Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#781 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 10 sierpnia 2009 - 11:26

Witam,

Nie będę się tu rozpisywał... powiem po prostu DZIĘKUJE-DZIĘKUJE-DZIĘKUJE-DZIĘKUJE!
Wszystkim którzy zaangażowali się w "machanie", rozdawanie kolorów, promowanie i naglasnianie akcji. WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA WAS WSZYSTKICH.

Udalo sie 1000 x lepiej niz 4 lata temu ... fotki mowia same za siebie, filmik U2.com i inne tez.

Uprzedzajac pytania, U2.com sie nie odezwal... :(
anyway zrobili co mieli i to sie liczy,
pozostaje 3mac kciuki ze w dodatkach na DVD... pewnie z Wembley....
dadza ten material tak zebysmy mieli pamiatke a inni zeby zobaczyli i nauczyli sie jak sie robi perfect flash-mobs :)

JESZCZE RAZ DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZAANGAZOWANIE i WIARE W TO ZE SIE UDA!

reszta na www.u2flaga.pl

a w ramach podziekowan zapraszam na zlot 12 wrzesnia nad Malte i nie tylko o czym w osobnym topicu.

#782 dorothy

dorothy

    Użytkownik

  • Members
  • 73 Postów

Napisano 10 sierpnia 2009 - 12:09

Wielkie dzięki Zbychu za wszystko !!!
Jesteś Wielki !!!


to co przeżyliśmy podczas "New Year's Day" pozostanie w nas na zawsze...

#783 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 10 sierpnia 2009 - 13:07

4 lata temu nie mogłam być a teraz, no cóż mogę powiedzieć. Ryczałam przez całe NYD machając czerowną bluzką. DZIĘKUJĘ! Zbychu za pomysł, a wszystkim za wykonanie. To było cudowne!
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#784 dochna

dochna

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 10 sierpnia 2009 - 13:17

To było niesamowite, dorzucić swoją cegiełkę do tysięcy, wspólnie stworzyć coś niesamowitego, z GC tak naprawdę niewiele widziałam podczas NYD, obejrzałam później w necie, efekt piorunujący, czegoś takiego nie ma nigdzie na świecie :) To co przeżyłam na NYD, oby zostało we mnie na zawsze, a łzy jak grochy, jak nigdy na żadnym koncercie

DZIĘKI WIELKIE ZA FLAGĘ!!! za pomysł, propagowanie, wykonanie :)
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka
Tym bardziej Prosiaczka tam nie było

#785 emkag

emkag

    Użytkownik

  • Members
  • 32 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 sierpnia 2009 - 13:28

ZBYSZEK DAŁEŚ RADĘ!!!
NA ZAWSZE NAM TO ZOSTANIE W PAMIĘCI I NAWET TERAZ JAK PATRZĘ NA ZDJĘCIE TEJ FLAGI TO MI SIĘ ŁZA KRĘCI W OKU...
BONO TEZ TO PEWNIE BĘDZIE PAMIĘTAŁ JESZCZE DŁUGO....

KURCZE ALE FAJNIE ŻE NAM SIĘ UDAŁO!!!!!!!!!
POZDRO

#786 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 10 sierpnia 2009 - 13:32

Gdy usłyszalam pierwsze takty New Year's Day wiedziałam, że za sekundę stanę się świadkiem i częścią czegos niezwykłego. Gdy zobaczyłam jak wyciągają się białe i czerwone materiały zaparło mi dech w piersiach. Z trybun to wyglądało niesamowicie. Nie mogłam uwierzyć, że coś tak wspaniałego dzieje się naprawdę przed moimi oczami. Tego widoku nie da sie opisać, zreszta każdy ten, kto był tam, z pewnością czuł to samo. Wzruszenie, poruszenie, radość, ekscytacja i podziw. W takich chwilach czuć tą jedność fanów i jedność Polaków. Byłam dumna, że jestem Polką!
Coś tak niepowtarzalnego mogło się stać chyba tylko na koncercie rockowym, koncercie U2. Dziękuję Wam!! Dziękuję Zbych! To było absolutnie magiczne.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#787 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 sierpnia 2009 - 13:56

Podziękowania dla Zbycha za organizację, ale i dla innych, którzy rozdawali białe kartki - dookoła mnie ludzie w moim sektorze machali głównie tymi kartkami.

#788 kinia2742

kinia2742

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 sierpnia 2009 - 14:35

To My dziękujemy Zbych !!! ^_^
One love. One life.

#789 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 sierpnia 2009 - 16:27

ZBYCH,
Z całego serca dziękuję...
To był najwspanialszy moment mojego życia...
Jeszcze raz dzięki!!!!!!!!
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#790 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 10 sierpnia 2009 - 16:42

Pierwsze takty, i mój krzyk: TO JUŻ, tata, dawaj białe! A potem w jednej sekundzie wszyscy już byliśmy Flagą, jednością. Nie ważne, kto skąd pochodził, ważne, że taki mały gest, jak machanie kartkami, czy innymi rzeczami, sprawił, że poczuliśmy się silni, radośni, byliśmy wtedy RAZEM :) Coś tak pięknego rzadko się zdarza, coś co porusza serca wszystkich. Ja nieczęsto się wzruszam, a na NYD ryczałam jak małe dziecko, serce waliło mi jak oszalałe.
A fakt, że byłam częścią tejże bardzo prostej ale jak wielkiej cudownej i magicznej akcji, zapamiętam do końca życia :) Wiwat biali, wiwat czerwoni, wiwat My, Flagowi. I przede wszystkim wiwat ZBYCH, bo gdyby nie Ty, i Twój pomysł, to Bono nie miałby łez w oczach. Piękny MOMENT :)

Music can change the world, because it can change people.
 


#791 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 sierpnia 2009 - 16:47

Margo,
Wiele osób nie mogło powstrzymać łez...
Ja się poryczałem dopiero po przemowie Bono po NYD, I still Haven't śpiewałem na śpelpo, zalany łzami - nie widziałem nic...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#792 natek_kwiatek

natek_kwiatek

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zDolny Śląsk

Napisano 10 sierpnia 2009 - 17:25

Przed koncertem myślałam sobie, że na NYD poryczę się bankowo - miałam ciągle w głowie ten widok z 2005 i już się nastawiłam, że paczka chusteczek mi się przyda.
A tymczasem - słyszę znajome dźwięki basu, więc sięgam do plecaka po coś białego, przez głowę przebiega mi myśl, że za 2 sekundy jak się odwrócę i zobaczę ten biało-czerwony tłum, to rozkleję się na maksa. No i odwracam się, patrzę - niesamowicie! Chyba dzięki temu oświetleniu rzuconemu na publikę, wszystko jest wyraźniejsze i jeszcze jaskrawsze niż poprzednio. Ale totalnie nie czuję wzruszenia - jedynie ogromniastą, niesamowitą radochę z tego, że mogę w tym momencie być właśnie tu i że to nie przypadek, że tu jestem, znowu, po 4 długich latach oczekiwania. Szczęka mi opada, rozglądam się dookoła i cieszę się jak dzieciak - musiałam mieć w tamtym momencie strasznie głupawy wyraz twarzy ;) Jedyny komentarz jaki z siebie wydobyłam w tamtej chwili to niedowierzające "O w mordę..."
Chwile wzruszenia dopadły mnie dopiero po koncercie, szczególnie kiedy przeczytałam komentarz wokalisty Snow Patrol na u2.com.

Było cudnie, ech... będę miała co wnukom opowiadać ;)

Dzięki wielkie za to wszystko!!
Dołączona grafika

#793 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 10 sierpnia 2009 - 17:53

no cóż.. wystarczy, że czytam ten topic i już ryczę ;) naprawdę..
:) dziękuję Wszystkim za współudział!

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#794 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 sierpnia 2009 - 17:54

Tym razem relacja o akcji Flaga już po jej zakonczeniu i trochę z innej strony. Były już emocje świadków, potem relacje ludzi z zewnątrz, i nasi, i obcokrajowcy, były w pełni zasłużone zachwyty tych znających się na rzeczy, normalka. Ale to z wczoraj mnie rozbroiło, posłuchajcie.

Przejeżdżam wczoraj na znanej trasie przez miasto. Te same widoki mijane na trasie, te same twarze. Nuda jak z Rejsu. Nic nie ma się prawa wydarzyć. Nagle wsiada rój szerszeni, głośni niesamowicie. Poznaję, to fizjonomie młodych miejscowych żuli. Widok taki jak wszędzie - łyse glace, rozebrani do pasa, inteligentny wyraz twarzy... Są czymś podekscytowani, machają rękami, och, zaraz piwo się porozlewa i chyba będą je zlizywać z okien. ;) Siadają naprzeciwko mnie, gondola wypełniona na full, już nie ma ucieczki, trzeba słuchać o czym rozmawiają.

I tu szok. Od dawna znam tych ludzi z widzenia, zawsze mieli te same tematy, zawsze z wysokiej półki.. Ale teraz, z wielkim zacięciem omawiają Chorzów, znają detale, a nawet strzelają tytułem piosenki. Ich angielski Nju jers dej brzmi niemalże jak muzyka.. I co chwilę wykrzykiwane teksty typu A wiesz, Bono to, Bono tamto. A stadion to redendłajt. Ale czad! Po chwili wysiedli na przystanku. Zrobiła się wręcz głucha cisza.

Wiem, trochę dowcipkuję z młodocianej żulandii, potraktujmy to z ;) . Ale motyw przewodni zostaje - Flaga była czymś naprawdę wyjątkowym, i okazuje się, że WIELU, naprawdę WIELU zdaje sobie z tego sprawę. Na opini ludzi takich jak opisani, mało komu zależy, ale ich zachowanie mówi sporo o tym, jak w różnych kręgach odebrano tę akcję. Ci goście mówili szczerze, słyszałam to w ich głosach, widziałam po gestach, mimice. Na nich mało rzeczy robi wrażenie. A jeśli już, to TO musiało byc naprawdę dobre.

I taka właśnie była Flaga. FLAGA.
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#795 OutOfControl

OutOfControl

    Użytkownik

  • Members
  • 278 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 sierpnia 2009 - 18:49

Ja natomiast przez pierwsze 30 sekund NYD szukałam suwaka, który by mi pozwolił otworzyć plecak i wyjąć czerwoną kartkę, wszystko niby było ładnie ułożone, nic tylko wyjąć i cieszyć się wspaniałym momentem, ale właśnie wtedy po pierwszym dźwięku NYD po prostu straciłam głowę, ręce mi się trzęsły, a serce biło jak szalone :huh:

Dołączam się do podziękowań dla organizatora akcji :)

#796 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 10 sierpnia 2009 - 19:06

Takie rzeczy to tylko w Polsce ;) Tym razem z dumą, a nie z ironią mogę użyć tego określenia :) ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#797 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 sierpnia 2009 - 11:58

Wielke dzieki dla Zbycha...A takze dla kazdego kto machal na bialo lub na czerwono :) Nigdy tego nie zapomne... To byla magia... Jestem pewna ze zespol tez nigdy nie zapomni :) Widac bylo,ze wszyscy byli wzruszeni.

A taka mila ciekawostka: Wiecie kto nam pomagal w tworzeniu flagi??? :) Eve- corka Bono byla czescia naszej gigantycznej flagi:) Machala na czerwono :)

#798 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 11 sierpnia 2009 - 13:17

a może by tak następnym razem zaprosić Lecha Wałęse? :lol:

błagam nie.. z całym szacunkiem.. ale dzisiejsza solidarność a solidarność z NYD to dwie różne rzeczy. Dlatego jeśli chodzi o tą flagę solidarności zawsze mam mieszane uczucia.. A co do Wałęsy. To jest rockowy koncert nie piknik tudzież inna żenada, błagam!

Dzięki Zbych i Wam wszystkim za flagę :) Przy okazji dzięki ekipie "Poland on the horizon" i każdemu kto na zagraniczny koncert wziął polską flagę :)

#799 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 11 sierpnia 2009 - 13:30

Dzięki Zbych i Wam wszystkim za flagę :) Przy okazji dzięki ekipie "Poland on the horizon" i każdemu kto na zagraniczny koncert wziął polską flagę :)


Przyłączam się do podziękowań dla wszystkich tych, którzy godnie reprezentowali i cały czas reprezentują nas na zagranicznych koncertach. Dzięki za to, że zawsze jesteście tam widoczni :)

#800 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 sierpnia 2009 - 14:58

Flaga to prosty i sprawdzony pomysł. Po co wymyślać coś innego?

Z prostej przyczyny - bo to już było. Piękne, dobrze zsynchronizowane, spełniło swoją funkcję, czapki z głów. Sama jeszcze siedzę na komputerze i przesyłam słynne zdjęcie stadionu znajomym za granicą. Po nas inne nacje próbują tego patentu, i na tym koniec świeżości, zatem nie powtarzajmy się. Żeby zaskoczyć zespół, a przy okazji i siebie samych, warto pomyśleć nad czymś nowym. Można i cieszyć się chwilą, jak postuluje arrow, i uruchomić kreatywność co do przyszłej akcji. Mamy czas :)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych