Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kompendium biletowe


556 replies to this topic

#521 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 20 czerwca 2009 - 00:42

Trochę statystyki ;)
Przez ostatnie 4 dni sprzedanych zostało 177 biletów na miejsca za 450, i 825 zł.!. Wydaje mi się, że jest to dość dobry wynik mając na myśli fakt, że dołożone zostały bilety na trybuny za 140 zł :).
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#522 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 20 czerwca 2009 - 00:46

to faktycznie dobry wynik :)

#523 KrzysiekD

KrzysiekD

    Użytkownik

  • Members
  • 25 Postów
  • Skąd:Opole

Napisano 22 czerwca 2009 - 09:54

Wiatam , mam pytanie ...Chcialbym kupic 2 bilety ale nie wiem jakie ...Moja matka bardzo lubi U2 ( ma 50 lat) i chce jej zrobic niespodzianke w formie zakupu bileto ....... Tylko jakie mam kupic? Wiem ze na allegro jest ich jeszcze troche ale np na plyte boje sie kupic no bo czy bedzie ona wystarczajaca wszystko widziala -za wysoka nie jest ..... A na sektorach sie nie znam i nie wiem jaki bylby w miare dobry ...Prosze o pomoc :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ;)

#524 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:34

Wiatam , mam pytanie ...Chcialbym kupic 2 bilety ale nie wiem jakie ...Moja matka bardzo lubi U2 ( ma 50 lat) i chce jej zrobic niespodzianke w formie zakupu bileto ....... Tylko jakie mam kupic? Wiem ze na allegro jest ich jeszcze troche ale np na plyte boje sie kupic no bo czy bedzie ona wystarczajaca wszystko widziala -za wysoka nie jest ..... A na sektorach sie nie znam i nie wiem jaki bylby w miare dobry ...Prosze o pomoc :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ;)


hmmm...może lepsze byłyby więc trybuny...na eventim.pl możesz jeszcze dostać bilety :

- 140 PLN - widok na scenę od tyłu, chociaż czy można mówić o tyle sceny kiedy ona jest 360 stopni? Na pewno będą to miejsca najbliżej sceny, ale jak często chłopaki będą odwracali się w tę stronę trybun dowiemy się dopiero po Barcelonie

- 190 PLN - bilety na sektory boczne, pojawiają się pojedyncze sztuki, najlepiej szukać "z mapy obiektu"

- 450 PLN - bilety bardziej na wprost sceny niemniej jednak dość daleko od sceny

- na allegro możesz poszukać biletów, które są sprzedawane poniżej kosztów zakupu, czyli można spotkać fajne miejsca poniżej 450 PLN

Powodzenia :rolleyes:

#525 KrzysiekD

KrzysiekD

    Użytkownik

  • Members
  • 25 Postów
  • Skąd:Opole

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:42

czyli poczekac jeszcze i po Barcelonie cos kupywac...... Boje sie zeby potem ,,nic,, nie zostało :rolleyes: :lol:

nie wiem bo tyle tych biletow...ja najchetniej bym poszedl na plyte tam to zawsze fajna zabawa :P

#526 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 czerwca 2009 - 12:35

czyli poczekac jeszcze i po Barcelonie cos kupywac...... Boje sie zeby potem ,,nic,, nie zostało :rolleyes: :lol:

nie wiem bo tyle tych biletow...ja najchetniej bym poszedl na plyte tam to zawsze fajna zabawa :P


Bilety po 140 schodzą bardzo szybko więc nie czekałbym aż do Barcelony...Płyta? Ja też uważam, że będzie najfajniej...z 6 tegorocznych koncertów 5 mam na płytę i pewnie ten 6 też wymieniłbym na płytę no ale może raz z innej perspektywy też może być super...jednak żeby jeszcze gdzieś trafić płytę hmm....będzie ciężko...

#527 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 22 czerwca 2009 - 15:00

Bilety po 140 zł – Wyprzedane!
Wczoraj w nocy było jeszcze dostępne 2/3 miejsc z ostatniego wolnego sektora...szybko poszło ;)


Edit: Na u2.com w przypadku 1ej Barcelony status na pakiety i bilety on-line został zmieniony z SOLD OUT na ENDED tak jak w przypadku Chorzowa, zgaduj znadula o co chodzi...?<_<
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#528 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 22 czerwca 2009 - 17:17

Edit: Na u2.com w przypadku 1ej Barcelony status na pakiety i bilety on-line został zmieniony z SOLD OUT na ENDED tak jak w przypadku Chorzowa, zgaduj znadula o co chodzi...?<_<


W przypadku Chorzowa to "ENDED" ma chyba stanowić kamuflaż na promocję biletów na nasz koncert. Po pierwsze fani z innych państw mogą być wkurzeni, że Polacy dostają możliwość kupienia wejściówek w niższej cenie a u nich takich bonusów nie ma. Po drugie - są jeszcze niewyprzedane bilety na częśc koncertów, może obawiają się że obniżka cen w Polsce skusi niektórych? W Barcelonie być może pojawiła się jakaś dodatkowa pula biletów, a wiadomo przecież że zespół nie może sobie oficjalnie pozwolić na ogłoszenie, że nie wszystkie bilety na pierwsyz koncert zostały jeszcze sprzedane.
Dołączona grafika

#529 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:40

- 450 PLN - bilety bardziej na wprost sceny niemniej jednak dość daleko od sceny


Chyba nie sądzisz że miejsca za 450 zł są gorsze od miejsc za 140 zł ?!? Na mapce chorzowskiego stadionu jest błąd. Wystarczy spojrzeć na mapki innych koncertów w Europie. Poza tym, to poprostu nie miało by sensu, bo środkowe sektory biletów za 140 zł są równie naprzeciwko sceny co te za 825 czy 450 zł :)

Ale ja nie o tym chciałem ;p
Otóż udało mi się kupić na Allegro.pl dla mnie i dla kolegów 3 bilety na płytę. Jeden z Eventima i dwa z TicketPro (ale to nieistotne). Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakieś ryzyko że bilety są podrobione ? Jak to sprawdzić ?
I tak jestem już trochę bardziej spokojny po dzisiejszej rozmowie z Live Nation (z którymi cholernie trudno się dogadać), dzięki której dowiedziałem się, że nie blokują biletów (pewnie wiecie to od miesiąca;p).

:lol:

#530 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:14

I tak jestem już trochę bardziej spokojny po dzisiejszej rozmowie z Live Nation (z którymi cholernie trudno się dogadać), dzięki której dowiedziałem się, że nie blokują biletów (pewnie wiecie to od miesiąca;p).


A co to znaczy, że "nie blokują biletów"?

#531 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:17

A co to znaczy, że "nie blokują biletów"?


Słyszałem że na koncercie w 2005 były sytuacje, że Live Nation blokowało po numerach bilety odsprzedawane po zawyżonej cenie.
Nie wiem czy to prawda, bo wtedy się tym nie interesowałem. Poprostu gdzieś to wyczytałem :)

#532 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:19

Nic takiego nie było, jakaś plota;)

#533 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:20

Nic takiego nie było, jakaś plota;)


A co z oryginalnością biletów ? O ile możliwe jest w ogóle podrobienie ich to jak to sprawdzić ?

#534 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:21

Nie mam pojęcia.

#535 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:47

Chyba nie sądzisz że miejsca za 450 zł są gorsze od miejsc za 140 zł ?!? Na mapce chorzowskiego stadionu jest błąd. Wystarczy spojrzeć na mapki innych koncertów w Europie. Poza tym, to poprostu nie miało by sensu, bo środkowe sektory biletów za 140 zł są równie naprzeciwko sceny co te za 825 czy 450 zł :)

Ale ja nie o tym chciałem ;p
Otóż udało mi się kupić na Allegro.pl dla mnie i dla kolegów 3 bilety na płytę. Jeden z Eventima i dwa z TicketPro (ale to nieistotne). Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakieś ryzyko że bilety są podrobione ? Jak to sprawdzić ?
I tak jestem już trochę bardziej spokojny po dzisiejszej rozmowie z Live Nation (z którymi cholernie trudno się dogadać), dzięki której dowiedziałem się, że nie blokują biletów (pewnie wiecie to od miesiąca;p).

:lol:


Po pierwsze nic nie pisałem o tym, że te za 140 są lepsze od tych za 450...

Po drugie jaki to błąd jest w chorzowskiej lokacji? Jeżeli pamięć mnie nie myli to jeszcze tylko Milan, Nicea mają ustawione sceny nazwijmy to "po dłuższym boku boiska". Śmiem twierdzić, że bilety za 140 są bliżej sceny niż bilety za 825. Dlaczego są tańsze? Prawdopodobnie chłopaki w przeważającej części show będą tyłem do tych tańszych miejscówek...

#536 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:59

Po pierwsze nic nie pisałem o tym, że te za 140 są lepsze od tych za 450...

Po drugie jaki to błąd jest w chorzowskiej lokacji? Jeżeli pamięć mnie nie myli to jeszcze tylko Milan, Nicea mają ustawione sceny nazwijmy to "po dłuższym boku boiska". Śmiem twierdzić, że bilety za 140 są bliżej sceny niż bilety za 825. Dlaczego są tańsze? Prawdopodobnie chłopaki w przeważającej części show będą tyłem do tych tańszych miejscówek...


Myślałem dokładnie tak samo, ale na zdjęciach kilku stadionów było widać gdzie naprawdę jest scena.

No dobra, a co z oryginalnością biletów, o którą pytałem ?

#537 Greg27

Greg27

    Użytkownik

  • Members
  • 152 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Biała Podlaska

Napisano 23 czerwca 2009 - 07:40

Weźcie mnie nie straszcie. Też kupiłem bilet na płyte na allegro (po normalnej cenie), i jakoś się nie martwie, że jest podrobiony, bo koleś który sprzedawał jest w porządku, ale to co wy mówicie, że nie wpuszczają tych, co kupili po wyższej cenie. Mam nadzieję, Max, że mówisz prawdę. ;)

#538 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 29 czerwca 2009 - 16:39

Dostałem przed chwilą mail od Ticketpro, że bilety do RED ZONE są znowu dostępne ;)

#539 figora

figora

    Użytkownik

  • Members
  • 115 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 czerwca 2009 - 17:50

Dogęszczają. Niestety

#540 m~p

m~p

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 czerwca 2009 - 11:02

Przeliczyłam i na dzień dzisiejszy zostało 1706 chyba najdroższych biletów.

Wiem, że było to już poruszane tutaj, ale moja nieobecność nie pozwoliła na wyrażenie swojego niezadowolenia ;)
Moim zdaniem obniżenie cen biletów jest nie fair wobec osób, które kupowały bilety na sektory kilka miesięcy temu :angry:
Należało znaleźć inne rozwiązanie na sprzedaż biletów od początku :angry:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych