Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor 1 - Zooropa


  • Please log in to reply
314 replies to this topic

#81 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 16 lutego 2007 - 03:51

The Wanderer winien wypaść. Ciężko mi znieść porażkę odważnego i stworzonego z jajami Numb.

#82 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 16 lutego 2007 - 07:26

some days are better than others

#83 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 16 lutego 2007 - 08:54

The Wanderer

"some days are better than others" to jedna z nielicznych kompozycji Claytona w całym dorobku U2 i już tak szybko chcecie ją wywalić?!!!

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#84 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 lutego 2007 - 12:25

The Wanderer!!

#85 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 16 lutego 2007 - 13:18

The Wanderer... Szybciutko :)
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#86 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 lutego 2007 - 16:46

Protestuje, protestuję, protestuję.
Jeśli nawet w głupiej zabawie nie trzymamy się zasad, to potem się dziwić, że w takim kraju żyjemy a nie innym.

W drugiej rundzie Numb i The Wanderer otrzymały po cztery głosy, nastąpiła dogrywka. Spośród regulaminowo oddanych głosów 3 były na jedną, 3 na drugą - remis - odpadają oba.
W pierwszej rundzie (kiedy odpadało Babyface) Numb miał 1 głos, natomiast The Wanderer - 5.
Sytuacja jest więc jasna:

10. Babyface
9. The Wanderer
8. Numb

i zostało 7 kawałków.

Może jestem za dokładny, ale nie mogę pogodzić się z tym, że "słaba" (mniej lubiana) piosenka przechodzi dalej kosztem "lepszej" (bardziej lubianej) w sposób pozostawiający wątpliwości...

#87 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 lutego 2007 - 16:58

Może jestem za dokładny, ale nie mogę pogodzić się z tym, że "słaba" (mniej lubiana) piosenka


Za nazwanie jednej z " najlepszych " ( najbardziej lubianych ) piosenek zespołu " słabą " w ogóle powinieneś być zdyskwalifikowany, więc siedź cicho :lol:
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#88 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 16 lutego 2007 - 17:10

W pierwszej rundzie (kiedy odpadało Babyface) Numb miał 1 głos, natomiast The Wanderer - 5.


pierwsze widzę, żeby w głosowaniu brać pod uwagę wyniki poprzedniego głosowania :P A jak się pytałam czy w zasadach wszystko jasne i czy widzicie jeszcze coś, co należy określić w regulaminie, to tylko Atomic zgłosił słuszną uwagę.. a poza tym, skoro już Ci tak ta jedna minuta przeszkadza Witas, to

Dlatego zachęcam także tych, którzy nie głosowali jeszcze, żeby do północy oddali swój głos :) Mam nadzieję, że przez te 2 h i 20 min się sytuacja wyjaśni. Jeśli nie, odpadną oba.


idziemy wg mojego zegarka :P :lol:

A tak na poważnie, Witas, The Wanderer i tak teraz odpadnie. Nie popadaj w przesadną panikę ;)
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#89 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 lutego 2007 - 17:13

A tak na poważnie, Witas, The Wanderer i tak teraz odpadnie.


Jak na najlepszą piosenkę na płycie odpada wyjątkowo szybko :P
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#90 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 lutego 2007 - 18:47

Dobra, robię to wbrew sobie, ale odpuszczam :lol:
Ale jak nie odpadnie to się będę stresował i stresował :D

#91 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 16 lutego 2007 - 19:12

Odpadnięcie Numb jest dla mnie szokiem. Bez tego kawałka nie wyobrażam sobie Zooropy. :blink:

Głosuję na The Wanderer - za to że spowodował iż odpadły już 2 bardzo lubiane przeze mnie kawałki :(
Dołączona grafika

#92 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 16 lutego 2007 - 21:29

tym razem Some days are better than others

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#93 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 16 lutego 2007 - 21:46

The Wanderer

#94 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 16 lutego 2007 - 22:26

The Wanderer winien wypaść. Ciężko mi znieść porażkę odważnego i stworzonego z jajami Numb.



The Wanderer



Te, daniel84 nie oszukuj! :angry:

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#95 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 lutego 2007 - 22:52

Nie zauważyłeś prędzej, że kośam [już nie pamięam kto] też 2 razy głosował? Ale sądzę, że jednak Novia jest na tyle spostrzegawcza, że się nie pomyli przy liczeniu.

#96 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 16 lutego 2007 - 23:02

Ja myślę, że celem Daniela84 jednak nie było oszustwo, tylko za pierwszym razem wyraził niechęć do wyniku, a za drugim oddał glos :) Fakt, może to trochę nieopatrznie zrobił.. Prosiłabym zatem o więcej uwagi przy pisaniu :) Novia się stara liczyć kilka razy, ale jak ktoś zauważy niezgodność w liczbie głosów to proszę o zwrócenie mi uwagi ;)
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#97 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 16 lutego 2007 - 23:08

Ja myślę, że celem Daniela84 jednak nie było oszustwo, tylko za pierwszym razem wyraził niechęć do wyniku, a za drugim oddał glos :)


Dla mnie jest to wręcz oczywiste. Słusznie Daniela84 w osobnym poście określił swój typ - jak widać bowiem niektórzy błędnie jego pierwszą wypowiedź (komentarz do wyników głosowania) oczytali jako oddanie głosu.
Dołączona grafika

#98 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 16 lutego 2007 - 23:21

Some days are better than others bo tylko ta piosenka może uratować jakże piękny The Wanderer :)

#99 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 lutego 2007 - 09:45

?? Sądziłem, że Numb już wypadło, więc zaczynamy nową serię, w której postanowiłem zagłosować. To wszystko. Proszę w takim razie o uściślenie zasad.

#100 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 17 lutego 2007 - 10:14

?? Sądziłem, że Numb już wypadło, więc zaczynamy nową serię, w której postanowiłem zagłosować. To wszystko. Proszę w takim razie o uściślenie zasad.



Numb odpadło, jest nowa seria i dobrze zrobiłeś, tylko niektórzy źle odczytali Twoją wypowiedź.
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych