Welcome home SP! :D
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#59 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 20 sierpnia 2009 - 23:38

Koleżanka Martka na czacie zapodała swoje własne nagranie z Snow Partol. Tzn nie całe, kawałek, niecałe 3 minuty.. ale z jakim fragmentem!
http://www.youtube.c...h?v=cSOLc83ZrNE
Welcome home SP! :D


super nagranie !

thx za posta :-)
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#60 sFa

sFa

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2009 - 17:34

Niestety na YT nie ma wszystkich utworów więc nawet jutubowego boota sie nie skleci;)

Jeden z momentów który mnie rozbawił to bodajże Open Your Eyes, pod koniec piosenki, gdy na ekranie przewijały się w dość dużym tempie ujęcia perkusji, gitarzystów i takich 2 dziewczyn/kobiet na trybunach :D na poczatku troszke zdezorientowane:D a potem za każdym razem gdy były pokazywane rozkręcały się i miały dość mocny zaciesz:))



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych