Skocz do zawartości


Zdjęcie

AutoFlaga


50 replies to this topic

#21 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 marca 2009 - 11:22

Flagi nie mam ale mam naklejke zamiast PL mam U2 tez fajnie wyglada :D

#22 vertigo70

vertigo70

    Użytkownik

  • Members
  • 8 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 31 marca 2009 - 10:35

Naklejka to dobry pomysł ( TRWAŁY )-jadąc na mecz piłki kopanej wkłada się białą kartką za przednią szybe aby UŁATWIĆ??? :blink: ''sterowanie ruchem'' no to koncert tym bardziej!!!. Naklejkę prawie każdy może wydrukować we własnym zakresie. :)

#23 Betka-DM

Betka-DM

    Użytkownik

  • Members
  • 14 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:GUBIN

Napisano 31 marca 2009 - 11:20

Mysmy w 2005 jechali na koncert od Chorzowa z flagą Iralndii przymocowana do anteny na samochodzie:-)
A na Depeche mielismy na tylniej szybie flage polska z napisem zespołu :-)

Dodam tylko,ze my od dawna mamy naklejki na samochodach z jednej DM a z drugiej U2 i ostatnio mojegoBrata zatrzymała Policja... "Dlaczego ma Pan na samochodzie oznaczenia obcych państw"?


I co Wy na to?

Użytkownik bee edytował ten post 31 marca 2009 - 11:42


#24 vertigo70

vertigo70

    Użytkownik

  • Members
  • 8 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 31 marca 2009 - 11:37

Dodam tylko,ze my od dawna mamy naklejki na samochodach z jednej DM a z drugiej U2 i ostatnio mojegoBrata zatrzymała Policja... "Dlaczego ma Pan na samochodzie oznaczenia obcych państw"?
I co Wy na to?

Czy można dostać mandat za nie niekontrolowanych wybuch smiechu ???

#25 m~p

m~p

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 kwietnia 2009 - 15:40

Ja pamiętam jak jechaliśmy na koncert Metallici i po połowie drogi mieliśmy tak ufajdane auto, że paluchem napisaliśmy "Metallica".
Jakie było nasze zdziwienie kiedy stojąc w korku pod Chorzowem byliśmu otoczeni samochodami również z napisem Metallica, również napisane paluchem na brudnych szybach i gdzie się tylko dało ;)

Pomysł fajny, tylko wykonawcę trzeba byłoby znaleźć.

Pigol, czy w Twoim sklepie damskie koszulki mają rozmiarówkę zawyżoną, czy zaniżoną? Bo zawsze mam z tym problem ;)

#26 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 02 kwietnia 2009 - 09:26

jeśli chodzi o chorągiewki samochodowe, to znalazłam w swoim "mieście" firmę, która zajmuje sie nadrukami, więc wkrótce sie tam wybiorę i wypytam o możliwośc wykonania nadruków na tych dostępnych choragiewkach ;)
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#27 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 02 kwietnia 2009 - 10:03

Ja póki co znalazłam coś takiego http://jack-jr.com/p/ a tu cennik http://jack-jr.com/cennik.htm
Pozostaje jedynie kwestia nadruku i potencjalnych tańszych producentów.
Będę szukać dalej :)

Pozdrawiam
"Everything You Know Is Wrong"

#28 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 02 kwietnia 2009 - 17:04

... Nie wiem jak to by się trzymało na polisetrze, ale można zrobić testy, albo ewentualnie znaleźć flagi z bardziej naturalnego materiału.
Jest też opcja zrobienia sitodruku ale to już większy koszt i potrzeba sporo chętnych aby to nie wyszło za drogo.


już mówię: na sztuczny tworzywie jak poliester niestety nie da się takiego nadruku zrobić !!! - sprawdzone topi się i naciąga materiał deformując flagę, która staje się sztywna i bardzo nieładna .... jęsli chodzi o flagi - wiadomości poniżej !!!! ...

Flagi nie mam ale mam naklejke zamiast PL mam U2 tez fajnie wyglada :D


jeśli ktoś taką naklejkę potrzebuje - to zapraszam na priva o info .. mam jeszcze kilka w domu - a planuje dodruk niedługo !!!
wykonanie profesjonalne - druk który się nie zmywa nie ściera !!! - miałem taką na aucie 4 lata i nie zmieniła wyglądu ....
gdyby mi jej nie zerwali pod blokiem !!!

policja nie może nikogo ukarać za posiadanie takiej naklejki ... jeśli posiadasz inną - prawidłową (obowiązkową w unii) z oznaczeniem państwa .... dowiadywałem się u znajomego w ruchu drogowy !! ...


....
Pigol, czy w Twoim sklepie damskie koszulki mają rozmiarówkę zawyżoną, czy zaniżoną? Bo zawsze mam z tym problem ;)


nie wiem ???
nie jestem kobietą !!! poza tym masz dokładnie rozmiary rozpisane z centymetrami !!! - wystarczy się zmierzyć !!!
ale myślę, że są raczej większe niż mniejsze !!! ...


no i info w sprawie flag - jak obiecałem chwilkę jakąś temu ...

mianowicie - czekam na wieści od moje producenta !
jeśli będzie materiał i zapotrzebowanie - jestem w stanie zorganizować uszucie specjalnei dla forum ... perwnej partii takich flag ..
ale ...
ale tylko takich do powieszenia na antenie !!
niestety taki stojak - jak na tej aukcji allegro - nie jest dostępny .....
wszystko zależy od zainteresowania ... od ilości tych flag !!!
jest w stanie ktoś ogłosić to i zebrać chętnych - choćby poglądowo że by znac rząd wielkości ????
Achtung ???
numb ???

....

a jeśli to się nie uda !!! - to mam pewien pomysł - ale a tym później ...
jak nic na z tymi nie wyjdzie ....

pozdrawiam
serdecznie !!!

ps. ten sklep, którego link jest zapodany powyżej - nie jest taki zły !!!!
mnie się podoba tymbardziej, że wykonują od 1 egzemplarza !!!


jeśli jest taka wola i zapotrzebowanie użytkowników forum - to mogę się z nimi skontaktować trochę pogadać, coś zaprojektować !!!
i może wykonają to dla nas !!! ??

tylko muszę wiedzieć ile tego będzie potrzeba ???
100 czy 1000 ???
żeby cokolwiek ustalić !
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#29 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 03 kwietnia 2009 - 09:50

Witam,

Pigol, masz słuszność, sklep nie jest zły ale tak sobie myślę, że może flaga na antenę to też dobry pomysł. Pewnie będzie o wiele tańsza więc po co przepłacać za badylek? ;) Choć z drugiej strony hmmm... no tak ale w przypadku zamówienia w tym sklepie pozostawałaby jeszcze kwestia dystrybucji. Zamówienie niby jedno ale jak to rozesłać po wszystkich? Nie wiem, nie mam pojęcia. Poza tym jak widać zainteresowanych nie ma wielu, chętnych jest kilka osób (poki co) więc... może w takim razie zdecydujmy jaki rodzaj flagi wolimy (i czy wogóle ją chcemy!) a wtedy będziemy myśleć dalej. Myślę, że w przypadku flagi na antenę może mógłbyś wrzucić to w ofertę swojego sklepu (naklejki z resztą też :) ) Można by było nabyć te akcesoria razem z koszulkami i innymi gadżetami (bo jak rozumiem, to u Ciebie można będzie kupic koszulki po wyłonieniu zwycięskiego projektu?). Nie chciałabym Cię obarczać (bo to nieładnie) ale wyglądasz mi na obrotnego człeka, który poniekąd "siedzi" w temacie. Zobaczymy jak się temat rozwinie... póki co ja jestem chętna! I proponuję wpisywać się: kto i co woli. I zobaczymy...

Pozdrawiam
"Everything You Know Is Wrong"

#30 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 03 kwietnia 2009 - 11:51

ja się piszę na flagę /naklejkę / cokolwiek... więc mnie uwzględniajcie w ilości zainteresowanych na cokolwiek ;)
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#31 Betka-DM

Betka-DM

    Użytkownik

  • Members
  • 14 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:GUBIN

Napisano 03 kwietnia 2009 - 12:02

A ta flaga to ma byc Polska z U2 czy Irlandzka?

My chyba zakąłdamy ta, co w 2005 roku, mielismy irlandzką i jechalismy z nią do Chorzowa i Berlina...troszke sie podniszczyła ale chybada rade raz jeszcze :-)

#32 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 03 kwietnia 2009 - 21:10

Witam,

Pigol, masz słuszność, sklep nie jest zły ale tak sobie myślę, że może flaga na antenę to też dobry pomysł. Pewnie będzie o wiele tańsza więc po co przepłacać za badylek? ;) Choć z drugiej strony hmmm... no tak ale w przypadku zamówienia w tym sklepie pozostawałaby jeszcze kwestia dystrybucji. Zamówienie niby jedno ale jak to rozesłać po wszystkich? Nie wiem, nie mam pojęcia. Poza tym jak widać zainteresowanych nie ma wielu, chętnych jest kilka osób (poki co) więc... może w takim razie zdecydujmy jaki rodzaj flagi wolimy (i czy wogóle ją chcemy!) a wtedy będziemy myśleć dalej. Myślę, że w przypadku flagi na antenę może mógłbyś wrzucić to w ofertę swojego sklepu (naklejki z resztą też :) ) Można by było nabyć te akcesoria razem z koszulkami i innymi gadżetami (bo jak rozumiem, to u Ciebie można będzie kupic koszulki po wyłonieniu zwycięskiego projektu?). Nie chciałabym Cię obarczać (bo to nieładnie) ale wyglądasz mi na obrotnego człeka, który poniekąd "siedzi" w temacie. Zobaczymy jak się temat rozwinie... póki co ja jestem chętna! I proponuję wpisywać się: kto i co woli. I zobaczymy...

Pozdrawiam


Witam !

nie ma jeszcze wieści jeśli chodzi o flagę na antenę ... - jak tylko coś się będę wiedział to dam znać ..
i pewno da się wstawić do sklepu - więc nie będzie problemu ...
natomiast naklejek nie !! - niestety - będą dostępne na allegro - jak to bywało na moich poprzednich akcjach z naklejkami ...
powiadomię zainteresowanych o tym - nie chciałbym tu robić jakiejś specjalnej reklamy swoim działaniom - żeby nie narazić się komukolwiek ...

a wracając do tematu flagi ....
skoro nie ma zainteresowania - to może dajmy sobie z ty spokój ...
i poprostu opracujemy projekt takiej flagi - oczywiście z porozumieniu z tą firmą ...
no każdy kto będzie chciał zamówi sobie takową !!!
może to jest rozwiązanie ....
bo faktycznie - może być problem z dystrybucją - może na hasło da się to zorganizować - albo podeśle się listę imienną ... i oni zajmą się dystrybucją - żeby dwukrotnie nie płacić za przesyłkę ... może ja się tym zajmę ????
mnóstwo pytań się nakłada ...
faktycznie zobaczymy jak się rozwinie temat ???? ...
wtedy będzie wiadomo co robić ....


pozdrawiam


jednak nie omieszkam sobie pozostawić linku - może w jakiś sposób go wykorzystam ....
chyba sobie zamówię taką na auto ....
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#33 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 05 kwietnia 2009 - 17:09

Jak tylko będzie szansa zakupić - biorę na pewno!

#34 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 07 kwietnia 2009 - 12:20

witam !

do końca tygodnia powinienem wiedzieć cos więcej na temat flagi - takiej szytej specjalnie la nas !!!.....
...
tylko nadal nie wiem na czym stoję ???
nie mam pojęcia poza pojedyńczymi głosami jakie by było zaintereswoanie ????

czy poprostu wystawić coś takiego na allegro ?? i każdy zainteresowany będzie mógł kupić wdle woli ???/ ...
sam już nie wiem ....


pozdrawiam
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#35 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 07 kwietnia 2009 - 17:53

Pigol, jak widać pomysł był do bani ale jak już będziesz miał projekt czy coś to daj znać lub wrzuć do sklepu. Myślę, że ta garstka zainteresowanych będzie się kontaktować jak już będzie coś konkretnego :)

pozdrawiam
"Everything You Know Is Wrong"

#36 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 07 kwietnia 2009 - 19:51

Pigol, jak widać pomysł był do bani ale jak już będziesz miał projekt czy coś to daj znać lub wrzuć do sklepu. Myślę, że ta garstka zainteresowanych będzie się kontaktować jak już będzie coś konkretnego :)

pozdrawiam


jak widać wszystko spełza na niczym ....
poprostu jeśli się uda - to może zamówię kilka w tej firmie - której link podano powyżej !
i wystawię na allegro ..
podobnie jak z naklejkami ...


pozdrawiam

ps. jeśli ktoś by był mimo wszystko zainteresowany - to dajcie znać !!!!
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#37 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:31

Ja jestem zainteresowany...

#38 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 kwietnia 2009 - 22:00

Wciąż zainteresowany - naklejką i flagą.

#39 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 07 kwietnia 2009 - 22:22

Wciąż zainteresowany - naklejką i flagą.


jeśli jesteś zainteresowany czymś takim :

Dołączona grafika

95 x 85 mm

Dołączona grafika

134 x 90 mm

Dołączona grafika

135 x 90 mm

Dołączona grafika

90 x 183 mm



to zapraszam !!!!
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#40 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 07 kwietnia 2009 - 22:41

jeśli jesteś zainteresowany czymś takim :

...

to zapraszam !!!!


Gdzie?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych