Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popmart Live From Mexico City DVD


457 replies to this topic

#41 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 01 kwietnia 2007 - 17:09

Jasna sprawa, że mi też by nie przeszkadzało, wszak Santiago to dużo lepszy koncert od Mexico. Tłumaczę tylko racje wytwórni. Nie po to przebierali ekipę w garniturki, żeby potem wydawać inne koncerty.


A Mexico City nie był czasem transmitowany na żywo?? Bo jeśli był to chyba wiadome że nie przebraliby ekipy w sweterki ala Kononowicz :D

#42 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 01 kwietnia 2007 - 17:12

Nie był transmitowany.

#43 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 01 kwietnia 2007 - 17:13

Aha OK, pomyliło mi sie.

#44 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 01 kwietnia 2007 - 17:21

Znalazłem w Propagandzie coś takiego:

Środa 3 Grudnia

"Mexico City. Dwa koncerty na Autodromo. Drugi z nich dzisiejszy był transmitowany do więkoszości krajów świata."

#45 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 01 kwietnia 2007 - 18:16

Dziwne.
Byłaby pewnie wersja tego koncertu, nagranego z transmisji w TV, w necie. Tak jak z koncertami z Ameryki Południowej.

#46 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 01 kwietnia 2007 - 18:27

Z tego co mi wiadomo, koncert z 3/12/97, czyli ten który został wydany, był transmitowany na żywo na cały swiat, za pośrednictwem bodaj HBO albo BBC... dokładnie już nie pamiętam :)

#47 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 01 kwietnia 2007 - 18:48

6!

Z tego co mi wiadomo, koncert z 3/12/97, czyli ten który został wydany, był transmitowany na żywo na cały swiat, za pośrednictwem bodaj HBO albo BBC... dokładnie już nie pamiętam :)


A w wakacje 99 byl oficjalnie dostepny w necie jako strumien.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#48 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 02 kwietnia 2007 - 17:58

A tymczasem strona atu2.com donosi, iż austriacki oddział Universal'u podał, iż premiera DVD z Meksyku ma mieć miejsce 8 czerwca :rolleyes:
Dołączona grafika

#49 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 02 kwietnia 2007 - 18:22

A tymczasem strona atu2.com donosi, iż austriacki oddział Universal'u podał, iż premiera DVD z Meksyku ma mieć miejsce 8 czerwca :rolleyes:

Oby oby bo ja sie już szykuje na ten koncercik w lepszej jakości niż ten mój na kompie. A nie wie ktoś czasem czy mają zamiar wydać Buenos Aires z VT??

#50 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 02 kwietnia 2007 - 18:29

A nie wiem ktoś czasem czy mają zamiar wydać Buenos Aires z VT??


Wie napewno ekipa związana z zespołem. B) Kiedyś pojawiły się takie informacje, ale nieoficjalne. Być może wydany zostanie na DVD film, który ma trafić do kin IMAX. Zespół ma nagrane w technice 3D chyba wszystkie koncerty z Ameryki Łacińskiej i bodajże kilka z Australii.
Dołączona grafika

#51 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 02 kwietnia 2007 - 18:37

6!



A w wakacje 99 byl oficjalnie dostepny w necie jako strumien.

pozdro, Wiercioch


oj Wiercioch tylko wtedy jakoś mało osób miało net :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#52 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 kwietnia 2007 - 18:38

ma nagrane w technice 3D chyba wszystkie koncerty z Ameryki Łacińskiej i bodajże kilka z Australii.


Nie wiedziałem o tej Australii. W takim razie bardzo liczę, że znajdzie się na płytce miejsce na Kite.
Szkoda, że nie nagrywali tak już w NZ (bo nie nagrywali, prawda?) bo.. bo One Tree Hill.

#53 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2007 - 08:29

Mam pytanie: Czy bootleg video z Santiago z PopMart Tour jest dobrej jakości?

I pytanie drugie:

Jakie z tej trasy istnieją bootlegi Video, ale w dobrej jakości (tzn. gdy rozszerzę na cały ekran komputera, to wszystko widzę, a nie same piksele) ?

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#54 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 kwietnia 2007 - 08:39

Mam pytanie: Czy bootleg video z Santiago z PopMart Tour jest dobrej jakości?


Z Santiago jest broadcast telewizyjny. Ten, który ja mam, nie jest jakiejś wybitnej jakości.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#55 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2007 - 20:41

Mam pytanie: Czy bootleg video z Santiago z PopMart Tour jest dobrej jakości?

I pytanie drugie:

Jakie z tej trasy istnieją bootlegi Video, ale w dobrej jakości (tzn. gdy rozszerzę na cały ekran komputera, to wszystko widzę, a nie same piksele) ?



Zanim ten temat spadnie z wokandy, chciałbym poprosić o udzielenie mi odpowiedzi na powyższe pytania.

Thanks in advance.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#56 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 04 kwietnia 2007 - 06:22

Zanim ten temat spadnie z wokandy, chciałbym poprosić o udzielenie mi odpowiedzi na powyższe pytania.

Thanks in advance.


Na 100% w jako takiej jakości i nagrane przez ekipę są:
- Mexico
- Santiago
- Rotterdam
- Las Vegas
- Edmonton
- Johannesburg
- [?] Warszawa [?]

tyle ja znam... na pewno jeszcze jakieś są... wszsystkie które wymieniłem prócz warszawy są dostępne na youtube, więc możesz sprawdzić :)

#57 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 kwietnia 2007 - 06:43

Polecam tą stronę - tutaj znadziejsz wykaz wszystkich bootlegów video z trasy z oznaczniem ich jakości B)

Wracając do głownego tematu - podobno czerwcową datę wydania DVD z Meksyku potwierdziły również oddziały Universal Music w Niemczech, Hiszpanii i Polsce (ten oddział jest akurat dla mnie mało wiarygodny z powszechnie wiadomych względów) :D
Dołączona grafika

#58 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 04 kwietnia 2007 - 13:01

Żeby tak dali jako bonus New Year's Day z Warszawy..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#59 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 kwietnia 2007 - 13:09

NYD w Warszawie był momentem niezwykłym na trasie. Niestety na PopMarcie było wiele pięknych, wzruszających i magicznych chwil (Santiago, Sarajewo, Johannesburg i wiele innych). Konukrencja jest więc niezwykła. Dodatkowo przy większości innych wyróżniających się na trasie koncertów jest pewność że zostały profesjonalnie zarejestrowane. Przy NYD takiej pewności takiej nie ma. Również marzę aby ten moment został bonusem na DVD. Czy jednak nie są to marzenia trochę nierealne? Jedne jest pewne - akurat przy DVD z Meksyku mamy prawo spodziewać się bogateggo wyboru dodatków do głównego koncertu.
Dołączona grafika

#60 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 04 kwietnia 2007 - 13:45

NYD w Warszawie był momentem niezwykłym na trasie. Niestety na PopMarcie było wiele pięknych, wzruszających i magicznych chwil (Santiago, Sarajewo, Johannesburg i wiele innych).

DVD jest pojemne. Dla wszystkich starczy miejsca..

Konukrencja jest więc niezwykła. Dodatkowo przy większości innych wyróżniających się na trasie koncertów jest pewność że zostały profesjonalnie zarejestrowane. Przy NYD takiej pewności takiej nie ma.


Skoro widzieliśmy kilka profesjonalnie zarejestrowanych fragmentów, to ja bym miał 90% pewności, że cały koncert został profesjonalnie zarejestrowany.

Czy jednak nie są to marzenia trochę nierealne?



Nie widzę powodów do takiego pesymizmu. Osobiście nie wierzę, że taki bonus się na DVD z Meksyku znajdzie - ale głównie dlatego, że byłoby to zbyt piękne, by być prawdziwe :) Uwierzę zresztą dopiero, kiedy zobaczę na własne oczy napis " New Year's Day - live from Warsaw " na pudełku :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych