Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bono dostał nasze Chorzowskie DVD !


93 replies to this topic

#21 absta

absta

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3-city

Napisano 21 grudnia 2006 - 16:38

Nenril, niesamowita historia! Dzięki,że znalazłas chwilke, żeby nam to napisać :wink:

Pozdrawiam serdecznie! :)

#22 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 21 grudnia 2006 - 16:49

Aga - płakałem ze wzruszenia gdy oglądałem Ciebie rozczuloną w tańcu z Bono w Chorzowie! Wyobrażałem sobie co czujesz, jak to przeżywasz! Teraz też mnie za gardło ściska! Przepiękna opowieść, wrażliwa i bajeczna wręcz!
Dziękujemy za Twoje poświęcenie, Bartek obiecał mi dziś że Cię wycałuje za to :wink: choć wcale nie musiałem go namawiać! :wink:
Serdeczne uściski! Jesteś wielka!

#23 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 21 grudnia 2006 - 16:49

czytam to juz ktorys raz i dalej nie moze to do mnie dojsc! boze co za wiadomosc! az lezki sie w oku kreca! tak sobie pomyslalam kiedys ze fajnie by bylo jakby oni to zobaczyli ale nigdy nie pomyslalam ze to sie uda! CUDOWNIE !!
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#24 tyciu

tyciu

    Użytkownik

  • Members
  • 21 Postów

Napisano 21 grudnia 2006 - 16:56

OK , gratulacje .
m/

#25 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 21 grudnia 2006 - 16:58

Agnieszko!
Popłakałam się :oops:
Cieżko po Twojej relacji napisać cokolwiek... Poprostu urodziłaś się pod najszczęśliwszą, fanowską gwiazdą!!! :D
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#26 tanathos

tanathos

    Użytkownik

  • Members
  • 81 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Taminaris - Miasto Tańczącej Kropli

Napisano 21 grudnia 2006 - 17:01

:shock: :shock:


respect 8)
Gdziekolwiek byście byli, dosięgnie was śmierć,
nawet gdybyście byli na wyniosłych wieżach
(Koran IV, 78 - J.B.)

#27 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 21 grudnia 2006 - 17:31

Jejku!! Poryczałam się jak to czytałam :oops:
WIELKIE GRATULACJE! Szczerze mówiąc jesteś wielką farciarą (chyba o tym dobrze wiesz :wink: )
Ale baaardzo się cieszę że Bono dostał "nasze" DVD :D . (Obejrzy na pewno a przynajmniej powienien :P Może chłopakom pokaże?:D)
I jeszcze raz bardzo dziękuję twórcy:*:*

#28 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 21 grudnia 2006 - 17:50

No i stało się!!! Poranny telefon Bartka zwalił mnie z nóg!!! Dobrze, że byłem akurat w Poradni Neurologicznej, bo w razie omdlenia szybko by mi udzielono pomocy, ale poważnie- przytrzymałem się ściany i ustałem :D Szok, szok, szok!!!

Bartek- brachu!!! Rozrywa mi serce ze szczęścia i wyobrażam sobie co dzieje się w Twoim sercu i głowie :D Mówiłem Ci to dzisiaj wielokrotnie i powiem jeszcze raz: TO JESZCZE NIE KONIEC TEJ HISTORII!!!!! :D Ujżałem dzisiaj kilka znaków: naklejka U2 z sercem w walizce na klapie samochodu jadącego przede mną w drodze do pracy, napis "U289" na korku z wina, które otworzyliśmy w pracy z okazji urodzin kumpla, prośba koleżanki z biura (nie lubiącej U2) na moment przed wyjściem z pracy:"Krzysiek puść mi tą nową piosenkę U2, tą z samolotami w teledysku, bo mi sie podoba!". Czy to przypadek, że wszędzie pojawia się dzisiaj U2??? NIE!!! BO TO JESZCZE NIE KONIEC TEJ HISTORII!!!!!

#29 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 21 grudnia 2006 - 17:51

wow... :o :o niesamowita historia! wlasciwie to nie wiem co powiedziec... :)
Dołączona grafika

#30 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:00

SMS od Bartka > szczęka na podłodze > cożecocoorvah?! > a zaraz ide do sklepu się szarpnąć z tej okazji na Guinnes'a, a co! :D

#31 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:04

SMS od Bartka > szczęka na podłodze > cożecocoorvah?! > a zaraz ide do sklepu się szarpnąć z tej okazji na Guinnes'a, a co! :D


Haha, a ja jutro oblewam ten fakt z paczką, a co! :D

Soczkiem :oops:
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#32 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:04

o Jezu, czytając, że dvd przekazała Agnieszka nie miałam pojęcia, że to TA Aga z Chorzowa!
Dziewczyno, naprawdę masz wielkie szczęście, a Twoja relacja sprawiła, że tu płaczę jak małe dziecko!
Szacunek!

#33 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:04

Po prostu opadła mi szczęka!

Nie dość, że spotkałaś Bono, to jeszcze udało Ci się dostarczyć Mu dvd :)

A Bartkowi szczerze gratuluję! To naprawdę niesamowita historia... Sama nie potrafię sobie tego wyobrazić :wink:

Aż się łezka kręci w oku, kiedy to wszystko czytam...

Macie naprawdę niesamowite szczęście :D

#34 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:22

W końcu czas na mnie :) Cały dzień czekałem na relację Agi, a teraz się wypowiem... Na początek powiem, że i tak słowa nie wyrażą radości, euforii, entuzjazmu jaki czuję, ale mimo to - spróbuję.

Wciąż jestem pod wrażeniem i nie pamiętam połowy rzeczy, które miałem napisać ale jak sobie przypomnę - to napiszę :D 8)

Najpierw w poniedziałek, Bogu ducha winny, leżę sobie i oglądam całkiem fajny serial ("Prison Break") i nagle zostaje zeelektryzowany smsem, że w środę albo czwartek Bono robi imprezę... Nagle czas zaczął płynąć szybciej. To dziwne bo zazwyczaj jak sami wiecie, czekając na coś każda chwila się dłuży. Wszystko nagle zaczęło stawać się coraz bardziej możliwe. Wczoraj znowu leżę sobie i oglądam ten sam serial - telefon dzwoni, że to dziś tj. środa. Nie będąc pewnym czy na pewno się uda (pierwszą przesyłkę zwinęła chyba sobie Poczta Polska, Oahu Project też niestety nie wypalił), po północy (kiedy biedna Aga marzła) zasnąłem. 6 godzin później miałem szybszą pobudkę niż kiedykolwiek. Bo myślę sobie - pewnie Aga śpi, to wyślę jej smsa, za moment dzwoni telefon i słyszę: udało się! Co byście w pierwszej chwili powiedzieli? Ja powiedziałem: żartujesz..

Resztę opowieści dobrze znacie :) Dziś, od białego rana ogłaszam ją wszystkim wszem i wobec, świętując i wciąż nie mogąc uwierzyć w to co się stało. Część mojego największego marzenia się spełniła (reszta to kwestia tego czy teraz to obejrzy/obejrzą). Rzecz, która sprawiła mi tyle radości, w którą włożyłem tyle serca, dzięki której poznałem tylu fantastycznych ludzi - w jednej chwili trafiła do najważniejszego widza!

Jeżeli nie jest to wymysł mojej pamięci i Bono faktycznie kiedyś powiedział, że "szkoda, że nie ma nagrania flagi z Chorzowa", jeżeli był w 100% szczery w "U2 By U2", jeżeli oni tak się cieszą na widok Polaków to zdaje mi się, że z ciekawości, Bono, wrzuci którąś z tych płyt do swojego mega super odtwarzacza DVD z przyszłości (przy okazji remasterującego dźwięk na soundboard :D). Bądźmy dobrej myśli.

Wszystko jest jak sen, wciąż do mnie dociera. Najpierw po takim ciepłym przyjęciu tego dzieła, myślałem, że już większej radości mi nie sprawi i nie będę mógł być z niego bardziej dumny, a ten Multicam cały czas nabiera kształtów i wartości. Cieszy mnie to, że przy takiej pogodzie za oknem, Chorzów znów odżył w naszych sercach. Znów nas łączy.

Boże gdybym ja wiedział, że równy rok temu, wręczając Wam na Święta prezent w postaci 4 klipów z Chorzowa, zajdę z tym aż tak daleko. Ze zwykłego niedzielnego wieczoru, podczas, którego zacząłem bawić się "City Of Blinding Lights", ot tak, dla zabicia czasu wprost do takich niezwykłych dni i wieczórów jak dzisiejsze.

A to co mnie już do obłędu i strasznego wzruszenia doprowadza, że Bono faktycznie może przeczytać mój list, może zobaczy menu z ABOY'em, które zrobiłem, całą resztę ujęć i klatek, które wciąż pamietąm lepiej niż swój życiorys... Szaleństwo!

Z godzinę chyba jeszcze mógłbym pisać. Brak mi słów jak dziękuję Agnieszce i Wam za takie wsparcie i miłe słowa. Mam nadzieję, że Wy, fani U2, tak jak ja będzie teraz mieli jeszcze milsze Święta i mieli co świętować na Sylwestrze.

DREAM OUT LOUD!

Niczym Bono z Chorzowem w ręce, wchodzący do samochodu, My, Polscy fani U2, z radością wchodzimy w Nowy Rok.

Wszystkiego najlepszego kochani!!
Wesołych Świąt!

PS. A teraz, włączam Chorzów i pozwolicie, że cały ja, znów się rozmarzę...

#35 Gawial

Gawial

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów
  • Skąd:Staw

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:31

Płaczę... I wciąż nie mogę uwierzyć. Czy my fani mogliśmy dostać lepszy prezent na święta? Jakie to jest świetne uczucie, że znaczymy cos dla ludzi ktorzy są dla nas całym światem. Agnieszka, jestem pod wielkim wrażeniem i bardzo Ci dziekuje za to...
Jesteś tym, kim być chcesz

Ja chcę być jeziorem, morzem lub oceanem nawet. Chcę by wpadały do mnie wszystkie rzeki świata, przynosząc mi nowe smaki, zapachy, doznania. Opowiadam się po stronie życia, a Ty rób jak uważasz.
Wolna wola.

#36 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:33

DREAM OUT LOUD!


Amen brother!! :)))

[jak kiedyś odpowiedział Bono komuś z publiki trzymającemu zdaje się transparent dream out loud! :)]

Wielki dzień dla wszystkich polskich fanów, nawet sobie nie wyobrażam jak Ty się czujesz, niee.. ja się idę za to napić, Twoje zdrowie! :)

#37 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:40

Agnieszka nie wiedziałam, że to Ty jesteś tą samą osobą, która tańczyła z Bono!!!

To co napisałaś brzmi jak jakaś bajka, Twoja opowieść sprawdziła, że widziałam tą całą scenę dokładnie!! Super, że masz takie fajne przeżycia i emocje będzie co wnukom opowiadać :lol:
no i w ogóle podziwiam, że byłaś w stanie wydusić z siebie cokolwiek(ba!! nawet normalnie pogadać).

:D :D

no to czekam na następny odcinek bajki....

#38 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 grudnia 2006 - 19:04

O Jesus.......to normalnie niesamowite nie napisze że zazdroszcze Adze bo to mój człowiek w Dublinie :) gdy Elbereth z Olsztyna napisała mi o tym omal nie spadłem na wykładzie z wrażenia z krzesła i jak to na Boba przystało musiałem wyjść z sali nie dbając o to czy wykładowca się wkurzy i zadzwoniłem do Eve żeby spytać co i jak... :D :shock:
Moi drodzy zaczęła się nowa era w moim życiu a szczególnie w życiu nas wszystkich a szczególnie Bartka i Agi :D Mam nadzieje że chłopacy odwdzięczą się i wpadną no i że uda mi się też tak jak Adze spotkać Bono lub któregokolwiek z nich...będę pisał pracę magisterską w nawiązaniu do U2 m.in. więc może uda się jakiś wywiad przeprowadzić byłoby super


AGA pozdrawiam :)

BARTEK NOWA ERA ROZPOCZĘTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) [/u]

#39 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 21 grudnia 2006 - 19:07

Agnieszko, to się nazywa podwójne szczęście... :D :D Taniec z Bono był preludium... Gratuluję wykonania "misji" i bardzo się cieszę, że znalazłaś w tym stanie szoku - w jakim zapewne wciąż jesteś - czas, aby nam to wszystko opisać... Wielkie brawa dla Ciebie - za poświęcenie, z jakim czekałaś; za koszty, jakie poniosłaś... Mam nadzieję, że to, czego dokonałaś, w pełni zrekompensuje Tobie to wszystko... Serdecznie gratuluję... :D :D

#40 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 21 grudnia 2006 - 19:18

SZCZEKA w DÓL pokłony dla AGI I BARTKA super na swieta prezent i dla nas i dla nich :) super jednym słowem REWELACJA - brak słów dzieki Aga i Bart
:)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych