Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-08-09 - Zagreb, Croatia - Stadium Maksimir


302 replies to this topic

#21 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 kwietnia 2009 - 10:16

Jakis konkretny argument?


Poza tysiącem plotek, mamy jeden niezbity dowód - wypowiedź pani z Live Nation, która na pytanie o drugi koncert nie odpowiedziała: " jaki drugi koncert ? Nic nie wiem o tym, byśmy planowali drugi koncert ", tylko: " na razie martwimy się by sprzedać pierwszy ". Drugi niezbity dowód - wszystko wskazuje na to, że Polska będzie jedynym krajem, w którym odbędzie się tylko jeden koncert. Trzeci niezbity dowód - nie było żadnych plotek co do drugiego koncertu w Zagrzebiu, a jednak ten się odbędzie. A więc jeżeli było tyle plotek co do drugiego koncertu w Chorzowie, to oznacza, że tym bardziej miał się on odbyć. Czwarty niezbity dowód - czterodniowa przerwa między Chorzowem a Zagrzebiem. Nie ma o czym dyskutować - drugi koncert miał być. Pisałem wcześniej, że tylko jakaś tragedia mogłaby nam go odebrać. Niestety, ta tragedia właśnie się wydarzyła. Ostatnią rzeczą jakiej się spodziewałem, było to, że Chorzów w kwietniu jeszcze nie będzie wyprzedany. Dla mnie to dosłownie ziszczony koszmar.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#22 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 06 kwietnia 2009 - 10:27

Był jeszcze taki news z 9-tego marca

(...)Marta Wnuczyńska z Live Nation przyznała też, że rozważano zorganizowanie na Stadionie Śląskim dwóch koncertów U2, dzień po dniu. Na razie rozmowy na ten temat się nie toczą, ale organizator - jak powiedziała - "stara się nie składać broni". (PAP)


"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#23 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 kwietnia 2009 - 10:58

Być może jest trochę prawdy w tym twierdzeniu o "pierwszym koncercie". W 2005 roku ludzie też w ten sposób podchodzili, mimo że ostatni koncert w Polsce był 8 lat wcześniej. Wtedy też powstała jakaś psychoza z powodu U2, teraz U2 jakby się trochę ograło. Ludzi łatwo przyzwyczaić do dobrego, przyjechali raz to teraz będą już przyjeżdżali zawsze, nie zobaczę ich teraz to za rok albo 4 znów się pojawią to pojadę i będzie git.
Nie sprzedanie naszego koncertu to faktycznie może być zły prognostyk na przyszłość, i może się okazać, że za rok czy 4 to my będziemy sie rozbijali po Europie w poszukiwaniu U2, zamiast gościć ich u siebie. I nie jest to wina wysokich cen biletów, bo te były drogie, ale nie były za drogie, były co najwyżej źle zbilansowane (kretyńskie rozłożenie cen po sektorach, te za 450 graniczą z tymi za 140 i mają w niektórych miejscach identyczną "wartość koncertową").
Gratuluję i jednocześnie zazdroszczę Chorwatom dwóch koncertów i oddanych fanów, którzy wykupili by pewnie jeszcze ze dwa kolejne wieczory.
A my cieszmy się z tego co mamy i trzymajmy kciuki, żeby kolejnym razem znów odwiedzili Polskę.

#24 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 06 kwietnia 2009 - 12:01

przecież pierwszy koncert w Chorzowie nie wyprzedał się w dwa dni, wręcz mam wrażenie, że wyprzedawał się znacznie gorzej niż obecny tzn dla przykładu bilet na płytę można było nabyć nawet tydzień po rozpoczęciu sprzedaży co było zupełnie niemożliwe już 5h w przypadku tegorocznego show. aha no i trybuny były sprzedawane także w dniu koncertu pod stadionem z z legendarnych przyczep campingowych Niewiadów :lol:

#25 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 kwietnia 2009 - 13:59

To, co rzucono na Chorzów w pierwszym rzędzie sprzedało się od razu. Doskonale pamiętam, że my też dostaliśmy wtedy analogiczne podziękowania, co Chorwaci teraz. Trybuny w dniu koncertu były sprzedawane dlatego, że część z nich w ostatniej chwili dołożono. Faktem jest, że wtedy trybuny sprzedały się szybciej niż płyta ( pamiętam, bo mnie to zaskoczyło ). Gdyby zdrożały analogicznie do płyty ( tzn. w okolicach 40-50 zł ), nie byłoby żadnych problemów.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#26 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 09 kwietnia 2009 - 12:21

Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że kupił bilet - miejsca siedzące - nienumerowane :huh: ?!, bo dostałam bilety i jedyne co na nich widnieje, to kategoria "siedzące" i nazwa trybuny...i tyle...i że ja się teraz mam niby bić o miejsce?! :unsure: ...ale harcore...żenada, prowizorka :angry: ...chyba, że zapomnieli mi cos dodrukować w pośpiechu... :lol:, bo z tego wszystkiego ogarneła mnie póki co niezła głupawka, za pięć minut jak mi przejdzie to chyba zaczne się martwić....niezłe jaja...wielki koncert U2 i nawet własnego przydzielonego krzesełka nie mam...to za co ja w końcu płace? :P
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#27 edun007

edun007

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Siedlce

Napisano 09 kwietnia 2009 - 17:18

Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że kupił bilet - miejsca siedzące - nienumerowane :huh: ?!, bo dostałam bilety i jedyne co na nich widnieje, to kategoria "siedzące" i nazwa trybuny...i tyle...i że ja się teraz mam niby bić o miejsce?! :unsure: ...ale harcore...żenada, prowizorka :angry: ...chyba, że zapomnieli mi cos dodrukować w pośpiechu... :lol:, bo z tego wszystkiego ogarneła mnie póki co niezła głupawka, za pięć minut jak mi przejdzie to chyba zaczne się martwić....niezłe jaja...wielki koncert U2 i nawet własnego przydzielonego krzesełka nie mam...to za co ja w końcu płace? :P



to nawet szybko te biety wysłali. Ja moich jeszcze nie dostałam ale jak widać na dniach też dostane :D

Bez numerów - to na pradę hardcorowo może być..... Niczym na meczu footballowym dwóch przeciwnych drużyn....

#28 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 09 kwietnia 2009 - 17:32

to nawet szybko te biety wysłali. Ja moich jeszcze nie dostałam ale jak widać na dniach też dostane :D


Ja zamawiałam bilety przez czeskie ticketpro. Z tego co wiem, Chorwaci wysyłają zamówione u nich bilety dopiero końcem kwietnia.
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#29 edun007

edun007

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Siedlce

Napisano 09 kwietnia 2009 - 17:48

Ja zamawiałam bilety przez czeskie ticketpro. Z tego co wiem, Chorwaci wysyłają zamawiane u nich bilety dopiero końcem kwietnia.



Ok. To jak widać sobie jeszcze trochę poczekam... Ale to nic...... Do sierpnia daleko.


A ile załaciłaś w końcu na trybuny kupując przez czeskie ticketpro????
Pytam bo o ile pamiętam cena na płytę była tańsza kupując przez stronę chorwacką a nie czeską....
Mają tam tzw. 'transaction fee' i ile kosztowała wysyłka?

#30 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 09 kwietnia 2009 - 18:22

A ile załaciłaś w końcu na trybuny kupując przez czeskie ticketpro????
Pytam bo o ile pamiętam cena na płytę była tańsza kupując przez stronę chorwacką a nie czeską....
Mają tam tzw. 'transaction fee' i ile kosztowała wysyłka?


200 koron kosztowała wysyłka. Poza tym kupowałam więcej niz 1 bilet więc cieżko powiedzieć, ale w porównaniu z zakupami przez ticketpro.hr wyszło troszkę drożej. Podejrzewam, że miła na to wpływ i prowizja i różnica w kursie i przeliczeniach bankowych...itd.
To tak jak w przypadku Chorzowa...Ci co kupili przez czeskie ticketpro...w sumie zapłacili troszkę więcej.
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#31 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 16 kwietnia 2009 - 21:24

dostał już może ktoś bilety zamówione z chorwackiego ticketpro ?
zaczynam się niepokoić, minęły już 2 tyg a biletów wciąż nie mam :blink:

#32 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 16 kwietnia 2009 - 21:33

Na stronie www.ticketpro.hr od dłuższego czasu widnieje informacja, ze bilety będą wysyłane dopiero pod koniec kwietnia. Nie ma się co martwić :)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#33 edun007

edun007

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Siedlce

Napisano 16 kwietnia 2009 - 21:36

Ja też nie mam i czekam cierpliwie ... :)

#34 edun007

edun007

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Siedlce

Napisano 29 kwietnia 2009 - 11:47

Co za miłe oderwanie od pisania pracy magisterskiej!!!!

Właśnie był u mnie pan listnosz. Dostałam 3 piękne bileciki na U2 na płytę do Zagrzebia na 9 sierpnia ;)
Już się nie mogę doczekać... Piękna to będzie niedziela...


Szukam jeszcze jednej osoby chętnej na wyjazd :D


No dobra, koniec tych radości. Wracam do pisania pracy magisterkiej, bo nie chcę mieć przychlapanych wakacji....
Pisanie idzie w tempie żółwia, więc jak nie będę pisaaaać, pisaaać i pisaaać to na pewno nie skończę na czas :/

P.S. Fajny ten chorwacki. Sporo podobnych słów do polskiego :)

#35 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 25 maja 2009 - 14:09

sprzedam dwa bilety na płytę cena nominalna + koszty przesyłki a więc po 350zł za bilet.
zainteresowanych zapraszam do pisania na PRIV
lub mailowo lucas007@gmail.com

#36 vertigo93

vertigo93

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów

Napisano 03 czerwca 2009 - 12:03

koncert wyprzedany!!!

#37 edun007

edun007

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Siedlce

Napisano 03 czerwca 2009 - 21:46

koncert wyprzedany!!!



no ale ten koncert został wyprzedany pierwszego dnia...

#38 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 03 czerwca 2009 - 22:00

no ale ten koncert został wyprzedany pierwszego dnia...

Na koncert w dniu 09.08 bilety można było kupić jeszcze kilka dni temu, pierwszego dnia wyprzedał się koncert który będzie miał miejsce 10.08.

... :P


#39 edun007

edun007

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Siedlce

Napisano 10 czerwca 2009 - 19:54

Na koncert w dniu 09.08 bilety można było kupić jeszcze kilka dni temu, pierwszego dnia wyprzedał się koncert który będzie miał miejsce 10.08.



to musieli wypuścić nową pulę, bo tak się składa że kupowałam na 9-tego i po 3 czy 4-rech godzinach od mometu gdy bilety pojawiły się w sprzedazy, pojawił się komunikat, iż bilety zostały wyprzedane ... aha, piszę o biletach na płytę...

#40 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 17 czerwca 2009 - 21:26

Na obydwu koncertach w Zagrzebiu supportem będzie:

Snow Patrol
i
The Hours

Może nam też jeszcze kogoś dołożą.
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych