Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popmart Live From Mexico City DVD


457 replies to this topic

#21 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 12 lutego 2007 - 23:13

premiera prawdopodobnie - 2 kwietnia 2007
Dołączona grafika

#22 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 16 lutego 2007 - 23:18

Strona atu2.com donosi, iż z przecieków z Universal Meksyk i ... Universal Polska wynika, iż DVD będzie miało swoją premierę 9 kwietnia b.r. :P
Dołączona grafika

#23 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 lutego 2007 - 15:18

Ooo, to będzie super :P
Już się nie mogę doczekać i na pewno To zakupię :P ( choć ja również widziałam to dziesiątki, tysią...mln... x :P )
I co do tego, co powiedział Johny99 zacieram rączki :D Who knows? Wko knows, who knows? ;D OBY! :P
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#24 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 17 lutego 2007 - 20:29

Super,trzeba zacząć zbierać forse!!!!Bardzo fajnie że wreszcie wydadzą to dvd z mojej ulubionej trasy,a Mexico City wymiata jak nic!!!!Mam nadzieje że w dodatkach bedzie coś związane z Polską ;)

#25 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 marca 2007 - 19:56

Coś niestety ucichła sprawa z wydaniem tego DVD. Obawiam się, że nasza radość była przedwczesna. Gdyby rzeczywiście DVD miało być wydane już w kwietniu to raczej napewno (został tylko miesiąc) otrzymalibyśmy już jakieś oficjalne potwierdzenie.
Dołączona grafika

#26 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 11 marca 2007 - 22:07

właśnie zajrzałam na u2.achtung :( już od 28.02 wisi tam nius, że data wydania Popmartu została przesunięta, na jak dotąd nieokreślony termin, sugestia (ale chyba autorów strony) wskazuje, że być może na koniec roku... :(
an ocean and a rock

#27 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 12 marca 2007 - 15:03

Ależ nie smućcie się tak, w kwietniu czy pod koniec roku, co za różnica ? Dla mnie to nawet lepiej - nie będę musiał znowu odkładać zakupu singli Window In The Skies.. Ważne żeby było.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#28 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 marca 2007 - 18:19

no tak, też akurat nie spieszno mi do kolejnych wydatków, ale zawsze jak już jest termin i jest płyta, to inaczej niż jak data wydania jest ciągle przekładana... eeech no jak trzeba czekać to trzeba ;)
an ocean and a rock

#29 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 12 marca 2007 - 20:33

Mi do wydatków również nie spieszno. Mimo to bardzo nastawiałem się na to DVD. Szczególnie, że czuję duży niedosyt po "okrojonej" wersji koncertu z Mediolanu. Data kwietniowa była również atrakcyjna z tego powodu, że można było snuć dywagacje, że może to oznaczać wydanie jakiegoś kolejnego wydawnictwa jesienią (liczę bardzo na pełne DVD z koncertu stadionowego Vertigo Tour).

Ciekawi mnie czy ta data kwietniowa od początku była wyssana z palca czy jednak rzeczywiście nastąpiła zmiana planów wydawniczych. Jeśli to drugie to można się zastanawiać dlaczego. Może dlatego, że już przesądzono iż nowy album zostanie wydany jeszcze w tym roku (na co jeszcze niedawno były niemałe szanse)?
Dołączona grafika

#30 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 marca 2007 - 21:54

Ciekawi mnie czy ta data kwietniowa od początku była wyssana z palca czy jednak rzeczywiście nastąpiła zmiana planów wydawniczych. Jeśli to drugie to można się zastanawiać dlaczego. Może dlatego, że już przesądzono iż nowy album zostanie wydany jeszcze w tym roku (na co jeszcze niedawno były niemałe szanse)?


albo raczej - nowy album nie zostanie wydany w tym roku, więc żeby podtrzymać zainteresowanie i jak zwykle dać zarobić wytwórni na święta dvd zostanie wydane faktycznie pod koniec roku <_<
an ocean and a rock

#31 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 13 marca 2007 - 07:13

albo raczej - nowy album nie zostanie wydany w tym roku, więc żeby podtrzymać zainteresowanie i jak zwykle dać zarobić wytwórni na święta dvd zostanie wydane faktycznie pod koniec roku <_<


:lol: Oczywiście o to mi chodziło - tylko gdzieś mi wcieło "nie" w mojej wypowiedzi B)
Dołączona grafika

#32 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 17 marca 2007 - 11:03

No to jak mają jakieś kłopoty techniczne czy co tam to niech wydadzą coś jeszcze z PopMartu... Ehh właściwie czemu, zwłaszcza na starszych trasach typu ZooTV, PopMart wydają jedynie z jedengo koncertu?? W zasadzie to tylko z Elevation były 2 [Boston I Slane] bo na VT ogólno dostępny jest Chicago, a Mediolan wydany jako 'Limitowany' i na dodatek już się skończył więc, dla mnie z VT w zasadzie również wydali jedynie 1 koncert.

A cóż za problem wydać oprócz Mexico który się opóźni któryś z innych profesjonalnie nagranych na Popmarcie np. Santiago, Rotterdam [oba widziałem na bootlegu i niczym nie ustępują Mexico], ostatecznie Edmonton albo :D Warszawę :D

do waszej decyzji... najwyżej napiszemy do Bono i Universal żeby coś jeszcze z PopMartu wydali :D

#33 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 marca 2007 - 12:09

A cóż za problem wydać


Taki problem, że wydać DVD to nie jest takie hop siup. Trzeba zrobić promocję, przygotować bonusy, wprowadzić korekty do planu wydawniczego itd. Poza tym Mexico było specjalnie przygotowywane do wydania - co widać np. po ubiorze ekipy technicznej wprowadzającej zespół na scenę :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#34 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 17 marca 2007 - 12:41

Poza tym Mexico było specjalnie przygotowywane do wydania - co widać np. po ubiorze ekipy technicznej wprowadzającej zespół na scenę :D


Chodzi ci o te garniturki?? :D Powiem ci szczerze że gdyby wydali Rotterdam albo Santiago to mimo wszystko nie przeszkadzałoby mi to że ekipa nie jest odpowiednio ubrana :P

edit:
Zresztą z tego co mi wiadomo chłopaki muszą być przygotowane na problemu natury technicznej, pomyłki i kłopoty z głoem w czasie koncertu itp., i zawsze nagrywają po kilka koncertów... Gdyby im w Mexico np. prądu zabrakło albo by Bono spadł ze sceny [zdarzały się takie przypadki] to pewnie by tego nie wydali na oficjalnie, tylko wybraliby pewnie Rotterdam albo rzeczone Santiago... A Mexico byłoby pewnie dalej dostępne na bootlegu... Dla chcącego nic trudnego

#35 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 marca 2007 - 12:45

Powiem ci szczerze że gdyby wydali Rotterdam albo Santiago to mimo wszystko nie przeszkadzałoby mi to że ekipa nie jest odpowiednio ubrana :P


Jasna sprawa, że mi też by nie przeszkadzało, wszak Santiago to dużo lepszy koncert od Mexico. Tłumaczę tylko racje wytwórni. Nie po to przebierali ekipę w garniturki, żeby potem wydawać inne koncerty.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#36 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 18 marca 2007 - 14:49

No to jak mają jakieś kłopoty techniczne czy co tam to niech wydadzą coś jeszcze z PopMartu...


Myślę, że odwlekanie premiery DVD z Meksyku nie jest związane z problemami technicznymi. Prędzej jest to spowodowane poszukiwaniem najdogodniejszym, pod względem marketingowym, terminem wydania DVD. Jak już pisałem w innym temacie - być może ma to coś wspólnego z zaplanowanym na ten rok premierą koncertowego filmu zespołu w 3D ( z czym być może będzie związane również wydanie DVD z Vertigo Tour).

Ehh właściwie czemu, zwłaszcza na starszych trasach typu ZooTV, PopMart wydają jedynie z jedengo koncertu?? W zasadzie to tylko z Elevation były 2 [Boston I Slane] bo na VT ogólno dostępny jest Chicago, a Mediolan wydany jako 'Limitowany' i na dodatek już się skończył więc, dla mnie z VT w zasadzie również wydali jedynie 1 koncert.


Przy Popmarcie mogę zrozumieć fakt wydania tylko jednego DVD z trasy. Koncerty z tej trasy były bowiem bardzo "skostniałe" - setlista na całej trasie ulegała tylko minimalnym zmianiom. Istotnej zmianie nie ulegała również oprawa koncertów. Inaczej wygląda to chociażby na Vertigo Tour - gdzie mamy jakby dwa zupełne inne oblicza trasy - halową w USA i stadionową w pozostałych częściach świata. Dlatego liczę na wydanie jeszcze jednego DVD z Vertigo Tour, z jego części stadionowej. Oczywiście w przyszłości chętnie widziałbym na DVD jakiś inny koncert z Popmartu, chociażby wspaniałe Santiago.

Z Elevation Tour mieliśmy 2 DVD ze względu na petycje fanów o wydanie koncertu ze Slane. Początkowo planowane było wydanie jedynie Bostonu. Nie może to dziwić, gdyż ET miała prawie w całości jednolity, halowy kształt. Występy na otwartej przestrzeni były tylko 3 - dwa w Slane i w Turynie, miały więc one charakter wyjątkowy, odbiegający od zasadniczego kształtu trasy.
Dołączona grafika

#37 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 31 marca 2007 - 21:33

Jak donosi strona atu2.com estońscy fani uzyskali w odziale Universala w ich kraju informację, że DVD z Meksyku będzie miało swoją premierę 11 czerwca b.r. Na bonusowym DVD znaleźć ma się dokument z czasów Pop Martu oraz kilka utworów z innych koncertów tej trasy. Żadne inne źródło nie potwierdziło na razie informacji o dacie wydania tego DVD.
Dołączona grafika

#38 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 31 marca 2007 - 22:05

Ekhm, ekhm, czerwiec? Dobrze, że bieżącego roku ;].
Co do dodatków, to na plus, oby i na korzyść moich życzeń...
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#39 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:02

Jak donosi strona atu2.com estońscy fani uzyskali w odziale Universala w ich kraju informację, że DVD z Meksyku będzie miało swoją premierę 11 czerwca b.r. Na bonusowym DVD znaleźć ma się dokument z czasów Pop Martu oraz kilka utworów z innych koncertów tej trasy. Żadne inne źródło nie potwierdziło na razie informacji o dacie wydania tego DVD.

11 czerwca? nie miałabym nic przeciw B)
an ocean and a rock

#40 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 kwietnia 2007 - 13:13

11 czerwca? nie miałabym nic przeciw B)


Też chciałbym dostać taki prezent urodzinowy :D Oby to wszystko okazało się jednak prawdą... Ciekawe czy w tej pierwotnej, kwietniowej dacie było chociaż ziarenko prawdy B)
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych