Jump to content


Photo

Pearl Jam


552 replies to this topic

#221 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Posted 15 grudnia 2007 - 20:34

bingo.


/m\ - tak pokazują ludzie na koncertach pearl jam. :D



masz ktoś zreaplałdować bootleg z chorzowa? ;)

#222 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 15 grudnia 2007 - 20:37

/m\ - tak pokazują ludzie na koncertach pearl jam.

e co? :D

masz ktoś zreaplałdować bootleg z chorzowa?

W poniedziałek rano może być? Ci też noł koda ten no wrzucę. <że też ja taka dobra jestem, a jak mnie ojciec znowu męczył o nagranie mu Stadium Arcadium do samochodu to zaczęłam grozić ucieczką z domu :D>

#223 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Posted 15 grudnia 2007 - 20:41

e co? :D



uruchom wyobraźnię ; )


W poniedziałek rano może być? Ci też noł koda ten no wrzuce

pewnie spoko, dzięki wielkie z góry :)

#224 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 18 grudnia 2007 - 13:55

https://auction01.ch...p;order=default

Mimo niskiego kursu dolara, chyba się nie skuszę...

#225 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 19 grudnia 2007 - 10:37

Ah, wreszcie widziałam to polskie wydanie płyty Eda de Zatwardzenie i faktycznie nie takie jak moje.
@Mrówa: opowiedz coś o swojej nowej muzycznej fascynacji :D


...Opowiadaj jakie różnice?...

#226 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 19 grudnia 2007 - 16:41

...Opowiadaj jakie różnice?...



Moje jest w takim ładnym twardym kartoniku, a Wasze w takim brzydki szmatławym. Tylko tyle :P

#227 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Posted 20 grudnia 2007 - 16:13

...Opowiadaj jakie różnice?...


przejrzyj ostatnie strony wątku, na którejś są zdjęcia, które Ania zamieściła


Moje jest w takim ładnym twardym kartoniku, a Wasze w takim brzydki szmatławym. Tylko tyle :P


nie tylko, inny jest papier w książeczce, jest ona zszyta z okładką, płyta jest w kartoniku

#228 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 21 grudnia 2007 - 14:49

przejrzyj ostatnie strony wątku, na którejś są zdjęcia, które Ania zamieściła
nie tylko, inny jest papier w książeczce, jest ona zszyta z okładką, płyta jest w kartoniku



przejrzałem, ze zdjęć nie wynika, że kartonik made in Usa różni się od mojego :rolleyes: Teraz już domyślam sie, ze są to trochę inne materiały. mój jest "avocadowy" Panny Anny pewnie "Vitalodżowy" :rolleyes: No i ksiązeczka nie jest zszyta z kartonikiem, to chyba jedyne różnice :rolleyes:

#229 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 21 grudnia 2007 - 14:59

mój jest "avocadowy" Panny Anny pewnie "Vitalodżowy" :rolleyes: No i ksiązeczka nie jest zszyta z kartonikiem, to chyba jedyne różnice :rolleyes:

Z tego co wywnioskowałysmy, to avocadowy nie jest jednoznacznym określeniem, bo wersja z 10C różniła się właśnie od tej z naszych sklepów.
Vitalogy jest z mniej sztywnego kartonu (chociaż moje zakupione w UK, to chyba wtedy jeszcze nie robili takich cyrków jak wydania na Polskę czy coś, więc powinniśmy mieć to samo) - ITW, które stoi na mojej półce ma formę jakby książki w twardej oprawie, a kartonik z płytą jest przytwierdzony do wewnętrznej strony okładki.

#230 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Posted 21 grudnia 2007 - 23:12

przejrzałem, ze zdjęć nie wynika, że kartonik made in Usa różni się od mojego :rolleyes: Teraz już domyślam sie, ze są to trochę inne materiały. mój jest "avocadowy" Panny Anny pewnie "Vitalodżowy" :rolleyes: No i ksiązeczka nie jest zszyta z kartonikiem, to chyba jedyne różnice :rolleyes:


wydania mają różne rodzaje kartonów - amerykańskie ma bardziej sztywny i matowy, polskie - miękki i błyszczący, to samo dotyczy papieru, na którym wydrukowany jest booklet; wydaje mi się, że na zdjęciach widać, że przytwierdzenie książeczki nie jest jedyną różnicą ;), w polskim wydaniu płyta jest umieszczona w plastikowym tray'u, w amerykańskim w kartonowej kopercie; to polskie nie jest złe, ale to amerykańskie jest jednak dużo ładniejsze; zastanawiam się, czy to w całej Europie tak zostało wydane, czy to znowu jakiś nasz wynalazek

Masz rację, że to ITW, które masz, jest takie jak Avocado, ale to, które znaleźć można w naszych sklepach. Ja mam amerykańskie wydanie, zakupione w 10c i ono z kolei jest identycznie zrobione jak to amerykańskie ITW (i wygląda, tak jak napisała Ania, jak książka w twardej oprawie).

#231 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 22 grudnia 2007 - 18:27

I wszystko jasne :rolleyes: Tak ja mam "nasze" Avocado dlatego użyłem takiego porównania. Twierdzicie, że amerykańskie wydanie ładniejsze jest i pewnie macie rację, ale chyba należy się cieszyć, że zawartość " Naszej wersji" jest w zasadzie taka sama :D Oby wszystkie płyty na Naszym rynku były tak wydawane jak ITW

#232 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 22 grudnia 2007 - 18:46

Oby wszystkie płyty na Naszym rynku były tak wydawane jak ITW

NIE! Gdyż za te same pieniądze ten produkt gdzie indziej wydany wygląda ładniej. Chyba się już więcej nie szkuszę na kupno regularnej płyty PJ w polskim sklepie.

#233 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 25 grudnia 2007 - 12:02

NIE! Gdyż za te same pieniądze ten produkt gdzie indziej wydany wygląda ładniej. Chyba się już więcej nie szkuszę na kupno regularnej płyty PJ w polskim sklepie.


Zgodzę się z Tobą tylko po części. Chodziło mi o to, że wiele wydawnictw u Nas jest nie do przyjęcia w porówaniu do ITW np. ostatnio w Media pojawiły się krązki (po 2) niektórych artystów pakowane w niefajny kartonik. Od jakiegoś czasu poszukuję starszych płyt Raz Dwa Trzy i też niestety mamy na rynku dostępne wydawnictwo jewel case zawierające 2 krążki, a trudno zdobyć "regularny krążek".

Ostatni sporo przeglądałem Amazon i co mnie najbardziej zaskoczyło to miażdżące różnice w cenach DVD w porównaniu z Polandem np.

Popmart - 27 $, u nas ok. 130 PLN
Incubus Alive - 10 $, u nas ok. 65 PLN
Nirvana Unplugged - 12 $, u nas ok. 70 PLN

Po nowym roku szykuję się na spore zamówienie :rolleyes:

#234 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 25 grudnia 2007 - 19:44

Po nowym roku szykuję się na spore zamówienie

Pamiętaj o rhegionie 1, chyba że masz odpowiedni odtwarzacz, albo wystarcza Ci oglądanie tych cudeniek na komputerze.

#235 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 26 grudnia 2007 - 13:54

Pamiętaj o rhegionie 1, chyba że masz odpowiedni odtwarzacz, albo wystarcza Ci oglądanie tych cudeniek na komputerze.


Hmm....a wiesz, że nawet o tym nie pomyślałem. Muszę to sprawdzić :rolleyes:

#236 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 17 lutego 2008 - 21:35

Oddam się za osiemnastkę w Berkeley:

http://www.pearljam....p?what=News#242

#237 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Posted 31 lipca 2008 - 12:55

@PA:

pogrzebałam trochę, żeby sprawdzić, czy to Twoje No Code to jest jakiś polski wynalazek, ale nie - to jest europejskie low budget reissue, dlatego nie ma polaroidów i kartonik taki cienki

http://www.pjcollect...tail.asp?id=855

#238 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Posted 31 lipca 2008 - 13:03

@PA:

pogrzebałam trochę, żeby sprawdzić, czy to Twoje No Code to jest jakiś polski wynalazek, ale nie - to jest europejskie low budget reissue, dlatego nie ma polaroidów i kartonik taki cienki

http://www.pjcollect...tail.asp?id=855


Najs. Prajs. Miodzio. Nie no, ok, dobra, ktoś chciał być kiedyś miły i kupił mi prezent, tanio, ale kurnaaaaaaaa.... :angry: ale ja nie zbieram wszystkich wydań, chcę jedno, normalne ;)

Czyli to będzie ok?

#239 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Posted 31 lipca 2008 - 13:30

Najs. Prajs. Miodzio. Nie no, ok, dobra, ktoś chciał być kiedyś miły i kupił mi prezent, tanio, ale kurnaaaaaaaa.... :angry:


myślę, że po prostu nie miał już wtedy wyboru, było tylko to ubogie wydanie w sklepach u nas, zresztą tak jest to do tej pory i raczej nie ma nice price :blink:

Czyli to będzie ok?



teoretycznie tak, w Stanach chyba nie było dwóch różnych wydań

#240 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Posted 29 sierpnia 2008 - 10:30

Misie, nie trafił ktoś z Was przypadkiem na bootleg z koncertu Veddera, który odbył się 21 sierpnia tegoż roku? MUSZE usłyszeć jak zaśpiewał Hurt, kurwa no.

ale TO Hurt? O kurcze, to ja też muszę i proszę :P

Dobra, zajawke dostaliście wczoraj, teraz konkrety, czyli całość:
Part I
Part II
To już całość. Z przypływu emocji nie zdemolujcie tylko swoich mieszkać :P

http://www.demonoid....600708/6201776/ gdyby ktoś miał konto...
<misie, ja mogę wklejać tego linka, czy nie mogę?>

Właśnie, ja to ściągnąłem bez konta :P
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!



Reply to this topic



  


4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users