Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2forums Band


192 replies to this topic

#81 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 maja 2009 - 18:31

Fajnie ze sie tak to rozwija : )



To moglibysmy zostac jednak przy tym Ultraviolet? Jest duzo fajnych motywow gitarowych, ktore moglym na 3 rozne gitary zagrac i efekt bylby zacny.
W dodatku kiedys udalo mi sie ukrecic w Gearboxie brzmienie niemalze identyczne jak prowadzaca gitara the edge'a, wiec bylby juz problem z glowy ;)



Aha, jesli chodzi o tempo. To mi najbardziej z oryginalem idzie jakos tak 108-110 bmp. Chyba ze ktos ma inny pomysl, anyone?

#82 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 18 maja 2009 - 19:14

To moglibysmy zostac jednak przy tym Ultraviolet? Jest duzo fajnych motywow gitarowych, ktore moglym na 3 rozne gitary zagrac i efekt bylby zacny.
W dodatku kiedys udalo mi sie ukrecic w Gearboxie brzmienie niemalze identyczne jak prowadzaca gitara the edge'a, wiec bylby juz problem z glowy ;)

czyli rozumiem, że ja wypadam? :)
Always Look on the Bright Side of Life

#83 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 maja 2009 - 19:26

Ja mysle ze jednak nie ma ograniczen no ;)

Tylko nagraj cos, pokaz, dajesz ziom :]

#84 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 18 maja 2009 - 19:29

Jedynym problemem jest u mnie jakość nagrania, ale może udałoby mi się wprosić jakoś do studia, gdzie ostatnio też coś nagrywałem (tak więc może nie liczcie mnie jako osobę pewną na 100%)

sam widzisz w czym u mnie problem :(

Tylko nagraj cos, pokaz, dajesz ziom :]

mogę coś wrzucić z najbliższym czasie no ale co? ;)

nie żebym był nieambitny, ale będę zadowolony jak nagram chociaż jeden dźwięk :D (niczym Ed O'Brien)

Ultraviolet mi w sumie średio pasuje, no ale niech będzie, już lepsze niż Wild Horses
Always Look on the Bright Side of Life

#85 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 maja 2009 - 19:31

znaczy no nagraj cokolwiek tylko wlasnie ja mysle ze najwazniejsza jest tu jakosc nagrania;)
Tylko zeby sobie ktos nie pomyslal ze to to dyskryminacja ludzi z gorszym sprzetem jest (lol jak to brzmi)


ale skoro plany sa aby to bylo ambitne, to jakos tak ; ) ju nou, ale wrzucic cos zawsze mozesz, obaczym

#86 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 18 maja 2009 - 19:36

znaczy no nagraj cokolwiek tylko wlasnie ja mysle ze najwazniejsza jest tu jakosc nagrania;)
Tylko zeby sobie ktos nie pomyslal ze to to dyskryminacja ludzi z gorszym sprzetem jest (lol jak to brzmi)
ale skoro plany sa aby to bylo ambitne, to jakos tak ; ) ju nou, ale wrzucic cos zawsze mozesz, obaczym


Srać na ambicję :P Wrzucaj - obaczym później się będzie myśleć.
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#87 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 maja 2009 - 20:54

Hmm pomysł z coverem jest świetny. Chciałbym mieć w nim jakiś mały udział. Wokal jest już obsadzony a niestety nie umiem grać na żadnym instrumencie ale może chociaż na chórki się załapie. Nagrałem Ultrafioleta. Niestety jakoś jest marna bo nagrywałem mp3, bywa sporo fałszy i kilka razy nieznacznie pomyliłem tekst (jestem kiepski z anglika a akurat ultravioleta słabo znałem) ale jak chce to moge się postarać :) No i sporym mankamentem tej mp3ki jest to że w drugiej część utworu, tej bardziej "wykrzyczanej" niestety tylko udaje, że głośno śpiewam bo nie chciałem drzeć mordy w domu ...

Liczy się dobra zabawa

zapodaje :)
Ultraviolet w moim "wykonaniu"

#88 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 18 maja 2009 - 20:56

"Sorry, there was an error. The file may have already been deleted or it may be in use."

coś nie tak
Always Look on the Bright Side of Life

#89 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 maja 2009 - 21:03

Cholera cos rzeczywiście jest nie tak. Zaraz zapodam na rapida. Bądźcie tylko łaskawi w ocenach, żebym się w sobie nie zamknął hehe :P

#90 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 18 maja 2009 - 21:36

Szczerze - w sumie pozytywnie się zaskoczyłem. Pytanie jest jedno - miałbyś możliwość nagrania tego w warunkach studyjnych? Albo chociaż jakimś dobrym mikrofonem dynamicznym?

#91 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 18 maja 2009 - 22:00

HALO!!! czemu ja jestem ignorowana :( ?? Nagrałam taki bjutiful cover Feel'a!!!!

a tak poważnie to lookass szczerze?? popracuj nad emisją,intonacją, nie wibruj tak, fajnie, że próbujesz tworzyć drugi głos tylko warto by było, żeby był on w odpowiedniej tonacji.
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#92 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 maja 2009 - 07:00

Wiem, wiem, że jest przeciętnie ale w lepszych warunkach mógłbym trochę lepiej zaśpiewać. Niestety nie mam żadnego dobrego mikrofonu ani możliwośći nagrania tego w jakiś porządnych warunkach. Ale wokalista już jest. Mogę co najwyżej chórki podogrywać jak znajdzie się jakaś możliwość :)

#93 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 19 maja 2009 - 09:01

Wiem, wiem, że jest przeciętnie ale w lepszych warunkach mógłbym trochę lepiej zaśpiewać. Niestety nie mam żadnego dobrego mikrofonu ani możliwośći nagrania tego w jakiś porządnych warunkach. Ale wokalista już jest. Mogę co najwyżej chórki podogrywać jak znajdzie się jakaś możliwość :)


Coś pomyślimy. Może nawet by się jakieś studio udało załatwić w Warszafce. W razie co ja mam 4 ściany i sm57 - da radę ;)
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#94 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 maja 2009 - 09:05

Od biedy jakąś salkę można wynająć na te powiedzmy 1-2h. I coś pokombinować ;)

#95 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 19 maja 2009 - 09:09

Od biedy jakąś salkę można wynająć na te powiedzmy 1-2h. I coś pokombinować ;)


Obecnie miksuję epkę jednego zespołu z Warszawy także mogę się popytać co polecają i gdzie. W sumie więcej niż 2h nie powinno to zająć. Potem zabierzemy surową ściechę i dalej do roboty.

No ale wokal to na sam koniec więc lepiej obecnie pomyślmy o sekcji i gitarach.
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#96 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 maja 2009 - 09:13

Obecnie miksuję epkę jednego zespołu z Warszawy także mogę się popytać co polecają i gdzie. W sumie więcej niż 2h nie powinno to zająć. Potem zabierzemy surową ściechę i dalej do roboty.

No ale wokal to na sam koniec więc lepiej obecnie organizujmy sekcję i gitary.


Ustawilibyśmy się w jakiś dzień we 3 z Patrykiem i coś byśmy nagrali. Z tym, że wcześniej panowie (i panie?) muszą przygotować cały podkład. Także powodzenia :P

#97 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 19 maja 2009 - 11:54

Myślę, że podzielenie kawałka od strony wokalnej nie będzie żadnym problemem - dla każdego znajdzie się miejsce:). Tylko tak jak już wspomnieliście, wokalem zajmiemy się na końcu.

Tymczasem życzę powodzenia instrumentalistom:).

Ps. To w końcu który kawałek idzie na warsztat?

#98 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 maja 2009 - 12:33

Jeśli chodzi o mnie to jestem osobiście za Ultraviolet :) Moze jakaś mini sonda?

#99 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 maja 2009 - 13:42

Nie no, ja mysle ze powinnismy zostac przy tym Ultraviolet ;)


Ja nie chce tam mowic za Jacosza, ale on ma bardzo fajne mozliwosci nagrania jak juz sam napisal...i jesli by mogl : ] w koncu wszyscy jestescie z warszawy, panowie wokalisci ;)

#100 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 maja 2009 - 14:37

Jak się zdecydujecie na to który numer coverować, to mogę zrobić przekład.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych