Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popmart Live From Mexico City DVD


457 replies to this topic

#361 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 25 września 2007 - 11:25

Na razie nic nie wiadomo.

Ja mam problem, bo zamówiłem za pośrednictwem Allegro od faceta z Australii i moja płyta jest już w drodze. Mam nadzieję, że okazyjna cena nie była spowodowana tym, że jest to DVD wycofane z oficjalnej sprzedaży.

Ma ktoś informacje o podobnych problemach w innych państwach?
Dołączona grafika

#362 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 25 września 2007 - 12:40

Przekazuję bardzo ważną informację w imieniu Małgosi:

Otóż podobno brak wersji limitowanej DVD nie wynika z tego, iż została ona wykupiona. W wersja de lux ma podobno jakąś wadę produkcyjną. Na płycie podstawowej podobno są ryski, które powodują zacinanie się obrazu. Takie coś ma miejsce przy przejsciu z acustik Edge'a do Bulleta (pisał o tym Morfeusz w tym temacie). Sama Małgosia potwierdza to własnymi doświadczeniami - po zakupie DVD w Empiku była zmuszona do jej wymiany. Wszystkie cztery dostęone egzemplarze miały jednak tą samą wadę. Błędy te miały spowodować wycofanie płyt ze sprzedaży.


u mnie się nie zacina, przynajmniej nie w tym miejscu (całego koncertu od początku do końca jeszcze nie zdążyłam obejrzeć); tylko obraz się zacina, czy dźwięk też? (chyba że to jest tak drobny defekt, że ja go nie zauważyłam lol)

#363 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 25 września 2007 - 12:49

I co byście mi radzili. wycować to zamowienie z Empiku??
osz ja to mam szczęście :(

#364 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 25 września 2007 - 15:11

Posiadam ten PopMart od jakiegoś czasu, ale jeszcze nie miałem okazji go obejrzeć. Jednak po tym co tu przeczytałem, odpaliłem Sunday'a i poczekałem na przejście do Bulleta. Efekt? Owszem, zatrzymuje się na sekundę, ale przecież to jest najnormalniejszy w świecie objaw zmiany warstw na płytce. Dokładnie to samo jest na DVD z ZooTV, na DVD z Bostonu i na Slane chyba też, chociaż tutaj akurat nie pamiętam, więc głowy nie dam. Nie jest to żadna wada produktu, a wręcz często na opakowaniach DVD znajduje się informacja, że przy zmianie warstw może nastąpić krótka przerwa w odtwarzaniu. Oczywiście zależy to też na pewno od odtwarzaczy, nie u każdego to się zdarza (mam w domu dwa i jeden z nich nie robi np żadnych przerw przy Bostonie, a ze Slane ma spore problemy nawet w trakcie piosenek, chociaż płyta zniszczona nie jest).

Co więcej, nie wydaje mi się żeby płyty z koncertem czymkolwiek różniły się w obu wydaniach, a 1DVD jest bez problemow dostępne. Zresztą nie widzę żeby ktokolwiek wycofywał z Empików edycję limitowaną. Właśnie, jak sama nazwa mówi - limitowaną. Po prostu się wyprzedało i tyle, pozostaje liczyć na dogrywkę ;)

Aha, do tych, którzy zgłaszali się po Boston - przepraszam, że jeszcze tego nie załatwiłem, nie miałem czasu, ale niedługo poiwnienem jużuploadować :)

#365 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 września 2007 - 17:27

na Slane chyba też


U mnie na Slane jest krótka przerwa na poczatku All I Want Is You.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#366 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 25 września 2007 - 17:31

Na razie nic nie wiadomo.

Ja mam problem, bo zamówiłem za pośrednictwem Allegro od faceta z Australii i moja płyta jest już w drodze. Mam nadzieję, że okazyjna cena nie była spowodowana tym, że jest to DVD wycofane z oficjalnej sprzedaży.

Ma ktoś informacje o podobnych problemach w innych państwach?


No ja też dziś kupiłem płytę z Australii
Chyba od tego samego gościa.
Mariusz daj znać jak ją dostaniesz, ok ?? :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#367 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 25 września 2007 - 18:16

O ile ja dostaniecie... Z komentarzy wynikalo, ze niektorzy nie dostawali

Dołączona grafika


#368 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 25 września 2007 - 18:28

Mariusz daj znać jak ją dostaniesz, ok ?? :D


Oczywiście, że dam znać, jak oczywiście dojdzie. Rzeczywiście jakieś tam ryzyko jest, sprzedawca pomimo tytułu "super sprzedawcy" taki super nie jest. Podjąłem ryzyko, ale myślę że wszystko będzie OK. W razie czego wystąpimy o ekstradycję tego Pana :P
Dołączona grafika

#369 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 25 września 2007 - 18:30

Czy oprócz pana z Australii i M.M jest możliwość zakupu w tym kraju podwójnego popmartu?
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#370 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 25 września 2007 - 18:48

ja jeszcze widziałem na allegro dvd wysyłane z USA. Cóż 118 czy 119 zł. A czy na naszych odtwarzaczach pójdzie to nie wiem.

#371 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 25 września 2007 - 19:14

ja jeszcze widziałem na allegro dvd wysyłane z USA. Cóż 118 czy 119 zł. A czy na naszych odtwarzaczach pójdzie to nie wiem.

Pewnie nie pójdzie <Argh, jak ja zobaczę bliźniaków z flagą :lol: kurna, tamto chyba też u mnie nie pójdzie> jest zapewne w tym gorsiejszym formacie no i w amazonie je można kupić z przesyłką w kwocie chyba nie przekraczjącej 100 złotych ;]

#372 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 września 2007 - 19:23

też tak sadze że nie ma co panikowac i nie wierze że dlatego jest wycofany nakaład z moich informacji poprostu zabrakło a to zaciecie to pikuś i faktycznie jest to przejscie miedzy warstwami mam to równeiz na slane i zoo

#373 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 25 września 2007 - 19:51

jak nam nie przyślą to gość ma pecha xD
w Szczecinie się nia ma pokazywać
jak co to się da cynka do znajomych w tym regionie
albo pozostaje droga prawna, na szczęście kupiłem to wspólnie z najlepszym prawnikiem na tym forum :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#374 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 26 września 2007 - 12:19

Odnosnie dostepnosci - w Polsce totalnie wymiecione z magazynow... nie ma nawet w Universalu w Niemczech!
Sa szanse ze przed swietami bedzie "dodruk", ale to jest bardzo nie pewne, wiec jak koniecznie chcecie to polujcie jeszcze.
W Poznaniu wczoraj widzialem 4 sztuki w MM w M1 za 129 :/ w Kingu juz nie ma.

Bezwatpienia to najlepiej sprzedajace sie wydanie Delux DVD U2.

Zaciecie jest typowe przy zmianie warstwy

Ogolnie moje wrazenia - miodzio :) z ZooTV juz bylo cacy wydane ale teraz naprawde extra!

Do pelni szcescia brakuje tylko MIAMI (a przeciez np. w Edmonton bylo!)
no i moze killerskiego Mofo z MTV Awards ;)
bo Please z VMA to juz nie mogli dac bo byloby 4x na 1 wydawnictwie ;)

Road to Sarajevo jest z jednej strony ciekawsze niz znane z Best Ofa, z drugiej nie ma Bono spiewajacego partie Pavarottiego w aucie :(

#375 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 września 2007 - 08:49

DVD jest teraz do wygrania w Eska Rock. Trzeba wysłać sms-a na jakiś tam numer z hasłem ROCK podczas gry na antenie grają jakąś piosenkę z tego koncertu.

Teraz leci np: Last Nght on Earth.


Gościu nie powiedział ile tych DVD ma. Ale z pewnością nie są to tez podwójne (choć tego też nie powiedział)


EDIT:

Eeee! Jakiś Krzysztof wygrał. Był pierwszy, który sms-a wysłał. A sms-ów ponoć było bardzo dużo.



.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#376 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 29 września 2007 - 16:19

No ja też dziś kupiłem płytę z Australii
Chyba od tego samego gościa.
Mariusz daj znać jak ją dostaniesz, ok ?? :D


Melduję, że co prawda swojego DVD jeszcze nie otrzymałem, ale są duże szanse że płyty dostaniemy, pomimo zastrzeżeń co do wiarygodności sprzedawcy. Wczoraj DVD otrzymała bowiem jedna z osób, które zamawiały je na tej samej aukcji co ja. Liczę więc że mój egzemplarz listonosz przyniesie w poniedziałek :rolleyes:
Dołączona grafika

#377 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 29 września 2007 - 18:58

Yeah :D
no to chyba interes życia xd
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#378 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 29 września 2007 - 19:02

Yeah :D
no to chyba interes życia xd


Jeżeli jeszcze Wam będzie chodzić ten format, bo nigdy nie wiadomo... po komentarzach widze że koleś inaczej mowi a inaczej robi.

No ale życzę Wam żeby wszystko było w porządku, a ja czekam na moj egzemplarz z empiku.

( A swoją drogą nie wie ktoś kiedy skończy się ten remont w empiku?? Bo nie moge sprawdzić stanu mojego zamowienia...)

#379 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 29 września 2007 - 19:12

( A swoją drogą nie wie ktoś kiedy skończy się ten remont w empiku?? Bo nie moge sprawdzić stanu mojego zamowienia...)



Jeśli wybrałeś odbiór w salonie empiku i podałeś maila przy zamówieniu, to powinieneś dostać inf. na maila, że produkt jest do odbioru ;) Podejrzewam, że taka inf. powinna też dotrzeć, jeśli produkt został wysłany :)
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#380 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 01 października 2007 - 09:57

Po raz kolejny okazalo sie, ze czasem jednak warto poczekac. Wspomniane wczesniej przeze mnie dwuplytowe wydanie PopMartu dostepne w sklepach VIRGIN z 31 funtow zostalo przecenione na 19... :rolleyes: I od dzis jest juz w moim posiadaniu... :rolleyes: Jak obejrze, podziele sie wrazeniami z zacinania plytki... ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych