Skocz do zawartości


Zdjęcie

AutoFlaga


50 replies to this topic

#1 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 28 marca 2009 - 17:40

A mnie się marzy autoflaga :) Zapewne wszyscy świetnie pamiętacie jak bodaj przy okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej niemal każdy zmotoryzowany miał zainstalowany w swoim pojeździe niewielki maszt z flagą narodową? Chciałabym mieć coś takiego na okoliczność koncertu ale nie flagę narodową tylko coś z U2 i hasłem Chorzów 2009 :) Ja wiem, że w tym przypadku mniejszy odsetek społeczeństwa byłby emocjonalnie zaangażowany ale myślę jest jest to fajny gadżet na drogę (ja akurat mam "kawałek" do przejechania) i fajnie byłoby spotkać gdzieś na trasie podobnie oznaczony pojazd :D Moc fanów U2 :) Może dałoby się taką chorągiewkę wykonać apropos zamówienia koszulek? Bo ktoś wcześniej napisał, że ta firma zajmuje się także wykonywaniem innych okolicznościowych gadżetów. Byłoby fajnie :) Co Wy na to? Może to tylko moje płonne marzenie... :huh: nie bijcie... ;)

Pozdrawiam :)
"Everything You Know Is Wrong"

#2 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 28 marca 2009 - 17:52

Pomysł jest genialny! Myślę tylko, że jak już się zaparkuje w Chorzowie to trzeba będzie taką flagę schować do samochodu, bo na pewno jakiś niezbyt uczciwy fan będzie bardzo chciał taką posiadać, nawet jak nie ma samochodu. Ale na samą podróż - bardzo chętnie! Jak tylko się będzie dało to chętnie kupię. :)

#3 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 28 marca 2009 - 19:27

faktycznie pomysl genialny !!!!
i godny uwagi oraz wykonania, przy okazji jestem w stanie sie tym zajac ....
muszę ponegocjowac i pogadac ....
zobacze !! ???

niczego nie obiecuje - ale postaram sie !!!!

tylko trzebva zadac troche pytan:
czy ma byc na jekims "patyku" ?
czy wieszamy flage na antenie ?
jak to zorganizowac ???

no i najwazniejsze projekt !!!
kolejne glosowanie i nadsylanie projektow ????

musze wszystko przemyslec i dam znac oczywiscie !!!

pozdrawiam

ps. bede zmotoryzowany i chetnie taka flage wywiesze !!!
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#4 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 28 marca 2009 - 19:41

Super, że pomysł się Wam podoba :D
Myślałam o takim maszcie mocowanym na szybę, dokładnie to co mieli kibice piłki nożnej. A logo na fladze może takie samo jak na koszulkach? (od razu się przyznaję, że nie wiem czy już jakiś projekt zwyciężył) ale jeśli bedzie takie samo będzie stanowić fajny komplecik :)
Pigol, więc jeśli możesz się zorientować co i jak to będzie super :) :) :)

pozdrawiam
"Everything You Know Is Wrong"

#5 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 28 marca 2009 - 19:54

A może projekt to po prostu logo trasy koncertowej, dopisek pod nim "Chorzów 2009" i np. flaga Polski?

#6 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 28 marca 2009 - 19:54

Super, że pomysł się Wam podoba :D
Myślałam o takim maszcie mocowanym na szybę, dokładnie to co mieli kibice piłki nożnej. A logo na fladze może takie samo jak na koszulkach? (od razu się przyznaję, że nie wiem czy już jakiś projekt zwyciężył) ale jeśli bedzie takie samo będzie stanowić fajny komplecik :)
Pigol, więc jeśli możesz się zorientować co i jak to będzie super :) :) :)

pozdrawiam



to nie bedzie latwe do zorganizowania .... ale lubie wyzwania .....

postaram sie !!!!

z tym mocowanie do szyby moze byc trudno - to mocno podniesie koszty !!!!
moze na cos inne sie wpadnie ...

wzor z koszulki trzeba bedzie lekko zmodyfikowac .....
ale to juz moja robota ....


pozdrawiam
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#7 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 marca 2009 - 19:58

Tak sobie myślę, że na fladze przyczepionej do pędzącego :P auta i tak niewiele da się przeczytać..

#8 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 28 marca 2009 - 20:03

Ale dla ludzi zmotoryzowanych, którzy będą wiedzieli o takiej fladze - na pewno będą wiedzieli co to. :D a przy okazji, zawsze gdzieś po drodze trzeba zwolnić albo się zatrzymać. ;)

#9 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 marca 2009 - 20:04

Pomysł fajowy, ale mój Starszy nie zgodzi się, aby jego czcigodne autko hańbiła flaga (jak on to rzecze) jakiegoś udwa...

#10 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 28 marca 2009 - 20:05

Może "I will follow"?

#11 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 28 marca 2009 - 20:22

Tu jest link na Allegro http://aukcjewp.wp.p...?item=584743737 to jest dokładnie to o co mi chodziło :) Taki maszcik tylko że z flagą U2. Nie flagą Polski jak ktoś wyżej sugerował bo chodziło mi raczej o solidarność fanów na drodze niż o lokalny patriotyzm. Wracając do tej aukcji, to można kupić tę flagę a później poprostu zmienić na U2 lub mogę napisać do sprzedawcy z zapytaniem czy robi także inne projekty (a jak już uzgodnimy co to ma być to się da znać).
"Everything You Know Is Wrong"

#12 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 28 marca 2009 - 20:25

Ja jedynie z tego powodu pisałem, że to projektu dodać flagę Polski, żeby zwrócić uwagę, że to polski koncert, ale w sumie - nie ma potrzeby. W takim razie - z niecierpliwością czekam na projekty i możliwość zakupu potem. :)

#13 gloria

gloria

    Użytkownik

  • Members
  • 59 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kujawsko - pomorskie

Napisano 28 marca 2009 - 21:36

Świetny pomysł! Z przyjemnością przymocuje sobie do mojego autka :D
Logo z koszulki - jak najbardziej albo chociaż jakiś element wspólny z koszulką, byleby wyraźny, żeby był widoczny.

#14 bart555

bart555

    Użytkownik

  • Members
  • 35 Postów
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 28 marca 2009 - 23:34

mój Starszy nie zgodzi się, aby jego czcigodne autko hańbiła flaga (jak on to rzecze) jakiegoś udwa...


:lol: przypomniało mi się, jak w '97 wisiały min. w Gdańsku takie duże billboard'y reklamujące koncert... i kiedyś poszedłem do kumpla, a tam jego starszy nawija, że "jakąś porąbaną reklamę dziś widziałem... U...2...P...O...P... co to qrwa jest?" pamiętam, że ostro z tego laliśmy :lol:

#15 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 29 marca 2009 - 11:05

:lol: przypomniało mi się, jak w '97 wisiały min. w Gdańsku takie duże billboard'y reklamujące koncert... i kiedyś poszedłem do kumpla, a tam jego starszy nawija, że "jakąś porąbaną reklamę dziś widziałem... U...2...P...O...P... co to qrwa jest?" pamiętam, że ostro z tego laliśmy :lol:



Hahahah bart555, rozbawiłeś mnie :D Wyobrażnia poszła w ruch i oto widzę skonsternowanego Staruszka kolegi zadającego sobie to samo pytanie patrząc dziś na U.....2......3.......6......0..... o a rok temu na U....2......3.......D hahahahah "co to qrwa jest ??!!???"

A wracając do wątku do napisałam do tego sprzedawcy i póki co czekam na odpowiedź.
"Everything You Know Is Wrong"

#16 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 29 marca 2009 - 17:02

a może by na tych dostępnych flagach nadrukować znaczek zaprojektowany przez pigola?Dołączona grafika
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#17 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 29 marca 2009 - 17:14

Co prawda nie jadę samochodem, ale zawsze można za oknem w ciopągu wywiesić, nie? To się wypowiem.
Raczej coś specjalnego-koncertowego i bardziej 'drogowego' bym widział.
Fans On Tour - U2.360.Chorzow. Coś.

#18 Lapin

Lapin

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 29 marca 2009 - 18:50

a może by na tych dostępnych flagach nadrukować znaczek zaprojektowany przez pigola?Dołączona grafika


Dla mnie bomba! Ja taką chcę :-)

#19 Achtung_Baby

Achtung_Baby

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3City

Napisano 30 marca 2009 - 09:12

Właśnie dostałam odpowiedź, niestety :( oni nie są producentem a w sprzedaży mają tylko autoflagi narodowe :(
"Everything You Know Is Wrong"

#20 LepP

LepP

    Użytkownik

  • Members
  • 14 Postów

Napisano 30 marca 2009 - 11:14

Pomysł bardzo dobry. Proponowałbym aby każdy z swoim zakresie zakupił flagę narodową, a ktoś mógłby zająć się przygotowaniem wyklejanek takich jak na koszulki. Nie wiem jak to by się trzymało na polisetrze, ale można zrobić testy, albo ewentualnie znaleźć flagi z bardziej naturalnego materiału.
Jest też opcja zrobienia sitodruku ale to już większy koszt i potrzeba sporo chętnych aby to nie wyszło za drogo.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych